Page 478 of 644 FirstFirst ... 378428468474475476477478479480481482488528578 ... LastLast
Results 11,926 to 11,950 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #11926
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovdje se radi o "ustolicenju" jedne parapoliticke organizacije u objektu koji nije njihov, koja je proklinje te ljude I koja pod patronatom Vucica negira I postojanje tog naroda. Ovaj covjek nije dostojan svoje funkcije, niti ima jednog covjeka na Cetinju koji ga dozivljava kao svoga I koji je spreman na ovaj teror zarad ne vjerskih nego politickih I nacionalistickih aspiracija druge drzave.
    To što misliš ti i manji dio pravoslavnog naroda o SPC treba da određuje kako će cijela država da se ponaša jel? Opet podmećeš da na Cetinju nema ljudi koji podržavaju i SPC i Joanikija i pokojnog Amfilohija. Ja ih znam dvojicu, a ne poznajem previše Cetinjana. Kako je tim ljudima živjeti godinama na Cetinju? I opet nikako da ukapirate da nije Cetinje cijela Crna Gora. Polakote. Vučič bla bla Vučič bla bla Vučić bla bla. A dosadiste više.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  2. The Following 6 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  3. #11927
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Prijatelju, vidim da si neki sanjar.
    Ja ne živim u strahu, nema potrebe.
    Ali su jasne namjere SPC i komšija.
    To što ti biraš i tražiš ova ovakva vlada nema u planu (nit je prethodna imala).
    Oni te su za vrijeme prethodne vlade "lapali" samo će nastavit.
    Ne smatram sebe sanjarom, nego optimistom.

    I mislim da ce jednom ova drzava iskoracit i izaci iz balkanskog blata.

    Eto Hrvatska je iskoracila. Nije ostala sa nama u ovo blato. Sloveniju necu pominjat, oni su vazda bili napredni.

    Pa racunam da cemo i mi iskoracit, i da necemo ostat klozet evrope zajedno sa Srb, BiH, Kosovom, Albanijom...

    Vrijeme ce pokazati boze zdravlja.

    Vidimo svi koliko je snazan zagrljaj mafije i koliko je narod sludjen i izmanipulisan preko medija.

    Ali opet kazem... Moramo da se iskoracimo. Uradili smo do 30og prosle godine.

    I trebace nam sigurno jos 10-20 godina ovakvih pobjeda nam mafijom kao danas, do uspostavljanja drzave vladavine prava i jakih institucija.

    Ali ako smo vec 250 godina banana drzava, imamo istorijsku sansu da za 10-20 godina konacno vise raskrstimo sa prosloscu i pridruzimo se Evropi.

    Ako sanjam... Nastavicu, u protivnom bih vjerovatno jednom za vazda napustio ovu drzavu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  5. #11928
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    To što misliš ti i manji dio pravoslavnog naroda o SPC treba da određuje kako će cijela država da se ponaša jel? Opet podmećeš da na Cetinju nema ljudi koji podržavaju i SPC i Joanikija i pokojnog Amfilohija. Ja ih znam dvojicu, a ne poznajem previše Cetinjana. Kako je tim ljudima živjeti godinama na Cetinju? I opet nikako da ukapirate da nije Cetinje cijela Crna Gora. Polakote. Vučič bla bla Vučič bla bla Vučić bla bla. A dosadiste više.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ni ti da ukapiras da Cetinjski manastir nije vlasnistvo SPC, da Crnogorci postoje I da imaju prava I na svoju crkvu, svoje svetinje I imovinu I da im ne moze biti mitropolit onaj ko ih proklinje.

    To sto govoris "manji dio pravoslavnog naroda" dovoljno govori o svemu. Nece vam biti dovoljan Vucic za planiranu okupaciji, vjeruj mi.

  6. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  7. #11929
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ni ti da ukapiras da Cetinjski manastir nije vlasnistvo SPC, da Crnogorci postoje I da imaju prava I na svoju crkvu, svoje svetinje I imovinu I da im ne moze biti mitropolit onaj ko ih proklinje.

    To sto govoris "manji dio pravoslavnog naroda" dovoljno govori o svemu. Nece vam biti dovoljan Vucic za planiranu okupaciji, vjeruj mi.
    Hahahaha, opaaa. Jel to pozivaš na neke nemire? Na obračun? Šta?
    A što ne dokaza to dok je DPS bio na vlasti? Imali ste kad izbaciti sveštenstvo iz manastira.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  8. #11930
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne smatram sebe sanjarom, nego optimistom.

    I mislim da ce jednom ova drzava iskoracit i izaci iz balkanskog blata.

    Eto Hrvatska je iskoracila. Nije ostala sa nama u ovo blato. Sloveniju necu pominjat, oni su vazda bili napredni.

    Pa racunam da cemo i mi iskoracit, i da necemo ostat klozet evrope zajedno sa Srb, BiH, Kosovom, Albanijom...

    Vrijeme ce pokazati boze zdravlja.

    Vidimo svi koliko je snazan zagrljaj mafije i koliko je narod sludjen i izmanipulisan preko medija.

    Ali opet kazem... Moramo da se iskoracimo. Uradili smo do 30og prosle godine.

    I trebace nam sigurno jos 10-20 godina ovakvih pobjeda nam mafijom kao danas, do uspostavljanja drzave vladavine prava i jakih institucija.

    Ali ako smo vec 250 godina banana drzava, imamo istorijsku sansu da za 10-20 godina konacno vise raskrstimo sa prosloscu i pridruzimo se Evropi.

    Ako sanjam... Nastavicu, u protivnom bih vjerovatno jednom za vazda napustio ovu drzavu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ja to isto sanjam samo bez ovakve crkve i njenog uticaja.
    Srećom nemam veze s mafijom nit sam imao.
    Vidim da si jedan od onih koji su 30-og nešto napravili a dobili su ovaj bućkuriš od vlade koja nije q mrdnula evo godinu.

  9. #11931
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Ja imam svoj stav, postovanje ustava i zakona CG, ko pokusa to da narusi je terorista, kraj, ovo je zamalo pa teroristicki akt, zabraniti nekome da obavi liturgiju jer ne razmislja kao oni, je van svake pameti, da zabarikadiras prilaze gradu, alo o cemu mi ovdje pricamo, o kakvoj vi to pricate drzavi, to nije drzava ako ne stane na put takvom ekstremizmu, kraj. Sve vjerske organizacije imaju puno pravo da obave svoje vjerske obicaje i to im garantuje ustav i zakoni CG, nema dalje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zaboravlja se da slobode i prava idu do granice gdje povredjujemo tudja prava i slobode. To je ovdje prekoraceno. Neko, a svi znamo ko, je naveo crnogorce da to urade. Druga strana sve da nosi rogove i vice mi smo sotonini i sotona je nas ne moze biti razlog za krsenje osnovnih demokratskuh nacela. 1:0 za demokratiju.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  11. #11932
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    To što misliš ti i manji dio pravoslavnog naroda o SPC treba da određuje kako će cijela država da se ponaša jel? Opet podmećeš da na Cetinju nema ljudi koji podržavaju i SPC i Joanikija i pokojnog Amfilohija. Ja ih znam dvojicu, a ne poznajem previše Cetinjana. Kako je tim ljudima živjeti godinama na Cetinju? I opet nikako da ukapirate da nije Cetinje cijela Crna Gora. Polakote. Vučič bla bla Vučič bla bla Vučić bla bla. A dosadiste više.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Cuo sam i da imas druga Muslimana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  13. #11933
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Hahahaha, opaaa. Jel to pozivaš na neke nemire? Na obračun? Šta?
    A što ne dokaza to dok je DPS bio na vlasti? Imali ste kad izbaciti sveštenstvo iz manastira.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ko poziva na nerede!? To ce te biti vi kad pocne plac oko ne priznavanja rezultata popisa I izbora. "Krivokapic je Milov covjek" evo ti da iskopiras posto ces to uskoro tvrditi.

  14. #11934
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Vjerovatno da je ovo sto se desilo na Cetinju produbilo podjele u narod.

    Ono sto je dobro jeste da je u jednoj tacki objedinilo sve forumase. Da policija treba da istambura narod kad pravi nerede.

    Neki su tvrdili prosle godine, koliko shvatam iz postova, drugi tvrde od danas.
    Pa posle kazu nije Joanikije vladika koji nas ujedinjuje makar forumase…

    Mea culpa osta je @Hell jedini izrod. Mada komplimenti da dodljednosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  15. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  16. #11935
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Privedeno 14 osoba, sada će biti mirnije. Ona fotografija gdje dolaze do manastira sa zaštitnim pancirnim šatorom je... ogledalo.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  18. #11936
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ko poziva na nerede!? To ce te biti vi kad pocne plac oko ne priznavanja rezultata popisa I izbora. "Krivokapic je Milov covjek" evo ti da iskopiras posto ces to uskoro tvrditi.
    Samo ti izmišljaj i podmeći. Nisi sam, to je dobro.
    I prijeti kako "nam" naće biti dovoljan Vučić za okupaciju. I kako ćemo da plačemo itd. Nego od takvih kao ti me najmanje strah.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  19. #11937
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ni ti da ukapiras da Cetinjski manastir nije vlasnistvo SPC, da Crnogorci postoje I da imaju prava I na svoju crkvu, svoje svetinje I imovinu I da im ne moze biti mitropolit onaj ko ih proklinje.

    To sto govoris "manji dio pravoslavnog naroda" dovoljno govori o svemu. Nece vam biti dovoljan Vucic za planiranu okupaciji, vjeruj mi.
    Svi imaju pravo na ovu postojeću jedinu priznatu Crkvu, ali je problem što jedan dio vas koji se nazivate ''pravim Crnogorcima'' tu istu crkvu ne prihvatate jer nosi naziv SPC.

  20. #11938
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Privedeno 14 osoba, sada će biti mirnije. Ona fotografija gdje dolaze do manastira sa zaštitnim pancirnim šatorom je... ogledalo.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ne bi Ura dala da je drugacije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #11939
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,540
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Cetinjani problem.

    ‐‐-----------

    "Cetinje je mjesto gdje postoji izrazita mržnja prema svima koji pripadaju nekim drugim narodima sem crnogorskom, ali čak ne bih rekao da je to stvarna mržnja nego da je indukovana od dijela političara. Bilo je logično očekivati što se zbivalo. Ono što je dobro jeste da je Vlada promijenila odluku preko noći i čestitam gospodinu Krivokapiću na odluci", rekao je Vučić i čestitao još jednom izbor mitropolita Joanikija.

    On je rekao da zna ko je obezbjeđivao mitropolita Joanikija, ali da mu "ne pada na pamet da kaže o kome se radi".

    "Sve zasluge za obezbjeđenje pripadaju Vladi Crne Gore. Srpska tajna policija je neko ko prikuplja samo informacije, a onda ih dostavlja nadležnim organima", kazao je Vučić.

    On je izjavio da bi bio "obješen" da je on predvodio neke eventualne proteste u Srbiji, kao što je to, kako je rekao, juče uradio predsjednik Crne Gore Milo Đukanović

    https://www.vijesti.me/v/565094?utm_..._share_counter
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #11940
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Svi imaju pravo na ovu postojeću jedinu priznatu Crkvu, ali je problem što jedan dio vas koji se nazivate ''pravim Crnogorcima'' tu istu crkvu ne prihvatate jer nosi naziv SPC.
    Problem je kod vas sto ne prihvatate da je vazda bila.CPC kao I to da ne moze biti crkva onom narodu kojeg proklinje I koji ne priznaje. Ta crkva na teritoriji stare Crne Gore nema ni 5% podrske, to je instalirana crkva drzave Srbije.

  23. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  24. #11941
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Problem je kod vas sto ne prihvatate da je vazda bila.CPC kao I to da ne moze biti crkva onom narodu kojeg proklinje I koji ne priznaje. Ta crkva na teritoriji stare Crne Gore nema ni 5% podrske, to je instalirana crkva drzave Srbije.
    Pa odvojite se. Referwndum i eto. Naravno ako imate većinu za to. I onda stavite Miraša u manastir i bićete srećni

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  25. #11942
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Samo ti izmišljaj i podmeći. Nisi sam, to je dobro.
    I prijeti kako "nam" naće biti dovoljan Vučić za okupaciju. I kako ćemo da plačemo itd. Nego od takvih kao ti me najmanje strah.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ih, druze ti si zaslijepljen propagandom velikog vozda I samo vidis svoje a ovi drugi su tu tek mali dio, izmisljen programiran. Kad otvoris oci I vidis da postoji I druga stana, da postoje Crnogorci bice ti lakse neke stvari prihvatiti. Do tad se spremaj da zajedno obalimo Vladu pa da se izmjerimo na izborima.

  26. #11943
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Greskom ti dadoh "reputaciju". Izvini.
    S obzirom da sam sa teritorije stare Crne Gore moram ti reći da žestoko griješiš!

  27. #11944
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Problem je kod vas sto ne prihvatate da je vazda bila.CPC kao I to da ne moze biti crkva onom narodu kojeg proklinje I koji ne priznaje. Ta crkva na teritoriji stare Crne Gore nema ni 5% podrske, to je instalirana crkva drzave Srbije.
    Kolko sad podršku ima SPC na teritoriji današnje CG?
    Znate vi dobro zbog čega je pala vlast posle 30godina.

  28. #11945
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,874
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ih, druze ti si zaslijepljen propagandom velikog vozda I samo vidis svoje a ovi drugi su tu tek mali dio, izmisljen programiran. Kad otvoris oci I vidis da postoji I druga stana, da postoje Crnogorci bice ti lakse neke stvari prihvatiti. Do tad se spremaj da zajedno obalimo Vladu pa da se izmjerimo na izborima.
    Opet izmišljaš i podmećeš. Ajde batali više priču samnom kad ne umiješ drugačije.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  29. #11946
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Simpatican performans u Mitropoliji helihopterskoj




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. #11947
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Opet izmišljaš i podmećeš. Ajde batali više priču samnom kad ne umiješ drugačije.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ko smije da se kladi da ce extra za par mjeseci da tvrdi ovdje da su Krivi I Dritan ustvari Milovi ljudi? Kad je njima bilo problem da promijene misljenje od prilike do prilike. Evo u ovih par dana su obrnuli igricu. Vise ni oni ne znaju koji im je stav po kom pitanju. Sve zavisi od toga ko su nasi, a ko njihovi.

  31. #11948
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Problem je kod vas sto ne prihvatate da je vazda bila.CPC kao I to da ne moze biti crkva onom narodu kojeg proklinje I koji ne priznaje. Ta crkva na teritoriji stare Crne Gore nema ni 5% podrske, to je instalirana crkva drzave Srbije.
    Koliko tebi nije dobro, stvarno za medalju.
    Kažeš stara CG, evo ja sam iz stare CG, oćemo li samo tu teritoriju da brojimo, pa i da se opet svedemo na nju, ili s 3broje i Kuči, Vasojevići, Hercegovina, njihovi stanovnici i njihovo mišljenje?

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovdje se radi o "ustolicenju" jedne parapoliticke organizacije u objektu koji nije njihov, koja je proklinje te ljude I koja pod patronatom Vucica negira I postojanje tog naroda. Ovaj covjek nije dostojan svoje funkcije, niti ima jednog covjeka na Cetinju koji ga dozivljava kao svoga I koji je spreman na ovaj teror zarad ne vjerskih nego politickih I nacionalistickih aspiracija druge drzave.
    Ta organizacija, kako je ti zoveš, je dobila pravo na doživotno korišćenje manastira od institucija ove države.
    Da li ti podržavaš nasilne proteste, ruše nje Ustava i zakona ove države na koje se non-stop pozivaš,i demonstrante koji žele da ograniče Ustavom zagarantovana prava toj organizaciji i drugim gradjanima? Je li u pitanju 'mogu Istav i zakon dok meni odgovaraju, u suprotnom to ne fermam 2%'?
    Forever young, i want to be forever young

  32. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  33. #11949
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Moze li mi neko odgovoriti da li su katolicki i mislimanski predstavnici dali podrsku ustolicenju? Da li je po njima trebalo da se to zabrani, pa onda da svako moze da pokupi 200-300 ljudi i barikade i napada vjerske obrede bilo koje vjerske organizacije?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  34. #11950
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Love, peace and respect.

Page 478 of 644 FirstFirst ... 378428468474475476477478479480481482488528578 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •