Page 322 of 644 FirstFirst ... 222272312318319320321322323324325326332372422 ... LastLast
Results 8,026 to 8,050 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #8026
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    A i vi morate shvatiti da je Crnogoraca 45% i da to nije natpolovicna vecina u drzavi. Ne mozete se samo vi Crnogorci zaposljavati i imati privilegije.
    Oteta radna mjesta-prokleta radna mjesta!
    Ovo veze s temom nema, radim u firmi đje je maksimum 30% radnika iz CG...toliko o tome...
    I da nas je 70% to ne znači da vi nemate ista prava ka i mi...
    I što bi reka Ivica Dačić a ti se slažeš s njim: Srbija ne može dozvoliti Crnoj Gori da joj otme Cetinjski Manastir...
    I druže, ako si iz CG bio srbin, crnogorac, hrvat, albanac, Ja i Ti smo Mi...a Ivica Dačić spada u ONI...

  2. The Following User Says Thank You to ResidentEvil For This Useful Post:


  3. #8027
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Znači da rezimiramo, popovi a i vjernici očigledno smatraju da za njih zakoni ne važe, vala ste mogli sačekati desetak dana da prođe ovo čudo pa navalit u nove pobjede i osnivanje pravoslavne dzamahirije.


    Sto bi vazili zakoni samo za popove i obican narod ako zakoni ne vaze za kriminalce koji se decenijama dizu u vazduh, tajkune koji su duzni milione za porez, ratne profitere..
    U CG ne postoji konkurs za zaposljavanje za mjesto cistacice nego sve ide preko partijske ili nacionalne veze.

  4. #8028
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Zakon je upravo zbog toga i donešen, da se ovo i slične stvari dešavaju, realno je zakon toliko šupalj da je realno neprimenljiv.

    Sent from my Motorola 8400
    zakon je svrhu ispunio:

    - glavna tema u državi;
    - društvo podijeljeno kao nikad;
    - o standardu (ekonomiji) niko ne priča

    ima još par ali dovoljni su ovi razlozi.
    sad bih potpisao da će prije izbora zakon izmijeniti na način da bude prihvatljiv svima i pozdrav. do narednih izbora će se nać već nešto da okupira narod jel te


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #8029
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Ovo veze s temom nema, radim u firmi đje je maksimum 30% radnika iz CG...toliko o tome...
    I da nas je 70% to ne znači da vi nemate ista prava ka i mi...
    I što bi reka Ivica Dačić a ti se slažeš s njim: Srbija ne može dozvoliti Crnoj Gori da joj otme Cetinjski Manastir...
    I druže, ako si iz CG bio srbin, crnogorac, hrvat, albanac, Ja i Ti smo Mi...a Ivica Dačić spada u ONI...


    Ja govorim za domace Srbe, a i Crnogorce koji idu u MCP i opozicija su. To je moj narod. Dok Srbijanci i Dukljani nijesu moj narod.
    Na vlasti su oni koje ne smatram svojim narodom no neprijateljima.

  6. #8030
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Karikiraš, a sam znaš da nije sve tako crno bijelo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Policija i drzava primjenjuju zakon sasvim selektivno svo ovo vrijeme krize, a sad misle da ce im proci pozivanje da neko krsi pravila.

    Ne ide to tako. Ako ne primjenjujes na Bemax, ako ne primjenjujes na DPS funkcionere, onda nema sta da se sad iscudjavas.

    Nego udri tim pendrekom, to ti je jedini izvor autoriteta.
    I koja je razlika između popova i dps-a, i jedni i drugi smatraju da su viša rasa, nedodirljivi, a može im bit kad i jedni i drugi imaju gomilu poklonika.

  7. #8031
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Ja govorim za domace Srbe, a i Crnogorce koji idu u MCP i opozicija su. To je moj narod. Dok Srbijanci i Dukljani nijesu moj narod.
    Na vlasti su oni koje ne smatram svojim narodom no neprijateljima.
    Da skratimo pricu, ti u tvoj narod svrstavas "opoziciju", postujes Vladimira Dukljanskog ali ne postujes Duklju...
    e da mi je tvoj mozak druze...
    Last edited by ResidentEvil; 13-05-20 at 21:09.

  8. #8032
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Iskoristi se jedan praznik kao povod odredjene politicke grupacije koja se uvijek krila iza slicnih manifestacija ne bi li politicki profitirala. Jasno su gurali prst u oko ne bi li izazvali reakciju i danima se pripremali na to i pozivali clanstvo. Jucer su iz nepoznatih razloga pravile defilee kroz Budvu, Bijelo Polje, Pljevlja, Berane kao i u Niksicu pritom vrijedjajuci ostale konfesije, Cetinje, IJZ, Begica, crnogorsku naciju itd. Dobijamo odusevljenje na sve te trivijalnosti medju njihovim pristalicama a sve to pravdanjem nevidjenim besmislicama na nivou nekih djecijih opravdanja. Nasuprot tome vlast koja umjesto da analizira situaciju, prikupi informacije i reaguje post festum kao i da funkcioneri iz izvrsne vlasti porazgovaraju sa SPC djeluje ishitreno i glupavo i hapsi episkopa i svjestenike koje umjesto da pusti danas iz nekog razloga sudija odbija zalbe i imamo to sta imamo. Nevjerovatnu glupost koju ce svako pravdati zavisno od svoje orijentacije a cinjenica je da opravdanja nema ni za koga. Ekstremi dobijaju sansu da izbacuju svoje frustracije a oni nemaju veze ni sa crkvom, ni sa drzavom. Mislim da bi svi trebali da cuju rijeci Joanikija sinoc kao i starjesine niksickog manastira ali je ovdje narod odavno gluv za sve.
    Last edited by Rodion Romanovich; 13-05-20 at 21:11.

  9. The Following 8 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  10. #8033
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Jel vidite kako egzistira nezadovoljstvo kod naroda? Skoro 3 mjeseca je trajao zabran zbog korone, ali narod je samo eskalirao nezadovoljstvo.
    Protesti ce biti masovniji.
    Nece se ovo smirivati tek tako. Ima tu i socio-ekonomskih nemira.
    Ima vas na forumu koji imaju lagodan zivot za standarde CG, pa vam lako se smijati... ali mnogo ljudi u CG je na ivici egzistencije i ogorceno jer nemaju ni sansu za normalan i dostojanstven zivot.
    Bice ova 2020 duga...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #8034
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...i-tuku-mladica

    Преко 10 полицајаца туче једног момка.
    Hasta siempre!

  12. #8035
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,165
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Iskoristi se jedan praznik kao povod odredjene politicke grupacije koja se uvijek krila iza slicnih manifestacija ne bi li politicki profitirala. Jasno su gurali prst u oko ne bi li izazvali reakciju i danima se pripremali na to i pozivali clanstvo. Jucer su iz nepoznatih razloga pravile defilee kroz Budvu, Bijelo Polje, Pljevlja, Berane kao i u Niksicu pritom vrijedjajuci ostale konfesije, Cetinje, IJZ, Begica, crnogorsku naciju itd. Dobijamo odusevljenje na sve te trivijalnosti medju njihovim pristalicama a sve to pravdanjem nevidjenim besmislicama na nivou nekih djecijih opravdanja. Nasuprot tome vlast koja umjesto da analizira situaciju, prikupi informacije i reaguje post festum kao i da funkcioneri iz izvrsne vlasti porazgovaraju sa SPC djeluje ishitreno i glupavo i hapsi episkopa i svjestenike koje umjesto da pusti danas iz nekog razloga sudija odbija zalbe i imamo to sta imamo. Nevjerovatnu glupost koju ce svako pravdati zavisno od svoje orijentacije a cinjenica je da opravdanja nema ni za koga. Ekstremi dobijaju sansu da izbacuju svoje frustracije a oni nemaju veze ni sa crkvom, ni sa drzavom. Mislim da bi svi trebali da cuju rijeci Joanikija sinoc kao i starjesine niksickog manastira ali je ovdje narod odavno gluv za sve.
    A vrijeme je i ti nešto pametno da kažeš.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #8036
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...i-tuku-mladica

    Преко 10 полицајаца туче једног момка.
    Je li realno ovo? Kakav osjecaj u stomaku..jbt..
    Je li daju oni njima tamo nesto da budu ovakvi nasilnici bez grama mozga? Da bude odustvo mozga kompletnog? Meni ovo trezveni ljudi ne mogu da rade.

  14. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  15. #8037
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Je li realno ovo? Kakav osjecaj u stomaku..jbt..
    Je li daju oni njima tamo nesto da budu ovakvi nasilnici bez grama mozga? Da bude odustvo mozga kompletnog? Meni ovo trezveni ljudi ne mogu da rade.
    Kakav je tek osjećaj u stomaku kad vidiš da je bitniji pritvor jednog popa koji krši zakon nego zdravlje cijele Crne Gore.

    Ovo je tuga jbt, da ti se smuči na priglupi i nedokazani narod koji čini manjinu, jer većina, ona ogromna, sjedi doma. Nisam protivu protesta, nisam protivu litija, ALI NE SADA !!!!

    Nego dobro, za 5 do 12 dana kad počne određeni dio ovih protestanata kašljat i hvatat se za vazduh, svi će zaboraviti vladiku, popove, i zavući se u dom kao miševi. Muka mi je od ovog naroda.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Outcasted For This Useful Post:


  17. #8038
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,165
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Je li realno ovo? Kakav osjecaj u stomaku..jbt..
    Je li daju oni njima tamo nesto da budu ovakvi nasilnici bez grama mozga? Da bude odustvo mozga kompletnog? Meni ovo trezveni ljudi ne mogu da rade.
    Ne daju im ništa, nego ih uče tome.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #8039
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Kakav je tek osjećaj u stomaku kad vidiš da je bitniji pritvor jednog popa koji krši zakon nego zdravlje cijele Crne Gore.

    Ovo je tuga jbt, da ti se smuči na priglupi i nedokazani narod koji čini manjinu, jer većina, ona ogromna, sjedi doma. Nisam protivu protesta, nisam protivu litija, ALI NE SADA !!!!

    Nego dobro, za 5 do 12 dana kad počne određeni dio ovih protestanata kašljat i hvatat se za vazduh, svi će zaboraviti vladiku, popove, i zavući se u dom kao miševi. Muka mi je od ovog naroda.
    Iz ove prdekane zdravlje je davno otišlo ... umjesto da kažeš kako nije u redu prevozit drogu državnim brodovima ( za sad Jadran i Budva ) makar u doba korone da bi se pokazao pijatet prema žrtvama ti si se ufatio Crkve ... ne ide vala nikako ...
    deuscroix

  19. #8040
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Aaa nije bitno, covjek je donekle u pravu. Ima osnova za to. Ali ako se izuzmu prodavnice, gradjevine...da ne nabrajam..sve.. Eee ako se sve to zanemari..onda je ovo ok stav.

    Ok stav do dijela kad se pravda nasilje. Jer nasilje nikada nema opravdanje, sa bilo koje strane. Radion je napisao jedan kvalitetan post na tu crkva - Vlada.

    Ne znam kako bi reagovalu da vam neko prebije oca, majku, brata, sestru...bilo koja vrsta nasilja. Tad se treba iskontrolisati..
    Ali tuci nekog ovako svirepo, njih xy VS jednog momka.
    Eto...odje mozda se i opravda ovo.

  20. #8041
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ovo je jedan od tužnijih dana u novijoj istoriji Crne Gore. nadam se samo da će normalni ljudi poći odavde. i divim se ljudima koji u ovom truležu uspiju da vaspitaju djecu na pravi način


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #8042
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Свети Василије је огроман празник за Православне а поготово за Херцеговину и ЦГ, и полиција је могла очекивати велики број људи. Литија није била планирана, и због огромног броја људи који дошао је била литија. Такође догађаје од синоћ и данас неби се десили да полиција није дошла у марици да хапси владику, Владика је говорио да дође данас да не буде гужве полиција није хтјела.
    У петак почињу кафане, тц када то све буде крцато а биће, није епидемиолошки ризик а ово који дан раније јесте.
    Hasta siempre!

  22. #8043
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Ne stavljam se ni na čiju stranu. Ne opravdavam ni Budvu ni Jadran. Ni prebijanje naroda ni kamenovanje policije.

    Znači, potpuno mi je u redu potestvovati, samo NE SADA!!!! Imate li vi roditelje? Jesu li hronični bolesnici, volite li ih?

    Da li bi sa istim žarom sjutra branio vladike ako bi ti, ne daj Bože, sjutra stara majka umrla od korone zbog ovih skupova? I ti znaš da, umjesto što smo na korak od istrebljenja tog gov*a od virusa, on bukne zbog ovih okupljanja?

    Ne interesuje me ni crkva ni politika. Samo više ne želim karantine, mjere i da brinem hoće li mi roditelji preteći.

  23. #8044
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Zasto se pjeva u niksicu pjesma oj kosovo, kosovo?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Прије 50 година на косову је живјело око 30 хиљада црногораца.

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Znači da rezimiramo, popovi a i vjernici očigledno smatraju da za njih zakoni ne važe, vala ste mogli sačekati desetak dana da prođe ovo čudo pa navalit u nove pobjede i osnivanje pravoslavne dzamahirije.
    И ја сам мислио да ће се наставит протести мало касније али преваррих се.
    Бтв џамахирија је секуларно уређење не може бити ни исламска ни православна.

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...i-tuku-mladica

    Преко 10 полицајаца туче једног момка.
    Заиста жалосно виђет.



    Питање је како ће наћи доказе да оптуже јоаникија и свештенкке да су управо они позвали народ да учествује у литији, посебно кер се они бране да нису никог звали и да је могуће да је народ стваено кренуо за њима (за разлику од беранаца који су само гледали како свештеници пролазе корзом).

    И држање у притвору иако на то имају право, а знаш која је снага и мнозина оних који на то гледају као на напад, или су испали глупи, или желе да испровоцирају сукобе. Исто ће поатупак тећи да је јоаникије пуштен одмах или да буде у притвору 72 часа.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #8045
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Свети Василије је огроман празник за Православне а поготово за Херцеговину и ЦГ, и полиција је могла очекивати велики број људи. Литија није била планирана, и због огромног броја људи који дошао је била литија. Такође догађаје од синоћ и данас неби се десили да полиција није дошла у марици да хапси владику, Владика је говорио да дође данас да не буде гужве полиција није хтјела.
    У петак почињу кафане, тц када то све буде крцато а биће, није епидемиолошки ризик а ово који дан раније јесте.
    Vladika je gradjanin kao i svi drugi i zakon ga obavezuje kao i sve nas. Nista nije ni bolji ni gori od onih 1500 koji su kaznjeni zbog nepostovanja mjera.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  26. #8046
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Ne stavljam se ni na čiju stranu. Ne opravdavam ni Budvu ni Jadran. Ni prebijanje naroda ni kamenovanje policije.

    Znači, potpuno mi je u redu potestvovati, samo NE SADA!!!! Imate li vi roditelje? Jesu li hronični bolesnici, volite li ih?

    Da li bi sa istim žarom sjutra branio vladike ako bi ti, ne daj Bože, sjutra stara majka umrla od korone zbog ovih skupova? I ti znaš da, umjesto što smo na korak od istrebljenja tog gov*a od virusa, on bukne zbog ovih okupljanja?

    Ne interesuje me ni crkva ni politika. Samo više ne želim karantine, mjere i da brinem hoće li mi roditelji preteći.
    Ovo vezano za Crkvu je počelo prije virusa tako da su litije samo nastavak priče sad kad je ostalo još 2 dana do potpunog ukidanja mjera ... prebijanja nemaju nikakve veze sa virusom nego se tako potrefilo da je bio veliki svetac ... i kako sad ubijedit narod da bi država bolje gazdovala sa Manastirom Ostrog slava mu i milost ako oni prebijaju vjernike ... NIKAKO ...
    ps: sad su se sjetili Tita upravo iz razloga što je KPJ bila protiv Crkve iako su glavni predvodnici toga ludila ljudi koji ako nisu imali što drugo da ukradu iz preduzeća makar toalet papir nosili kući u tašne ...
    deuscroix

  27. #8047
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Vladika je gradjanin kao i svi drugi i zakon ga obavezuje kao i sve nas. Nista nije ni bolji ni gori od onih 1500 koji su kaznjeni zbog nepostovanja mjera.
    И посланици ДПС-а , фукционери ДПС-а, власник Бемакса, јесу ли они грађани као сваки други?

    Проводили и новинара јер је сликао.
    https://fosmedia.me/infos/drustvo/ka...timaciju-video
    Hasta siempre!

  28. #8048
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Ne stavljam se ni na čiju stranu. Ne opravdavam ni Budvu ni Jadran. Ni prebijanje naroda ni kamenovanje policije.

    Znači, potpuno mi je u redu potestvovati, samo NE SADA!!!! Imate li vi roditelje? Jesu li hronični bolesnici, volite li ih?

    Da li bi sa istim žarom sjutra branio vladike ako bi ti, ne daj Bože, sjutra stara majka umrla od korone zbog ovih skupova? I ti znaš da, umjesto što smo na korak od istrebljenja tog gov*a od virusa, on bukne zbog ovih okupljanja?

    Ne interesuje me ni crkva ni politika. Samo više ne želim karantine, mjere i da brinem hoće li mi roditelji preteći.


    Ali ti ne smetaju desetine i stotine ljudi u HDL, Voli i ostale megamarkete, sto je na dnevnoj bazi desetine hiljada ljudi na tako malom prostoru.

  29. #8049
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Vladika je gradjanin kao i svi drugi i zakon ga obavezuje kao i sve nas. Nista nije ni bolji ni gori od onih 1500 koji su kaznjeni zbog nepostovanja mjera.
    Па ево приведен је, испоштована је законска процедура (мада је могло без привођења исто то) и шта имамо?

    Он јес једнак пред законом, али није једнак пред 2/3 људи црне горе.
    Last edited by Mstislav; 13-05-20 at 23:58.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  30. #8050
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Па ево приведен је, испоштована је законска процедура (мада је могло без привођења исто то) и шта имамо?

    Он јес једнак пред законом, али није једнак пред 2/3 људи црне горе.
    Kako nije jedna kpred 2/3 ? Mislis, 2/3 ljudi u CG ga cijeni i postuje?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  31. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


Page 322 of 644 FirstFirst ... 222272312318319320321322323324325326332372422 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •