Page 257 of 644 FirstFirst ... 157207247253254255256257258259260261267307357 ... LastLast
Results 6,401 to 6,425 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #6401
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    http://www.rtcg.me/vijesti/politika/...vove-df-a.html

    Evo, prije 2 sata je RTCG prenijela vijest.

    edit: Tacnije, ni RTCG, ni Analitika nisu napisali autorski tekst, vec prenose Pipunove impresije.

    Analitika: https://www.portalanalitika.me/clana...-protivustavno
    Last edited by ovizionizi; 20-02-20 at 16:11.


  2. #6402
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    znači nije ti problem što je DPS kršio ustav u prošlosti, problem ti je što bi sad da poništi to kršenje ustava ?!
    Interesantan stav
    meni je uvijek problem kad DPS krsi ustav. i kad je prepisivao i sad kad uzima. losa ti taktika da nesto kao "poentiras".
    prica ti je kao da ja trbi kazem sledece.
    tok je maras dovodio arkana na cetinje i milo koristio amfilohija kao razglednicu, tad ti nije smetalo nego ste svi bili u stroj iza djukanovica. sad ste opet pa vam smeta sto drugi nisu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 20-02-20 at 16:16.

  3. #6403
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nije neki zakon Medo podržao nego je zahvaljujući njemu usvojen Ustav Crne Gore!!!


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Auh, zabagovao sam totalno! Zvuči kao nešto potpuno principijelno na fonu nema dogovora / koalicije sa dpsom!
    Last edited by ToJeMojBrat; 20-02-20 at 16:25.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  4. #6404
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Zbilja ne postoji bolji primjer diktature od izjave predsjednika države " Da se čitava CG sjati na ulice protiv zakona mi zakon povući nećemo " ... pa valjda se zakoni donose donose da bi bili u funkciji naroda koji naseljava neku državu a ne u funkciji individue kako to predsjednik pokušava predstavit javnosti ... čak nekome pade na pamet da se ljudi koji podržavaju zakon okupe ali kad partijska infrastruktura donese podatak da bi odziv bio minoran jer ljudi uglavnom neće da se konfrontiraju sa Crkvom koja djeluje 8 vjekova onda je čitava priča spala na saopštenja kabineta predsjednika dje on bukvalno na glas razmišlja ili prenosi neke fiks ideje koje mu dolete iz malog mozga ... cirkus ...
    deuscroix

  5. #6405
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    meni je uvijek problem kad DPS krsi ustav. i kad je prepisivao i sad kad uzima. losa ti taktika da nesto kao "poentiras".
    prica ti je kao da ja trbi kazem sledece.
    tok je maras dovodio arkana na cetinje i milo koristio amfilohija kao razglednicu, tad ti nije smetalo nego ste svi bili u stroj iza djukanovica. sad ste opet pa vam smeta sto drugi nisu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    naravno da mi smeta. zato mi i ne smeta kada pokušava da se to ispravi (naravno da ne ispravljaju greške zbog nekog altruizma)

    Imaš totalno šizofren stav, da ne pominjem to što se sada za razliku od onda ne krši ustav već je u pitanju prosta restitucija (državi)
    Last edited by Rakun; 20-02-20 at 16:46.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #6406
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kao na primjer kada su prepisali državnu imovinu na ime SPC (isto što bi sad kao da vrate)
    Đe su dokazi, ko je odgovoran za taj zločin i zašto ne leži u zatvoru...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  7. #6407
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Df zajedno sa dps-om neđje nije podržao ukidanje nekog planskog rješenja, može li bit nešto u BD, ne mogu se sjetit.
    Pogrešnim prostupom i praktičnim odmaganjem crkvi u ovoj borbi protiv zakona o slobodi vjeroispovijesti sebe su prilično srozali.
    Dps je pucao sebi u oba koljena a df samo u desno. Vrlo je moguće da se kao i dps od ovoga neće oporaviti.
    Nema smisla da iko u superlativu priča o ove dvije strukture. Dobro su nas pospremali ovih par decenija, pa ima li ko da se dobro osjeća kad vidi Miška, Peđju, OMS-a, Vojvodu, Jelića 4 glasa, Pipuna što se bori protiv usvajanja zakona tako što lomi monitor od 40 eura. Ma dajte.

  8. #6408
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    naravno da mi smeta. zato mi i ne smeta kada pokušava da se to ispravi (naravno da ne ispravljaju greške zbog nekog altruizma)

    Imaš totalno šizofren stav, da ne pominjem to što se sada za razliku od onda ne krši ustav već je u pitanju prosta restitucija (državi)
    mozda ti zvuci sizofren ali nije. da je sve bas zakonski ne bi se ovoliko upiralo da se medijski dokaze sirina.
    zakon je los i sa jedne strane gdje se pominje da religijska zajednica mora da bude uskladjena sa zakonskim normativima, javnim redom, i pazi sad, moralom. zamisli samo ovaj sklop drustveni moral. mada od ovakvog plemenskog sklopa i ne treba ocekivati bolje
    kad procitas zakon jednom detaljno, vidis da nema veze sa mozgom.
    religijska zajednica moze a ne mora da se registruje. ako se ne registruje niko ne zna koja to prava ta religijska zajednica gubi.
    drugim rijecima ukoliko ja i ti osnujemo zajednicu vjernika i neko nas maltretira zbog toga, to nije zlocin iz religijske mrznje nego ide na prekrsajno remecenje javnog reda i mira
    sa druge strane je obaveza prijavljivanja nosioca religijske organizacije iako mozes da budes neupisan u registar....
    ima jos toga u ovom zakonu sto je kontradiktorno, ali svi ste zapeli na imovinu, a to sto dps lupeta po propisima nema veze....
    potpisace ugovor ili internu uredbu. ali opet nema veze jer drzava se brani

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 20-02-20 at 17:14.

  9. #6409
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Đe su dokazi, ko je odgovoran za taj zločin i zašto ne leži u zatvoru...?

    Sent using Tapatalk
    Ne može da leži niko, niti da bude optužen, jer je došlo do zastare.
    Ako neko napravi kuću na tvom placu, a ti ne reaguješ određeni broj godina, poslije toga možeš samo da mu pođeš s bocom na čestitku.

  10. #6410
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    mozda ti zvuci sizofren ali nije. da je sve bas zakonski ne bi se ovoliko upiralo da se medijski dokaze sirina.
    zakon je los i sa jedne strane gdje se pominje da religijska zajednica mora da bude uskladjena sa zakonskim normativima, javnim redom, i pazi sad, moralom. zamisli samo ovaj sklop drustveni moral. mada od ovakvog plemenskog sklopa i ne treba ocekivati bolje
    kad procitas zakon jednom detaljno, vidis da nema veze sa mozgom.
    religijska zajednica moze a ne mora da se registruje. ako se ne registruje niko ne zna koja to prava ta religijska zajednica gubi.
    drugim rijecima ukoliko ja i ti osnujemo zajednicu vjernika i neko nas maltretira zbog toga, to nije zlocin iz religijske mrznje nego ide na prekrsajno remecenje javnog reda i mira
    sa druge strane je obaveza prijavljivanja nosioca religijske organizacije iako mozes da budes neupisan u registar....
    ima jos toga u ovom zakonu sto je kontradiktorno, ali svi ste zapeli na imovinu, a to sto dps lupeta po propisima nema veze....
    potpisace ugovor ili internu uredbu. ali opet nema veze jer drzava se brani

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Opet smo došli do one iz Vijesti "ustavno je ali nije LIJEPO" tj. vječiti odgovor na pitanje "šta je tačno nezakoniti i neustavno"

    Najbolji mi je tvoj stav nije moralno ispravljati jučerašnje nezakonite, neustavne i nadasve nemorlane stvari
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #6411
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green box View Post
    Df zajedno sa dps-om neđje nije podržao ukidanje nekog planskog rješenja, može li bit nešto u BD, ne mogu se sjetit.
    Pogrešnim prostupom i praktičnim odmaganjem crkvi u ovoj borbi protiv zakona o slobodi vjeroispovijesti sebe su prilično srozali.
    Dps je pucao sebi u oba koljena a df samo u desno. Vrlo je moguće da se kao i dps od ovoga neće oporaviti.
    Nema smisla da iko u superlativu priča o ove dvije strukture. Dobro su nas pospremali ovih par decenija, pa ima li ko da se dobro osjeća kad vidi Miška, Peđju, OMS-a, Vojvodu, Jelića 4 glasa, Pipuna što se bori protiv usvajanja zakona tako što lomi monitor od 40 eura. Ma dajte.
    Da, DF i DPS zajedno oko prostornih planova...

    Sent from my Motorola 8400

  12. #6412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Opet smo došli do one iz Vijesti "ustavno je ali nije LIJEPO" tj. vječiti odgovor na pitanje "šta je tačno nezakoniti i neustavno"
    Sto puta ti je objasnjeno sta je u zakonu neustavno, ti se onda ucutis par dana a onda opet postujes kako ti nije jasno. Ili patis od ciklicne amnezije ili trolujes.

  13. The Following 5 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  14. #6413
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sto puta ti je objasnjeno sta je u zakonu neustavno, ti se onda ucutis par dana a onda opet postujes kako ti nije jasno. Ili patis od ciklicne amnezije ili trolujes.
    sto puta je opisan postupak restitucije koji je eto od jednom postao neustavan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #6414
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Opet smo došli do one iz Vijesti "ustavno je ali nije LIJEPO" tj. vječiti odgovor na pitanje "šta je tačno nezakoniti i neustavno"

    Najbolji mi je tvoj stav nije moralno ispravljati jučerašnje nezakonite, neustavne i nadasve nemorlane stvari
    uopste nisam nigdje rekao da je ustavno, ali nije lijepo.
    em je neustavno, em je zakon kontradiktoran tj tesko primjenljiv, em je napisan isuvise uopsteno tako da je opet diskriminatorski i daje previse siroko ovlascenje za ugrozavanje gradjanskih prava definisanih uztavom.
    deder mi pokazi u bilo kojem zakonu ili u ustavu definiciju javnog morala i ja se iskljucujem sa teme automatski

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #6415
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    uopste nisam nigdje rekao da je ustavno, ali nije lijepo.
    em je neustavno, em je zakon kontradiktoran tj tesko primjenljiv, em je napisan isuvise uopsteno tako da je opet diskriminatorski i daje previse siroko ovlascenje za ugrozavanje gradjanskih prava definisanih uztavom.
    deder mi pokazi u bilo kojem zakonu ili u ustavu definiciju javnog morala i ja se iskljucujem sa teme automatski

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    ti si taj koji je pričao o moralnosti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #6416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #6417
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ne može da leži niko, niti da bude optužen, jer je došlo do zastare.
    Ako neko napravi kuću na tvom placu, a ti ne reaguješ određeni broj godina, poslije toga možeš samo da mu pođeš s bocom na čestitku.
    Ljudi nikako da shvate , koga ćeš optužiti i da nije došlo do zastare, ne znaš koji službenik je to odradio... Možeš samo u nekim slučajevima podnijeti tužbu kako bi povratio vlasništvo.

    I kuća u kojoj moja baba ima dio je odjednom u katastru postala vlasništvo nekoga drugoga u cjelini,koji ima tipa 1/10.
    10 godina skoro traje proces...

    I još nije kraj.

    Advokat Marnitović je lijepo objasnio zemljišne knjige i katastar, njihovu razliku... Jednostavno nije ekonomično voditi postupak za svaku nekretninu , pojedinačno.
    Lakši je upravni postupak! Ali jbg ... zemljišne knjige... Ne odgovaraju SPC...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #6418
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ljudi nikako da shvate.. da je najlakse pokakit se na Ustav i jednim potezom oduzeti skoro cijelu imovinu od crkve i, naravno, predati je DPS-u na raspolaganje. Eeeee, jada ovoga...


  20. #6419
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    ti si taj koji je pričao o moralnosti
    ti ocigledno onako crnogorski "u sve se razumijem i sta ima da citam ja to znam" stavom i upustas u rasprave.
    Član 3
    Sloboda ispoljavanja vjere ili uvjerenja podliježe samo onim ograničenjima, neophodnim u demokratskom društvu koja su u interesu javne bezbjednosti, zaštite javnog poretka, zdravlja ili morala ili zaštite prava i sloboda drugih
    treba li da ti objasnjavam kolika je ovo budalastina
    sta ako hocu da osnujem Svetu Tantricku kucu Sunca. inicijacija su orgije....


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 20-02-20 at 20:08.

  21. #6420
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Koleginice loše je to dođite u avgust
    Kad budeš profesor...

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ljudi nikako da shvate.. da je najlakse pokakit se na Ustav i jednim potezom oduzeti skoro cijelu imovinu od crkve i, naravno, predati je DPS-u na raspolaganje. Eeeee, jada ovoga...
    Moj slučaj je sličan njihovom, ja sam se vraćala prije 2 svjetskog rata, jer je neki službenik primio novac... Meni je Ustav dozvolio da dokažem svojinu, ko ga krši... Ako je njegovo nema šta da brine. Govorim od ekonomičnosti procesa.
    Last edited by the_lady_marianna; 20-02-20 at 20:19.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #6421
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    E pa dobro kad ti je sve ovo ekonomicno.. srecna vi rabota


  23. #6422
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    sad ce da legalizuje...kakav brat
    no jel ko gleda na rtcg o amfiji, kad se covjek sjeti kako su bila tad opasna vremena

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  25. #6423
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    onda se covjek prisjeti no odje su ljudi kratkorocnog pamcenja kami tome koga srbija hrani a rus brani...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. #6424
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Moram još jednom izvinjavam se iako sam rekao neću jedne više



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Milo deklarisani ateista ljubi krst. Volio je sah al ga je zamrzio zbog sahovnice. A bijase velemajstor. Odje je bio vjernik ali je zamrzio krst, ko zna zbog cega, posvetio se vjerovatno izucavanju religije i religijske literature i ubijedio sebe da Bog ne postoji.

    Inace na pretposljednjoj slici se vidi sadasnji novi ambasador Srbije u CG. Vladimir Bozovic. Na prijem za akreditaciju ambasadorskih dokumenata bijase doveo suprugu, sto nedje jeste praksa medjutim bijase doveo i malog sina, od mozda 8-9 godina. Mali djecak obucen kao veliki muskarac. Klasicne muske elegantne cipele, pantalone s peglom, bijela kosulja, mislim da je bila i kravata, odijelo, sako sve kao za dodjelu Oskara. Kao odijelo za zenidbu samo umanjeno. Za djecu. Obukli malog u skupo odijelo za djecu, na prijem, da upozna velikog gospodara. Zasto ovo pisem…Isti taj ambasador je doveden da bljuje i pljuje po Crnoj Gori, da stvara lazne tenzije, podjele, skandale i ispade. Vec je stigao da s Vulinom ide na godisnjicu smrti Pavla Bulatovica, dje je ovaj htio da dodje u vojnu uniformu…Ovakvi klipovi (kojeg cu dolje metnut) i samo par sekundi u njima, dje vidis dovedeno i sredjeno dijete kao za zenidbu, pokazuje ustvari divljenje Djukanovicu u vidu postovanja dovodjenja malog djeteta skockanog za primjem kod tog velikog covjeka, kako dolikuje.

    Inace na samom pocetku klipa vidi se citav paradoks i tragikomedija crnogorskih podjela i izopacenosti.
    Vidite li dvije drzavne zastave koje vise? Srbijansku i crnogorsku? Ne. Vidi se samo jedna zastava. Srbijanska. Ono do je neustavna, nepravilna, nestandardna (jer svaka drzavna zastava ima Standard), zastava sa izokrenutim grbom naopacke. Kao takva je neustavna, nestandardna i ne pretstavlja nista. To je zastava de jure i de fakto nicega. Nepostojeca zastava.
    Neko je tu zastavu otstampao, neki veliki patriJota, pa je onda neki jos veci nju kupio, pa je onda milion ljudi sto iz protokola, sto prolaznika proslo tuda i niko nije rekao skidajte to zastidje ozgor. S jedne strane imamo mlade ucenike po Crnoj Gori, ce*nike pocetnike, koji ovih dana pale drzavne zastave, s druge strane velike domoljube i branioce te drzave koji na rezidenciji ne umiju da zakace drzavnu zastavu. Oni ne znaju ni kako izgleda drzavna zastava. Ni je li grb naopacke ili nije, ni koji omjer grba treba da bude u odnosu na zastavu...Uostalom o cemu pricamo, kad jos nisu smotali one neustavne staze-zastave ispred drzavne skupstine. Njih je okacio takodje veliki patriJota Ranko Krivokapic. Voljase on tad Crnu Goru i Audi S8. A8 obicni mu veli bijase nekomforan. Dakle to po nasem Ustavu nisu zastave ove drzave...Jedni ih pale drugi se rugaju njima..(Nadam se da ova digresija nece bit obrisana iz razloga nedrzanja teme, ovo je replika na post)
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  27. #6425
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Što je danas lijep i sunčan dan. Niđe nebo nije plavo kao iznad Crne Gore. Kuća, posao, kafica, druženje, zabava, igra.
    A šta rade, dokoni i isprogramirani ljudi... Nego, ako i treba tako jer je ovo momenat u životu kad će određeni ljudi da shvate da žive u 21. vijeku i kad će da shvate da crkva nije smisao života.

    Umjesto da imamo energiju ljubavi, konstantno imamo energiju mržnje. Popovi konstantno zapaljivim govorima traže aplauze.

    To što mlatinjate ne damo svetinje nema niđe veze. To mi je baš ofucano. Neke izgovorene riječi tačno osjetiš jesu li iz srca, a ovo nije, nego se papagaji. Svetinje su vječne, Amfilohije je prolazan i Milo je prolazan. Neće dovijeka.

    Kunem vam se, tako mi đece, juče na kafu sa nekim društvom i pitaju ovog zbog čega ideš na litije on ne zna da odgovori, ama pojma nema. Na kraju reče da je čuo da će da prodaju Ostrog za milijardu i nešto. Ne znam je li smiješno ili žalosno.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


Page 257 of 644 FirstFirst ... 157207247253254255256257258259260261267307357 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •