Results 1 to 2 of 2

Thread: Pa vi brisete i postove o djetetu koje je ostalo bez obje noge

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pa vi brisete i postove o djetetu koje je ostalo bez obje noge

    Pretpostavljam da cete i ovo obrisat. Ne fali vam obraza. Sto je bilo lose u ovom postu? Koga sam uvrijedio? Koga sam slaza? Sem sto sam pozva Crnogorce da bi im bilo bolje pomoc ovom nesretnom djetetu no trosit pare po promocijama.

    Aj' sad. Brisite. Banujte.

    __________________________________________________ ____________



    Umjesto da trose novce po promocijama i prde o referendumima kojeg ce ionako nedje usput pojes' skakavci, bilo bi bolje da eventualni ucesnici uplate koji dolarcic ovom nesretnom djetetu. Zauvar bi bilo i 50 centi po osobi. Da ne spominjem silne novce koje ce ti iz Pokreta potrosit da bi se promovisali po Nevijorku.


    SINDIKAT PROSVJETE UPUTIO PISMO OBRAZOVNIM USTANOVAMA U CRNOJ GORI

    Pomognimo porodici Bulajić


    Podgorica, 19. oktobra - Iz Sindikata prosvjete danas je, svim školama u Crnoj Gori, ali i na druge adrese, upućeno pismo u kojem se traži pomoć za porodicu Bulajić, koja je 13. avgusta ove godine doživjela tragediju. U saobraćajnoj nesreći u nikšićkom prigradskom naselju Straševina, podsjetimo, u sudaru kamiona i teretnog voza poginuo je nastavnik Zoran Bulajić, dok je njegov desetogodišnji sin Ivan zadobio tako teške povrede da su mu amputirane obje noge. - Ovaj dječak, sa majkom i 14-godišnjim bratom živi u prostorijama Osnovne škole „Šunjo Pešikan” u Trešnjevu, gdje pohađa nastavu. Ivanova majka Radmila Bulajić je naša koleginica, nastavnica fizike i matematike u istoj školi. Porodica živi u neuslovnim prostorijama, koje su pretijesne, bez vode, ali Ivanu za sada predstavljaju jedinu mogućnost da prati nastavu. Kako je živjeti i funkcionisati daleko od grada i ljekara mislim da nije potrebno objašnjavati. Porodici Bulajić je svaka pomoć dobrodošla, a dragocjeno im je i saznanje da nijesu sami, kaže Zvonko Pavićević, predsjednik Sindikata prosvjete, napominjući da je iz Sindikata ovoj porodici upućena novčana pomoć. Na kraju pisma proslijeđenog obrazovnim ustanovama je Ivanov žiro-račun kojeg će, nadamo se, primijetiti i građani koji nijesu zaposleni u prosvjeti, zbog čega je Sindikat o ovoj akciji obavijestio i medije. Broj žiro-računa je: Ivan Bulajić, Crnogorska komercijalna banka: 510-0-40, a lični račun: 2331001-8858103456.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam ko ti je brisao topic/post, ovo ce ovako ostati sada i vise nema topica ovakvog sadrzaja!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Jedina Istina
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 27-11-04, 12:39
  3. LJETOPIS POPA DUKLJANINA
    By GRAD in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-04, 12:57
  4. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •