Page 66 of 68 FirstFirst ... 165662636465666768 LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 1677

Thread: Odgledah:

  1. #1626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Izgleda sam ja jedini kojem je ovaj film sasvim prosjecan, moguce i ispod toga.

    Ima nekih komicnih momenata i sl. ali sam definitivno ocekivao vise, pogotovo nakon mnogih komentara kao da je najbolji domaci film u zadnjih XX godina.

    Prva eksplozija u filmu i trece-razredni CGI je mozda vec postavio 'temelj' za razocarenje.

    Prenagljeni vulgarizmi 'kúrac', 'pěcka' i sl. nisu bas doprinijeli da se utisak poboljsa.

    Glumacka ekipa gdje nisu mogli nac' CG glumce (kojih srecom imamo) nego su dostina iz HR pa cak i SRB mi je razocarenje, pogotovo sto je reziser nase gore list.

    Moglo je vise svadbenih obicaja da se gura, to je uvijek zanimljivo, pogotovo ako se film gura van EX-YU granica.

    Muzika zbunjujuca, od ocekivanih 'svadbarskih' preko nekih jugo-nostalgicnih balada pa sve do Vojka V.

    Za one koji zive tamo ili dovoljno poznaju podrucje, primjetice potpuno nelogicne promjene lokacije iako je u filmu navodno ista, tj. recimo ispred i iza kuce a ono jedna scena u Krtole, druga u Grbalj, treca u Novi. Za vecinu publike je to prihvatljivo i valjda je to 'dovoljno'.

    Tehnicki ispod prosjeka, nisam gledao ko je radio i bojim se da direktno pljujem na nekog od kolega al' jbg... moglo je to mnogo bolje u tehnickom smislu, od loseg 'spajanja' svijetlih i tamnih scena preko nekih kadrova gdje se ocigledno iz ruke snimalo i bukvalno zasmeta pri gledanju. Ne znam budzet, ne znam 'muke' ekipe ali je to moralo bolje. Sorry.

    Ne bih dalje, i ovako se vec postavljam vecini koja je odusevljena filmom na lomacu.
    Obično sam "kud svi Turci tu i mali Mujo" tip kad su filmovi u pitanju, tj. obično se recimo složim sa IMDB ocjenom (gore-dolje za jednu ocjenu), posebno ako su domaći filmovi u pitanju ali ovaj mi bješe samo ok.
    Čak se i slažem sa dosta stvari što si naveo, da ne ponavljam, očekivao sam i ja mnogo više posebno posle toliko hvalospjeva (čuš 2 dana zaredom ljudi išli da gledaju, mislio sam se kakav me to spektakl čeka?! ) Početak jako spor, da ne rečem dosadan, posle se zahuktava radnja i bude neki dobar tempo i onda opet kraj spor, dosadan, što znam.

    Imali naših glumaca "za izvoz" što se veli, posebno za ovu tematiku, nejasno mi je ovo šaranje sa glumcima mada u suštini ovo i nije crnogorski film bio (u projekat je uključena i Bosna, Srbija i Hrvatska) tako da je vjerovatno zbog toga.
    Kad sam kod glumaca, Tihana Lazović se po meni nije snašla dok je onaj mladoženja bio ooodličan.

    Sejdo Alijaj je sam po sebi komedija od čoeka pa da ništa ne progovara, svaki sekund sa njim u kadru je meni priceless vazda - "Vidio sam te na palačinke u Žanjice, jesam, jesam", oplaka sam...
    Last edited by BiTrAtE; 18-02-24 at 19:48.
    War. War never changes.

  2. #1627
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Toma i Nedelja se ne mogu porediti. Bar meni
    Ni po reziji a ni glumi.
    Toma je po meni daleko bolje uradjen, nedelja cisti prosjek

    Sent from my Aber kutija

  3. #1628
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Meni je nedelja super legla, bio sam se pripremio za smor i kuknjavu kao u tomi ali su pricu fokusirali na dorcol umjesto dzeja i top je ispalo. Bas mi je prolecelo tih par sati
    Ice serija ja mislim 9 epizoda, sta znam pogledacu svakako

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  5. #1629
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ljudi su to i ocekivali simajuci u vidu negativne komentare za dzamba. i meni je ok film

    a toma i nedelja su 2 neuporediva filma. i nista me tu nije rastuzilo
    Last edited by goozica; 18-02-24 at 20:58.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #1630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Nemoj ko da se zajebao da ode da gleda u bioskop Madam Web.Ja sam dobio kartu za dzabe da pravim drustvo a inace ne bi mogao da prezalim da sam za ovo morao da platim eura ali dno dna superherojskih filmova.Kakvi retardi i sa kojom namjerom su ovo snimali i ko im je dao pare nije mi jasno.Samo cu reci da je Morbius za ovo vrhunac zanra.
    Sumnjam da će se zajebati bilo ko ko je pogledao trejler za to ostvarenje
    Sony Spiderman universe (ne računajući Spiderman filmove sa Tom Hollandom koje im radi Marvel Studios, a oni samo distribuciju) se bukvalno raspada i očigledno je da ga rade ljudi bez ikakve vizije, koji teško da su ikad držali strip u rukama. Nažalost, većina prosječnih gledalaca pođe da gleda jer vide nalijepljeno "Marvel" pa misle da se radi o istom univerzumu, tj. MCU (Marvel cinematic universe), a ne o još jednom Sony smeću. A koliko god da su loši poslednji MCU filmovi, svaki je makar za klasu iznad bilo kojeg od ovih Sony ostvarenja.
    Meni je čak i Venom smeće, koji je jedini nešto zaradio od tih filmova i dobija čak treći dio ove godine. Po svemu što sam vidio i čitao, Madam Web je gora čak i od crnog Morbiusa, kojeg su toliko popljuvali prošle godine. A na ljeto izbacuju još jedan film o Spiderman negativcu - Kraven the Hunter, koji će biti sličnog kvaliteta, sudeći po traileru. Mislim da će to, zajedno sa Venom 3, biti kraj ovog filmskog univerzuma #akobogda

  7. #1631
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    The Zone of Interest tema o Ausvicu je obradjena iz mnogo uglova ali prvi put iz ugla upravnika Rudolfa Hesa koji je u ovom filmu predstavljen kroz njega i njegovu familiju koja zivi idilicno pored logora dok se sa druge strane desavaju zlocini.Rudolf je predstavljen u kontri sa svojom zloglasnocu kao covjek koji bukvalno ide na posao da vodi neku fabriku bez emocija i sa brigom o nekim obicnim stvarima sa svojom djecom i zenom.Ovoj tezak i pomalo jeziv film, fokusiran na drugu stranu iza ograde logora i usled toga kontrasta predstavlja sliku o tome kako je zlo prihvaceno kao normalnost kroz prizmu njegove porodice i njegovog porodicnog zivota..
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  9. #1632
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,000
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    565
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Neko je gledao Memory sa ocjenom 6.8?

  10. #1633
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    328
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Don't Worry Darling (2022)

    https://www.imdb.com/title/tt10731256/

    E ne znam.. može.
    It's a funeral we're going to
    Death, death of darkness.
    M. Day Shalimar.

  11. #1634
    Join Date
    May 2022
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    52 Posts

    Default Odgledah:

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    odgledah Indigo Kristal, dobar!
    I ja mislim da je super film, pogotovo kad se uzme u obzir da je taj film diplomski rad jednog mladog studenta rezije… ima upecatljive i zanimljive likove, super pricu, fora je sto je crno bijeli…

    Pogledah danas “Cuvare formule”. Odavno me neki domaci film nije ostavio ravnodusnim kao ovaj. Takva prica je definitivno zasluzila da se nadje na filmskom platnu. I mislim da je Bjelogrlic to odradio vrhunski.
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  12. #1635
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    328
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Paradise (2023)
    https://www.imdb.com/title/tt21308888/

    Bilo je zanimljivo vidjeti šta će ispasti od glavne ideje.
    Za pred spavanje, ne zahtijeva mnogo od gledaoca.
    A možete ga i preskočiti, nećete mnogo izgubiti.
    It's a funeral we're going to
    Death, death of darkness.
    M. Day Shalimar.

  13. #1636
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Pogledah Dina: Drugi Dio u Cineplexu. Lagana 9/10 ocjena što se mene tiče.

    Ako ste ljubitelj naučne fantastike i prvog dijela onda je ovo pravi film za vas. Skoro 3 sata odlične priče (poprilično vjerne originalnom materijalu), fantastične cinematografije, muzike i specijalnih efekata.

    Glumci su takođe odradili odličan posao, skoro svaki lik je veoma zanimljiv na svoj način, jedine zamjerke tu imam što pojedine likove nijesmo dovoljno gledali iako film traje skoro 3 sata, tu najviše mislim na Harkonene (Baron i Fejd Rauta su definitivno trebali biti malo više na ekranu kao "glavni" negativci).

    Ne bih mnogo više ulazio u detalje da ne spojlujem nešto, tako da ću samo reći da mi je jedino žao što ovaj film nijesam mogao da pogledam u nekom kvalitetnijem bioskopu tipa IMAX-a, da u potpunosti iskusim ovo remek djelo.



  14. The Following 6 Users Say Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  15. #1637
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    208
    Thanks Thanks Received 
    305
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Pogledah ga u bioskop, odlican. Mogao sam lagano gledati jos 2h da je trajao. Vilnev ima strasne filmove. Muzika idealna (Zimmer)

  16. #1638
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    JORGOVANI domaci film dosadan nikakav za zaobici zali boze pare

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  18. #1639
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Bila supruga,previse je očekivala,toliko magle oko filma, na kraju bzv veli. Ja namjerno nisam htio ici,jer mi je trajler nije bio zanimljiv

    Sent from my Aber kutija

  19. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  20. #1640
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    The Iron Claw moram reci da nikad nisam cijenio Zeka Efrona jos od onih njegovih idiotskih mjuzikala ali u ovom filmu je covjek odglumio za minimum nominaciju za Oskara.Inace tezak i tuzan film.
    Pogledah i ja, stvarno tragicna prica, film mi je odlican, ali... nekako zbrzano, jer toliko ima da se isprica o ovoj porodici, pa samo kad se vidi koliko su stvari isjekli iz filma. Preporucujem i da se procita o ovome jer je u realnosti jos gore nego u film.

    Ne znam bi li ga iko gledao da je 3h trajao, al steta sto se reziser ne odluci da napravi neku miniseriju od sest epizoda, previse materijala ima.


    The Boys in the Boat super film.

    A i ja se nadam Dune Part Two u cineplexx prsli sledece nedelje.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  21. #1641
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    The Holdovers (2023) - IMDb
    Odlična drama i (kao i uvijek) maestralni Paul Giamatti
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  22. #1642
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Interesantno koliki je broj onih koji su saglasni da Cineplexx ništa ne valja, a sa druge strane kad se pomene Kino Kultura, nema se šta bez lijepo reći...

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  23. #1643
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Interesantno koliki je broj onih koji su saglasni da Cineplexx ništa ne valja, a sa druge strane kad se pomene Kino Kultura, nema se šta bez lijepo reći...

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    A ljudi su subjektivni (biased), ne znam sta drugo reci, drugacije vrijeme i neka nostalgija, koliko se samo i tehnologija izmijenila, a da ne pricamo o cijenama i inflaciji hahaha. Neuporedivo je iskreno. Cineplexxu je odma minus sto je u Deltu.

    Eto, dako se ikad otvori vise taj bioskop na to mjesto, pa da vidimo moze li bolje od cineplexxa.

  24. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  25. #1644
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Odgledah Čuvari formule, nisam nešto oduševljen, nekako mi se čini da je samo "zagrebano" sa pričom.
    War. War never changes.

  26. #1645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Interesantno koliki je broj onih koji su saglasni da Cineplexx ništa ne valja, a sa druge strane kad se pomene Kino Kultura, nema se šta bez lijepo reći...

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    a to su vecinom ovi "nostalgicari" koji su jaki na pricu, a zadnji put su posli tamo film da gledaju ko zna kad, ili nikad.
    Cineplexxu meni nista nije falilo, ali je vec star dosta godina i svima je jasno da odavno trebaju da uloze u obnovu nekih stvari...

  27. #1646
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    U kino Kultura nijesam nikad bio, tako da nijesam nimalo nostalgičan (ja sam mladost proveo u starom nikšićkom kinu).

    Moj problem sa Cineplexom je što su neke stvari očigledno zrele za popravku, konkretno mislim na oštećeno/prljavo bioskopsko platno.

    A i kvalitet zvuka bi mogli malo da poboljšaju u par sala.

    Ali pošto nemaju nikakvu konkurenciju, čisto sumnjam da će išta od toga biti u skorije vrijeme.

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  29. #1647
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    854
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Pa iskreno da vam kazem kod Cineplexa mi smeta sto su preskupi ,sto imaju monopol i sto sa familijom ispod 50eura nemas sta tamo da radis . Ja se nadam da ce brzo konkurencija ,dako naprave u centar nesto vise od bioskopa .

    Послато са 2203129G помоћу Тапатока

  30. The Following 4 Users Say Thank You to miko501 For This Useful Post:


  31. #1648
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    U kino Kultura nijesam nikad bio, tako da nijesam nimalo nostalgičan (ja sam mladost proveo u starom nikšićkom kinu).

    Moj problem sa Cineplexom je što su neke stvari očigledno zrele za popravku, konkretno mislim na oštećeno/prljavo bioskopsko platno.

    A i kvalitet zvuka bi mogli malo da poboljšaju u par sala.

    Ali pošto nemaju nikakvu konkurenciju, čisto sumnjam da će išta od toga biti u skorije vrijeme.
    U kino Kultura (evo ironije) bio si srećan ako ne sjedneš na neki izbljuvak i ako ti isti ne doleti na glavu tokom filma.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  32. #1649
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    Pa iskreno da vam kazem kod Cineplexa mi smeta sto su preskupi ,sto imaju monopol i sto sa familijom ispod 50eura nemas sta tamo da radis . Ja se nadam da ce brzo konkurencija ,dako naprave u centar nesto vise od bioskopa .

    Послато са 2203129G помоћу Тапатока
    Ne možemo imax očekivat ali ima na telekom aplikaciji lagano se mogu dvije besplatne karte dobit.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  33. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  34. #1650
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Odgledah Čuvari formule, nisam nešto oduševljen, nekako mi se čini da je samo "zagrebano" sa pričom.
    Dje si ga gledao?

Page 66 of 68 FirstFirst ... 165662636465666768 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •