Page 72 of 644 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172572 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #1776
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Eto ga covjek licno svjedoci:

    "Episkop je naglasio da ne osuđuje policiju za koju je svjestan da je morala da vrši svoju dužnost i da ne bi želio da ovaj incident doprinese zaoštravanju ionako teške situacije u Crnoj Gori. On je rekao da je sada najbitnije sačuvati mir i pribranost, prenosi Srna. Prema njegovim riječima, dva vjernika su bila pretučena u momentu kada je policija pokušala da deblokira put, gdje se nalazio i on kao podrška svojim vjernicima."

    http://standard.co.me/index.php/drus...o-sacuvati-mir

    Slijedeci tvoju dosadasnju logiku podrske oklopljenoj i naoruzanoj policiji u borbi sa nenaoruzanim gradjanima, sledece ces zakljuciti da je episkop skocio da policajca zubima zakolje, pa je ovaj goli zivot branio.
    E sad ti trcis pred rudu. Ni odje ne kaze da su ga pretukli. Odje neko radi vrlo ruznu rabotu, neko se igra rijecima a neko izmislja. Ima li dje kakav izvor dje covjek kaze da ga je neko udario? Mislim na ovog episkopa.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #1777
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    @SKOJ Samo mi reci u kojoj sekundi snimka se vidi i čuje to prebijanje pa ću se samobanovat, da ne pominjem slomljeni kuk i ključnu kost.
    Pretpostavljam da smatraš da je osnovno pravo građana da blokiraju ulicu kad ih Mandić&Knežević pozovu, molio bih te da citiraš član zakona kojim se to dozvoljava?



    https://www.in4s.net/da-li-je-slaven...diku-metodija/

  3. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  4. #1778
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Zakon je direktno usmjeren na svu imovine vjerskih zajednica koja datira prije 1918 god, što je nepošteno jer država Crna Gora nema veze sa njihovom izgradnjom.
    To je naznačeno i u ustavu iz 1905 god. Dakle Crna Gora nema dodirne tačke sa vlasništvom katoličkih ili islamskih nekretnina
    Pravilan zakon bi se odnosio ili na ono što je država gradila prije 1918 god. pošto država Crna Gora prije 1918 god nije gradila ništa sem pravoslavnih objekata ili na period kad je u Crnoj Gori bio teokratski sistem vladavine tj. prije 1852 god.
    istorijski me ne zanima uopste. nemoj me shvatiti pogresno, odmah cu da ti objasnim.
    u zakonu pise da se nacionalizuje sve sto je izgradjeno drzavnim novcem, bilo u vlasnistvu drzave ili novcem njenih gradjana.
    i da vjerske zajednice moraju da dokazu da su one vlasnici zemlje i objekata.
    pazi da ne moze da katolicka crkva dokaze ista za Sv. Tripuna ili islamska zajednica za Husein pasinu dzamiju u Pljevljima.
    slozicu se sa tobom da bi drzava trebala da proglasi odredjene objekte za izuzetne primjerke kulturne bastine i preuzme odgovornost za njih....
    ali s obzirom na sta lici Duklja mislim da znamo na sta bi to brzo izgledalo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #1779
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Kunu se kao u njihovog mitropolita koji ih je molio cijeli dan da sacuvaju mir i ne pozivaju na nerede! Koliko ih zapravo boli q za mitropolita pokazuju sve rijeci upucene juce, upravo jer su dobili instrukcije iz druge drzave sta da rade. Ne daj boze da je nekom od vasih ukucana zatrebala hitna medicinska njega, ne bi danas ovu pricu pricali. A policija nije bila blaga nego preblaga.

    Da kod ovog zatrovanog srbende dodje 5 cigana i stanu na vrata od njegove kuce ne pustajuci ga da udje, bas me zanima kako bi reagovao.

  6. #1780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Kaze da ne osudjuje policiju zbog incidenta, kao i da su pretucena jos dva vjernika. Covjek sasvim ocigledno smiruje situaciju. Takodje, u odgovoru na ovo rezimski mediji su se izlanuli da su u pljevaljskoj bolnici lijecena tri povrijedjena ucesnika blokade.

  7. #1781
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    @SKOJ Samo mi reci u kojoj sekundi snimka se vidi i čuje to prebijanje pa ću se samobanovat, da ne pominjem slomljeni kuk i ključnu kost.
    Pretpostavljam da smatraš da je osnovno pravo građana da blokiraju ulicu kad ih Mandić&Knežević pozovu, molio bih te da citiraš član zakona kojim se to dozvoljava?



    https://www.in4s.net/da-li-je-slaven...diku-metodija/
    nemoj da si naivan.Video je editovan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #1782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Kunu se kao u njihovog mitropolita koji ih je molio cijeli dan da sacuvaju mir i ne pozivaju na nerede! Koliko ih zapravo boli q za mitropolita pokazuju sve rijeci upucene juce, upravo jer su dobili instrukcije iz druge drzave sta da rade. Ne daj boze da je nekom od vasih ukucana zatrebala hitna medicinska njega, ne bi danas ovu pricu pricali. A policija nije bila blaga nego preblaga.
    ''Mene ako se sete na Dan bezbednosti, sete se. Ako ne ništa, nikom ništa. To je bila moja dužnost!''

    Lijepo je imati takav narod, koji je vazda uz svoju narodnu miliciju, pa cak i kad vaspitnom palicom uzmahne.

  9. #1783
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Evo da vidimo kakav je komentar patrijarha na lažnu vijest:

    https://www.in4s.net/patrijarh-irine...nu-sa-terorom/


    Ovako je bilo i sa 40 mrtvih u Pakracu samo što se lažne vijesti tada nisu mogle tako lako provjeriti.

  10. #1784
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    @SKOJ Samo mi reci u kojoj sekundi snimka se vidi i čuje to prebijanje pa ću se samobanovat, da ne pominjem slomljeni kuk i ključnu kost.
    Pretpostavljam da smatraš da je osnovno pravo građana da blokiraju ulicu kad ih Mandić&Knežević pozovu, molio bih te da citiraš član zakona kojim se to dozvoljava?



    https://www.in4s.net/da-li-je-slaven...diku-metodija/
    Cekaj, pomjeramo li sad pricu na to ima li se pravo blokirati put, ili jos pricamo o tome je li policija tukla episkopa?

    Iz svjedocenja samog episkopa se vidi da ga je tukla, kao i jos dve vjernika, ali da im on to ne zamjera. Sto je lijepo i hriscanski od njega, ali ne znaci da se incident nije desio.

    Sad samo pitam hoce li se Sasa Zekovic glasnuti o ovim incidentima, posto se od njegovih pohvala uzdrzanoj i profesionalnoj policiji nije mogao CdM link otvoriti zadnjih pet dana.

  11. #1785
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo da vidimo kakav je komentar patrijarha na lažnu vijest:

    https://www.in4s.net/patrijarh-irine...nu-sa-terorom/


    Ovako je bilo i sa 40 mrtvih u Pakracu samo što se lažne vijesti tada nisu mogle tako lako provjeriti.
    E tu si u pravu. Ovo je cista propaganda, taman kao ona crnogorske policije kad laze da je Lazovic operativno bio na svadbi Safeta Kalica, ili DPS-a kad juce nazva SPC "istorijski prevaziđeni restlovi retrogradnog, agresivnog velikosrpskog nacionalizma", kao da nisu i oni iz iste pecine ispuzali.

  12. #1786
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    nevjerovatan je poltronizam ovog naroda, koji se vidi i na ovom forumu poprilicno.
    jesmo li toliko zabrazdili da ne vidimo da je hir jednog covjeka da napravi posao u buljarici i jedne ANB stranke napravili ovoliku stetu koja se nece rijesiti za deceniju narednu.
    donijeti zakon u 3 ujutru, uz naoruzanu policiju, spremljeni suzavac, zatvoreni prsten kroz grad da ni pjeske nisi mogao proci kao i hapsenja 18 poslanika(ANB stranka ali opet izabrani od strane naroda) dok narod velica policiju i bili bi "gori"....
    ako vi ne vidite dno.... na zalost ga ja vidim...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #1787
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @SKOJ poslusaj sta je covjek ispricao, ne siri dezinformacije.

    Evo tekst iz clanka: "У општем метежу Владику и поједине вјернике су оборили на земљу и тукли прендрецима и ногама."

    A evo link. Poslusajte sta kaze covjek.
    https://svetigora.com/vladika-metodi...-sacuvati-mir/

    Prvobitni naslov clanka je bio "ne osudjujem policajce KOJI SU ME TUKLI, moramo sacuvati mir".

    Poslusajte braco... Da vidimo kakav se zakljucak namece.
    Last edited by Dejan; 27-12-19 at 16:55.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #1788
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Cekaj, pomjeramo li sad pricu na to ima li se pravo blokirati put, ili jos pricamo o tome je li policija tukla episkopa?

    Iz svjedocenja samog episkopa se vidi da ga je tukla, kao i jos dve vjernika, ali da im on to ne zamjera. Sto je lijepo i hriscanski od njega, ali ne znaci da se incident nije desio.

    Sad samo pitam hoce li se Sasa Zekovic glasnuti o ovim incidentima, posto se od njegovih pohvala uzdrzanoj i profesionalnoj policiji nije mogao CdM link otvoriti zadnjih pet dana.
    Nemas pravo blokirati put, nije pretrpio povrede, nisu koriscene palice i suzavac, policija je primjenila adekvatnu silu u okviru svojih ovlascenja da bi rascistila putni pravac.

    Elem, cisto da se osvrnem na jednu stvar koja se ovdje cesto spominje. Kako vi zamisljate da policija reaguje u odredjenim situacijama u kojima je prinudjena da upotrijebi silu!? Da baci neki nevidljivi plast i da ih teleportira na drugu lokaciju? Recimo gledao sam jednu emisiju o protestima u Francuskoj i demonstrantima koji su potpuno svjesni svojih radnji kao i toga kakvu ce reakciju da izazovu njihova cinjenja. Samo u CG ako udaris policajca njegov odgovor je skandal, ako legnes na ulicu pa ti dodju da te udalje nevidjeno maltretiranje sa teskim psihofizickim bolima.

    Ja razumijem da svako hoce da poentira i da izvuce sta vise za sopstvenu ideologiju i politiku ali dajte ne idite bas toliko do nivoa apsurda.

  15. #1789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    .


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  17. #1790
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ako vi ne vidite dno.... na zalost ga ja vidim...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pleme moje snom mrtvijem spava.... Suza moja nema roditelja...

    Ne zamjeri druze ali kad mi dodjete vi sta sve znate... Ahh.

  18. #1791
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nemas pravo blokirati put, nije pretrpio povrede, nisu koriscene palice i suzavac, policija je primjenila adekvatnu silu u okviru svojih ovlascenja da bi rascistila putni pravac...
    Znaci konacno se slazemo da ga je policija tukla, kao i vjernike.

    To je pitanje o kojem smo raspravljali. Sad mozemo i druge teme, kao sto je li policija imala ovlascenja ili ne.

  19. #1792
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    @SKOJ poslusaj sta je covjek ispricao, ne siri dezinformacije.

    Evo tekst iz clanka: "У општем метежу Владику и поједине вјернике су оборили на земљу и тукли прендрецима и ногама."

    A evo link. Poslusajte sta kaze covjek.
    https://svetigora.com/vladika-metodi...-sacuvati-mir/

    Prvobitni naslov clanka je bio "ne osudjujem policajce KOJI SU ME TUKLI, moramo sacuvati mir".

    Poslusajte braco... Da vidimo kakav se zakljucak namece.
    Evo sad slusam, kaze dok su pjevali molitve navalila na njih policija - "kad su nas vise puta zgazili", "kad oni kidaju, cupaju", "mi uzvikujemo boze pomozi".

  20. #1793
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,650
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,617
    Thanked in
    4,655 Posts

    Default

    morao je df nekako da obezbijedi sebi još tih 17 do 19 mandata. kako bez tih dvije iljade svakog mjeseca?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #1794
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    morao je df nekako da obezbijedi sebi još tih 17 do 19 mandata. kako bez tih dvije iljade svakog mjeseca?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Istina. A i DPS mora da se izbori za svojih 35, kako bez tih 20-30 miliona svakog mjeseca?

  22. #1795
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E tu si u pravu. Ovo je cista propaganda, taman kao ona crnogorske policije kad laze da je Lazovic operativno bio na svadbi Safeta Kalica, ili DPS-a kad juce nazva SPC "istorijski prevaziđeni restlovi retrogradnog, agresivnog velikosrpskog nacionalizma", kao da nisu i oni iz iste pecine ispuzali.
    Ja sam u pravu da je ovo klasična lažna vijest koja služi za podizanje tenzija, ko takve vijesti forsira o tome bi se dalo diskutovati.
    To što si sad napisao za Lazovica je potpuno tačno samo se ne sjećam kad sam ja tvrdio suprotno, zamijenio si me sa nekim očigledno. Ono što je po meni obilježilo ova dešavanja je korektno i gospodsko ponašanje sveštenih lica i džukačko ponašanje političara, sa obije strane.
    Ja pamtim neku drugu policiju, istina tada su današnji Crnogorci iz DPS-a bili veliki Srbi pa su vam bili srcu dragi i niste primjećivali kako se isprave lome kosti i to bez razloga, a ne ne daj bože da je neko pokušao nešto slično onome sinoć.
    Kako se raspisah svaka mi dala...

  23. #1796
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja sam u pravu da je ovo klasična lažna vijest koja služi za podizanje tenzija, ko takve vijesti forsira o tome bi se dalo diskutovati.
    To što si sad napisao za Lazovica je potpuno tačno samo se ne sjećam kad sam ja tvrdio suprotno, zamijenio si me sa nekim očigledno. Ono što je po meni obilježilo ova dešavanja je korektno i gospodsko ponašanje sveštenih lica i džukačko ponašanje političara, sa obije strane.
    Ja pamtim neku drugu policiju, istina tada su današnji Crnogorci iz DPS-a bili veliki Srbi pa su vam bili srcu dragi i niste primjećivali kako se isprave lome kosti i to bez razloga, a ne ne daj bože da je neko pokušao nešto slično onome sinoć.
    Kako se raspisah svaka mi dala...
    Miči brate, vidiš da su ih na mostu policajci gazili, to se kidalo, to se čupalo. Kad upitaše čovjeka je li i on povrijeđen, on reče da je u jednom momentu mislio da je to kraj.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #1797
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    a sam u pravu da je ovo klasična lažna vijest koja služi za podizanje tenzija,
    @remark

    Evo poslusaj, prica episkop kako su ih gazili i tukli:

    https://svetigora.com/vladika-metodi...-sacuvati-mir/

    Kaze dok su pjevali molitve navalila na njih policija - "kad su nas vise puta zgazili", "kad oni kidaju, cupaju", "mi uzvikujemo boze pomozi".

  25. #1798
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znaci konacno se slazemo da ga je policija tukla, kao i vjernike.

    To je pitanje o kojem smo raspravljali. Sad mozemo i druge teme, kao sto je li policija imala ovlascenja ili ne.
    Druze, prvo oni pa onda ti kao promoter njihovih stavova ovdje da se usaglasite oko toga sta se desilo posto su deset verzija do sad izbacili a ti si povjerovao u svaku. O cemu da pricamo? Da razglabamo o eventualno 11 verziji da bi u svojoj zelji da nesuvislo poentiras izbjegao opet sustinu. Ovo sta ti radis u forumskom rjecniku se zove trolovanje. Pritom uopste ne sumnjam u tvoje dobre namjere ali si tako naucen a sto je opsteprihvaceno od tog kvaziopozicionog miljea kojeg propagiras taj nivo dijaloga a koji isti je potpuno razorio crnogorsku opoziciju pa zato i lici na ovo sta je sada.

  26. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  27. #1799
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Druze, prvo oni pa onda ti kao promoter njihovih stavova ovdje da se usaglasite oko toga sta se desilo posto su deset verzija do sad izbacili a ti si povjerovao u svaku. O cemu da pricamo? Da razglabamo o eventualno 11 verziji da bi u svojoj zelji da nesuvislo poentiras izbjegao opet sustinu. Ovo sta ti radis u forumskom rjecniku se zove trolovanje. Pritom uopste ne sumnjam u tvoje dobre namjere ali si tako naucen a sto je opsteprihvaceno od tog kvaziopozicionog miljea kojeg propagiras taj nivo dijaloga a koji isti je potpuno razorio crnogorsku opoziciji pa zato i lici na ovo sta je sada.
    Opet skreces sa teme, sad na mene i moje lose osobine. Imam ih, iha-ha, ali daj da se drzimo teme.

    Pricali smo je li policija istukla ovog episkopa. Jeste. Eto izadje i njegovo svjedocenje. Slazemo li se da su ga tukli?

    Kad to zavrsimo mozemo dalje na ova tvoja dalja raspredanja.

  28. #1800
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pleme moje snom mrtvijem spava.... Suza moja nema roditelja...

    Ne zamjeri druze ali kad mi dodjete vi sta sve znate... Ahh.
    nekome odgovara da glanca epolete na sinjelu politickog komesara, nekome ne.
    a znam da ne spavate, jer spoljni i unutrasnji neprijatelji nikada ne spavaju.
    ako me se sjete, sjete.....
    ono sto komunisticki politicki komesar ne vidi je da je uvedena praksa da ako ti se ne svidja skupstina, ti je pohapsis...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 72 of 644 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172572 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •