Page 40 of 67 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 1662

Thread: Odgledah:

  1. #976
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Čini mi se da bi mogao napisati podosta toga šta mi je smetalo kod tog filma, ali najveća nebuloza mi je sama priča, tj. razlog zbog kojeg su poslati na Zemlju.

    Arishem ih je poslao da pomognu ljudima da napreduju i da se razvijaju, ali da se ipak ne miješaju puno, pogotovo ako su u pitanju ratovi i slične stvari jer tada "ljudska civilizacija najviše napreduje".

    I to je razlog zbog čega se nijesu miješali kad je Tanos puknuo prstima i obrisao pola univerzuma, što je krajnje retardirano, kad na kraju Arishem objasni zbog čega (koga) su oni ustvari na Zemlji.

    Da ne ulazim previše u detalje i kvarim za ljude koji planiraju da tek gledaju film, ali na osnovu te logike, Tanos im nije zamalo upropastio planove na Zemlji, nego i na svim ostalim planetama na kojima su Eternalsi.

    Ako su ikad trebali da se miješaju, to bi bilo zbog Tanosa.


    p.s. Takođe mi je zanimljivo da je posle "Loki" serije ovo još jedan primjer u poslednjih godinu dana đe je Marvel pokušao potpuno da obezvrijedi dešavanja iz prve 3 "faze", zaključno sa Avengers: Endgame.
    Last edited by Bor1s; 13-01-22 at 11:20.

  2. #977
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,075
    Thanks Thanks Given 
    1,276
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    126 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ne znam je li ko iscitao pricu o Yify-u, iskocila je prije par godina, kratak ali zanimljiv tekst, plus link u tekst ka AMA reddit stranici
    https://www.stuff.co.nz/entertainmen...ion-for-piracy

    On je (bio) pravi nasljednik aXXo-a
    Dobar text

    E istina ziva, skroz sam zaboravio na Axxo, to su bili dani savvy

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  3. #978
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Čekate brate ,

    Ozbiljno razlaganje-tumačenje nečeg što je za uzrast do 10 godina?! (Jackie Chan wtf meme)

    Liše par kadrova koji su vizuelno lijepi, (doslovno par) i ona dva simpa indusa koji spašavaju rabotu, kako se iz punih usta ne bi reklo -Najgeneričkija gadost ikad viđena; Ne zaslužuje ni pljuvanje, a ne analizu.



    Nego,

    Detalj koji me od početka toliko "move-nuo" ! To oću da ve pitam, lako ćemo za ostalo.

    -Ne znam jeste li primijetili, (ja nažalost jesam i odma dobio napad dijareje), indo super-heroj, kad ispaljuje one energetske hice iz šaka, koje prethodno kao ono đeca oko zgrade kad igraju Rata i viču, ta-ta-ta.. namjesti u oblik pištolja,
    I onda "kad puca" iz njih, malo cimne ruke unazad, simulirajući recoil! Rofl xN Je li ga to režiserka naučila ili ko?!

    Naravno energetska praženjenja funkcionišu po istom principu kao i barutno punjenje metka. Otud i takva oružja moraju imati recoil, je li!
    ((No kako onda glava eternalskog cyclopa ne trza unazad kad priga iz oči?! ))

  4. #979
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Isto je intresantno kako su ispostovali sve narode i narodnosti i boju koze, jedan crnac, kineskinja,meksikanka, indus, britanci, amerikanac, koreanac, klasicni new age Holivud da se kome ne zamjere plus da pokriju sva bitna trzista.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #980
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Čekate brate ,

    Ozbiljno razlaganje-tumačenje nečeg što je za uzrast do 10 godina?! (Jackie Chan wtf meme)

    Liše par kadrova koji su vizuelno lijepi, (doslovno par) i ona dva simpa indusa koji spašavaju rabotu, kako se iz punih usta ne bi reklo -Najgeneričkija gadost ikad viđena; Ne zaslužuje ni pljuvanje, a ne analizu.



    Nego,

    Detalj koji me od početka toliko "move-nuo" ! To oću da ve pitam, lako ćemo za ostalo.

    -Ne znam jeste li primijetili, (ja nažalost jesam i odma dobio napad dijareje), indo super-heroj, kad ispaljuje one energetske hice iz šaka, koje prethodno kao ono đeca oko zgrade kad igraju Rata i viču, ta-ta-ta.. namjesti u oblik pištolja,
    I onda "kad puca" iz njih, malo cimne ruke unazad, simulirajući recoil! Rofl xN Je li ga to režiserka naučila ili ko?!

    Naravno energetska praženjenja funkcionišu po istom principu kao i barutno punjenje metka. Otud i takva oružja moraju imati recoil, je li!
    ((No kako onda glava eternalskog cyclopa ne trza unazad kad priga iz oči?! ))
    Mislio sam niko nikada neće dostići nivo "cringe" Jar Jar Binska iz Star Wars-a, ali je Kingo uspio, svaka mu čast. Uspjeli su da strpaju svaki stereotip o indijcima u jednog čovjeka. Samo je falilo da izvrši veću nuždu neđe na sred ulice i da upotpuni doživljaj.

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Isto je intresantno kako su ispostovali sve narode i narodnosti i boju koze, jedan crnac, kineskinja,meksikanka, indus, britanci, amerikanac, koreanac, klasicni new age Holivud da se kome ne zamjere plus da pokriju sva bitna trzista.
    Ne zaboravi i na činjenicu da je crnac takođe i gej, a ona superbrza crnkinja je gluvonijema, tako da imaš i te dve kategorije zastupljene u filmu.
    A zašto je Arishem namjerno kreirao gluvonijemog Eternalsa i kako joj to pomaže da se bori protiv Devijanta, to će zauvijek ostati misterija.

  6. #981
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Don't look up



    Smece nadaleko.

    Najgori film sa Leom koji sam gledao. I to ne zbog njega jer je on na nivou ali kompletan film totalno smece.

    I to mi se cini da traje 2ipo sata... kakva greska.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #982
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    1,906
    Thanks Thanks Received 
    5,140
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Meni se baš svidio jer pokazuje stanje društva, što bi stari Aboridžini rekli, u svakoj šali ima i malo šale.

    Nula

  8. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  9. #983
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Nikšić
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Dobar mu je kraj.

  10. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  11. #984
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Meni se baš svidio jer pokazuje stanje društva, što bi stari Aboridžini rekli, u svakoj šali ima i malo šale.

    Nula
    Pokazuje stanje drustva ali iskreno ne vidim neki poseban 'dublji smisao' koji inace svi vec ne vidimo. I ne vidim potrebu da se 2 ipo sata prikazuje to 'stanje drustva' uz milion glupih scena koje me bune da ne znam da li film pripada neukusnoj komediji ili propaloj drami...

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Dobar mu je kraj.
    Slazem se, jedino sto valja. U retrospektivi bih premotao na par minuta pred kraj filma i to je to.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #985
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,075
    Thanks Thanks Given 
    1,276
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    126 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ne znam je li ko iscitao pricu o Yify-u, iskocila je prije par godina, kratak ali zanimljiv tekst, plus link u tekst ka AMA reddit stranici
    https://www.stuff.co.nz/entertainmen...ion-for-piracy

    On je (bio) pravi nasljednik aXXo-a
    Sad nesto citam, da u ovu ludu uru i naleceh na "axxo prayer": Our Ripper, who art on Mininova / aXXo be thy name.


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  13. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  14. #986
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Odgledaj 'The Unforgivable'.



    Dobar film, doduse dosta tezak. Sandr(ic)a fenomenalna.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #987
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    298
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ljudi budim se jutros i palim RTCG 1 , pocinje neki film, obavezu sam zakazao oko 11ipo, uzeh malo da gledam taj film dok ne krenem, zagledah se toliko da sam obavezu odlozio,samo zbog filma, ne pamtim kad sam zadnji put to uradio,a neko sam ko gleda i serije i filmove i uvijek ih pauziram.
    Znaci film je pre pre predobar. Svakome ga preporucujem za gledanje.
    Nije izgubljeno vrijeme,cak je i poucan.



    https://www.art-kino.org/hr/film/rocca-mijenja-svijet

    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

  16. #988
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Spiderman No Way Home, meni bas prosjek od filma, a imaaaao sam bas velika ocekivanja... Plot filma mi je glup, i ne mogu prec preko toga...

    Marvel je stvarno peakovao sa Endgame i samo se nadam u asguardianse da ce bit dobri, ostalo nista vise ne bih gledao...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #989
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,075
    Thanks Thanks Given 
    1,276
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    126 Posts

    Default

    Pogledah u ova dva dana Black Widow, Shang-chi i Eternalse..
    Pa sto znam.. ja inace nisam neki strasni kriticar kad su filmovi u pitanju, dosta opusteno gledam, taman ko kakvo dijete, ali odje def fali onaj Marvel šmek..
    Pogotovo kad je Eternals u pitanju, koje razocarenje, ova druga dva su mi drzali paznju dosta fino, al ovaj, uh, smorih se ziv...

    Vjerujem da je ovo posljedica pravljenja sledeceg koraka u marvel fransizi, ipak poslje filmova iz prethodnih faza, zakljucno sa Endgame, malo je tesko zadrzati nivo, tako da bolje da kiksaju na ova dva tri filma, nego da zeznu sledeceg Dr. Strange, Thor i Guardianse, bila bi to steta, jer ih jedva cekam, pogotovo Thor

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  18. #990
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,354
    Thanks Thanks Given 
    2,454
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    od Ethernalsa je najbolji kraj tj zavrsne scene dje ti daje daje nadu da ce drugi dio biti bolji od prvog

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  19. #991
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    ... jer ih jedva cekam, pogotovo Thor

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ako je vjerovati izjavama reditelja i ljudi koji rade na filmu, radnja novog Thora ce biti fokusirana na "Mighty Thora" koja ce glumiti Natali Portman.

    Ne sumnjam da ce ova verzija biti mnogo bolja i jaca od "obicnog" Thora koga glumi Kris Hemsvort, jer svi dobro znamo da su u ovom novom i modernom MCU univerzumu zene mnogo bolje od muskaraca.

    p.s. Milo mi je da je makar veca od Mjolnira.


    remove duplicates from large text file

  20. #992
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,264
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Ništa nikom nije sveto....

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #993
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ništa nikom nije sveto....

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    Dje Diznijeva ekipa pusti pipke ukenjace i najbolje filmske fransize, Star Wars su sredili sad ce i Marvelove filmove da masakriraju
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #994
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    jer svi dobro znamo da su u ovom novom i modernom MCU univerzumu zene mnogo bolje od muskaraca.
    Neko ko ne prati MCU bi rekao da je ovo sovinisticka prica, ali gledajuci kakvi su MCU filmovi i serije izlazili 2021 i sta dolazi 2022 moram se sloziti sa tobom.

    Da me neko ne shvati pogresno, nisu problem zene, vec sta scenarsiti rade (odnosno ne rade) sa likovima i degradacija dobro uspostavljenih muskih likova.

    Harley Quinn animated, Clone-Wars Ahsoka, Arcane je dobar primjer sta se moze uraditi sa zenskim likovima.

    Pogledao sam danas Ethernals i koja dosada. Nevjerovatno je da je Chloe Zhao pristala da radi Marvel film poslije Nomadland i The Rider. Valjda ce njen Entarnal biti kao David Lynchov Dune; greska koja se morala napraviti.
    \\
    OFL•GIC

  23. The Following User Says Thank You to Drug Tito For This Useful Post:


  24. #995
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Neko ko ne prati MCU bi rekao da je ovo sovinisticka prica, ali gledajuci kakvi su MCU filmovi i serije izlazili 2021 i sta dolazi 2022 moram se sloziti sa tobom.

    Da me neko ne shvati pogresno, nisu problem zene, vec sta scenarsiti rade (odnosno ne rade) sa likovima i degradacija dobro uspostavljenih muskih likova.

    Harley Quinn animated, Clone-Wars Ahsoka, Arcane je dobar primjer sta se moze uraditi sa zenskim likovima.

    Pogledao sam danas Ethernals i koja dosada. Nevjerovatno je da je Chloe Zhao pristala da radi Marvel film poslije Nomadland i The Rider. Valjda ce njen Entarnal biti kao David Lynchov Dune; greska koja se morala napraviti.
    Nije tu bilo ni trunke šovinizma već 100% čista sprdnja na račun marvelovih i diznijevih scenarista koji ne umiju napisati pristojan ženski lik da im život zavisi od toga.

    Pogledaj samo ovu novu seriju "Hawkeye", u kojoj je manje-više svaki ženski lik pretukao Hawkeye-a, koji je sporedni lik u svojoj seriji.

    I da nam dospu so na ranu, doveli su Kingpina jednu epizodu čisto da bi Kejt Bišop mogla da ga pretuče.

    Ili možda Loki, koga je isto skoro svaka žena u njegovoj seriji pretukla. I naravno da je Silvi (ženska verzija Lokija) mnogo pametnija i bolja od originalnog Lokija.

    Pretvorili su Lokija, glavnog negativca iz prvog Avengers filma, u neku budalu.

    p.s. Arcane je fenomenalna serija, kamo sreće da Marvel uposli te pisce, možda bi i spasili nešto od ove "Faze 4".

  25. The Following User Says Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  26. #996
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bas sam mislio na Hawkeye i Loki, oba lika su degradirali radi girl power. Bojim se da ce se isto desiti i u novom Thoru.
    \\
    OFL•GIC

  27. #997
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,075
    Thanks Thanks Given 
    1,276
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    126 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Ako je vjerovati izjavama reditelja i ljudi koji rade na filmu, radnja novog Thora ce biti fokusirana na "Mighty Thora" koja ce glumiti Natali Portman.

    Ne sumnjam da ce ova verzija biti mnogo bolja i jaca od "obicnog" Thora koga glumi Kris Hemsvort, jer svi dobro znamo da su u ovom novom i modernom MCU univerzumu zene mnogo bolje od muskaraca.

    p.s. Milo mi je da je makar veca od Mjolnira.


    remove duplicates from large text file
    Nisam nesto mnogo pratio pricu, al sjecam se jednog clanka dje nesto njunji i cvili, tacno mi je palo na pamet da hoce da se izgura u filmu i eo, ubio si me sad Thor mi je najdrazi lik, tacno ce mu ebat mamu u sledecem filmu, uf..

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Neko ko ne prati MCU bi rekao da je ovo sovinisticka prica, ali gledajuci kakvi su MCU filmovi i serije izlazili 2021 i sta dolazi 2022 moram se sloziti sa tobom.

    Da me neko ne shvati pogresno, nisu problem zene, vec sta scenarsiti rade (odnosno ne rade) sa likovima i degradacija dobro uspostavljenih muskih likova.

    Harley Quinn animated, Clone-Wars Ahsoka, Arcane je dobar primjer sta se moze uraditi sa zenskim likovima.

    Pogledao sam danas Ethernals i koja dosada. Nevjerovatno je da je Chloe Zhao pristala da radi Marvel film poslije Nomadland i The Rider. Valjda ce njen Entarnal biti kao David Lynchov Dune; greska koja se morala napraviti.
    Ethernals je i mene smorio, izgurah ga do kraja na jedvite jade, Black widow i Shang chi su mi extra, iako ni oni nisu nesto vau, naspram ovoh nesrecnika..
    I ,uz par izuzetaka, ne svidja mi se izbor glumaca nimalo..

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Bas sam mislio na Hawkeye i Loki, oba lika su degradirali radi girl power. Bojim se da ce se isto desiti i u novom Thoru.
    Kad procitam ovo tacno mi se ne pocinju ove njihove serije.. ebase mater svakome radi ciljanih grupa.. potajno se nadam da nece cackat Thora, al iskreno misim da je nahebao ko zuti u sledecem filmu dje je on trebao biti glavni lik i dje film nosi njegovo ime

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  28. #998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    78
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Ako je vjerovati izjavama reditelja i ljudi koji rade na filmu, radnja novog Thora ce biti fokusirana na "Mighty Thora" koja ce glumiti Natali Portman.

    Ne sumnjam da ce ova verzija biti mnogo bolja i jaca od "obicnog" Thora koga glumi Kris Hemsvort, jer svi dobro znamo da su u ovom novom i modernom MCU univerzumu zene mnogo bolje od muskaraca.

    p.s. Milo mi je da je makar veca od Mjolnira.


    remove duplicates from large text file
    Ne branim Marvel i slazem se u sustini sa svim sto je receno u prethodnim postovima, ali cetvorku tj. Thor: Love And Thunder rade po storyline-u iz stripa gdje Jane Foster iz nekog razloga postaje worthy, moze da podigne Mjolnir i postaje Mighty Thor. Sto ne znaci da je Chris takodje Thor u filmu, samo nece biti jedini. Ne znam kako su to zamislili, ali obzirom da je reziser isti, ocekujem neku zajebanciju u stilu Thor: Ragnarok, ako ne i vecu. Inace, opasno se napucala za ulogu Thora


  29. #999
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Pogledao sam danas Ethernals i koja dosada. Nevjerovatno je da je Chloe Zhao pristala da radi Marvel film poslije Nomadland i The Rider. Valjda ce njen Entarnal biti kao David Lynchov Dune; greska koja se morala napraviti.
    Nisam gledao nista od nje, a vidim po trailerima da izgledaju kao solidni filmovi. Nakon trailera za Nomadland prosto mi je nevjerovatno koliko transformacije moze da iznese Willem Dafoe koji je u gavnoj ulozi

    Salu nastranu, tj. na stranu, kao i sa Shang Chi-jem pokusavaju da se dodvore kineskom trzistu, vjeovatno ce biti toga sve vise u (filmskoj) buducnosti.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  30. #1000
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nisam gledao nista od nje, a vidim po trailerima da izgledaju kao solidni filmovi. Nakon trailera za Nomadland prosto mi je nevjerovatno koliko transformacije moze da iznese Willem Dafoe koji je u gavnoj ulozi

    Salu nastranu, tj. na stranu, kao i sa Shang Chi-jem pokusavaju da se dodvore kineskom trzistu, vjeovatno ce biti toga sve vise u (filmskoj) buducnosti.
    Nijedan od ta 2 filma neće uzeti centa na kineskom tržištu.

    Shang-Chi je popljuvan od strane raznih državnih medija u Kini, nešto su pričali kako je lik baziran na nekim rasističkim osnovama, pojma nemam zašto, ali čim pojedini njihovi mediji to pričaju, to ti je onda sigurno nezvanični stav Kineske Komunističke Partije.
    A niko danas u Kini ne želi da ide da gleda film koji KKP ne preporučuje da gledaš, to ti je karta u jednom pravcu za "kamp za prevaspitavanje".
    Mislim da film do danas još nije ni počeo sa prikazivanjem u Kini.

    Što se Eternalsa tiče, on je odmah skoro pa zvanično zabranjen, vjerovatno najviše zbog Chloe Zhao, jer je nepoželjna osoba u Kini, plus film ima gej karaktere, kao i scenu đe se njiih dvojica ljube, što ti je veliko "Ne" trenutno u Kini.

    Čak ni Black Widow nije imala kinesku premijeru, tako da Marvel trenutno nema nijedan film iz "Faze 4" koji je išta zaradio na kineskom tržištu.

    Mislim da čak ni Spajdermen tamo nije prikazan, ali da bi on svakako trebao uskoro da počne, jer znam da sam pročitao da su kineske vlasti odobrile njegovo prikazivanje, ali zvaničan datum nije odabran.
    Ako bi morao da nagađam, vjerovatno čekaju Kinesku Novu godinu, koja počinje krajem januara ili početkom februara.

Page 40 of 67 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •