Page 122 of 644 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222622 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 16099

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #3026
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljuban View Post
    Srpska crkva je priznata od svih drugih pravoslavnih crkvi.Uz nju ne pristaju navodnici.Navodnici pristaju uz neke druge...
    Ako upristojiš pitanje dobićeš elaboriran odgovor.
    Nije priznata od strane 4 milijarde vjernika i nevjernika.
    Pa evo ja sam te pita` ali ti izbjegavaš odgovor.
    Ja nijesam vjernik baš zbog te "crkve" i načina na koji propagira tu svoju "religiju".
    I kako "šikanira" svakog ko joj ne "pripada", jer je li, logično je da joj svi iz EX YU prostora moraju pripadat jer je to tako prirodno, prihvatao to čojak ili ne.
    A vidim "pocrvenio" si dobro od strane "istomišljenika"...
    Last edited by jokaš; 11-01-20 at 13:36.

  2. #3027
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,567
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    @Gandalf_White Za pola Cetinja ako ne i više je upisano pravo svojine na prijestonicu a pravo korišćenja na vlasnike a u ostalim gradovima je pravo svojine upisano na državu. Mnogi to i ne znaju dok na primjer ne dođu u banku da podignu kredit pa im saopšte tužnu istinu da treba da pokrenu postupak i dokažu da su vlasnici svoje zemlje. Za Cetinje je nezakonito upisano i to nije tajna ali ko xebe zakone i objašnjenja kad se mase pale na po ključa, imaju novi akumulator izgleda. Pitam se koliko ima učesnika litija koji ne znaju da nisu formalno vlasnici svoje imovine već imaju samo pravo korišćenja, SPC je to na vrijeme odradila i prenijela prava uz pomoć svojih kompanjona iz DPS-a.
    Šta tebe treba da upali kako bi izašao na ulicu da protestvuješ?

    @jokaš ti znači nisi vjernik zbog SPC inače bi se zamonašio sigurno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  4. #3028
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sto Crkva nije izasla da osvijesti narod ako je ovo tacno za samovoljnu nacionalizaciju privatne imovine, ako vec narod ne vjeruje politickim strankama u CG, vec se MPC samo bori za imovinu koju su dobili od naroda kao poklon, da bi istu zadrzali kao privatnu? Narod ko sisa? Ovce, roblje, ovo ono?
    Vi se ljudi salite za ovo.. remark, ima li koji zakon o ovome ili sta vec? Kad je to uradjeno (ako jeste), ko je to predlozio kao zakon, ko je izglasao, ko je to sproveo?
    Imena, timovi, sta god?

    hahahahaha ovo je zvek.

    Hvala Lepo

  5. #3029
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Kad vidim koliko je ratova pokrenula, koliko života je odnjela i ko su sve "vjernici" (krimosi) i ostala "fina" fela, popove Kačavende, ratne huškače, nemam želju.
    A tako mišljenje i prema drugim konfesijama imam.
    Svaka je pogrešna na svoj "način".
    Svakako ne bih ni bio politički vjernik ka` što su dostina ovđe i srbi iz inata prema crnogorcima.
    Last edited by jokaš; 11-01-20 at 13:57.

  6. #3030
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Nije priznata od strane 4 milijarde vjernika i nevjernika.
    Pa evo ja sam te pita` ali ti izbjegavaš odgovor.
    Ja nijesam vjernik baš zbog te "crkve" i načina na koji propagira tu svoju "religiju".
    I kako "šikanira" svakog ko joj ne "pripada", jer je li, logično je da joj svi iz EX YU prostora moraju pripadat jer je to tako prirodno, prihvatao to čojak ili ne.
    A vidim "pocrvenio" si dobro od strane "istomišljenika"...
    Nisam primijetio da SPC šikanira one koji joj ne pripadaju.Možda ti imaš takvo iskustvo ali to je vjerujem izuzetak a ne pravilo.
    Moram da primijetim Jole da ti poruke ne izgledaju sasvim koherentno.Moguće da je to posljedica šikane.Znam da nisi pitao za savjet ali ... ako je to nešto ozbiljno,ako su te tukli,ako ti prijete i tako to,najbolje bi bilo da se obratiš nadležnim organima.To što su sveštenici ne znači da će izbjeći zasluženu sankciju naravno, ako su krivi.
    Last edited by Ljuban; 11-01-20 at 13:58.

  7. #3031
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljuban View Post
    Nisam primijetio da SPC šikanira one koji joj ne pripadaju.Možda ti imaš takvo iskustvo ali to je vjerujem izuzetak a ne pravilo.
    Moram da primijetim Jole da ti poruke ne izgledaju sasvim koherentno.Moguće da je to posljedica šikane.Znam da nisi pitao za savjet ali ... ako je to nešto ozbiljno,ako su te tukli,ako ti prijete i tako to,najbolje bi bilo da se obratiš nadležnim organima.To što su sveštenici ne znači da će izbjeći zasluženu sankciju naravno, ako su krivi.
    Samo pažljivo i s razumijevanjem pročitaj moj post i shvatićeš suštinu.
    Mislim ti shvataš, no sebi i drugima nećeš to da priznaš...

  8. #3032
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sto Crkva nije izasla da osvijesti narod ako je ovo tacno za samovoljnu nacionalizaciju privatne imovine, ako vec narod ne vjeruje politickim strankama u CG, vec se MPC samo bori za imovinu koju su dobili od naroda kao poklon, da bi istu zadrzali kao privatnu? Narod ko sisa? Ovce, roblje, ovo ono?
    Vi se ljudi salite za ovo.. remark, ima li koji zakon o ovome ili sta vec? Kad je to uradjeno (ako jeste), ko je to predlozio kao zakon, ko je izglasao, ko je to sproveo?
    Imena, timovi, sta god?

    hahahahaha ovo je zvek.

    Hvala Lepo
    http://letmegooglethat.com/?q=Pretva...ine+crna+Gora+

  9. #3033
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kad vidim koliko je ratova pokrenula, koliko života je odnjela i ko su sve "vjernici" (krimosi) i ostala "fina" fela, popove Kačavende, ratne huškače, nemam želju.
    A tako mišljenje i prema drugim konfesijama imam.
    Svaka je pogrešna na svoj "način".
    Svakako ne bih ni bio politički vjernik ka` što su dostina ovđe i srbi iz inata prema crnogorcima.
    Koje licemjerstvo. Jedan Tramp javno izađe pred kamere i izjavi kako je Sirijska nafta sada njihova, američka i to ne naiđe na osudu NIKOGA. Cijeli svijet ćuti. U crkvi imaš na hiljade popova, pravih vjernika i ti se nađeš da pominješ Kačavendu, a to je tako tipično za mrzitelje svega srpskog. Jel tebi neko brani da ideš za Mirašem? Jel ti brani da pođeš putevima islama možda? Nema većih huškača od vas mrzitelja. Zalud vam je sve, pretekla je crkva i 500 godina otomana, preteci ce i ovo sve

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  10. #3034
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default


    Hvala..
    Procitacu malo kasnije...
    Samo vidim "pretvaranje".. znaci neka alhemija odradila posao…
    Treba li da postavim pitanje - sto mediji nijesu arlaukali o ovome? Ili, ono standardno "mediji su rasplinuli temu.. Po zadatku..
    I sto im nista ne vjerujem.. he..

    Hvala Lepo

  11. #3035
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koje licemjerstvo. Jedan Tramp javno izađe pred kamere i izjavi kako je Sirijska nafta sada njihova, američka i to ne naiđe na osudu NIKOGA. Cijeli svijet ćuti. U crkvi imaš na hiljade popova, pravih vjernika i ti se nađeš da pominješ Kačavendu, a to je tako tipično za mrzitelje svega srpskog. Jel tebi neko brani da ideš za Mirašem? Jel ti brani da pođeš putevima islama možda? Nema većih huškača od vas mrzitelja. Zalud vam je sve, pretekla je crkva i 500 godina otomana, preteci ce i ovo sve

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Đe ti pročita da ja koga mrzim?
    Samo navodim neke od primjera te su loši.
    Ja srbijance volim i poštujem.
    Normalno one koji poštuju sve crnogorsko.
    Oni te ne poštuju su ljudi koji već imaju nekih problema, jbg...
    Nijesam neko na koga je srpska asimilacija ostavila "traga" kao kod nekih u Crnoj Gori.
    To je već nji'ova "stvar" i problem.
    Što ne znači da ne poštujem takve osobe.

  12. #3036
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Samo pažljivo i s razumijevanjem pročitaj moj post i shvatićeš suštinu.
    Mislim ti shvataš, no sebi i drugima nećeš to da priznaš...
    Ne mogu Jole.Morao bih da angažujem tumače odnosno vještake ili stručnjake razičitih profila.Sve to,i po svojim razmjerama uključujući i finansijske troškove nadilazi značaj forumske diskusije.Ali vidio sam da si u jednoj od poruka spomenuo Kačavendu pa mogu da naslutim o čemu se radi.

  13. #3037
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Jel ti stvarno misliš da su ođe ljudi ludi pa da se iz pisanja ne odaje ko što misli? Ti i poštovanje, pa samo ću se nasmijat. Lijevom ću se prekrstit ka onaj padre mikelea pristaša onaj dan....

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  14. #3038
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    A što? Dotični pop se ne smije pomenut?
    Od ovoga što ja mislim, nikome grdno ne može ništa bit.
    Samo iznosim svoje mišljenje zasnovano na stvarima koje je pominjana "crkva" napravila u Crnoj Gori i EX YU, da se eto ne zaboravi...

  15. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  16. #3039
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Hvala..
    Procitacu malo kasnije...
    Samo vidim "pretvaranje".. znaci neka alhemija odradila posao…
    Treba li da postavim pitanje - sto mediji nijesu arlaukali o ovome? Ili, ono standardno "mediji su rasplinuli temu.. Po zadatku..
    I sto im nista ne vjerujem.. he..

    Hvala Lepo
    Zato što im to nije "interesantno", to što se ljudi vuku po katastru godinama i moraju da dokazuju kako njihova imovina nije bila državna prije 1960 i neke slične nebuloze. Naravno ko je blizak vlastima to je odradi začas, kao SPC na primjer

  17. #3040
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel ti stvarno misliš da su ođe ljudi ludi pa da se iz pisanja ne odaje ko što misli? Ti i poštovanje, pa samo ću se nasmijat. Lijevom ću se prekrstit ka onaj padre mikelea pristaša onaj dan....

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Nije zamjeriti čoeku što se prekrstio lijevom rukom.Iscrpljujući 40-to dnevni post ne može a da se ne odrazi i na psihične sposobnosti.

  18. The Following User Says Thank You to Ljuban For This Useful Post:


  19. #3041
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljuban View Post
    Nije zamjeriti čoeku što se prekrstio lijevom rukom.Iscrpljujući 40-to dnevni post ne može a da se ne odrazi i na psihične sposobnosti.
    U pravu ste.
    Bolji je onaj te je pobio 100 ljudi a prekrstio se desnom.
    Njemu je sve oprošteno.

  20. #3042
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    U pravu ste.
    Bolji je onaj te je pobio 100 ljudi a prekrstio se desnom.
    Njemu je sve oprošteno.
    Sve :fat:

  21. #3043
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljuban View Post
    Nije zamjeriti čoeku što se prekrstio lijevom rukom.Iscrpljujući 40-to dnevni post ne može a da se ne odrazi i na psihične sposobnosti.
    Izgleda je cijela NVO iscrpljena bila. Pokušali su istinu da obrnu pa ih i tu ufatiše u laži. Čudo jedno. Evo saznasmo da je Padre Mikele bio i Slobov sljedbenik. Mora da je tada UDBA plaćala dinarima.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  22. #3044
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nijesu brale moji textovi ali mene kad nešto zanima ja čitam.
    Iskreno nije me do skoro zanimalo puno pitanje crkve u CG ali ajde reko sad da pročitam da bih se pravilno informisao.

    Pa tako recimo saznadoh da se CT manastir sve ove godine vodi na Opštinu Cetinje. I brojna druga dobra.


    Što mi govori da je drzava imala pravo da recimo naloži MCP da iseli iz CT manastira

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Uh... ajde ovako (samo za Budvu) nekih primjera svojine, upravljanja, raspolaganja,... prije ovog zakona:

    - Crkva Svete Trojice (stari grad), broj parcele 2799, svojina: dobro crkve Svete Trojice
    - Manastir Maine, broj parcele 122/1, svojina: mitropolija crnogorsko-primorska
    - Manastir Maine, broj parcele 122/2, svojina: Crna Gora, upravljanje: D.S. savjet za upravljanje i kulturu R.C.G., raspolaganje: vlada Crne Gore
    - Crkva Svete Petke, broj parcele 723, korišćenje: dobro crkve Svete Petke
    - kapela i livade gdje treba da se gradi tržni centar, brojevi parcela: 720/1, 720/2, 721, 722, 726/1, 727, 728/1, 728/2 i 729/2, nosioc prava: dobro crkve Svete Petke (na parceli broj 1299 gdje je takođe isti nosioc prava izgrađeni poslovno stambeni objekti za tržište)
    - crkva Svetog Tome, broj parcele 1041 (K.O. Bečići), svojina: srpsko pravoslavni manastir Praskvica
    - crkve na ostruvu Sveti Stefan, broj parcele 1325 (K.O. Sveti Stefan), PD 74 i PD 75, svojina: Sveti Stefan hoteli AD
    - manastir Stanjevići, broj parcele 2168 (K.O. Pobori), svojina: mitropolija crnogorsko-primorska Cetinje

    poenta, vlasništvo nad bogomoljama nije prepreka za služenje u istima (nije ovo opravdanje za ovaj zakon, pogotovo na način kako je donešen), ali treba sve sagledati.

  23. #3045
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Izgleda je cijela NVO iscrpljena bila. Pokušali su istinu da obrnu pa ih i tu ufatiše u laži. Čudo jedno. Evo saznasmo da je Padre Mikele bio i Slobov sljedbenik. Mora da je tada UDBA plaćala dinarima.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    I SPC je nvo.Zapravo to što Amfilohije i ostali iz SPC insistiraju na tome da su nešto više od nvo,samo daje municiju onima koji ne vole SPC da je više napadaju.

  24. #3046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Opet,potpuno je nevazno kakva je istorija SPC za ocjenjivanje kvaliteta ovog zakona.

    Da predvidja uzimanje dzamija ili katedrale Sv Tripuna da li bi takav zakon nase NVO za odbranu ljudskih odobravale zato to sto su Turci bili okupatori ili zbog onoga sto su uz blagoslov crkve ustasse radile za vrijeme rata? Ni u snu, nego bi se Tea Gorjanc samospaljivala na trgu protestujuci protiv zakona.

    Jedina bitna stvar je da li zakon valja. Koliko vidim prakticno jednoglasni odgovor je - ne valja nista, ali ga mnogi podrzavaju jer je okrenut protiv njihovih neprijatelja.

    Niko ne razmislja sta usvajanje takvog loseg i pristrasnog zakona znaci za pravni poredak drzave. Niko ne pita sta ce se raditi ako se vlast promijeni pa nova primijeni isti zakon da uzme Husein pasinu dzamiju.

  25. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  26. #3047
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Provjerih i crkvu u mom selu (crkva Svetog Nikole), broj parcele 1289 (K.O. Ovtočići, Bar), svojina: Mitropolija crnogorsko-primorska Cetinje
    Provjerih i lokaciju gdje sam se krstio daleke 1978 god., manastir Ostrog, broj parcele 29 (K.O. Vrela, Danilovgrad), svojina: Miropolija crnogosko-primorska
    Zgrada nekadašnje škole gdje je učio moj otac sada je porodična stambena zgrada, broj parcele 986 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska
    Manastir Brčeli, broj parcele 987 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska,
    broj parcele 1026 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska je zanimljiva jer se po jednom predanju tu dogodilo ubustvo lažnog cara Šćepana malog
    To su otprilike lokacije na kojima sam često išao i koje znam šta se sve dešavalo predhodnih 40 godina (po pričama mojih i duže)

  27. #3048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Provjerih i crkvu u mom selu (crkva Svetog Nikole), broj parcele 1289 (K.O. Ovtočići, Bar), svojina: Mitropolija crnogorsko-primorska Cetinje
    Provjerih i lokaciju gdje sam se krstio daleke 1978 god., manastir Ostrog, broj parcele 29 (K.O. Vrela, Danilovgrad), svojina: Miropolija crnogosko-primorska
    Zgrada nekadašnje škole gdje je učio moj otac sada je porodična stambena zgrada, broj parcele 986 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska
    Manastir Brčeli, broj parcele 987 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska,
    broj parcele 1026 (K.O. Brčeli, Bar), svojina: Miropolija crnogosko-primorska je zanimljiva jer se po jednom predanju tu dogodilo ubustvo lažnog cara Šćepana malog
    To su otprilike lokacije na kojima sam često išao i koje znam šta se sve dešavalo predhodnih 40 godina (po pričama mojih i duže)
    Znaš li na koga su se vodile ove parcele prije ?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  28. #3049
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Znaš li na koga su se vodile ove parcele prije ?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Moram provjeriti, mislim da je crkva u mom selu prije bila seosko dobro, a škola u Brčeli je bila državna, no je na osnovu restitucije devedesetih prešla u vlasništvo mitropolije, mjesto koje je po priči lokacija ubistva je seosko groblje sa malom crkvicom i mislim da je takođe bilo seosko dobro. Manastir je bio na crkvenom zemljištu oduvjek, da li je u doba SFRJ isto bila vlasnik mitropolija zaista ne znam.
    Inače devedesetih godina u pojedinim seoskim crkvama (konkretno i u mom selu) službu je vršila i CPC (po dogovoru seljana jer je u pojedinim selima postignut konsenzus da te seoske crkve nisu vlasništvo ni SPC ni CPC već seljana).

  29. #3050
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,721
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Imaš li matični broj čukunđeda?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Aleksa je umro prije nego je uveden JMBG

Page 122 of 644 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172222622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 17:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 14-10-07, 00:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 09:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 05:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 21:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •