Results 1 to 10 of 10

Thread: Pomognimo porodici Bulajić

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomognimo porodici Bulajić

    Pomognimo porodici Bulajić


    Podgorica, 19. oktobra - Iz Sindikata prosvjete danas je, svim školama u Crnoj Gori, ali i na druge adrese, upućeno pismo u kojem se traži pomoć za porodicu Bulajić, koja je 13. avgusta ove godine doživjela tragediju. U saobraćajnoj nesreći u nikšićkom prigradskom naselju Straševina, podsjetimo, u sudaru kamiona i teretnog voza poginuo je nastavnik Zoran Bulajić, dok je njegov desetogodišnji sin Ivan zadobio tako teške povrede da su mu amputirane obje noge. - Ovaj dječak, sa majkom i 14-godišnjim bratom živi u prostorijama Osnovne škole „Šunjo Pešikan” u Trešnjevu, gdje pohađa nastavu. Ivanova majka Radmila Bulajić je naša koleginica, nastavnica fizike i matematike u istoj školi. Porodica živi u neuslovnim prostorijama, koje su pretijesne, bez vode, ali Ivanu za sada predstavljaju jedinu mogućnost da prati nastavu. Kako je živjeti i funkcionisati daleko od grada i ljekara mislim da nije potrebno objašnjavati. Porodici Bulajić je svaka pomoć dobrodošla, a dragocjeno im je i saznanje da nijesu sami, kaže Zvonko Pavićević, predsjednik Sindikata prosvjete, napominjući da je iz Sindikata ovoj porodici upućena novčana pomoć. Na kraju pisma proslijeđenog obrazovnim ustanovama je Ivanov žiro-račun kojeg će, nadamo se, primijetiti i građani koji nijesu zaposleni u prosvjeti, zbog čega je Sindikat o ovoj akciji obavijestio i medije. Broj žiro-računa je: Ivan Bulajić, Crnogorska komercijalna banka: 510-0-40, a lični račun: 2331001-8858103456.
    _________________


    Zamolio bih moderatore da ne brishu ovu temu, kao shto ste uradili vec....
    Radi se o akciji, koju smo pokrenuli i na Medojevicevom forumu....
    hvala!

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    razumijem...ali zasto na forumu o buducnosti cg ti otvaras ovaj topic?
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    razumijem...ali zasto na forumu o buducnosti cg ti otvaras ovaj topic?

    Zato shto se tamo, ne bavimo samo lichnim, grupnim i partiskim interesima, nego i opshtim, javnim i socijalnim, za razliku od pristalica i svadjalica popozicije i opaopozicije, mi se tamo druzimo ka ljudji, na dobre i loshe, preziremo predrasude po bilo kojoj osnovi.

    Cijenimo ljude po , ljudskim i moralnim normama,
    koje su zapostavljene puni vijek u Crnoj Gori.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Zato shto se tamo, ne bavimo samo lichnim, grupnim i partiskim interesima, nego i opshtim, javnim i socijalnim, za razliku od pristalica i svadjalica popozicije i opaopozicije, mi se tamo druzimo ka ljudji, na dobre i loshe, preziremo predrasude po bilo kojoj osnovi.

    Cijenimo ljude po , ljudskim i moralnim normama,
    koje su zapostavljene puni vijek u Crnoj Gori.

    ne misleci da ulazim u raspravu, prepirku i dublju analizu topica i ne misleci nista lose pitanjem mislim da ako pazljivije procitas postove od gore pomenutoga nijesam siguran da da bi tamo ..."mi se tamo druzimo ka ljudji, na dobre i loshe, preziremo predrasude po bilo kojoj osnovi." pilo vode...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e moj jorgovane ....

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BERANKRSH 69
    Podjoh jutros na ovaj topik pa se cisto iznenadih kada vidjok da ti stvarno imas dusu i sentimentalnost, no ponekad i ne sumljam u moje Berance pa i pored toga sto drugacije razmisljamo kada je politika u pitanju, ipak i mismo zivi ljudi.
    Priznajem prvi put cujem da je pomoc potrebna familiji Buljajic, posto sam puno zauzet u poslednje vrijeme poslovno, no i ja bih se pridruzio toj donaciji ukoliko mi posaljete broj racuna. Zahvaljujem.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Broj žiro-računa je: Ivan Bulajić, Crnogorska komercijalna banka: 510-0-40, a lični račun: 2331001-8858103456.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Broj žiro-računa je: Ivan Bulajić, Crnogorska komercijalna banka: 510-0-40, a lični račun: 2331001-8858103456.
    Zahvaljujem, vec sam sve sredio i posla cu za jednu uru, ipak ti hvala.Pozdrav.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Zahvaljujem, vec sam sve sredio i posla cu za jednu uru, ipak ti hvala.Pozdrav.
    Nista ...Ja sam owo samo copy / paste, posto ti je gore pisalo, ali mozda nisi vidio.Poz i za tebe.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Porodici Draže Mihajlovića biće vra&#2
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 17-03-04, 16:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •