Page 217 of 645 FirstFirst ... 117167207213214215216217218219220221227267317 ... LastLast
Results 5,401 to 5,425 of 16112

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #5401
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    a nista ne sugerises ali dajes primjer kako je tamo neko rijesio, da ti se ne svidja...
    evo te kao i za predsjednicku objavu. niko ne vjeruje dok Djukanovic otvoreno to ne kaze. sad sta bi... odakle ovo...
    sta si htio da kazes vidimo. nije ti prvo pravljenje slicnih paralela

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #5402
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/predsjednice-ustav

    Kako raznosi Gojko

    Davno je, prije više od 20 godina, mitropolit Amfilohije rekao ”ako hoćete autokefalnost prije 1918, vratite pravoslavlje za državnu vjeru, Savindan za školsku slavu i dajte kralja da ga miropomažem i krunišem”

    Ja sam za

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #5403
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Hoces da kazes da ti "cetnici" iz DPS-a do sad nisu smetali?


  5. #5404
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    90ih su independisti od strane DPS-a nazivani ustašama, sad evo dočekasmo da budemo i četnici... Svi koji ne misle Milovom glavom su nepodobni izgleda...
    #fakenews

  6. The Following 9 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  7. #5405
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    90ih su independisti od strane DPS-a nazivani ustašama, sad evo dočekasmo da budemo i četnici...
    ahh, evo još jednog starog liberala koji se zbog razočaranosti u "tvorevinu" okrenuo za 180 stepeni
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #5406
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    zanimljivo mi je sto oni koji misle da im neko uskracuje pravo na misljenje pokusavaju upravo tima da uskrate pravo na misljenje...
    neko se ne ukljucuje u pricu i onog momenta kad se ukljuci on je "spavac"
    i da ne bude zabune, ja sam jedan od tih independista 90tih...
    Ako neko misli da ostavljanje SPC imovine koju su stekli na nacin na koji su stekli nije put ka 90tim onda neka mi kaze koji je to put...kojim mi to poutem idemo ...
    a jedna od osnova na kojoj je sve pocivalo independistima 90tih je i obnova CPC ...
    druga strana 90tih : imate tekst o Pljevljima tog doba ...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  9. #5407
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Da je tvoj "nepristrasni" mozak radio bar sekund, vjerovatno bi skontao da je kadar napravljen zbog fotografije, a da đeca sigurno nijesu ostavljena bez nadzora...

    Sent using Tapatalk
    Nije bitno cak i ako se radi o nekoj vrsti glume "zbog fotografije". Radi se o otvoremom promoviranju krsenja zakona od strane roditelja a id strane djece.
    Sto je gore, djece koja su jos uvijek mala za shvatiti o cemu se radi.
    U nekim zemljana talibani vole fotkati djecu s nozevima oko vrata zarobljenika,
    u nekim tjeraju djecu da glume zrtve otrovnog plina ...
    Ponekad takodjer samo "radi fotke".
    Ono sto vidim na slici su izmanipulirana djeca usred ceste bez roditelja koju su neke odrasle osobe uvukle u svoju politicku igru koristeci djeciji uzrast i potpuno nerazumjevanje situacije od strane djece.
    Rekao bih da se u ovom slucaju pravoslavni talibani malo razlikuju od onih prvobitnih muslimanskih.
    Nisam onaj tko podrzava juvenile justice norveskog tipa, ali mislim ova bi slika trebala postati objekt paznje ombudsmana za djecu. I to bez obzira na to jesu li roditelji djece oporbenjaci ili posjeduju clanske karte depeesa.

  10. #5408
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    ahh, evo još jednog starog liberala koji se zbog razočaranosti u "tvorevinu" okrenuo za 180 stepeni
    Ja se i dalje borim za CG za koju sam se uvijek borio, nezavisnu i građansku, đe će se poštovani Ustav i svi građani, koje god nacionalnosti i vjere bili... Ta CG neće postojati dok god je DPS na vlasti...
    #fakenews

  11. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  12. #5409
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    kao sto te pitah vec jednom. dakle podrzavas putinove metode.
    lijepo si ovo zavio u pricu. putin je hapsio, nije trebao ali kad vidis ovako djecu samu... ipak se to treba primijeniti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ne, ne podrzavam.
    Da ponovim, po meni ona slika nema nikakve veze s "metodama" nego vise s roditeljima te djece i ostalim odraslim ljudima tamo

  13. #5410
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Radi se o otvoremom promoviranju krsenja zakona od strane roditelja a id strane djece.
    Druze, tebi tako nije dobro... Mislim, znam ja da si ti objektivan, apsolutno nepristrasan, maksimalno odmjeren, totalno neutralan, bez ikakvih predrasuda i interesa u cijeloj ovoj prici.. ali bi mogao malo da sjašeš sa tolikim palamudjenjem i trazenjem truna u oku litijaša, dok balvan u svom ne vidis. Ovo je samo jedan od milion razloga za protest. Toliko pljacki, toliko cerupanja ove malene, prelijepe zemlje, nista narodu ova vlast ne ostavi.. i ti na sve to ne znam jesi li 2 slova potrosio ukupno na ovom forumu. Ali kada treba braniti pozicije istih tih lopova i derikoza, ti se nikako ne gasis. Aktiviras se, druze, ka' onaj zeko na Duracell baterije, pa onda po vas dan mlataras ovuda i ručicama i nožicama. To je toliko jadno i providno, ali samo glup covjek moze misliti da to drugi ne vide...


  14. #5411
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Ne, ne podrzavam.
    Da ponovim, po meni ona slika nema nikakve veze s "metodama" nego vise s roditeljima te djece i ostalim odraslim ljudima tamo
    je li ovo pripravnicki nalog u ANB, pa vas pise vise. ovdje ne podrzavas a samo dva posta iznad
    -ustavom zagarantovano pravo na protest se proglasava kriminalnim djelom
    -treba da se takvo ustavno pravo dodatno ogranici pritiskom obdusmana i najvjerovatnije oduzimanjem djece ili stalnim provjerama da li da se djeca uzmu ili ne

    pa i putin nije poslao brata od strica, nego je drzavna institucija to "zavrsila po zakonu"
    morace to malo bolje


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #5412
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ja se i dalje borim za CG za koju sam se uvijek borio, nezavisnu i građansku, đe će se poštovani Ustav i svi građani, koje god nacionalnosti i vjere bili... Ta CG neće postojati dok god je DPS na vlasti...
    Што се браниш од човјека који не живи у црној гори, већ у мрској србији и тиме својим радом и плаћањем пореза само додаје у буџет великосрпске идеје која пријети да уништи црну гору?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #5413
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ja nisam ni za Rista, a ni za Mila nego na stranu države.
    Počnite da poštujete državu ili šta drugo da vam kažem idite odavde. Ovo nije dps=CG izjava, nego realno. Oni ne poštuju ni himnu, ni zastavu, ni grb... Ništa što je crnogorsko. CG se ugrožava od njih svako malo, kad počnu da poštuju CG odmah će doći do smjene vlasti.

    Nikad, ama baš nikad, neću podržati ove glumce iz SPC, samim tim i Srbe (većina, nisu svi isti). Ne padam na priče i fore bez nacionalnih obilježja, skandiranja i četničkih pjesama. Zna se šta misle i šta bi uradili odmah da im se može. Zato su osuđeni na propast jer narod zna da su oni anti Crna Gora.


    Moram prenijeti izjavu mog prijatelja:
    Čovječe dragi, ako njeguješ ljubav u sebi ne treba ti nikakva svetinja. Ti si onda čovječe svetinja!


    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  18. #5414
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Фино напишеш да мрзиш србе. Не троши слова. Али опет ти "срби" вјековима живе на овај камен и њихови преци су гинули за њега кад год је требало а не знам јесу ли твоји. Имају право на Црну Гору исто колико и ти тако да што се прије помириш са тим мање мржње ћеш у себи имат. И сви одлично знамо да није проблем никад била Црна Гора него ова власт што уништава овај народ и његово потомство.

  19. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  20. #5415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ako je 100 000 ljudi na ulicama svih gradova osim CT.

    Ako su se digli i njihovi protiv njih.
    Ako je zakon donešen uz blokadu zemlje i institucija.
    Ako su sve institucije do jedne zarobljene i rade na tome da izmišljaju nepostojeće neprijatelje i tu 'ugroženost' CG...

    Ako CG ugrožava samo i isključivo DPS sa satelitima (privatizacije , pljačke , korupcija , kriminal)

    Nije li dužnost svačija da se ovo što prije završi pa da krenemo polako put Evrope. Jer eon13 godina nijesmo makli?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #5416
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ima li opozicione vlasti bez Demokrata? Nema.
    Ima li opozicione vlasti bez Ure? Nema
    Ima li opozicione vlasti bez Demosa i SDP-a? Nema.

    Imaju li ove stranke više glasača od DF-a? Imaju.
    Poštuju li ove stranke Crnu Goru i njene simbole? Poštuju.

    Čime onda prepadate Crnogorce...?

    Najveći neprijatelj Crne Gore i Crnogoraca je Milo Đukanović.
    #fakenews

  22. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  23. #5417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ima li opozicione vlasti bez Demokrata? Nema.
    Ima li opozicione vlasti bez Ure? Nema
    Ima li opozicione vlasti bez Demosa i SDP-a? Nema.

    Imaju li ove stranke više glasača od DF-a? Imaju.
    Poštuju li ove stranke Crnu Goru i njene simbole? Poštuju.

    Čime onda prepadate Crnogorce...?

    Najveći neprijatelj Crne Gore i Crnogoraca je Milo Đukanović.
    Eo ni meni nije jasno.

    DF ni sad sa SNP-om i svim malim srpskim partijama ne može imati preko 20-22%

    A sa druge strane imaš 78-80%

    I oni prepadaju.

    Samo idiot može da se primi na takvu priču

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. #5418
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Samo idiot može da se primi na takvu priču

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Možda da predvodi neki psihoterapeut - to još nismo probali.

  25. #5419
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    da da da ... kad se pomene sustina problema onda se prebaca prica na nesto deseto...
    treba dobro da si savio kichmu da bi napisa` to sto si napisa` ... toliko o tome da ste vi mirni, to me podsjeca na Mojkovac i pricu o braci i ratovanju za brata, a onda noz u ledja...
    ne okrecemo vam vise ledja, ne brini... i necemo zaspat sto bi neko ko misli ka` ti volio ...
    Srecna setnja druze ... samo hrabro uz Sotonu
    Preci ovih što ih napadaš su ginuli na tom Mojkovcu. Zvali se mi Crnogorci, Srbi ili marsovci, činjenica je da smo isti narod, generacije svih nas su rađane, umirale i ginule na ovom kamenu i svi imamo pravo, čak i obavezu, da ga smatramo svojim domom.
    #fakenews

  26. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  27. #5420
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako je 100 000 ljudi na ulicama svih gradova osim CT.

    Ako su se digli i njihovi protiv njih.
    Ako je zakon donešen uz blokadu zemlje i institucija.
    Ako su sve institucije do jedne zarobljene i rade na tome da izmišljaju nepostojeće neprijatelje i tu 'ugroženost' CG...

    Ako CG ugrožava samo i isključivo DPS sa satelitima (privatizacije , pljačke , korupcija , kriminal)

    Nije li dužnost svačija da se ovo što prije završi pa da krenemo polako put Evrope. Jer eon13 godina nijesmo makli?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Nadam se da ne mislis da treba na ulici da se sve resava...ako je sve to tako slijede izbori ove godine, postoji i Ustavni sud kome jos niko nije ni predao zalbu...
    zakon je usvojen u parlamentu, usvojen je regularno i samo nazivanje regularno usvojenog zakone neustavnim i nezakonitim je budalastina...
    Ako hoces vlast osvoji je na izborima...ako ti se ne svidja zakon obori ga tamo gdje se zakon obara...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  28. #5421
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Druze, tebi tako nije dobro... Mislim, znam ja da si ti objektivan, apsolutno nepristrasan, maksimalno odmjeren, totalno neutralan, bez ikakvih predrasuda i interesa u cijeloj ovoj prici.. ali bi mogao malo da sjašeš sa tolikim palamudjenjem i trazenjem truna u oku litijaša, dok balvan u svom ne vidis. Ovo je samo jedan od milion razloga za protest. Toliko pljacki, toliko cerupanja ove malene, prelijepe zemlje, nista narodu ova vlast ne ostavi.. i ti na sve to ne znam jesi li 2 slova potrosio ukupno na ovom forumu. Ali kada treba braniti pozicije istih tih lopova i derikoza, ti se nikako ne gasis. Aktiviras se, druze, ka' onaj zeko na Duracell baterije, pa onda po vas dan mlataras ovuda i ručicama i nožicama. To je toliko jadno i providno, ali samo glup covjek moze misliti da to drugi ne vide...
    Niti jednom rijeciju nisam podrzao jednu ili drugu stranu.
    Niti jednom rijeciju nisam podrzao lopovluk, korupciju i nepotizm u Crnoj Gori.
    Niti jednom rijeciju nisam preporucio nezadovolnim gradjanima da ne brane svoja prava.
    Niti jednom rijeciju nisam preporucio drzavljanima Crne Gore sto i na koji nacin bi trebali napraviti u njihovoj zemlji ili za tkoga bi trebali glasati na izborima.
    Istovremeno nikad nisam krio osobno neprihvacanje negiranja crnogorske etnicke posebnosti, svojatanja crnogorske povijesti, otimanje crnogoskog povijesnog i kulturnog blaga.
    Stovise, ono sto sam napisao da je SPC postoji samo od 1920. nikako me ne cine "srbomrzcem" jer se radi o povijesnoj cinjenici.
    Ono sto sam napisao da ne volim popove srpske crkve ne cine me "mrziteljem pravoslavlja" jer na potpuno isti nacin ne podnosim sve popove i mracnjake bez obzira na njihovu vjersku pripadnost.
    Ono sto sam napisao da nitko ama bas nitko ... cak ni roditelji ne smiju zlouporabiti povjerenje djece u cilju promoviranja svojih politickih stavova ne cini me angaziranom osobom (stvarno ne razumujem zasto ucesnike oporbenih POLITICKIH akcija nazivas "litijasima" mada su cak i vasi popovi vec priznali da one akcije imaju otvoreno politicki karakter)

    Dakle, nemoj pokusavati rabiti moje poruke u svoje politicke svrhe.
    Jesam promatrac, a i siguran sam da narod Crne Gore ima dosta razuma za samostalno rjesavanje svojih unutarnjih problema bez ikakvog vanjskog mijesanja.
    Last edited by A+A; 06-02-20 at 11:37.

  29. #5422
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Preci ovih što ih napadaš su ginuli na tom Mojkovcu. Zvali se mi Crnogorci, Srbi ili marsovci, činjenica je da smo isti narod, generacije svih nas su rađane, umirale i ginule na ovom kamenu i svi imamo pravo, čak i obavezu, da ga smatramo svojim domom.
    Ne napadam ja nikog nego oni napadaju nas ... volio bih da mi neko kaze jednu crkvu u CG na kojoj se vijorio barjak sa 4C za vrijeme Petrovica....volio bih da mi kaze jednog koji je rekao za crkvu u CG da je to SPC...volio bih da mi neko kaze jel Mojsije Zecevic gledao prema Cetinju ili prema Beogradu...
    vasojevicki zakon:
    TOČKA PRVA
    1. Da se bespogovorno umire sva bratstva vasojevička i srbljačka. Ko ne bude oldžija, da bude nagondžija.

    volio bih da mi neko kaze jel ovaj zakon stavlja vasojevice na jednu stranu a srbe na drugu...
    volio bih da me neko kaze ko je hapsio tada Miljana Vukova...
    sam Zivojin misic naziva srpsku vojsku tada okupacionom a ne oslobodilackom...
    postujem potomke ljudi koji su ginuli tada, ali postuju li ti potomci svoje pretke ???
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  30. The Following User Says Thank You to citizen For This Useful Post:


  31. #5423
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Gojko Perovic rules! Izvandredan tekst u Vijestima. Kamo srece da su ostali svestenci u SPC kao on. Ili da je vecina narida u CG kao on. Respect!

    Slika ono dvoje djece....ne znam kome je to palo napamet, ali se djeca ne smiju zlopotrebljavati u politicke svrhe. Odgledah jutros na indijskoj TV za neku bebu od cetiri mejseca koju je majka povela na demonstracije zbog nekog zakona i na tom protestu beba umre. Majka za TV kaze da je povela sa sobom bebu na protest da bude svjedok borbe za buducnost i da je spremna da zrtvuje i dvoje preostalo djece za cilj protesta. Idi ti protestuj, ali kao majka prvo povedi racuna o svojoj djeci. Sto zna beba od cetiri mjeseca? Svjedok? Budibogsnama.

  32. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:

    A+A

  33. #5424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Nadam se da ne mislis da treba na ulici da se sve resava...ako je sve to tako slijede izbori ove godine, postoji i Ustavni sud kome jos niko nije ni predao zalbu...
    zakon je usvojen u parlamentu, usvojen je regularno i samo nazivanje regularno usvojenog zakone neustavnim i nezakonitim je budalastina...
    Ako hoces vlast osvoji je na izborima...ako ti se ne svidja zakon obori ga tamo gdje se zakon obara...
    Kratko samo.

    Izbori 2016 nijesu bili regularni i održani su u stanju panike od državnog udara i krvoprolića .
    Postoje i brojni audio/video zapisi kupovine glasova itd.
    Samim tim ni skupština nije legitimna. Predsjednik parlamenta je lagao na sudu

    Izbori ove godine opet bez valjanog izbornog zakona. Gdje vlast pod tepih godinama stavlja afere Snimak - Koverta itd.i u atmosferi gradjanskog rata i diktature.
    Institucije sistema su zarobljene - sdt - vdt - din - sudovi - policija služi partiji a ne narodu...

    Nemoj da zaboravimo da je Milo na vlast došao ulicom i da 30 godina vlada na podjelama i korupciji.
    I nemoj da zaboravimo da ni Slobo nije otišao na izborima (iako je izgubio ) nego ulicom

    A slušajući govore i gledajući ponašanje milovo sve me više podsjeća na Sloba pred sami kraj

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  34. #5425
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kratko samo.

    Izbori 2016 nijesu bili regularni i održani su u stanju panike od državnog udara i krvoprolića .
    Postoje i brojni audio/video zapisi kupovine glasova itd.
    Samim tim ni skupština nije legitimna. Predsjednik parlamenta je lagao na sudu

    Izbori ove godine opet bez valjanog izbornog zakona. Gdje vlast pod tepih godinama stavlja afere Snimak - Koverta itd.i u atmosferi gradjanskog rata i diktature.
    Institucije sistema su zarobljene - sdt - vdt - din - sudovi - policija služi partiji a ne narodu...

    Nemoj da zaboravimo da je Milo na vlast došao ulicom i da 30 godina vlada na podjelama i korupciji.
    I nemoj da zaboravimo da ni Slobo nije otišao na izborima (iako je izgubio ) nego ulicom

    A slušajući govore i gledajući ponašanje milovo sve me više podsjeća na Sloba pred sami kraj

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    meni je tvoj post sasvim OK...99% stvari koje si napisao imaju utemeljenje u desavanjima...
    ali istovremeno tvoj post kao cjelina govori da ovo ne smatras litijama u crkvenom smislu vec nacinom da se srusi vladajuca garnitura...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

Page 217 of 645 FirstFirst ... 117167207213214215216217218219220221227267317 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •