Page 47 of 67 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 1675

Thread: Odgledah:

  1. #1151
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,568
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    385
    Thanked in
    260 Posts

    Default

    Hitch iz 2005. Dobar Will Smith i maestrelni Kevin James.
    Limunada za lazy afternoon.
    James Tiberius Kirk

  2. #1152
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,554
    Thanks Thanks Given 
    1,952
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    https://m.imdb.com/title/tt10308634/

    Moze se pogledati, ima malo teskih scena...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #1153
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,461
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    The Gray Man - 2 sata non-stop akcije.
    Napravite kokice, otvorite pivo, mozak na otavu i uzivajte. Glumacka ekipa odlicna, specijalni efekti veoma dobri, akcije ne fali.
    Imate ga na Netflixu, a ako se odlucite da ga preuzmete sa odredjenih sajtova, uz njega obicno dodje prevod na hrvatskom, tako da ne morate da ga trazite.

    https://www.imdb.com/title/tt1649418/

    Sada pogledao.
    Previse previse i previse akcije,po meni
    Malo je nam nemoguća misija i 007,i ovaj dosao na red.
    4/10

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  4. #1154
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    510
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Nisam ga odavno gleda, a bih opet: dje bi se mogao naci Živkov film Iskušavanje đavola, niđe ga online nema?

  5. #1155
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,461
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default



    Purple Hearts

    Gledajući trailer, pomislio klasično američko romaticno ******,da moze da se pogleda sa suprugom.

    Ipak,drzi paznju sto je najbitnije.
    Meni se dopao.
    Ja sam napravio kokice i paklo marimaca spremio za svaki slučaj

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  6. #1156
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,873
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post


    Purple Hearts

    Gledajući trailer, pomislio klasično američko romaticno ******,da moze da se pogleda sa suprugom.

    Ipak,drzi paznju sto je najbitnije.
    Meni se dopao.
    Ja sam napravio kokice i paklo marimaca spremio za svaki slučaj

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Pogledah ovaj trejler na preskoke i poce stomak da mi radi, mada mislim da je od kafe

  7. The Following User Says Thank You to djeye For This Useful Post:


  8. #1157
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    The Gray Man - 2 sata non-stop akcije.
    Napravite kokice, otvorite pivo, mozak na otavu i uzivajte. Glumacka ekipa odlicna, specijalni efekti veoma dobri, akcije ne fali.
    Imate ga na Netflixu, a ako se odlucite da ga preuzmete sa odredjenih sajtova, uz njega obicno dodje prevod na hrvatskom, tako da ne morate da ga trazite.

    https://www.imdb.com/title/tt1649418/

    Sjajno mi je pao, hvala na preporuci!

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  9. #1158
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,198
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    izašao novi predator, ima ga na dizni plus
    https://www.imdb.com/title/tt11866324/

  10. #1159
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masija View Post
    izašao novi predator, ima ga na dizni plus
    https://www.imdb.com/title/tt11866324/
    Trejler izgleda odlično, malo su zastranili bili sa fransizom predatora


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  11. #1160
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    519
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masija View Post
    izašao novi predator, ima ga na dizni plus
    https://www.imdb.com/title/tt11866324/
    Maloprije zavrsio sa gledanjem - ukratko, dobar "survival" horor.
    Imao sam veoma niska ocekivanja od ovog filma s obzirom na prethodne filmove iz "Predator" serijala, ali me ovaj veoma prijatno iznenadio.

    Cura sto je glavni lik je odlicno odradila svoj posao, scene borbi su veoma ubjedljive i brutalno krvave.
    Predator odlicno izgleda, arsenal oruzja koji ima je primitivniji ali veoma efikasan.

    CGI nije bas nesto, al to se najvise odnosi na par scena sa divljim zivotinjama i vjerovatno je najslabiji dio filma, ali definitivno ne utice mnogo na kvalitet cjelokupnog filma, jer su sve bitne scene vezano za Predatora uradjene vecinom sa prakticnim efektima.
    Mislim da su na lokacije potrosili 3,50 eura jer se cijeli film desava u divljini/sumi ali opet reziser je to veoma fino uklopio i napravio kvalitetnu atmosferu tokom cijelog filma.

    Takodje, film je neobicno kratak za danasnje pojmove, oko 90 minuta, ali mislim da je to isto plus za film jer nema puno "praznog hoda" vec su pauze izmedju akcije popunjene veoma kratkim detaljima vezanim ili za glavnu junakinju ili Predatora.
    Sto se mene tice, topla preporuka za ljubitelje Predator serijala (u poredjenju sa prethodnim filmom koji je izasao 2018, ovaj je remek djelo).

    p.s. Ima pri kraju scena koja mi je malo zasmetala, ali da ne pisem spojlere, jer mi i ne kvari cjelokupni (pozitivni) utisak o filmu.
    Ko ga pogleda ukapirace o cemu se radi.
    Last edited by Bor1s; 05-08-22 at 20:59.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  13. #1161
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    The devil all the time

    Sad zavrsih,odlican film

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  14. #1162
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Prey solidan kakvi su mu prethodnici ima nekoliko easter egova koje svi znamo ali onaj indijanski poglavica prepoznadoh ga tek u zadnju scenu
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #1163
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,955
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Jos jedan glas za Prey. Bolji od izvikanog Horthmana.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1164
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Maloprije zavrsio sa gledanjem - ukratko, dobar "survival" horor.
    Imao sam veoma niska ocekivanja od ovog filma s obzirom na prethodne filmove iz "Predator" serijala, ali me ovaj veoma prijatno iznenadio.

    Cura sto je glavni lik je odlicno odradila svoj posao, scene borbi su veoma ubjedljive i brutalno krvave.
    Predator odlicno izgleda, arsenal oruzja koji ima je primitivniji ali veoma efikasan.

    CGI nije bas nesto, al to se najvise odnosi na par scena sa divljim zivotinjama i vjerovatno je najslabiji dio filma, ali definitivno ne utice mnogo na kvalitet cjelokupnog filma, jer su sve bitne scene vezano za Predatora uradjene vecinom sa prakticnim efektima.
    Mislim da su na lokacije potrosili 3,50 eura jer se cijeli film desava u divljini/sumi ali opet reziser je to veoma fino uklopio i napravio kvalitetnu atmosferu tokom cijelog filma.

    Takodje, film je neobicno kratak za danasnje pojmove, oko 90 minuta, ali mislim da je to isto plus za film jer nema puno "praznog hoda" vec su pauze izmedju akcije popunjene veoma kratkim detaljima vezanim ili za glavnu junakinju ili Predatora.
    Sto se mene tice, topla preporuka za ljubitelje Predator serijala (u poredjenju sa prethodnim filmom koji je izasao 2018, ovaj je remek djelo).

    p.s. Ima pri kraju scena koja mi je malo zasmetala, ali da ne pisem spojlere, jer mi i ne kvari cjelokupni (pozitivni) utisak o filmu.
    Ko ga pogleda ukapirace o cemu se radi.
    Sve tacno. Samo meni je ta scena odlicna, odusevih se kad sam vidio kako su to elegantno odradili, plus ocekujem da ce biti makar jos jedan film da bi povezali Prey sa 2com.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #1165
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    NOPE - cudan (ocekivano) ali dobar . Nece se svakome svidjeti
    Sate sate sate

  18. #1166
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Prey sa prevodom imate na

    www.kokica.me

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #1167
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    p.s. Ima pri kraju scena koja mi je malo zasmetala, ali da ne pisem spojlere, jer mi i ne kvari cjelokupni (pozitivni) utisak o filmu.
    Ko ga pogleda ukapirace o cemu se radi.
    Scena na kraju mi je unistila i to malo sto mi se dopalo od filma. Bas prikazuje sta je postao moderan Holivud.

  20. #1168
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Elvis dobar biografski film o karijeri muzicke legende i odnosu sa njegovim menadzerom tobosnjim pukovnikom Parkerom koji ga je izrabljivao i varao dje je stigao, kad covjek pogleda kako mu je vodjena karijera i kako ga je menadzer drzao u saci dje bukvano nije imao svoje ja nije ni cudo sto je sa 42 umro .Sa druge strane menadzeru pored svoje pokvarenosti i nacina na koji je suzbija bilo kakve samostalne odluke Elvisa, ne moze se poreci da je bio genijalac u promovisanju i zaradi na svem sto ima veze sa likom i djelom Elvisa.Minus bi dao za glavnog glumaca ne zbog glume jer je uradio sto je do njega u imitaciji Prislija ali jednostavno mu ne lici dok je Tom Henks briljirao u ulozi njegovog menadzera
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  21. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  22. #1169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    PREY.

    Solidan film. Ne kapiram samo ovolike izlive sreće na internetu. Posebno od filmofila. Zar je toliko loša situacija generalnio, pa da je ovo ostvarenje o kojem se toliko priča.

    Ide spojler.

    Djevojka sa 40 kila, sjekiricom i malo špaga, zaustavila Predatora. A ovamo ga cijela četa teško naoružanih specijalaca, sa sve Švarcijem, puši cijeli film. Da ne pominjem Đima Hopera i njegov tim prije toga..

    Predator koji đelja kao da je 2h iza ponoći, a on se razvalio do daske i sad hoće da se bije s cijelom kafanom i sekjurtijem. Dosadno.

    A film ko film solidan survival action. Mada poslije prvog dijela, sve je za 10 klasa ispod. Nema više onog efekta iznenađenja. Da ne pričamo kakva je ekipa bila u prvom dijelu 🙂

  23. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  24. #1170
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    odgledah ga i ja, ali ne kako treba, jer mi je sve u glavi odzvanjalo "ubode li me to"
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #1171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    PREY.

    Solidan film. Ne kapiram samo ovolike izlive sreće na internetu. Posebno od filmofila. Zar je toliko loša situacija generalnio, pa da je ovo ostvarenje o kojem se toliko priča.

    Ide spojler.

    Djevojka sa 40 kila, sjekiricom i malo špaga, zaustavila Predatora. A ovamo ga cijela četa teško naoružanih specijalaca, sa sve Švarcijem, puši cijeli film. Da ne pominjem Đima Hopera i njegov tim prije toga..

    Predator koji đelja kao da je 2h iza ponoći, a on se razvalio do daske i sad hoće da se bije s cijelom kafanom i sekjurtijem. Dosadno.

    A film ko film solidan survival action. Mada poslije prvog dijela, sve je za 10 klasa ispod. Nema više onog efekta iznenađenja. Da ne pričamo kakva je ekipa bila u prvom dijelu 
    Vjerovatno zato sto je prvi dobar Predator film od originala iz 1987, posle niza promasaja (drugi dio i Predators iz 2010 su donekle i gledljivi), a posljednji - THE Predator iz 2018 je bio narocito sraman i mozda meni cak i gori od Alien Vs Predator filmova. Nisam naravno odusevljen, ali film je skroz solidan, narocito ako uzmemo u obzir, kad je u pitanju Predator fransiza i ovakva vrsta filmova, tesko da nam ko moze ponovo "otkriti toplu vodu". Inace, sto se tice drugog dijela tvog posta, ono kako sam makar ja shvatio iz filma i iz nekih intervjua i promo kampanje pred izlazak filma, radi se na neki nacin i o origin-u predatora ovdje, nije u pitanju "iskusni" veteran predator iz prvog dijela.

  26. #1172
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    519
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Vjerovatno zato sto je prvi dobar Predator film od originala iz 1987, posle niza promasaja (drugi dio i Predators iz 2010 su donekle i gledljivi), a posljednji - THE Predator iz 2018 je bio narocito sraman i mozda meni cak i gori od Alien Vs Predator filmova. Nisam naravno odusevljen, ali film je skroz solidan, narocito ako uzmemo u obzir, kad je u pitanju Predator fransiza i ovakva vrsta filmova, tesko da nam ko moze ponovo "otkriti toplu vodu". Inace, sto se tice drugog dijela tvog posta, ono kako sam makar ja shvatio iz filma i iz nekih intervjua i promo kampanje pred izlazak filma, radi se na neki nacin i o origin-u predatora ovdje, nije u pitanju "iskusni" veteran predator iz prvog dijela.
    Bio je jedan video đe je dobro objašnjena struktura Yautja društva, no ga ne mogu naći sad.
    Predator u ovom filmu je "Feral", bukvalno "gušter" u vojsci, potpuno neiskusan u lovu, izbace ga na neku planetu pa da vide kako će se snaći, kao ona scena na početku filma "300", đe dječaku daju koplje i pošalju ga u planinu pa ako preživi lov dostojan je Spartanskog društva.
    Uopšte ne lovi kao "Jungle Hunter" ili "City Hunter" iz prva dva Predatora, koji su daleko iskusniji u lovu, zato prvo lovi zmiju, pa vuka i na kraju međeda, traži dostojnog protivnika.

    Na primjer, "Scar" iz prvog dijela "Alien vs Predator" je isto "Hunter" ali pošto mu je ono bio prvi lov protiv Xenomorpha, nakon prvog ubistva obilježava se po licu i stavlja znak svog klana (zato i nadimak Scar), dok je u nastavku AvP Requiem glavni Predator "Wolf" koji je veteran i koji je poslat da "počisti nered" (i koji je bukvalno jedini dobar dio tog filma, kamo sreće da su potpuno izbacili ljude i dali nam sat ipo vremena da gledamo kako Wolf tamani sve pred sobom).

    O predatorima iz The Predator (2018) ne bi mnogo govorio jer je onaj film uvreda za sve ljubitelje ovog serijala.

    p.s. Scar je "Young Blood" u svom klanu, zato nema plazma top na ramenu, to dobija tek nakon prvog ubistva Xenomorpha, zato cijeli film juri onu curu, jer ona ima jedan u rancu.
    Last edited by Bor1s; 23-08-22 at 09:35.

  27. The Following 5 Users Say Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  28. #1173
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    226
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    The gray man- jednom rijecju-smece

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk

  29. #1174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Nope (2022)

    Kakvo pretenciozno smeće od filma, na više načina. Ne mogu da komentarišem a da ne spoilujem, mada nešto i nije vrijedan komentarisanja. Prošla 2 Peele-ova filma su bila skroz OK, odskakali su od standardnih američkih horora, ali za ovaj nijesam uopšte imao osjećaj kao da ga je on režirao i pisao. Siguran sam da bi on pronašao mnoge poruke i simbolike u ovom ostvarenju, ali što se mene tiče - bačena 2 sata.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


  31. #1175
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Black Phone - nije los , moze.
    Sate sate sate

Page 47 of 67 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •