Page 260 of 644 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270310360 ... LastLast
Results 6,476 to 6,500 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #6476
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Gojko Perovic predvodi litiju u Srbiji. Srbuje vise nego Amfilohije a sjecam se kad su nacionalni Crnogorci vidjeli u njemu neku crnogorsku struju u SPC. Presmijesno jer kad si desna ruka Ristova ne mozes biti Crnogorac. Jedini Srbin iz Cuca jer po popisu iz 1981. nijednog nije bilo, i to Perovic, ja ne vjerujem.


    "U nedelju ću predvoditi litiju u Sremskoj Kamenici i ako me oni moji budu pitali zašto baš tamo, podsjetiću ih da svi oni kada ih srce zaboli idu u Kamenicu, a ovo sto se događa u Crnoj Gori, tu se baš o srcu radi."

    Otac Gojko Perović

  2. The Following User Says Thank You to SERIUS.MNE For This Useful Post:


  3. #6477
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Погледах онај филм ртцг, превелика прашина се дигла, све смо оно знали јер нас николаидис, поповић,шуковић, ђурановић, јовановић и остали свако мало подсјећају. Највеће замјерке амфилохију од мене су ове што се тиче политике, милошевић (мада је учествовао у протестима 1997 против њега) и шешељ су непријатељи свега нормалног камоли цг. Осим тих киксева, прича онако како ће причати сваки поглавар традиционалне, конзервативне институције који је поред тога (а због историјских дешавања) против признања косова и уласка у нато. Већи је и то моного већи, по њему мило издајник јер је признао косово него што је одвојио цг од србије.
    Зашто у документарцу (мада ово није документарац ово је колаж изјава од 30 минута човјека који је 30 година на челу мцп) нема његових изјава о лгбт правима, абортусу, положају жене, социјалној ситуацији у црној гори и осталим темама о којима је причао уназад 30 година?
    Зато што оно што не дотиче државу не интересује их, хоће да га поредставе као само политичара а не митрополита (већ сад једног од важнијих у историји мцп) што му је радна позиција.

    Све у свему прдњава работа, углед амфилохија међу његовим подржаваоцима и оспораватељима остаје непромијењен. Они који нису знали за ово нису ни заинтересовани за цркву и причу око ње.

    Odgledah i ja sad, kakva prnjava rabota, ničeg nema! Ono je na brzinu sklepano i što veliš ti samo u političke svrhe. To se vjerovatno nije čuvalo, nije niko moga pretpostavit da će u 2020. ovo prikazivat narodu, računali malo će se osvijestit...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  4. #6478
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,650
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Bila je peticija davno vezano za taj zakon i niko na to iz vlasti nije ni reagovao. A to ustavnom sudu... pf

    Послато са SM-G925F помоћу Тапатока

  5. #6479
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,650
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Sa ustavnim sudom dodje kao prije par godina kad sam kupio samsung s8+ i posle par dana imao problem sa displejom reklamirao ga u roaming i trazio zamjenu uredjaja, ali samo njihov servis moze da ocjenu da li je uredjaj sa greskom ili sam ga ja nesto... e tako ti to dodje...

    Послато са SM-G925F помоћу Тапатока

  6. #6480
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bivši delegati gradske skupštine: Spomenik Vaka Đurovića oskrnavljen 80-ih, a ne prije dvije noći
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ije-dvije-noci

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #6481
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ono kad Amer pročita zakon ali domaći izdajnik neće
    https://www.cdm.me/politika/palmer-d...kacija-moskve/
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  8. #6482
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kako si naivan Bože Bože :-)
    Quote Originally Posted by Bole - MNE View Post
    Bila je peticija davno vezano za taj zakon i niko na to iz vlasti nije ni reagovao. A to ustavnom sudu... pf
    Quote Originally Posted by Bole - MNE View Post
    Sa ustavnim sudom dodje kao prije par godina kad sam kupio samsung s8+ i posle par dana imao problem sa displejom reklamirao ga u roaming i trazio zamjenu uredjaja, ali samo njihov servis moze da ocjenu da li je uredjaj sa greskom ili sam ga ja nesto... e tako ti to dodje...
    Ja pitao radi Gosje, meni je svejedno oće li.

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/vi...vojenog-zakona

    Mitropolija crnogorsko-primorska tražiće ocjenu ustavnosti Zakona o slobodi vjeroispovijesti, kazao je rektor Cetinjske bogoslovije, Gojko Perović, u intervjuu Televiziji Vijesti.

  9. #6483
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Da vas Bog samo sacuva. Boze oprosti. Ostrog i Njegosev park. Kosti i mosti. Sportski centar Moraca i crkve.
    To samo ljudi koji ne vjeruju i vjeru ne nose u srcu mogu da porede.

    Ja se svako malo zaprepastim kad cujem i vidim ovako nesto. Sto je najgore, ti sto o vjeri ne znaju nista i ne osjecaju je, oni hoce da prave neku novu crkvu. Ima li vecega paradoksa?
    Zao mi je qko sam te povrijedio. Ja vjeru ne vezujem za crkvu i ne pripadam nijednoj. Tako, da se to "hoce da prave novu crkvu" ne moze odnositi na mene.
    Za Ostrog sam kazao da to postujem, kao sto postujem osjecanja iskrenih i posvecenih vjernika. Koji je u Crnoj Gori jako malo. Svako ima nesto sto mu je srce drago. Religija nije moj svijet. Mislim da me to ne diskvalifikuje kao covjeka koji ima pravo na svoje misljenje i o crkvi i religiji. U Francuskoj je atesista i agnostika oko 55%. U Crnoj Gori oko 1,5%. Meni je mnogo blizi nacin razmisljanja i zivota Francuskoj. I znam da dosta ljudi tamo razmislja na nacin slican mom. I da im je milije da poljube djevojku nego krst.Zbog onog sto mislim o zivotu, a i narodu u CG, davno sam digao sidro. I napustio taj moj tuzni zavicaj u kojem prevladavaju pokvarenost, zatucanost i nacionalizam.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  11. #6484
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Zao mi je qko sam te povrijedio. Ja vjeru ne vezujem za crkvu i ne pripadam nijednoj. Tako, da se to "hoce da prave novu crkvu" ne moze odnositi na mene.
    Za Ostrog sam kazao da to postujem, kao sto postujem osjecanja iskrenih i posvecenih vjernika. Koji je u Crnoj Gori jako malo. Svako ima nesto sto mu je srce drago. Religija nije moj svijet. Mislim da me to ne diskvalifikuje kao covjeka koji ima pravo na svoje misljenje i o crkvi i religiji. U Francuskoj je atesista i agnostika oko 55%. U Crnoj Gori oko 1,5%. Meni je mnogo blizi nacin razmisljanja i zivota Francuskoj. I znam da dosta ljudi tamo razmislja na nacin slican mom. I da im je milije da poljube djevojku nego krst.Zbog onog sto mislim o zivotu, a i narodu u CG, davno sam digao sidro. I napustio taj moj tuzni zavicaj u kojem prevladavaju pokvarenost, zatucanost i nacionalizam.
    Ja mogu samo da vam se zahvalim, a I jos nekim sagovornicima, jer sam citajuci vase komentare jos vise zavoljela CG Narod.. Pocela sam da ih gledam realno sa svim vrlinama I manama, a ne samo sa vrlinama.. I sad su najbolji I najvredniji.
    Nisu ni zatucani ni pokvareni a nacionalni jesu jer imaju svoju Drzavu I na svom su.
    Da ih vi realno dozivljavate vidjeli bi svu ljepotu I u nesavrsenom.
    Pojedinci ko pojedinci.. U svim drzavama svijeta istih ljudi, dobrih I zlih.. Ali CG je nasa..

    Hvala Lepo

  12. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  13. #6485
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Zao mi je qko sam te povrijedio. Ja vjeru ne vezujem za crkvu i ne pripadam nijednoj. Tako, da se to "hoce da prave novu crkvu" ne moze odnositi na mene.
    Za Ostrog sam kazao da to postujem, kao sto postujem osjecanja iskrenih i posvecenih vjernika. Koji je u Crnoj Gori jako malo. Svako ima nesto sto mu je srce drago. Religija nije moj svijet. Mislim da me to ne diskvalifikuje kao covjeka koji ima pravo na svoje misljenje i o crkvi i religiji. U Francuskoj je atesista i agnostika oko 55%. U Crnoj Gori oko 1,5%. Meni je mnogo blizi nacin razmisljanja i zivota Francuskoj. I znam da dosta ljudi tamo razmislja na nacin slican mom. I da im je milije da poljube djevojku nego krst.Zbog onog sto mislim o zivotu, a i narodu u CG, davno sam digao sidro. I napustio taj moj tuzni zavicaj u kojem prevladavaju pokvarenost, zatucanost i nacionalizam.
    Ne vrijedjas me. Ja tebe razumijem. To je validno razmisljanje. Niti te ubjedjujem ili diskriminisem. Ne smatram te ni manje vrijednim zbog toga.

    Ali zasto bi u Crnoj Gori koja je takva kako ti kazes, a ja se ne slazem bas, neko diskriminisao one koji vjeruju?
    Zasto bi manjina ateista otimala, vrijedjala, maltretirala, omalovazavala veliku vecinu koja razmislja drugacije?

    Ja znam zasto? Radi licne dobiti.
    Svuda ima.losih. Postojala je jedna prica istinita gdje je jedan moj zemljak koji je DPS glasac rekao "Nece mi Amfilohije govorit za koga cu glasat. Niti ce mi Milo pravit crkvu u koju cu ici"
    Danas ovu pricu preko price oca Scepanovica neki iz crkve prepricavaju kao anegdotu. A u tome je sustina svega ovog sto se desava.

    Niti je crkvi mjesto u politici, niti je politicarima.mjesto u crkvi. Osim kao vjernicima, naravno.

    Ako si ateista drzi se toga. Nemoj se uvaljivat u ono moje. Ja cu te saslusati, ispostovati, cuti tvoje misljenje. Ali ne smijes da se drznes da meni na silu nesto oduzimas ili da me prevaspitavas. Ovo ti govorim figurativno. Sa normalnim i pametnim ljudima.vazda mogu da pricam sve dok me ne zele ugroziti. A ja njih necu probat da krstim budi siguran.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  15. #6486
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bivši delegati gradske skupštine: Spomenik Vaka Đurovića oskrnavljen 80-ih, a ne prije dvije noći
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ije-dvije-noci

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    a nije mi trebao andrija, jer zivim u tom kvartu, ali da sam to iznio ovdje bilo bi "jeste sve je vama srbima neko podmetnuo" pa nisam imao zivaca. a na momiskom groblju je dosta markusa sahranjeno, a i njihova je okolna zemlja oko hrama.
    kod te lokacije jedino zamjeram sro se nikako nije mogao naci dogovor izmedju MPC i Mugose, pa kad je serif precerao markusi su zaustavili svu pricu oko zemlje. mada nije ni MPC tu bas najcistija, ali su makar neki park oko Momiske crkve mogli da naprave i srede onaj cosak i ono groblje. mada je to zamrsena igra mpc, ministarstva kulture, opstine i vlasnika okolnog zemljista

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #6487
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja mogu samo da vam se zahvalim, a I jos nekim sagovornicima, jer sam citajuci vase komentare jos vise zavoljela CG Narod.. Pocela sam da ih gledam realno sa svim vrlinama I manama, a ne samo sa vrlinama.. I sad su najbolji I najvredniji.
    Nisu ni zatucani ni pokvareni a nacionalni jesu jer imaju svoju Drzavu I na svom su.
    Da ih vi realno dozivljavate vidjeli bi svu ljepotu I u nesavrsenom.
    Pojedinci ko pojedinci.. U svim drzavama svijeta istih ljudi, dobrih I zlih.. Ali CG je nasa..

    Hvala Lepo
    I kratko da se nadovezem na ovo.
    Od kad je lose i neprihvatljivo biti.nacionalista? Ja jesam nacionalista, mozda malo.i idem ka sovinizmu. Ja zaista vjerujem da su Crnogorci munje.nebeske
    Ja svoj narod smatram najboljim. Svoju zemlju volim. Ali nisam fasista i ne mrzim niti ugrozavam nikog svojom ljubavlju prema Crnoj Gori.

    Odje je postala mantra da je biti nacionalista nedopustivo, lose. Neistina! Pozeljno je i ako Bog da, imacu svoje dijete koje cu vaspitavati da voli svoj grad, svoju zemlju.
    Last edited by samson; 21-02-20 at 20:05.

  17. #6488
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ono kad Amer pročita zakon ali domaći izdajnik neće
    https://www.cdm.me/politika/palmer-d...kacija-moskve/
    Da, americko "razumijevanje zabrinutosti koju izrazava SPC" i njenih "legitimnih interesa" ce bas da odusevi DPS.

  18. #6489
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja mogu samo da vam se zahvalim, a I jos nekim sagovornicima, jer sam citajuci vase komentare jos vise zavoljela CG Narod.. Pocela sam da ih gledam realno sa svim vrlinama I manama, a ne samo sa vrlinama.. I sad su najbolji I najvredniji.
    Nisu ni zatucani ni pokvareni a nacionalni jesu jer imaju svoju Drzavu I na svom su.
    Da ih vi realno dozivljavate vidjeli bi svu ljepotu I u nesavrsenom.
    Pojedinci ko pojedinci.. U svim drzavama svijeta istih ljudi, dobrih I zlih.. Ali CG je nasa..

    Hvala Lepo
    Svaka čast. To je to.

  19. #6490
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ne vrijedjas me. Ja tebe razumijem. To je validno razmisljanje. Niti te ubjedjujem ili diskriminisem. Ne smatram te ni manje vrijednim zbog toga.

    Ali zasto bi u Crnoj Gori koja je takva kako ti kazes, a ja se ne slazem bas, neko diskriminisao one koji vjeruju?
    Zasto bi manjina ateista otimala, vrijedjala, maltretirala, omalovazavala veliku vecinu koja razmislja drugacije?

    Ja znam zasto? Radi licne dobiti.
    Svuda ima.losih. Postojala je jedna prica istinita gdje je jedan moj zemljak koji je DPS glasac rekao "Nece mi Amfilohije govorit za koga cu glasat. Niti ce mi Milo pravit crkvu u koju cu ici"
    Danas ovu pricu preko price oca Scepanovica neki iz crkve prepricavaju kao anegdotu. A u tome je sustina svega ovog sto se desava.

    Niti je crkvi mjesto u politici, niti je politicarima.mjesto u crkvi. Osim kao vjernicima, naravno.

    Ako si ateista drzi se toga. Nemoj se uvaljivat u ono moje. Ja cu te saslusati, ispostovati, cuti tvoje misljenje. Ali ne smijes da se drznes da meni na silu nesto oduzimas ili da me prevaspitavas. Ovo ti govorim figurativno. Sa normalnim i pametnim ljudima.vazda mogu da pricam sve dok me ne zele ugroziti. A ja njih necu probat da krstim budi siguran.
    Kad sam bio dijete volio sam da gledam emisiju "Na slovo, na slovo..." Recimo, na slovo "P": Primitivizam, Pohlepa, Prevrtljivost. Ove epitete zaboravih.

    I, kad se obracas sagovrniku i onom sto on odje pise, nije bas lijepo praviti sugestije da on nesto misli, ako on to nikad nije kazao. U proslom postu si pomenuo "ptavljenje nove crkve". To se moze odnositi na Mila. Ne moze na mene.

    Sad pominjes diskriminaciju onih koji vjeruju, otimanje, maltretiranje vecine "koja razmislja drugacije". Izvini, ali kakve to ima veze sa mnom?

    I, da. Nijesam atesista. Agnostik sam. Nije isto.
    Last edited by Ostoja; 21-02-20 at 20:44.

  20. #6491
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    'S' postovanjem, cjelivam ruku.'

    [url=https://postimg.cc/2Lxc7KSc]
    Forever young, i want to be forever young

  21. #6492
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,247
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  22. #6493
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Она има право да иде на неки протест или скуп, али други не смију јер другачије мисле. А ово као и забране војницима, полицајцима знамо како се зове.
    Last edited by Brk; 21-02-20 at 21:56.
    Hasta siempre!

  23. #6494
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Imate pdf istorija pa se bavite nastankom država! Stvarno ste prećerali!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #6495
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ono kad Amer pročita zakon ali domaći izdajnik neće
    https://www.cdm.me/politika/palmer-d...kacija-moskve/
    Ti si, druze, mnogo bezobrazan i stvarno divota sto ovakve stvari prolaze nekaznjeno. Tako olako nazivat najmanje pola zivlja u Crnoj Gori izdajnicima sigurno nece na dobro...

    Elem, sto se tice ovog teksta, ja ne mogu da vjerujem da niko ovo ne komentarise. Meni je odje sve jasno, bar sto se zapada od preko Atlantika tice. Stav Amerike je da je zakon dobar i da ih samo zanima "kvalitetna" primjena. A to je, bez dileme, cistka svega sto je srpsko, rusko.. kao u ANB-u skorije. Istina, to ce ici mnogo teze sa crkvom, jer jednostavno nema alternative, ali je nedvosmisleno da je to njihov cilj. Sad samo ostaje jos EU da se oglasi, koju je Palmer suptilno pomenuo kao razlog obaveze da se ovaj (ili bolje "ovakav") zakon donese i zacementira stav zapada da crkvi mora da se otme imovina. Ljudi, oni nas hebu na suvo, ovo je stvarno previse. Ovoliko naroda ignorisat, ovoliko nezadovoljstva i tvrdoglavo gurati protiv tog naroda. Proslog proljeca ista prica, u javnost izlaze neoborivi dokazi korupcije na najvisem nivou, zapad dolazi i cestita Markovicu ekonomski rast veci od Austrijskog.. Ovo je katastrofa, starno ne znam kako ce sve ovo da se zavrsi i da li ce ikad. Napravice Bosnu od nas...


  25. #6496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti si, druze, mnogo bezobrazan i stvarno divota sto ovakve stvari prolaze nekaznjeno. Tako olako nazivat najmanje pola zivlja u Crnoj Gori izdajnicima sigurno nece na dobro...

    Elem, sto se tice ovog teksta, ja ne mogu da vjerujem da niko ovo ne komentarise. Meni je odje sve jasno, bar sto se zapada od preko Atlantika tice. Stav Amerike je da je zakon dobar i da ih samo zanima "kvalitetna" primjena. A to je, bez dileme, cistka svega sto je srpsko, rusko.. kao u ANB-u skorije. Istina, to ce ici mnogo teze sa crkvom, jer jednostavno nema alternative, ali je nedvosmisleno da je to njihov cilj. Sad samo ostaje jos EU da se oglasi, koju je Palmer suptilno pomenuo kao razlog obaveze da se ovaj (ili bolje "ovakav") zakon donese i zacementira stav zapada da crkvi mora da se otme imovina. Ljudi, oni nas hebu na suvo, ovo je stvarno previse. Ovoliko naroda ignorisat, ovoliko nezadovoljstva i tvrdoglavo gurati protiv tog naroda. Proslog proljeca ista prica, u javnost izlaze neoborivi dokazi korupcije na najvisem nivou, zapad dolazi i cestita Markovicu ekonomski rast veci od Austrijskog.. Ovo je katastrofa, starno ne znam kako ce sve ovo da se zavrsi i da li ce ikad. Napravice Bosnu od nas...
    Meni ne izgleda tako ova izjava. Uporno ponavlja da se mora voditi dijalog, kaze da SPC ima "legitimne interese" i da "razumiju zabrinutost SPC". Da je sve u redu sa zakonom onda bi zabrinutost bila bez osnova i ne bi bilo razumijevanja za nju. Naravno, Amerikance najvise interesuje stvarno i umisljeno rusko mijesanje.

  26. #6497
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti si, druze, mnogo bezobrazan i stvarno divota sto ovakve stvari prolaze nekaznjeno. Tako olako nazivat najmanje pola zivlja u Crnoj Gori izdajnicima sigurno nece na dobro...

    Elem, sto se tice ovog teksta, ja ne mogu da vjerujem da niko ovo ne komentarise. Meni je odje sve jasno, bar sto se zapada od preko Atlantika tice. Stav Amerike je da je zakon dobar i da ih samo zanima "kvalitetna" primjena. A to je, bez dileme, cistka svega sto je srpsko, rusko.. kao u ANB-u skorije.
    Ahh. Još jedna zavjera protiv Srba. Posebno "srba" koji su još ugroženiji od Srba
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #6498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    U hotelu Hiltonu veli protestni skup hahahhahahah
    Biće i mezetine


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  28. #6499
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    kontraprotesti u hiltonu... A ovo bas ne moze...
    Tu es mon héro!

  29. #6500
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    kontraprotesti u hiltonu... A ovo bas ne moze...
    Dobro je Mugi rekao na otvaranju kraljevog parka da je to djelo potrebno glavnom gradu za razliku od nedjela preko puta ( tada se radila rekonstrukcija hotela Crna Gora u u hotel Hilton ) ...
    deuscroix

Page 260 of 644 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270310360 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •