Page 349 of 644 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast
Results 8,701 to 8,725 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #8701
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Od svih litija do sada ove veceras su najbizarnije sa mnogo aspekata. Da li se opet desavaju neki razgovori iza scene, neko pregrupisavanje, taktiziranje ili je nesto trece u pitanju ne znam ali bas dosta pokazatelja ali ne bi da razradjujem da se ne peglam sad sa forumskom gerilom i da banalizujemo. Zato fali normalnih razgovora ovdje kao nekad no sta da se radi.

    "Forumaška gerila...banalizovanje"

    Ti i normalan razgovor. Ne postoji komentar koji ti napišeš, a da ne sadrži uvredu.

    Zar sami snimak (morački veli komita ahahahajahahaahahahjaaahh) nije banalizovanje? Ti si kopirao link i postavio, valjda misleći da je nešto kao duhovito. Duhovite su ove "komite" iz Morače. Pretpostavljam da mu se prezime na "AJ" završava
    Last edited by Director; 22-06-20 at 05:29.

  2. #8702
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Amfilohije u podgoričkoj policiji

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...oru-u-policiji

    Ипак га нису смјели привести, да се нису препали?




    Гојко Перовић бриљира :


    Kazao je i da se Crkva ne bavi politikom.
    "Mi smo kao čovjek koji je krenuo šumom pa sreo medvjeda. Kada se rva sa tim medvjedom ili bježi od njega onda se taj čovjek bavi medvjedom da bi izbjegao tu nevolju. E tako se mi bavimo politikom. Idi medo u svoju rupu jer je zima prošla. Mi smo slobodni narod, slobodni građani, hrišćani, vjernici, mi smo Pljevlja i mi smo Crna Gora", rekao je Perović.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-ne-pristajemo
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #8703
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Što se onda SPC ne buni što su crkva Svetog Marka, Saborna crkva (do skoro) i hram Sv. Save u Beogradu u vlasništvu države (ili pak jesu politička organizacija?

    Ne može se toj crkvi sa najvećim ekstremistima na čelu zaboraviti šta je radila devedesetih, i šta joj je san dan danas.

  4. #8704
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Не заборавља нико, ево ти на ртцг репризирају изјаве амфилохија од 89.
    Имаш на теми већ да те цркве нису државне, већ земља на којима су, погледај мало уназад.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #8705
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Što se onda SPC ne buni što su crkva Svetog Marka, Saborna crkva (do skoro) i hram Sv. Save u Beogradu u vlasništvu države (ili pak jesu politička organizacija?

    Ne može se toj crkvi sa najvećim ekstremistima na čelu zaboraviti šta je radila devedesetih, i šta joj je san dan danas.
    Ni crkva Svetog Marka, ni Saborna crkva, ni Hram Sv. Save nisu vlasnistvo drzave.

    https://katastar.rgz.gov.rs/eKatasta...bybNwL/zaZLQ==

    https://katastar.rgz.gov.rs/eKatasta...deDrL12CC1vQ==

    https://katastar.rgz.gov.rs/eKatasta...nybNwL/zaZLQ==

    Ono sto je drzavno je zemljiste na kojem se nalaze.

  6. #8706
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Čak je i svojina Saborne crkve državna, promijenjeno je prije par mjeseci, jer su sa pravom ljudi na to pozivali.

    Zašto je isto rješenje za Crnu Goru problem?
    Dakle, nikad to nikome nije zasmetalo i godinama je bilo tako, dok se nije dogodilo ovo u Crnoj Gori...
    Last edited by artemida; 22-06-20 at 11:51.

  7. #8707
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Vidim da privode svestenike, pa cak i ovu ljekarku sto je drzala govor u Niksicu.

    Hoce li se privesti ko sa subotnjeg skupa u Ulcinju, ili su Ulcinjani nekako imuni na virus?

  8. #8708
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Amfilohija su 6 sati ispitivali. Covjeka od 82 godine su mrcvarili 6 sati.. Pretpostavljam da je to bilo neophodno, posto postoji gomila pitanja u vezi litije, koja treba dobro protresti...

    Dragan Soc u elementu, svaka mu cast.


  9. #8709
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    meni nije jasno zbog čega je ova ljekarka pozvana na informativni razgovor? valjda kao neko ko je gradjanin Crne Gore ima pravo da učestvuje u litiji ili bilo kom drugom dogadjaju?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #8710
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не заборавља нико, ево ти на ртцг репризирају изјаве амфилохија од 89.
    Имаш на теми већ да те цркве нису државне, већ земља на којима су, погледај мало уназад.
    Mogli bi uporedo reprizirati Milove izjave iz tih godina

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #8711
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mogli bi uporedo reprizirati Milove izjave iz tih godina

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    Не би смо хтјели да нам угасе ртцг или смијене директоре кстог због тога.

    Нађох за вељовића тог бескомпромисног борца против четништва, нешто на твитер, не знам хоће ли се видјет.

    Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  13. #8712
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Da, bilo je aktuelno kada je izabran na današnju funkciju, pisalo se dosta, ali...

    Sent from my Motorola 8400

  14. #8713
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da, bilo je aktuelno kada je izabran na današnju funkciju, pisalo se dosta, ali...

    Sent from my Motorola 8400
    Ali BS voli polozaje i pare, napisi slobodno.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  16. #8714
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E koliko ih znam sa kokardama na vunjenim kapama devedesetih...kao sada ove fore sa zelenašima, živjet se nije moglo od tih preseravanja ali kada se podižeš sa nekim u ulici, naselju, oguglaš, ispraćaje su pravili u vojsku sa pjesmama o Đurišiću..a onda preko noći, isti ti postadoše milovi svjedoci, sa sve dva prsta u vis, stari liberali...no, tako je to u ovoj zemlji čuda

  17. #8715
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    E koliko ih znam sa kokardama na vunjenim kapama devedesetih...kao sada ove fore sa zelenašima, živjet se nije moglo od tih preseravanja ali kada se podižeš sa nekim u ulici, naselju, oguglaš, ispraćaje su pravili u vojsku sa pjesmama o Đurišiću..a onda preko noći, isti ti postadoše milovi svjedoci, sa sve dva prsta u vis, stari liberali...no, tako je to u ovoj zemlji čuda
    Oni su samo ostali uz onog koji vas je stvorio
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. The Following User Says Thank You to Rakun For This Useful Post:


  19. #8716
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ali BS voli polozaje i pare, napisi slobodno.
    Naravno, poslije ali može i to, može i to da bi jedan dio opozicije zaboravio sva Milova (i kompanjona) nepocinstva kada bi se vratio na ,,fabrička podešavanja" (mada je moj lični utisak da je i dalje na istim podešavanjima, nego za one koji gledaju kroz kvazi nacionalne naočare).

  20. #8717
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Uvjeren sam da bi (od strane dijela populacije) Milu bila oprostena sva nepocinstva, samo kad bi se vratio SrBstvu '90-tih.
    Ne manje sam uvjeren da bi Amifilohiju bile oprostene sve uvrede na konto crnogorske nacije, samo kad bi crkvu u CG odvojio od Beograda.

    Uostalom, ne bas diskretno, Amfilohije je kazao da bi podrzao sadasnju vlast, ako bi povukla zakon zbog kojeg su litije.

    Tako mi crnogorskog postenja & obraza,

  21. #8718
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Pa nema vece potvrde tome od Mandiceve cestitke Vucicu. Samo nacionalna prica da se promijeni, a mehanizmi lopovluka su skroz ok, to bi on isto radio s merakom.

    Mada, ni ta nacionalna prica nije iskrena, birao bi sredstva pazljivije za sve ove godine, nego im je sve u sluzbi odrzavanja jednopartijskog sistema.


  22. #8719
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Rješenje granične policije: Svešteniku Janjić mora napustiti Crnu Goru za sedam dana, zabrana ulaska na godinu





    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...aska-na-godinu


    Njegov advokat Josif Mićković je rekao da će uložiti žalbu, te da mu je policija potvrdila da sve dok je žalba u procesu, svešteniku Janjiću je dozvoljeno da boravi u Crnoj Gori.
    Mićković i Janjić su došli do zaključka da bi isto moglo da se desi i drugim sveštenicima Srpske pravoslavne crkve, koji nemaju regulisan boravak ima ih oko šest. Oni su dodali da je policija prema njima korektno postupala.


    Доста штура вијест, нема информација због чега му је забрањен улазак у цг, одакле су тих 6 (пљевља само?), зашто се жале итд исл.

    Послато са SM-G950F помоћу Тапатока


    Захуктава се :

    Policija tvrdi da ulcinjski paroh ugrožava nacionalnu bezbjednost



    Ulcinjski paroh Siniša Smiljić moraće početkom jula da napusti Crnu Goru jer navodno ugrožava njenu nacionalnu bezbjednost.
    To piše u rješenju MUP-a - ulcinjske filijale za građanska stanja i lične isprave, u kome se konstatuje da 2. jula prestaje da važi dozvola za privremeni boravak, svešteniku rođenom u Zavidovićima u BiH.




    Smiljić je početkom aprila, zbog krivičnog djela - nepostupanje po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti, shodno sporazumu o priznanju krivice, kažnjen sa 4.500 eura.


    Predsjednik crkvene opštine Ulcinj Božidar Mihailović, kazao je da je peticiju povodom pokretanja postupka o otkazivanju boravka mjesnom parohu protojereju Siniši Smiljiću za dva dana potpisalo više od hiljadu pravoslavnih žitelja i oko 100 Albanaca islamske i rimokatoličke vjeroispovijesti.


    “Molimo nadležne koji odlučuju u postupku, da uzmu u obzir i ove činjenice. i da sagledaju okolnosti u gradu, gdje pravoslavno življe trpi neke nedostatke. Zato bi ovo bio još jedan moralni udar koji bi ostavio duboke posljedice, kako na biće pravoslavne zajednice tako i na multikonfesionalne odnose u gradu“, naveo je Mihailović.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nu-bezbjednost



    Bijelo Polje: Svešteniku uručeno rješenje o napuštanju Crne Gore i zabrani ulaska na godinu dana

    Igumanu manastira Zlateš Nikolaju Stamatoviću danas je uručeno rješenje da za sedam dana mora da napusti Crnu Goru, saopšteno je iz Srpske pravoslavne crkvene opštine Bijelo Polje.


    Istim rješenjem njemu je zabranjen povratak u državu u narednih godinu dana.


    Stamatović je sinoć uhapšen nakon povratka sa litije, nakon što kod sebe nije posjedovao lična dokumenta i nije imao boravišnu dozvolu.

    Iguman Nikolaj boravi u Crnoj Gori 7 godina.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...na-godinu-dana




    Бајдвеј овај игуман Стаматовић је ваљда исти Стаматовић који је :


    https://www.telegraf.rs/vesti/830213...dike-kacavende
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #8720
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Naravno, poslije ali može i to, može i to da bi jedan dio opozicije zaboravio sva Milova (i kompanjona) nepocinstva kada bi se vratio na ,,fabrička podešavanja" (mada je moj lični utisak da je i dalje na istim podešavanjima, nego za one koji gledaju kroz kvazi nacionalne naočare).
    Kako bi ga prihvatili, samo da ti je znati. Risto bi mu ruku ljubio...

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  24. #8721
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kako bi ga prihvatili, samo da ti je znati. Risto bi mu ruku ljubio...
    I red bi bio da mu uzvrati. Dosta je ovaj Amfilohiju ruku ljubio.

  25. #8722
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I red bi bio da mu uzvrati. Dosta je ovaj Amfilohiju ruku ljubio.

    Valjao mu je siguran budi.

  26. #8723
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Што би непријатни рекао како је добро :


    22.06.
    Nikšićki medicinari: Nije nas bilo 26, uvijek sa svojim narodom i uz crkvu

    Ljekari, učesnici litije u Nikšiću, „prošlih i svih budućih litija“, kao i ljekari koji ih podržavaju, obratili su se saopštenjem za javnost reagujući na saopštenje Opštinskog odbora DPS-a Nikšić da je 26 ljekara pristalo da bude paravan za one koji su prošle nedjelje predvodili litije u Nikšiću.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...uz-svoju-crkvu


    23.06.

    Više od sto ljekara iz Nikšića na spisku: "Sa svojim narodom i uz svoju crkvu"

    Nakon što su se juče saopštenjem za javnost obratila 73 ljekara i stomatologa iz Nikšića, učesnici nedjeljne litije, kao i oni koji ih podržavaju, reagujući na saopštenje OO DPS-a da su učešćem u „molitvenom hodu“ pristali da budu paravan za one koji su prošle nedjelje predvodili litiju u Nikšiću čime su bacili „ljagu na profesiju i oglušili se o mjere NKT-a“, javilo se još ljekara koji žele da budu na spisku onih „koji su sa svojim narodom i uz svoju crkvu“.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...uz-svoju-crkvu


    24.06.

    CKM pozvao Hrapovića da podnese ostavku zbog istupa nikšićkih ljekara

    Crnogorska kulturna mreža CKM poziva ministra zdravlja Kenana Hrapovića da zbog učešća nikšićkih ljekara na skupovima koji imaju za cilj rušenje suverenosti Crne Gore podnese neopozivu ostavku. Bez obzira što ljekari nijesi učestvovali na skupovima po naređenju ministra njegova odgovornost u ovom slučaju je neizbježna, saopšteno je iz CKM-a.

    https://m.cdm.me/drustvo/ckm-pozvao-...ickih-ljekara/

    25.06.

    Hrapović: Šalju li nikšićki doktori poruku da ne vjeruju u dostignuća medicine

    Neprihvatljivo je da zdravstveni radnici ne poštuju mjere koje su donešene zbog epidemiološkog rizika koji nosi okupljanje građana, da ne poštuju propisanu fizičku distancu od dva metra, jer u novonastaloj epidemiološkoj situaciji zdravstveni radnici imaju posebnu odgovornost i obavezu, poručio je za Pobjedu ministar zdravlja Kenan Hrapović.

    https://m.cdm.me/drustvo/hrapovic-sa...nuca-medicine/


    25.06.

    Ljekari iz Berana podržali ljekare iz Nikšića

    Preko pedeset ljekara iz Berana potpisalo je kratko obraćanje javnosti u kojem se pridružuju i izražavaju otvorenu podršku ljekarima iz Nikšića koji su se našli na udaru vlasti zbog izražavanja ličnih uvjerenja i stavova i učešća na litijama.
    “Mi, dolje potpisani ljekari iz Berana, u potpunosti podržavamo stavove kolega iz Nikšića.
    Svjesni odgovornosti posla, koji časno i savjesno obavljamo, poštujujemo naredbe NКT-a i Etički kodeks Ljekarske komore Crne Gore.

    Ipak, kao građani Crne Gore, imamo Ustavom zagarantovano pravo na slobodu vjeroispovjesti i pravo da zauzmemo stav o aktuelnoj situaciji u kojoj se našla Mitropolija crnogosko-primorska sa ostalim eparhijama u Crnoj Gori” – zaključuje se u obraćanju beranskih ljekara.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...are-iz-niksica



    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  27. #8724
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pismo desetogodišnjeg dječaka, Miloša, pročitano na jučerašnjoj "litiji" u Tivtu (na kojoj su, usput, prekršene opet sve epidemiološke mjere):

    “Dragi Sveti Savo, dječija i srpska slavo, obraća ti se dječak, Srbin, Miloš. Vodićemo ovaj razgovor ti i ja, sada i ovdje, u našoj Crnoj Gori. Na početku, želim da ti se zahvalim za pismenost koju si nam darivao, kao i za mnoge manastire, škole i crkve. Razgovaramo u gradu Herceg Novom, koji je nosilac tvog ordena. Ovdje te svi mnogo volimo. Tu su tvoje crkve i manastiri. Nažalost više nijesi na zidovima naših škola. Ne, to nije bila dječija odluka, kao ni odluka većine naših učitelja. To je bila odluka onih koji danas pokušavaju da otmu tvoju i našu srpsku crkvu. Onih koji ne poštuju Ćirila i Metodija i našu ćirilicu. Ti isti žele da otimaju hramove i ruše krstionice, ali uprkos njima, mi opstajemo.

    I, vjeruj mi da nikada nismo bili jači i složniji. Učenik sam petog razreda i već mnogo znam o tebi. Deset mi je godina, a ne osjećam da živim u slobodi. Kao da je sloboda odbjegla od nas daleko. Želio bih da se i u školama u Crnoj Gori osjećam onako slobodno i ponosno kao kada dođem u bratsku Srbiju i tvoj Hram na Vračaru, sveti oče Savo, gdje bez straha i strepnje mogu da budem tvoje vjerno srpče.

    Hvala Bogu, imamo i mi ovdje našeg mitropolita Amfilohija i vladike, koji nas predvode u očuvanju naših svetinja i jezika. Pomislićeš da me neko uči da ti napišem sve ovo, ne. To je moja i samo moja odluka. Teško mi je da živim negdje gdje ću stalno morati da strepim šta ću i na koji način reći i ko će mi zamjeriti. Sreća je samo što živim u gradu koji osjećam dijelom srpske svetosavske zemlje.

    I ne bojim se reći da to mislim. Da ne bih više dužio, Sveti Oče Savo, molim te moli se za nas, tvoju malu srpčad iz Crne Gore, jer teško živimo, a još teže opstajemo ovdje. Ponosimo se tobom, nadam se da ćeš ti biti ponosan na nas kada zajednički odbranimo naše crkve, manastire, ćirilicu, krstionicu, vratimo tvoje slike na zidove naših škola i izbrišemo dva nova slova. Do tada, Oče Savo, praštaj i moli Boga za nas grešne.”


    Politička misija SPC u Crnoj Gori u tri paragrafa. Uživajte u čitanju
    Last edited by johnny bravo; 26-06-20 at 09:55.
    In vino veritas

  28. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  29. #8725
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default



    https://www.youtube.com/watch?v=PO2AfDfL3uQ


    Од 1:36:00 креће говор.
    Жалос.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 349 of 644 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •