Page 332 of 644 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382432 ... LastLast
Results 8,276 to 8,300 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #8276
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    То нам је што нам је, имамо избора довољно ско ишта бар.
    Covjek, u principu, vazda ima izbor. Moj izbor ne moze biti crkva koja raspiruje mrznju, proglasuje za svece ratne zlocince i zagadjuje vjeru nacionalizmom.

    Svak bira ono sto mu je srcu drago. Ne osudjujem niciji izbor. Samo imam svoje misljenje. Nikad nijesam volio biti dio stada. Zato sam i bio nepozeljan u CG. Sad je vec kasno da se mijenjam. A i nemam neku volju za tim.

    Pravim vjernicima koji su nasli svoj mir i vjeru u ovakvoj crkvi, a znam da ih dosta ima, zelim sve najbolje. Postujem.

  2. The Following 5 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  3. #8277
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Nažalost, mislim da je Carević stavio tačku na priču da li su funkcioneri DF-a išta drugačiji od dps-a. Ta Budva je izgleda baš prokleta.

  4. #8278
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    želja za parama prevazilazi sve razlike


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #8279
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Želje su im iste a mogućnosti nisu.
    А то је закључак на основу "рипорта" при-когова из јединице за предвиђање злочина при Министарству Правде ?

  6. #8280
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ako vec pokusavamo da dodjemo do istine - je li "lazna vijest za sudije" ili "vlast tvrdi da je lazna vijest za sudije"?

    Ogromna je razlika izmedju to dvoje.
    Lazna vijest je jer je elementarna glupost koja ne poznaje ni nacin rada pravosudnog sistema a plasirana iz glave covjeka koji se i ne nalazi u CG a kamoli ima izvore. Ne da je ogromna razlika izmedju tvrdnji Sputnjika i istine taman koliko izmedju juznog i sjevernog pola. Nego tek sad vidjeh ko je pisao ovaj post pa je i jasno zasto su ove tvrdnje od dezurnog reletivizatora na forumu. Evo da ti taman dam dopinga da napises jos desetak jednih te istih postova u svom stilu.

  7. #8281
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Jedna pjesma za dezurne;

    "Hajmo na društvene mreže, da vidim koga to mrzimo danas
    Da vidim s kim se slažemo i koja parola u trendu je za nas
    Da li Charlie Hebdo, ili Charlie jebo, koga to jebu dobri danas
    A i ja bi jebo i nešto šero, al’ da ne ispadnem sero za nas
    Koga da guram danas, demokraciju, naciju il’ Sheriet
    Demokracije nije ni bilo kod nas, al’ na netu je možeš vidjet
    Koga da mrzim danas, a kome ću pravdat mrtve
    Nije bitno ko je u pravu, bitno je da smo na kraju i mi žrtve
    Šta je sa mnom kad neću u torove, al’ care ginem za pojedince
    Ispadam supak, ispadam najgori, al’ vas gledam oči u lice
    Ispadam Ustaša, Balija, terrorist, Zionist, objektivnost ne voli niko
    Al’ valja stisnut šupak i govorit, to je staza manjine sinko

    Moj brate u tuđini, domovini i divljini
    Brat je mio ko god bio, u ma, u ma, u manjini

    Ko je danas manjina, a ko je na dnevniku vilan
    Ko je skrenuo s našeg puta, a ko nam je divan
    Koga da volim, koga da pljujem i za koga ću svirat
    I koju ćemo grupu danas generalizirat..."



  8. #8282
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Govorim o litijama prije kovida. Govorim o vjeri. Da si samo malo pazljivije citao ne bi pitao ovakve gluposti.
    Litije prije kovida? Bogami, covjece, si preferiras zivjeti u proslosti ili samo trolati o necemu sto je vec odavno i nepovratno postalo proslost, jer danas one vase litije nisu nisto drugo nego samoubilacke i ljudoubilacke akcije?

    Hajdemo o vjeri. Koliko si rodjaka i poznanika (vjerojatno) zarazil nakon sto si sastal s njima nakon vasih kvazi-vjerskih povorki bez maski i bez postovanja razmaka?
    Last edited by A+A; 16-05-20 at 15:23.

  9. #8283
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    @A+A

    Sto je tocno bilo "pobjeda"? Ups, isprika, "velika pobjeda"
    To sto su sami sebi zabili nos u ledja, prvo donosenjema zakona, nakon toga hapsenjem na dan sv Vasilija Ostroskog a nakon toga i pustanje na slobodu. A velika pobjeda je ta sto se narod uprkos raznim pritiscima, pandemijama i ostalim stvarima uspio okupiti... i sto se sve vise cuje glas za promjenu ove gospode na vlasti.

    Naravno hvala i drps-u sto u tome pomaze ovom uspavanom narodu kroz razne slucajeve od Verice Maras pa do ovog tuzioca sto je osudio onog bilmeza na 1god i 4mj zatvora nokon sto je ubio djevojku pod dejstvom kokaina i brze voznje.... sve te stvari uticu da se ovo nase pleme koje snom mrtvijem spava malo po malo budi.

    Koliko se sjecam, taj se "truli sustav" raspada "dio po dio" vec vise od desetljeca. Zar ne?
    Zar nije malo predugacko doba za raspad neceg toliko "trulog", kako ti kazes?
    Pa znas kako, to u kakvom smo stanju se vidi po ovim mjerama vlade... a tek ce se vidjeti nakon ljeta iliti izbora ako se ovi nasi mucenici i uspiju zaduziti za tih 600 mil eur-a koliko po njihovim procjenama fali u budzetu. Nama dug ide na preko 100% bdp-a ove godine ... a to znaci restrikcije u javnoj upravi... al dobro polako mozda jos mnogi ne kapiraju u kakvim smo gvnima.

    Molim te precizirati u cije ime nastupas, i jesu li ostali tkoga ubrajas pod ono "mi" stvarno spremni "krenuti s nule" i takodjer misle da ono maglovito NESTO o cemu ti pricas jest "jedini spas"?
    Molim te precizirati STO tocno znaci taj tvoj "jedini spas"?
    Kako mislis u cije ime nastupam? U ime svoje i svoje porodice... al budi siguran i u ime mnogih sunarodnika koji su ostali bez posla ili nemaju novca za rentu.... Ovaj sistem je prsao onog dana kada smo se odlucili na jednu privrednu granu a to je turizam i pratece djelatnosti.
    Volio bih da neka buduca vlast ( s obzirom da ovoj to nije padalo napamet za ovih 30 godina) bude okrenuta ka produktivnosti, ka privlacenju stranih investicija u proizvodni sektor... pa ako treba krenuti i od motanja kablova sto da ne nismo svi menadzeri, eksperti itd... e to je kretanje od 0... jedan totalni reset drustva.

    P.S. Malo se cudim onom "polako se raspadamo i hvala Bogu", jer ocigledno je da mislis na vlastitu drzavu i cijelo crnogorsko drustvo, ako, dakako, se ne izdvajas od njih i pricas kao osoba koja se ne poistovjecuje s CG ili koja ima neku rezervnu Domovinu ...
    I sa oceve i sa majcine strane od pradjeda preko djeda do oca i majke svi su mi rodjeni u CG naravno i ja.... Ali boli me dusa kad vidim kako se raspada ova drzava pod ovim kancerom zvanim DPS, dozivljavam da neko ko se dovukao s Kosova (srpkinja da ne bude zabune) me uci ljubavi prema CG i da ako mi se ne svidja da idem dje ocu ??? Da ako kritikujem ovu vlast odma sam protiv drzave i cega li vec...
    Nemam rezervnu domovinu, ali ako se ovakvo stanje nastavi bojim se da cu biti prinudjen da je trazim vani od Norveske do Njemacke....

  10. #8284
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Litije prije kovida? Bogami, covjece, si preferiras zivjeti u proslosti ili samo trolati o necemu sto je vec odavno i nepovratno postalo proslost, jer danas one vase litije nisu nisto drugo nego samoubilacke i ljudoubilacke akcije?

    Hajdemo o vjeri. Koliko si rodjaka i poznanika (vjerojatno) zarazil nakon sto si sastal s njima nakon vasih kvazi-vjerskih povorki bez maski i bez postovanja razmaka?
    Свака част, није лако у мору глупости се истаћи.
    Остоја јеси ли мислио на овакве кад си рекао да се не бришу ботови?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  11. #8285
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    @A+A



    To sto su sami sebi zabili nos u ledja, prvo donosenjema zakona, nakon toga hapsenjem na dan sv Vasilija Ostroskog a nakon toga i pustanje na slobodu. A velika pobjeda je ta sto se narod uprkos raznim pritiscima, pandemijama i ostalim stvarima uspio okupiti... i sto se sve vise cuje glas za promjenu ove gospode na vlasti.

    Naravno hvala i drps-u sto u tome pomaze ovom uspavanom narodu kroz razne slucajeve od Verice Maras pa do ovog tuzioca sto je osudio onog bilmeza na 1god i 4mj zatvora nokon sto je ubio djevojku pod dejstvom kokaina i brze voznje.... sve te stvari uticu da se ovo nase pleme koje snom mrtvijem spava malo po malo budi.



    Pa znas kako, to u kakvom smo stanju se vidi po ovim mjerama vlade... a tek ce se vidjeti nakon ljeta iliti izbora ako se ovi nasi mucenici i uspiju zaduziti za tih 600 mil eur-a koliko po njihovim procjenama fali u budzetu. Nama dug ide na preko 100% bdp-a ove godine ... a to znaci restrikcije u javnoj upravi... al dobro polako mozda jos mnogi ne kapiraju u kakvim smo gvnima.



    Kako mislis u cije ime nastupam? U ime svoje i svoje porodice... al budi siguran i u ime mnogih sunarodnika koji su ostali bez posla ili nemaju novca za rentu.... Ovaj sistem je prsao onog dana kada smo se odlucili na jednu privrednu granu a to je turizam i pratece djelatnosti.
    Volio bih da neka buduca vlast ( s obzirom da ovoj to nije padalo napamet za ovih 30 godina) bude okrenuta ka produktivnosti, ka privlacenju stranih investicija u proizvodni sektor... pa ako treba krenuti i od motanja kablova sto da ne nismo svi menadzeri, eksperti itd... e to je kretanje od 0... jedan totalni reset drustva.



    I sa oceve i sa majcine strane od pradjeda preko djeda do oca i majke svi su mi rodjeni u CG naravno i ja.... Ali boli me dusa kad vidim kako se raspada ova drzava pod ovim kancerom zvanim DPS, dozivljavam da neko ko se dovukao s Kosova (srpkinja da ne bude zabune) me uci ljubavi prema CG i da ako mi se ne svidja da idem dje ocu ??? Da ako kritikujem ovu vlast odma sam protiv drzave i cega li vec...
    Nemam rezervnu domovinu, ali ako se ovakvo stanje nastavi bojim se da cu biti prinudjen da je trazim vani od Norveske do Njemacke....
    Hvala lijepa na odgovoru.
    Shvatih tvoju poantu.
    Meni izgleda kao "0%" od konkretnosti nego kao "100%" od emocija, ali ... neka...
    U redu je.
    Last edited by A+A; 16-05-20 at 15:33.

  12. #8286
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    А то је закључак на основу "рипорта" при-когова из јединице за предвиђање злочина при Министарству Правде ?
    Samo ću reći Slaven Radunović.

  13. #8287
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Laro Laro nije lijepo lagati jel tw to cika Mandic naucio
    https://www.standard.co.me/drustvo/l...spasava-brata/

  14. #8288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Lazna vijest je jer je elementarna glupost koja ne poznaje ni nacin rada pravosudnog sistema a plasirana iz glave covjeka koji se i ne nalazi u CG a kamoli ima izvore. Ne da je ogromna razlika izmedju tvrdnji Sputnjika i istine taman koliko izmedju juznog i sjevernog pola. Nego tek sad vidjeh ko je pisao ovaj post pa je i jasno zasto su ove tvrdnje od dezurnog reletivizatora na forumu. Evo da ti taman dam dopinga da napises jos desetak jednih te istih postova u svom stilu.
    Znaci - vlast tvrdi da je lazna vijest.

    Pa ko ne bi vjerovao vlasti koja je dosad tolike lazne vijesti razotkrila - odlazak Predsjednika u Francusku, DKovo davanje para DPSu, pismo Patrijarha Vartolomeja? Imaju ogromno iskustvo u borbi protiv moskovsko-beogradsko-vatikanse propagande.

  15. #8289
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znaci - vlast tvrdi da je lazna vijest.

    Pa ko ne bi vjerovao vlasti koja je dosad tolike lazne vijesti razotkrila - odlazak Predsjednika u Francusku, DKovo davanje para DPSu, pismo Patrijarha Vartolomeja? Imaju ogromno iskustvo u borbi protiv moskovsko-beogradsko-vatikanse propagande.
    Lazna vijest je jer je besmislica i jer pravosudni sistem ne funkcionise tako pa sudije koje su "odbile" kako im kaza "izvor" ljudima koji Crnu Goru nisu u zivotu vidjeli nisu ni mogli "odbiti". Kao sta rekoh da sam krenuo sa dobrom namjerom da ti objasnim ali kako vidjeh ko je u pitanju shvatih da je to zaludna rabota kao i sva pisanija smislena na ovom topiku. Ali eto da probudim istrazivaca u tebi mozes pronaci na mrezama advokate mitropolije pa ih pitaj sta misle o toj "vijesti" i naucnoj fantastici u njoj. Ja sam spreman da prihvatim njihovo misljenje u potpunosti Jer je toliko gluposti u tekstu da bi mogla samo da je svari dobro ostrascena glava.

    U to ime ja bih te stvarno pozdravio aplauzom

    Last edited by Rodion Romanovich; 16-05-20 at 17:28.

  16. #8290
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ako tebi/vama ova vlast djeluje prihvatljivo u bilo kojem slučaju, onda nažalost nemamo o čemu da pričamo. Mandić da izađe sam sa svojom partijom na izbore mislim da ne bi prešao cenzus. Tako da...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Meni lično ova vlast niti u jednoj percepciji ne djeluje prihvatljivo. Mislio sam da to ne moram ,,da crtam", a koliko se ,,raja pali i žari"... videćemo.

    Sent from my Motorola 8400

  17. #8291
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ima li tema o friziderima ljudi Boziji,kako cemo ih punit???
    ...

  18. #8292
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Мислим да већина са форума с фрижидерима нема проблем, али опет их боли пљачка и незнање економско дуговјечне нам власти.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  19. #8293
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bogami i da ima mislish li da bi javno rekli?
    Maloprije vidjeh scenu,gdje sam se samo josh vishe ubijedio da su isti svi oni ali potpuno,i hodze i popovi,ne bih da pishem detaljnije,ko razumije shvatio je.
    ...

  20. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  21. #8294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Lazna vijest je jer je besmislica i jer pravosudni sistem ne funkcionise tako pa sudije koje su "odbile" kako im kaza "izvor" ljudima koji Crnu Goru nisu u zivotu vidjeli nisu ni mogli "odbiti". Kao sta rekoh da sam krenuo sa dobrom namjerom da ti objasnim ali kako vidjeh ko je u pitanju shvatih da je to zaludna rabota kao i sva pisanija smislena na ovom topiku...
    Nema ti meni sta da objasnjavas, ja tebi vjerujem taman koliko i vladi.

    Samo definisemo da se ne radi o "laznoj vijesti" vec se radi o necemu za sta "crnogorska vlada tvrdi da je lazna vijest".

    Razlika je ogromna.

  22. #8295
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nema ti meni sta da objasnjavas, ja tebi vjerujem taman koliko i vladi.

    Samo definisemo da se ne radi o "laznoj vijesti" vec se radi o necemu za sta "crnogorska vlada tvrdi da je lazna vijest".

    Razlika je ogromna.
    Znas ima likova koji se ponasaju po upustvima propagandnih stabova i besomucno ponavljaju jedne te iste stvari, relitavizuju, dovode do banalnosti rasprave ukoliko se nadju na tankom ledu, na svaku konkretnu pricu samo se nadogradi neka stota koja veze nema sa sustinom i u krajnjem ponasaj se kao da imas problem sa razumijevanjem do totalnog apsurda ako bas krahiras u raspravi ali samo ponavljaj, ponavljaj, ponavljaj... Eto neki se prevare pa pomisle da su forum i drustvene mreze jedno te isto i da i ovdje mogu naci svoju publiku u tom agitpropu.

    No, eto da ti opet priblizim mada znajuci koliko je to uzaludno ali cisto zabave radi. Ako tvoji omiljeni mediji objave da je Milo otisao na Mjesec i tamo sagradio stab dje misli da smjesti "progonjene" Srbe to nece biti lazna vijest jer Vlada kaze da je lazna vec jer je besmislica i naucna fantastika. Tako da je i vijest o sudijama iz toga domena no tja morao bi da upoznas pravosudni sistem kao i par zakona da bi shvatio sam nonsens. Razumijem da imas potrebu da ispaljujes jednolicne besmislene postove ali radi malo na sebi zaboga. Budi kreativan, razmisli sta ti se kaze pa nesto smisleno odgovori.

  23. #8296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    ...Ako tvoji omiljeni mediji objave da je Milo otisao na Mjesec i tamo sagradio stab dje misli da smjesti "progonjene" Srbe to nece biti lazna vijest jer Vlada kaze da je lazna vec jer je besmislica i naucna fantastika. Tako da je i vijest o sudijama iz toga domena no tja morao bi da upoznas pravosudni sistem kao i par zakona da bi shvatio sam nonsens. Razumijem da imas potrebu da ispaljujes jednolicne besmislene postove ali radi malo na sebi zaboga. Budi kreativan, razmisli sta ti se kaze pa nesto smisleno odgovori.
    Ne razumijes. Nemam ja problema sa prihvatanjem da je neka ocigledna besmislica lazna vijest.

    Cak mi nije problem da prihvatim misljenje nekog autoriteta da je nesto besmislica.

    Samo sto ti nisi autoritet. Nije problem u meni, vec u tebi. To jest, u tome sto niti vjerujem u tvoje kvalifikacije, niti vjerujem da govoris istinu. Napriliku, ti si, sto se povjerenja tice, vlada Crne Gore u malom. Vrlo malom.

  24. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  25. #8297
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne razumijes. Nemam ja problema sa prihvatanjem da je neka ocigledna besmislica lazna vijest.

    Cak mi nije problem da prihvatim misljenje nekog autoriteta da je nesto besmislica.

    Samo sto ti nisi autoritet. Nije problem u meni, vec u tebi. To jest, u tome sto niti vjerujem u tvoje kvalifikacije, niti vjerujem da govoris istinu. Napriliku, ti si, sto se povjerenja tice, vlada Crne Gore u malom. Vrlo malom.
    Ti imas vjeciti "problem" i sa logikom i sa cinjenicama kao i sa plasiranjem besmislica. Ne zelim da vjerujem da bas toliko nemas srece kad razmisljas jer bi to bilo bas strasno. Vecini je jasna tvoja svrha ovdje kao i inflacija postova punih praznine gdje prosipas iz supljeg u prazno.

  26. #8298
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Кратко ћу, 6 заражених је још у цг, сви у изолацији, бијело поље, плав и улцињ. Кад се заразе ови што су јуче били да сачекају владику причаћемо.
    Hoces li reci da ako sutra ne bude bilo zarazenih u NK onda je sje OK?
    To jest ti i Dacic vas dvojica stvarno mislite da ni jedan "vladika PCSrbije" ni pod kojim okolnostima ne smije biti procesuiran nigdje ... a posebito u Crnoj Gori?
    Trebam li to tako shvatiti da svaki srpski pop koji u CG, recimo, vozi brzinom od 200 km po satu nikako ne moze biti priveden samo zbog cinjenice da je srpski crnomantijas i da se treba malo pricekati pa pricati o njemu i njegovom ponasanju?
    Ja to stvarno ne razumijem.
    Stovise, pretpostavljam da ti trolas ...
    Nou ofens, samo pitam
    Last edited by A+A; 17-05-20 at 13:55.

  27. #8299
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Објаснићу ти као да имаш 5 година.
    У три града удаљена од никшића 120, 150 и 200 км имаш 6 заражених који су у изолацији. Ако си здравствени радник као што тврдиш или правно способна особа, можеш да схватиш да је вирус не може прећи са тих 6 лица у изолацији на литију одржану 12. маја.

    Наравно да смије да се процесуира, ево против амфилохија десетине кривичних пријава нико се не обрће на њих. Процесуиран је и свештеник који је превозио вјернике који су се подавили. Да ли је тад било протеста?

    Троловање препуштам теби, трудиш се за петицу.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  28. #8300
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Crnogorski pokret: Učesnici litija napadaju pripadnike drugi nacionalnosti, država da reaguje


    https://m.cdm.me/politika/crnogorski...va-da-reaguje/



    Crnogorskom pokretu javljaju se članovi i prijatelji obavještavajući ih o napadima “velikosrpskih litijaša” na pojedine porodice i pojedince crnogorske nacionalnosti, hrvatske nacionalnosti i pripadnike islamske vjeroispovjesti, saopšteno je danas iz te partije.


    Upozoravamo da su lojalni građani Crne Gore revoltirani i da sve više govore o samorganizovanosti, a to nije dobra poruka kad je u pitanju ośećaj sigurnosti u Crnoj Gori, niti je nešto što vodi ka poželjnim scenarijima”, pojašnjavaju iz Crnogorskog pokreta.

    Pored napada na jednu porodicu u Nikšiću i pripadnika islamske vjeroispovjesti u Pljevljima, takođe su ih obavjestili da su upućivane prijetnje pripadnicima hrvatske nacije i njihovom radiju DUX. Svi ovi slučajevi su prijavljeni policiji.

    “Apelujemo na državu i državne organe da se beskompromisno razračunaju sa idejama velikosrpskih aveti da se nasiljem mijenja državno uređenje države Crne Gore i od nje pravi srpski provizorijum, mijenja geoplitička orjentacija Crne Gore i ugrožavaju pripadnici nesrpkih nacionalnosti u multietničkoj Crnoj Gori. Takođe pozivamo sve građane Crne Gore, lojalne državi Crnoj Gori i koji smatraju Crnu Goru svojom domovinom, da ozbiljno shvate prijetnje koje stižu iz krugova velikosrpskog nacionalizma, te da se manu političarenja dok se Crna Gora jednom za svagda odbrani od te pošasti. Tada možemo, u miru, demokratski, bez stalnog damaklovog mača velikosrpskih nacionalista u SPC i srpskih nacionalista, u i van Crne Gore, uređivati svoju Crnu Goru”, ističe se u saopštenju.

    Зна ли неко нешто о овом нападу из никшића и пљеваља?


    Пошто је пријетња радио дуксу послата мејлом како црногорски покрет зна да га је послао литијаш?

    Како се разарачунава са идејом?

    Такође ово побјеђивање великосрпске пошасти па онда уређивање државе ме подјсећа на оно прво држава па омда демократија, с тим што је створит државј лакше него побиједит/уништит великосрпску пошаст, посебно ако то значи .... Шта то значи уопште?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 332 of 644 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382432 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •