Page 278 of 644 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #6926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja bik volio da se crkva angazuje malo na zaštiti bozijih kreacija ako je je to vise uopste i bitno u crkvenoj doktrini. Šuma, jezera, rijeka, okeana, zivotinjskog i biljnog svijeta... Kad kazu da su i to svetinje i da ih treba cuvati vise nego crkve imace i moju malenkost na litijama. Kad bude sveštenstvo izašlo da brani Bukovicu, Sinjajevinu, Taru... izaći ću i ja na litije. Crkva je Boga utamničila u hramove.
    Iako konstantno kritički nastrojen prema svakoj religiji a izuzetno kritički nastrojen prema SPC mislim da bih bio izuzetno nefer i neljudski od mene da sam u saznanju a da ne pomenem par situacija oko ekološke borbe i crkve prethodno godinu dana:

    Podgorički paroh protojerej Mirčeta Šljivančanin(porijeklom sa Žabljaka) je odmah stao u zaštitu Crnog jezera - prvi prije svih mejnstrim NVO zvao je organizacioni odbor protesta i pitao da li sta treba(nije ništa trebalo), i rekao da zovemo ako šta treba, pojavio se na svakom performansu i protestu i na Žb i na Bukovici.

    Tri godine protesta na Bukovici na svakom protestu/performansu bio je neko od sveštenika, prošle godine kad je bilo najgušće i po par, nijesu se javno eksponirali, ali su bili uz narod a običnom narodu to mnogo znači.

    Odbranu Lještanice su podržali crkvena opština iz BP i sveštenstvo crkve koja je u selu Lijeska i još jednom selu iza (ne znam kako se zove) sa sveštenstvom.

    Na protestu za spas Sinajevine - Amfilohije je izvadio ličnu kartu - potpisao peticiju i dao blagoslov na saboru kod crkve Ružica. Uljudno je pitao da li treba pomoć i kakva i da se branitelji obrate crkvi u slučaju da bude potrebna logistika. Dao je i izjavu za javnost po tom pitanju. Sveštenici su na Sinjajvini uvijek sa narodom kad je riječ o odbrani ove planine.

    U Nikšiću i DG bile su organizovane akcije čišćenja korita rijeke na koje su došli sveštenici sa porodicama (pričam samo dje sam ja bio prisutan).

    Radio Svetigora je prošle godine u više navrata pozivala ekološke aktiviste da daju intervju i izvještavali su o akcijama.

    Možda sam nešto i zaboravio...
    To je ovo što ja 100% znam i gdje sam ja bio uključen i gdje sam lično vidio podršku.
    Moram reći da me podrška iznenadila i da nijesam očekivao
    Last edited by Gandalf_White; 29-02-20 at 18:38.
    One Ring to Rule them all...

  2. The Following 9 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  3. #6927
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pa eo seta se, njega zabolje koliko vidim?
    Ili se nesto promijenilo?
    Pa naravno da nijedan diktator ne uvazava proteste, ali time samo sebi uskace u stomak, vidimo da se ziv opuci da objasni da je zakon legitiman, ali nesto ne ide, nego posle svake njegove prazne izjave sve vise i vise naroda.
    Vidjecemo na kraj sta ce biti


    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pa ok stvarno je impozantan broj ljudi ali ne vidim rješenje.
    On neće popustit jer mu odgovara ovo i šta dalje?

    Malo si nesto pobrka, kome moze odgovarati da mu je 15% stanovnika konstantno na ulicama protestujuci?
    I Milas se malo zabroja, mislio je bice malo protesta, opet ce da 'odbrani drzavu' i prikupi na to koji glas i + provuce zakon, ali se eo mucenik na svaku izjavu preznojava kad vidi da narod ne posustaje, a samari konstantno pljuskaju iz ambasada i evropskih politicara.
    Last edited by technus; 29-02-20 at 18:41.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #6928
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pa to je pitam sta mislite da će biti?
    Idu izbori, njemu ovo odgovara i dobice ih opet na pricu odbrane cg od srba walkera.

  5. #6929
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Moja procjena je da je danas u litiji minimum bilo 50-60 hiljada ljudi.
    Evo argumenata.
    Uzimam procjenu da otprilike ide 2 čovjeka po 1m2, jer to nije prećerana gustina. Mislim da ta procjena odgovara nekoj prosječnoj litiji.

    Možete uporediti te gustine na ovom sajtu.
    http://www.gkstill.com/Support/crowd...Density-1.html

    Kada litija krene, uglavnom se prostire čitavim bulevarom, od raskrsnice 2 bulevara Sv. Petra i Dzordza V. do raskrsnice/skreatanja u ul Slobode.
    Mjerenjem sa Geoportala https://geoportal.co.me/Geoportal01/ dobija se dužina od približno 1500m.
    Ako se izmjeri i širina bulevara (obije trake), najlakše na Blažov most, otprilike je 20m.

    Kad izračunamo površinu to je 30.000 m2.
    Ako se uzme ona ne toliko gusta procjena od 2 čovjeka po m2, dobija se 60.000 ljudi.
    Last edited by autodijagnostika; 29-02-20 at 18:43.

  6. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  7. #6930
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Bilo je 40 iljada ja mislim lagano..
    Nije zgusnut red ali kad slikas odozgo izgleda kao da su jahali jedan drugog

  8. The Following User Says Thank You to kupus For This Useful Post:


  9. #6931
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Bilo je 40 iljada ja mislim lagano..
    Nije zgusnut red ali kad slikas odozgo izgleda kao da su jahali jedan drugog
    Oko 40 000 je danas bilo tako je
    Ovi iz mitropolije kažu 100 000

    Policija kaže 28 000


    Istina je taman na pola puta
    Last edited by Gandalf_White; 29-02-20 at 18:50.
    One Ring to Rule them all...

  10. #6932
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    100 iljada nikad u cg se skupit ne može ako smo realni..
    Ja sam sjedio i gledao i 40k je sasvim realna brojka.

  11. #6933
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default Crkva nad Crkvama…

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Iako konstantno kritički nastrojen prema svakoj religiji a izuzetno kritički nastrojen prema SPC mislim da bih bio izuzetno nefer i neljudski od mene da sam u saznanju a da ne pomenem par situacija oko ekološke borbe i crkve prethodno godinu dana:

    Podgorički paroh protojerej Mirčeta Šljivančanin(porijeklom sa Žabljaka) je odmah stao u zaštitu Crnog jezera - prvi prije svih mejnstrim NVO zvao je organizacioni odbor protesta i pitao da li sta treba(nije ništa trebalo), i rekao da zovemo ako šta treba, pojavio se na svakom performansu i protestu i na Žb i na Bukovici.

    Tri godine protesta na Bukovici na svakom protestu/performansu bio je neko od sveštenika, prošle godine kad je bilo najgušće i po par, nijesu se javno eksponirali, ali su bili uz narod a običnom narodu to mnogo znači.

    Odbranu Lještanice su podržali crkvena opština iz BP i sveštenstvo crkve koja je u selu Lijeska i još jednom selu iza (ne znam kako se zove) sa sveštenstvom.

    Na protestu za spas Sinajevine - Amfilohije je izvadio ličnu kartu - potpisao peticiju i dao blagoslov na saboru kod crkve Ružica. Uljudno je pitao da li treba pomoć i kakva i da se branitelji obrate crkvi u slučaju da bude potrebna logistika. Dao je i izjavu za javnost po tom pitanju. Sveštenici su na Sinjajvini uvijek sa narodom kad je riječ o odbrani ove planine.

    U Nikšiću i DG bile su organizovane akcije čišćenja korita rijeke na koje su došli sveštenici sa porodicama (pričam samo dje sam ja bio prisutan).

    Radio Svetigora je prošle godine u više navrata pozivala ekološke aktiviste da daju intervju i izvještavali su o akcijama.

    Možda sam nešto i zaboravio...
    To je ovo što ja 100% znam i gdje sam ja bio uključen i gdje sam lično vidio podršku.
    Moram reći da me podrška iznenadila i da nijesam očekivao
    Lijepo ali i dalje ovo ne vidim kao zvanicnu doktrinu crkve da zaštiti božiju kreaciju. Mozda grijesim ali ovo je daleko od onoga sto bi crkva trebala još da radi. Imaju toliko uslova da dobiju jos vjernika. Citav jedan narastaj koji je zabrinut za ovu planetu koji im stoji na raspilaganju, a oni se zavukli po hramova da brinu o mom duhovnom zdravlju. Dje su im centri za lijecenje narkomanije? Religija je ima sve sto treba da to izlijeci. Ne,ne,ne ovo sto si naveo nije ni izbliza dovoljno. Potrebna je temeljna reforma crkve.

    I jos nesto. Zasto ja za ovo sto si naveo nisam uopste cuo? Marketing. Slab marketing. Zelena crkva sa dobrim marketingom? To vec zvuči interesantno. Ima da idem sa onim krstom i da bijem svakog po glavi ko je protiv.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. #6934
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Oko 40 000 je danas bilo tako je
    Ovi iz mitropolije kažu 100 000

    Policija kaže 28 000


    Istina je taman na pola puta
    Ma taman na pola. Jeste da ako uzmemo kao relevatnu i realnu cifru 40 hiljada jednima fali 60 hiljada a drugima 10 to je ta pozitivna polovina

    Najsmjesnije sto su nabili takav pritisak na ljude da niko ne smije da kaze tacnu cifru i ono sta je ocigledno da ga ne optuze da je udbas. Poslije kao mjerilo uzmu te imaginarne parametre i vise nema toga majcinog sina da ce ih ubijediti da su 2 i 2 cetiri. Od pocetka je glavna tema procjena ucesnika jer je smisljeno medijski obradjena radi privlacenja sto veceg broja ljudi i zbog toga su njihovi stabovi uvijek duplirali u najmanju ruku a vecinom uvecavali i jos vise.
    Last edited by Rodion Romanovich; 29-02-20 at 19:11.

  13. #6935
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ma taman na pola. Jeste da ako uzmemo kao relevatnu i realnu cifru 40 hiljada jednima fali 60 hiljada a drugima 10 to je ta pozitivna polovina

    Najsmjesnije sto su nabili takav pritisak na ljude da niko ne smije da kaze tacnu cifru i ono sta je ocigledno da ga ne optuze da je udbas. Poslije kao mjerilo uzmu te imaginarne parametre i vise nema toga majcinog sina da ce ih ubijediti da su 2 i 2 cetiri. Od pocetka je glavna tema procjena ucesnika jer je smisljeno medijski obradjena radi privlacenja sto veceg broja ljudi i zbog toga su njihovi stabovi uvijek duplirali u najmanju ruku a vecinom uvecavali i jos vise.
    Šupkoviceva antena M je 20 000 rekla.
    Morala je smanjiti još za trećinu procjene policije

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #6936
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja bik volio da se crkva angazuje malo na zaštiti bozijih kreacija ako je je to vise uopste i bitno u crkvenoj doktrini. Šuma, jezera, rijeka, okeana, zivotinjskog i biljnog svijeta... Kad kazu da su i to svetinje i da ih treba cuvati vise nego crkve imace i moju malenkost na litijama. Kad bude sveštenstvo izašlo da brani Bukovicu, Sinjajevinu, Taru... izaći ću i ja na litije. Crkva je Boga utamničila u hramove.
    A sta je sa covjekom
    Kad izadju da brane covjeka tad i ja idem.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  15. #6937
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    jel moguće da portal in4s ne zna provjeriti sliku prije nego što istu izbaci? mislim ja ih ne pratim al me zanima da li su stvarno izbacili ovo? jer svako sa IQ od 1 vidi da ovo nije PG na slici. na ovaj način štete MCPu


    https://www.portalanalitika.me/clana...podgorici-foto




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #6938
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jel moguće da portal in4s ne zna provjeriti sliku prije nego što istu izbaci? mislim ja ih ne pratim al me zanima da li su stvarno izbacili ovo? jer svako sa IQ od 1 vidi da ovo nije PG na slici. na ovaj način štete MCPu


    https://www.portalanalitika.me/clana...podgorici-foto




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne stete oni MCP-u nego svakome ko ih cita, kako oni tako i 90% medija.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  17. #6939
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Bilo je oko 40k sto je ogroman broj ako imamo u vidu da se subotom radi i da je litija bila ujutro. Neko se kasnije budi, neko posao, strah od virusa, kucni poslovi.. Bolji su nocni termini za litije. Bilo je i nekoliko hiljada sa strane sto mislim da je premalo. Par autobusa iz Bara organizovano a ostalo auta solo u svojoj reziji. Nece ljudi da putuju u Pg zbog litija pa samo izlaze u svom gradu.

  18. #6940
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nije nece nego ima narod obaveza. Sve u svemu sjutra litije regularno u svim ostalim gradovima.

  19. #6941
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Tacno. Gubi se dosta vremena do pg i nazad. Sjutra ce po ostalim gradovima biti mnogo vise naroda.

  20. #6942
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Нећу о бројкама, али свакако Вељовић видио огроман број људи и вјерујем да му није било свеједно.
    Hasta siempre!

  21. #6943
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    IN4S se uvijek bavio fotosopom i obradom slika kao uostalom i ostali portali. Ova slika iz Vasingtona im je bila tzv uzor slika na osnovu koje se radilo i koja je pogresno otisla nakon obrade slike iz Podgorice. Nisu blesavi da podvaljuju sliku iz Vasingtona vec su greskom otkrili nacin rada i plasiranja svojih slika. Na toj se posebno potrosilo vrijeme jer je posvecena "brojacima" i nevjernim Tomama ali jbg otisla je pogresna ali se evo vec peru sa "pravom".
    Last edited by Rodion Romanovich; 29-02-20 at 21:36.

  22. #6944
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Ne znam do kad cemo se brojat kao ovce, ali ono sto ja vidim na slikama je da je vise naroda danas bilo no ikad u istoriji CG, bgm placali su se avioni, autobusi itd da se dodje i mase zastavom na trgu 2006-e, bilo je i tad djece, ne znam sto nekome djeca smetaju, buducnost je pred njima i treba da ih ima vise, od te djece sa trga iz 2006, pola sad imaju svoje firme, hidroelektrane, hotele, avione, a polovina je po inostranstvu i tamo zaradjuju za zivot, jer im drzava za koju su mahali 2006 nije nista pruzila.
    Meni je samo zao sto se opet nece nista postici, ali eto izbori se blize pa cemo vidjet dje smo.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  24. #6945
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja bik volio da se crkva angazuje malo na zaštiti bozijih kreacija ako je je to vise uopste i bitno u crkvenoj doktrini. Šuma, jezera, rijeka, okeana, zivotinjskog i biljnog svijeta... Kad kazu da su i to svetinje i da ih treba cuvati vise nego crkve imace i moju malenkost na litijama. Kad bude sveštenstvo izašlo da brani Bukovicu, Sinjajevinu, Taru... izaći ću i ja na litije. Crkva je Boga utamničila u hramove.
    Dok se u ovoj drzavi svima ugodi, ostacemo i bez crkve, suma, jezera, rijeka i ostalog, samo polako, ada vrijeme je pred nama, pod turcima smo bili 500 godina, pod ovima smo tek 30, ima kad za promjene! Evo i ja cu na litije izaci ali tek kad se crkva angazuje da u eurokrem sipaju vise crnog, jer vazda potrefim na kutiju sa vise bijelog krema, a to im stvarno ne mogu oprostit.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. The Following 7 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  26. #6946
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    rece li ovo Amfilohije " ako hoce da ostanu zapamceni kao casni i posteni ljudi" .....evo ne znam, nisam pametan, sve ludo

  27. #6947
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default



    MIX 2

  28. #6948
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    rece li ovo Amfilohije " ako hoce da ostanu zapamceni kao casni i posteni ljudi" .....evo ne znam, nisam pametan, sve ludo

    Jos goru izjavu je dao prije deset dana. Rekao je: "Ako vlast ne povuce zakon onda neka izgubi izbore". To znaci ako povuku zakon onda neka nastavi vladati.

    Ali briga nas za Amfilohija, prijatelju moj. Ne idemo mi u crkvu zbog Amfilohija i na litije. Totalni ignor. Prebaciti kanal kada on nesto govori.

  29. The Following User Says Thank You to Mladi_Werther For This Useful Post:


  30. #6949
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pametan covjek rekao "Niti ce mi Amfilohije govorit za koga cu glasati, niti ce mi Milo crkvu pravit".

    Toliko o tome.

  31. The Following 3 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  32. #6950
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,234
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Kao neko ko nije vjernik dat cu sebi za pravo da iskomentarisem trenutnu situaciju.
    Sto se tice drzave slozit cu se vecinom da je zakon sramno izglasan. Mada u postupcima drzave moze se reci da im odlicno ide ova spremnost da ne povuku zakon cak ni da naprave najmanji ustupak. Cak sto vise idu ma to da ce kroz sljedecih par mjeseci litije dosta izgubit na brojnosti. E sad dal je taktika dobra ili ne pokazat ce vrijeme. Moje misljenje je da je vise nego dobra i da ce svakim danom bit sve manje i manje litijasa. Upravo zadnji protesti pokreta Odupri se su tako i zavrsili.
    Sto se tice crkve slozit cu se da niko nije ni mogao da predpostavi da ce ovoliko naroda uspjeti da izadje na ulice. Crkva uporno forsira da litije nisu ni stranacke ni politicke sto je sto se mene tice ispravno. E sad mnogi se pitaju sto poslije ? Sto ako drzava ne povuce zakon ? Moje misljenje je da bi litije trebalo radikalizovati. Upravo zato sto je to jedini nacin ako crkva misli da ce drzava da povuce zakon, drugacije rjesenje ne vidim. U svakom slucaju sudar dva stara ratna druga oko biznisa koji ce na zalost ovu drzavu vratiti jos 10 godina unazad. Tako da nam se svakako dobro ne pise. I jednima i drugima zelim da istraju u svojoj namjeri. A crnogorskoj mladosti sto drugo nego pomalo za Njemacku posto odje srece nema barem ne u nekoj bliskoj buducnosti.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

Page 278 of 644 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •