Page 216 of 644 FirstFirst ... 116166206212213214215216217218219220226266316 ... LastLast
Results 5,376 to 5,400 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #5376
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    svaka drzava pa i Crna gora ima pravo na svojoj teritoriji da DOZVOLI ili ZABRANI rad bilo koje CRKVENE ili neke druge organizacije...
    Na*ebali ste od Srba.
    Njima je u glavi samo Velika Srbija i ništa drugo.
    Polavaju oni i na nas Hrvate Virovitica - Karlovac - Karlobag,
    ali propade im rabota.

    Imam i ja rodbine u CG,
    njima nitko ne smije reći da su Srbi ili varijacija Srba.

    Što ću vam ja.
    Borite se za svoj identitet.
    SPC je uvijek propagirala militantno svetosavlje.
    Mi to u RH dobro znamo.

    Pravoslavne crkve su nacionalne,
    pa neka svatko ima svoju.

    Sklona sam više suverenizmu i slobodi,
    nego diktaturi i okupaciji.
    Last edited by naftali; 05-02-20 at 23:07.

  2. #5377
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Није тачно да су Православне цркве националне, то свако зна ко имало познаје православље. Којим нацијим припада Антиохијска,Александријска, Цариградска патријаршија? Које крштен сваки Православни храм на свијету је његов.
    Hasta siempre!

  3. #5378
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Које крштен сваки Православни храм на свијету је његов.
    Uh, koja rečenica. Nisam manje ni očekivala.

  4. #5379
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Шта сам погријешио?
    Hasta siempre!

  5. #5380
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pravoslavne crkve su nacionalne autokefalne.
    Teološki se može reći da je svaki hram njegov u smislu vjere,
    ali - ovdje se radi o vlasništvu i zakonu.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to naftali For This Useful Post:


  7. #5381
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Pravoslavne crkve su nacionalne autokefalne.
    Teološki se može reći da je svaki hram njegov u smislu vjere,
    ali - ovdje se radi o vlasništvu i zakonu.
    Којој нацији припадају Јерусалимска, Цариградска, Антиохијска, Александријска црква? Постоје само помјесне цркве, Српска Православна Црква није црква само Срба, као што није Руска само Руса, или Грчка само Грка.
    Hasta siempre!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  9. #5382
    Join Date
    Jan 2020
    Location
    У смртну прашину
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Na*ebali ste od Srba.
    Njima je u glavi samo Velika Srbija i ništa drugo.
    Polavaju oni i na nas Hrvate Virovitica - Karlovac - Karlobag,
    ali propade im rabota.

    Imam i ja rodbine u CG,
    njima nitko ne smije reći da su Srbi ili varijacija Srba.

    Što ću vam ja.
    Borite se za svoj identitet.
    SPC je uvijek propagirala militantno svetosavlje.
    Mi to u RH dobro znamo.

    Pravoslavne crkve su nacionalne,
    pa neka svatko ima svoju.

    Sklona sam više suverenizmu i slobodi,
    nego diktaturi i okupaciji.
    Данке Дојчланд суверенистима ушао неки тоћ у уши... :lolblue:

    Ја сам мислио да су се избори завршили, да је прошла сезона товарења "милитантног светосавља" у сваку реченицу, али су Црногорци продужили фестивалску напетост. Лијепо је знати!

  10. The Following User Says Thank You to BG-BD For This Useful Post:


  11. #5383
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Da da, u pravu je.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-vodi-restoran

    Meni je interesantna ova konstatacija da je policija dužna da čuva građane jer je oni plaćaju? Kako je građani plaćaju, plaćanjem poreza?
    Znači li to da ako neko krene da bije popove, policija nije dužna da ih brani jer niko od njih ne plaća porez? Što kaže DM njih 600 je u CG a 20 prijavljeno,a koji svakako ne plaćaju ništa... Nevjerovatno.

    Znaci, ko ne radi, ne placa poreze, nema pravo na policijsku zastitu?
    Bas fina demokratija, taman u maniru drpsa.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #5384
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Znaci, ko ne radi, ne placa poreze, nema pravo na policijsku zastitu?
    Bas fina demokratija, taman u maniru drpsa.
    Radio ne radio porez moras plaćat, imovina, kola... nešto moraš imat, kakve veze ima rad/nerad....
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  13. #5385
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    dobro ti nekoga nazivas nedokazanim.
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...7458wVa1ZcLbk7
    ne, nigdje ne postoji stav 3 sa dodatnim garancijama. link je sa sajta vlade, osim ako ti nemas neki dje si po slobodi dopisivao nesto

    ne utvrdjuje taksativno nista, vec bas siroko opisno daje samo datum iz 1918.
    sa strane prava se postavlja pitanje sta je vlasnistvo CG i na koju CG se odnosi. u granicama 1918 ili 2019 jer su razlicite

    i dolazimo do sustineke razlike.
    NE MOZE DA DPS VLADA POTPISUJE UGOVORE SA BILO KIM(UKLJUCUJUCI I SPC) JER TIME NA SEBE PREUZIMA INGERENCIJE SKUPSTINE KAO ZAKONODAVNOG TIJELA.
    procitaj ponovo dok ne shvatis da se uvodi opasna praksa izbjegavanja skupstine, ako ti se nesto u zakonu ne svidja. i to upravo gledamo na polju ustavnog suda i tuzilastva. pa sad opet ovo procitaj mozda ti bude jasan moj stav.

    kao sto rekoh, najlakse je ovo napisati. nisi odgovorio na pola sto sam te pitao, a umijes da ustvrdis da su uvrede i neznanje. nije mi zbog tebe, jer takvih strucnjaka ovdje na forumu ima koliko volis, ali eto da ti ne ostane neodgovoreno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ovo prvo sto si linkovao je njegova prvobitna verzija bez kasnijih izmjena nastalih razmjenom diplomatskih nota.

    Ostalo ne bi komentarisao, a pogotovo ovo sto si na caps lock stavio. Sta sada treba da drzim predavanja o tome sta su nadleznosti Vlade, a sta Skupstine, kad Vlada potpisuje ugovore, u koju svrhu i na koji nacin, koje ugovore, kada podnosi izvjestaje Skupstini a kada ih prilaze na ratifikaciju, pa koje su ostale ingerencije Vlade i kada donosi ostale akte, uredbe i propise zarad primjene zakona itd i itd... ..

  14. #5386
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,128
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Radio ne radio porez moras plaćat, imovina, kola... nešto moraš imat, kakve veze ima rad/nerad....
    Sta ako ne radis, zivis privatno i od socijale (ne sumnjam da ima i tih slucajeva?
    Onda nenas pravo na zastitu policije?
    Ok.
    Forever young, i want to be forever young

  15. #5387
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Uh, koja rečenica. Nisam manje ni očekivala.
    Kad se tako dobro razumijes u pravoslavlje brko, slozicemo se da pop kriminalac nikako nebi trebao bit dio njega kako. Ja sam latinski crnogorac sto mase sa ovom albanskom zastavom, ali sam isto tako vjernik, krsten sam u Cetinjski manastir, koji redovno posjecujem, ne smeta mi ta crkva da se zove kako god da se zove, sve dok ne radi protiv mene i protiv moje drzave, sto u ovom slucaju nije tako. A da ne govorim kad je na celo iste kriminalac, ratni zlocinac i sotona.
    In rum we trust.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to eCs95 For This Useful Post:


  17. #5388
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    dobro ti nekoga nazivas nedokazanim.
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...7458wVa1ZcLbk7
    ne, nigdje ne postoji stav 3 sa dodatnim garancijama. link je sa sajta vlade, osim ako ti nemas neki dje si po slobodi dopisivao nesto

    ne utvrdjuje taksativno nista, vec bas siroko opisno daje samo datum iz 1918.
    sa strane prava se postavlja pitanje sta je vlasnistvo CG i na koju CG se odnosi. u granicama 1918 ili 2019 jer su razlicite
    Ti si stvarno kako neko reče nedokazan

    kažeš ne odnosi se na Crnu Goru jer su granice različite

    Kada sam kupio automobil imao sam 90kg, danas imam 110+ i stariji sam desetak godina. Da li je automobil moj ili mog brata koji ga je vozio mjesec dana ?
    Last edited by Rakun; 06-02-20 at 02:38.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #5389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ajde ti majčin sine uđi u Veliku Britaniju nelegalno, kadi i ispovjedaj ljude bez ikakvih papira, kako bi te pomazili pendrecima....
    Ne pričamo o tome a i spinujes i pričaš neistine.

    Posao policije je da stvori osjećaj sigurnosti za SVE građane.
    Nadležnost saobraćajne policije je da obezbijedi sigurnost saobraćaja...
    Itd itd.. policija odbija da radi svoj posao iz političkih razloga (jer je Milo naredio) i onda pričamo o nezavisnim institucijama sistema....
    ----------------


    Inače potpuno podržavam - Bugi je gore napisao da svaki skup mora biti prijavljen.

    Kazne su za pravna lica ogromne a ni za fizička nijesu male za neprijavljene skupove.

    Samo što ima jedan problem - NE SMIJE ni jedan policajac da napiše ni u jednom gradu prvo svaki dan a onda 2 puta nedjeljno. Znači imali su prilike u svakom skoro gradu po 30 puta da napišu prekršaj i da kazne novčano , ali nijesu, zato što znaju da ovaj put nijesu protiv DF već protiv crkve i vjerujućeg naroda.


    Mislim da Milo neće bez borbe da se preda ali ako ikako može da se proliva tuđa krv sa obje strane...
    Čini mi se da se ovaj put zajebao



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  19. #5390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A ovo se zove međunarodni pritisak

    Kad su ih pozvali sinoć ambasadori i pitali zajebavate li se vi to drugovi hoćete 100+ hiljada ljudi da pustite bez policijske kontrole i obezbeđenja...

    Alo - šta je Z glavom - radi svoj posao i ne talasaj previše


    Last edited by Gandalf_White; 06-02-20 at 06:58.
    One Ring to Rule them all...

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  21. #5391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Reakcije na intervju Đukanovića: Mjesta ima samo za poslušnike
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-za-poslusnike


    “Đukanović traži da se suspenduje i Ustav i podjela vlasti i da se vratimo na sistem jedinstva vlasti. Za njega nema razlike između partije i države i on se tog nasljeđa ne može osoboditi. Đukanović smatra da sve grane vlasti, svi državni službenici i svi učesnici u javnom životu moraju da usklade svoje javno i profesionalno djelovanje sa njegovim pogledima na svijet. Đukanović nameće sopstveni politički stav partije čiji je predsjednik kao vrhovno načelo za rad svih drugih. Ukoliko se ne priklone i poklone njegovoj politici i ne sprovode je dosljedno u djelo u svom svakodnevnom radu, Đukanović im obećava otkaz ili put preko granice. Ovako jasno i nedvosmisleno saopštena prijetnja do sada nije saopštena iz njegovih usta”, navodi Stevo Muk.

    “U Đukanovićevoj državi za koju tvrdi da je demokratska, evropska, građanska ima mjesta za sve koji misle kao on i njegova partija, a svi ostali put pod noge, ako ne preko granice, onda makar napolje iz državne službe. Takve njegove poruke govore da živimo u jednom nedemokratskom sistemu, a da Đukanović ima diktatorske ambicije. On ne mari ni za Ustav ni za zakone, ni za vladavinu prava ni za evropske principe i vrijednosti. Iako nam je upravo nedostatak nezavisnosti u radu i vršenju svog posla naših institucija ono što nas koči u reformama i ispunjavanju obaveza u pregovorima sa EU.
    Ako se dobro sjećam, u komunizmu je postojao termin ‘nedovoljna revnost’ ili ‘nedovoljna budnost’ za one članove partije i državnog aparata koji su pokazali slabiju disciplinu u izvršavanju partijskih direktiva. Ovo što danas čujemo od Đukanovića se suštinski ne razlikuje od te retorike i prakse”, kaže Muk za “Vijesti”.
    One Ring to Rule them all...

  22. #5392
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Reakcije na intervju Đukanovića: Mjesta ima samo za poslušnike
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-za-poslusnike


    “Đukanović traži da se suspenduje i Ustav i podjela vlasti i da se vratimo na sistem jedinstva vlasti. Za njega nema razlike između partije i države i on se tog nasljeđa ne može osoboditi. Đukanović smatra da sve grane vlasti, svi državni službenici i svi učesnici u javnom životu moraju da usklade svoje javno i profesionalno djelovanje sa njegovim pogledima na svijet. Đukanović nameće sopstveni politički stav partije čiji je predsjednik kao vrhovno načelo za rad svih drugih. Ukoliko se ne priklone i poklone njegovoj politici i ne sprovode je dosljedno u djelo u svom svakodnevnom radu, Đukanović im obećava otkaz ili put preko granice. Ovako jasno i nedvosmisleno saopštena prijetnja do sada nije saopštena iz njegovih usta”, navodi Stevo Muk.

    “U Đukanovićevoj državi za koju tvrdi da je demokratska, evropska, građanska ima mjesta za sve koji misle kao on i njegova partija, a svi ostali put pod noge, ako ne preko granice, onda makar napolje iz državne službe. Takve njegove poruke govore da živimo u jednom nedemokratskom sistemu, a da Đukanović ima diktatorske ambicije. On ne mari ni za Ustav ni za zakone, ni za vladavinu prava ni za evropske principe i vrijednosti. Iako nam je upravo nedostatak nezavisnosti u radu i vršenju svog posla naših institucija ono što nas koči u reformama i ispunjavanju obaveza u pregovorima sa EU.
    Ako se dobro sjećam, u komunizmu je postojao termin ‘nedovoljna revnost’ ili ‘nedovoljna budnost’ za one članove partije i državnog aparata koji su pokazali slabiju disciplinu u izvršavanju partijskih direktiva. Ovo što danas čujemo od Đukanovića se suštinski ne razlikuje od te retorike i prakse”, kaže Muk za “Vijesti”.
    Ne treba nikakvi analiticar da ovo protumaci, svima je bilo jasno na sto je mislio i to je po prvi put ovako direktno receno, svi koji su napadani godinama zbog ovakvog tumacenja postupaka vlasti su svo vrijeme bili u pravu, ovo je ozbiljna stvar.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  23. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  24. #5393
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    14,893
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    U jednom od državnih organa direktor je kroz priču kazao da ne bi bilo lijepo da vidi radnike kako učestvuju u litijama. Drugim riječima....

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. #5394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Ne treba nikakvi analiticar da ovo protumaci, svima je bilo jasno na sto je mislio i to je po prvi put ovako direktno receno, svi koji su napadani godinama zbog ovakvog tumacenja postupaka vlasti su svo vrijeme bili u pravu, ovo je ozbiljna stvar.
    Pa isto je rekla ona iz Tivta i Milo

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  26. #5395
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Jedna slika vrijedi hiljadu rijeci.


    U Putinovoj se Rusiji nedavno sudilo roditeljima koji su s bebom izasli na oporbenu setnje, mada oni roditelji cak i nisu bili ucesnii skupa nego su cekali tamo nekog svog rodjaka (koji jest bio oporbenjak). Rezim ih je pokusavao optuziti zbog "neispunjavanja roditeljskih obveza" i "zanemarivanja djece".
    Ali ovo je previse: djeca bez roditelja ili bez pratnje odraslih ... posred ceste ... u ulozi ucesnika oporbene politicke akcije ...
    Last edited by A+A; 06-02-20 at 08:04.

  27. #5396
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,046
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ti si stvarno kako neko reče nedokazan

    kažeš ne odnosi se na Crnu Goru jer su granice različite

    Kada sam kupio automobil imao sam 90kg, danas imam 110+ i stariji sam desetak godina. Da li je automobil moj ili mog brata koji ga je vozio mjesec dana ?
    Izgleda bratov,jer je pocheo sa tvojim autom da taxira i oslachalo mu je!
    ...

  28. #5397
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ti si stvarno kako neko reče nedokazan

    kažeš ne odnosi se na Crnu Goru jer su granice različite

    Kada sam kupio automobil imao sam 90kg, danas imam 110+ i stariji sam desetak godina. Da li je automobil moj ili mog brata koji ga je vozio mjesec dana ?
    njemu se necu truditi ni da odgovorim. jer vidim kako zamislja drzavu i demokratiju. vlada odlucuje a ostali neka cute. kao sto rekoh neka se proglasi za faraona, ocigledno je da u CG ovakvi kao rodion ce to odmah podrzati
    tebi odgovaram cisto jer vidim da upadas na pola.
    prica je bila koliko je precizan clan zakona "vlasnistvo Crne Gore decembar 1918". da je previse slobodan za tumacenje i na jednu i na drugu stranu. i da su nam svi zakoni namjerno tako pausalno napisani, da bi mogao da ih tumaci kako ko hoce.
    iskreno me briga za crkvu, ali cu reci da je zakon napisan lose kao i vecina slicnih zakona, tipa "zakon o buljarici". gdje se namjerno izbjegla definicija javnog interesa i ostavila na slobodnu volju vladi.
    tada sam pisao protiv toga danas cu protiv ovoga..... pa sjutra ce vec neki treci da smisle ovog tipa.... pa cu i protiv njega da pisem...
    nebitno je da li mi se svidja na koga utice lil ne. sjutra ce donijeti neki koji mene licno pogadja... tebe... ako svi cutimo jer mi se rakuni ne svidjaju...... nije to bas dobro

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 06-02-20 at 08:22.

  29. #5398
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    U Putinovoj se Rusiji nedavno sudilo roditeljima koji su s bebom izasli na oporbenu setnje, mada oni roditelji cak i nisu bili ucesnii skupa nego su cekali tamo nekog svog rodjaka (koji jest bio oporbenjak). Rezim ih je pokusavao optuziti zbog "neispunjavanja roditeljskih obveza" i "zanemarivanja djece".
    Ali ovo je previse: djeca bez roditelja ili bez pratnje odraslih ... posred ceste ... u ulozi ucesnika oporbene politicke akcije ...
    kao sto te pitah vec jednom. dakle podrzavas putinove metode.
    lijepo si ovo zavio u pricu. putin je hapsio, nije trebao ali kad vidis ovako djecu samu... ipak se to treba primijeniti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  30. #5399
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    kao sto te pitah vec jednom. dakle podrzavas putinove metode.
    lijepo si ovo zavio u pricu. putin je hapsio, nije trebao ali kad vidis ovako djecu samu... ipak se to treba primijeniti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Nisam nigdje napisao da bilo tkoga treba hapsiti. Stovise hapsiti zbog izmislenih optuzbi. Niti u Rusiji, niti u CG, niti bilo gdje ...

    Puno sam puta napisao da ne proporucujem nikom u CG ama bas nista, nikog ne huskam, niti ne sudjelujem u desavanjima na bilo cijoj strani.
    Samo iznosim osobne promatracke stavove i to je to

    Moja poanta je u tome da kod mene kao roditelja ona slika izaziva samo negativne emocije. Objasnio sam zbog cega.
    Sve ostalo je tvoja stvaralacka masta

  31. #5400
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Da je tvoj "nepristrasni" mozak radio bar sekund, vjerovatno bi skontao da je kadar napravljen zbog fotografije, a da đeca sigurno nijesu ostavljena bez nadzora...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  32. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Page 216 of 644 FirstFirst ... 116166206212213214215216217218219220226266316 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •