Page 573 of 644 FirstFirst ... 73473523563569570571572573574575576577583623 ... LastLast
Results 14,301 to 14,325 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #14301
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    pa prvi ti to radiš,uletio si odmah sa krstom na temi o crkvi čim je okačeno kome je zapravo vladika držao parastos.

  2. #14302
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Slažem se.
    Neka se onda maknu sve zastave sa manastira i crkava i one trobojke i one sa 4S.
    Тробојка са 4с је званична застава спц.
    Тробојка смије да се стави јер је заштићена као све старе цг заставе.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  4. #14303
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ne čitaš dobro, čuvari kokaina bi da se ostavi C4 (eksploziv), a ne 4C.
    Niti znaju koja je zastava SPC, niti ih to zanima.

  5. #14304
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    C4 mora da ostane. Boje ne moraju.


    Sent from आत्मन:
    Ako laže koza, ne laže rog.

  6. #14305
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,010
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sramno što radi Metodije.

    Ovo je, složiču se sa Begovićem, za tužilaštvo.

    https://twitter.com/BegovicMarko/sta...hMiCNUzug&s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Slažem se.
    Da je rekao vladika,evo mi obavismo sto je do nas, sad je Bozja volja oce li mu se to tamo na onom svijetu računati. Pa prosto bilo, ne bi mu se ni imalo sto zamjeriti.

    Ovako, nepotrebno se kompromituje i on i SPC.

  7. #14306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  9. #14307
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    sad bi trebali da okačimo sva gnustva svih strana da bi mogli da spočitamo vladiki da je držao parastos dokazanom ratnom zločincu?
    Kojih strana?

    Imaju dvije strane.
    Okupatori i branioci,a ima još jedna beskičmena što se šlepala uz okupatore.
    To su ovi što ih rehabilituju jednog po jednog.
    I drže im parastose.
    (taman ko da su se dokopali tajnog arhiva OZNA-e tu je negdje sa brojem stranica ko Biblija)

    Možda su zamijenili knjige,evo da bude i to.

    No teško će to ispod žita proći u stilu mogli su poslati i nekog naivnog seoskog popa.
    E sad dolazi školstvo na red jer je tako nešto u susjednoj državi ubačeno kao gradivo gdje su ovi zapravo bili "oslobodioci" a ne koljači sopstvenog naroda.








    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 09-08-22 at 22:57.
    No pasaran!

  10. #14308
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nema veze sa temom, ali nije da se Krsto nije oprljao saradnjom sa fašistima.

    Veličajući njega, gubi se težina kritike onih koji isto to rade (samo sa druge strane).

    Ako to rade drugi, ne moramo vala i mi Crnogorci da rehabilitujemo saradnike fašista.

    Imamo se čime ponositi iz istorije i bez Krsta. Oprljao se i to je to. Tačka.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Опрљао се хаха како то благо звучи као да не желиш да увриједиш.

  11. #14309
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

  12. #14310
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Tako je. Simbol 4S je starohrišćanski simbol. Gledao sam ta slova i na crvenoj pozadini. Ne znam koliko je trobojka neophodna al ajde.

    Interesantno je, kad smo kod simbola, da je lobanja sa ukrštenim kostima starohrišćanski simbol brda Golgota na kojem he Hrist raspet. Tada simbolika četničke zastave Sloboda ili smrt postaje drugačija. Dakle sopstvenu smrt, a ne smrt neprijatelju. Interesantno je da skoro niko od srba ne zna ovo i obično me gledaju sa nepovjerenjem kad ovo pričam. Ne može se naći na netu ili sad i može ali čak su i katolici bili rezervisani dok im njihov sveštenik nije to potvrdio. Možda su i pirati i masoni povezani na kraju, ko zna ....

    Kao i sa svastikom iz hindu tradicije koja je zloupotrebljena tako je i pod četničkom zastavom dosta zla počinjeno u ime Hrista al to nije nista novo i ne bih tu pravio razliku između zla učinjenog u ime petokrake. Ali simboli ne treba da gube svoje značenje zbog ideologija/dogme i zločina počinjenih u njihovo ime.
    Last edited by Caesar; 10-08-22 at 08:22.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #14311
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Mislim da se ne bi složili ti te nose zastave s mrtvačkim glavama da je simbolika vezana za njihovo stradanje.
    Ja vidim da ti naginješ prema tome da nađeš nešto dobro kod zločinaca ali će ti malo ko normalan progutat tu priču i teoriju.
    Ako bi išli tom logikom mogli bi doći do toga da je i Hitler imao "dobrih" poteza: napredak medicine i tehnologije ali svi znamo ko je bio ustvari i kakav je bio.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  15. #14312
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Mislim da se ne bi složili ti te nose zastave s mrtvačkim glavama da je simbolika vezana za njihovo stradanje.
    Ja vidim da ti naginješ prema tome da nađeš nešto dobro kod zločinaca ali će ti malo ko normalan progutat tu priču i teoriju.
    Ako bi išli tom logikom mogli bi doći do toga da je i Hitler imao "dobrih" poteza: napredak medicine i tehnologije ali svi znamo ko je bio ustvari i kakav je bio.
    Naravno da tako vidiš ali to je rizik sa kojim moram ići ako je cilj demistifikacija i bolje razumjevanje stvari. Iznosim činjenice, a ne tumačenja istih. Vazda će bit onih koji će stvari shvatati onako kako žele da ih čuju i pokušati druge da rastrgnu i to ime (najmanje se na tebe odnosi ali morah napomenuti). Ove su info za one koji su spremni da odbace konvencionalnu mudrost koliko god im prijatno bilo u toj zoni komfora. Za mjesec dana će ti se možda činjeti da naginjem na tvoju stranu ko zna, zavisi od tvojih okolnosti.
    Last edited by Caesar; 10-08-22 at 08:50.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  16. #14313
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Teško moš na moju stranu naginjat.
    Moja strana je personalno moja i moje mišljenje ne formiraju drugi.
    Slobodnog sam uma.

  17. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  18. #14314
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Čitam ovo dopisivanje i pade mi na pamet jedan tekst koji je uvijek aktuelan, pozdrav za one koji mrve u tastaturu.

    http://www.tarzanija.com/distorzija-...-mikrokosmosu/

  19. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  20. #14315
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    T
    Slobodnog sam uma.
    Srca spregnuta i slobodnog uma? Tvoje riječi su pjesma za moju dušu. Nadam se da ću i ja jednog dana uspjeti to.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  22. #14316
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Tako je. Simbol 4S je starohrišćanski simbol. Gledao sam ta slova i na crvenoj pozadini. Ne znam koliko je trobojka neophodna al ajde.

    Interesantno je, kad smo kod simbola, da je lobanja sa ukrštenim kostima starohrišćanski simbol brda Golgota na kojem he Hrist raspet. Tada simbolika četničke zastave Sloboda ili smrt postaje drugačija. Dakle sopstvenu smrt, a ne smrt neprijatelju. Interesantno je da skoro niko od srba ne zna ovo i obično me gledaju sa nepovjerenjem kad ovo pričam. Ne može se naći na netu ili sad i može ali čak su i katolici bili rezervisani dok im njihov sveštenik nije to potvrdio. Možda su i pirati i masoni povezani na kraju, ko zna ....

    Kao i sa svastikom iz hindu tradicije koja je zloupotrebljena tako je i pod četničkom zastavom dosta zla počinjeno u ime Hrista al to nije nista novo i ne bih tu pravio razliku između zla učinjenog u ime petokrake. Ali simboli ne treba da gube svoje značenje zbog ideologija/dogme i zločina počinjenih u njihovo ime.
    Simboli su promenjljivog značenja, recimo obelisk je do Napoleona imao sasvim drugo značenje, od kada je prvi donio iz Egipta u Francusku simbolizuju pobjedu (nigdje vezae, ali to je sada tako), sam si pomenuo svastiku, eto, mogu ja da se branim da sam mislio na simbol iz Azije koji znaći nešto sasvim drugo, ali zna se šta ona predstavlja od drugog svjetskog rata. Simbol srca (prvi put se pojavljuje na Danskom kraljevskom grbu u obliku kakvom ga danas poznajemo) je predstavljao lokvanj, dok je u Aziji taj simbol predstavljao oči divlje svinje (te u mnogim istočnim kulturama je značio zlo), tek kasnije je neko (u Francuskoj tokom XIII vijeka kada u arhitegturi i umjetnosti preovlađuju simetrični oblici) dao da to predstavlja srce. Mogu ja reći da je simbol srca zlo, a svastika dobro, ali to nema smisla, isto kao što danas (zadnjih 70 god.) nema smisla sa bilo čim porediti pomenutu zastavu nego sa zlom iz drugog svjetskog rata.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  24. #14317
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    sad bi trebali da okačimo sva gnustva svih strana da bi mogli da spočitamo vladiki da je držao parastos dokazanom ratnom zločincu?

    spin je da tvrdiš da nije okačen link,i direktan citat.sam si rekao,internet pamti,lako se može premotati strana i vidjeti.tako da ostajemo dalje na tome da je tebi zakon koji nikad nije donešen,nije nikad važio relevantan za oduzimanje imovine,načelo svojine iz važećeg ustava ne važi.

    ko treba sa čim da se dogovara ostavljam drugima,a to što ti ne možeš da rastumačiš ustav,pozivaš se na nevažeće zakone,i u nedostatku bilo kakvog daljeg argumenta momentalno posežeš za uvredama,ličnim nivoom,spinovanjem i defleksijama je samo tvoj problem.
    Nema potrebe dalje diskutovati. Zakon veli nije bio donešen. Ne no su litije eto tako organizovali.
    Pardon, veličanstvene litije da mi se ne zamjeri.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #14318
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Simboli su promenjljivog značenja, recimo obelisk je do Napoleona imao sasvim drugo značenje, od kada je prvi donio iz Egipta u Francusku simbolizuju pobjedu (nigdje vezae, ali to je sada tako), sam si pomenuo svastiku, eto, mogu ja da se branim da sam mislio na simbol iz Azije koji znaći nešto sasvim drugo, ali zna se šta ona predstavlja od drugog svjetskog rata. Simbol srca (prvi put se pojavljuje na Danskom kraljevskom grbu u obliku kakvom ga danas poznajemo) je predstavljao lokvanj, dok je u Aziji taj simbol predstavljao oči divlje svinje (te u mnogim istočnim kulturama je značio zlo), tek kasnije je neko (u Francuskoj tokom XIII vijeka kada u arhitegturi i umjetnosti preovlađuju simetrični oblici) dao da to predstavlja srce. Mogu ja reći da je simbol srca zlo, a svastika dobro, ali to nema smisla, isto kao što danas (zadnjih 70 god.) nema smisla sa bilo čim porediti pomenutu zastavu nego sa zlom iz drugog svjetskog rata.
    Wulfy, mislim da se razlikujemo u pogledu na svijet. Ti gledas na simbole kao nešto spoljašnje iako su kreirani jer se riječima neki unutrašnji procesi teško mogu opisati, a i ima granica gdje ni simboli više ne pomažu. U tom smislu za mene simboli ne mogu doživjeti promjenu značenja kao kod tebe jer okolnosti pod kojima su simboli zloupotrebljeni kada je unutrašnji život u pitanju ne igraju bilo kakvu ulogu. Krst će biti krst bez obzira na inkviziciju, svastika će biti svastika bez obzira na hitlera itd. Razumijem da drugačija orjentacija od moje doživljava ove simbole kako si ti to lijepo opisao. Ja tvoju orjentaciju vidim i zato ne mavam zastavama okolo ni sa krstovima ni sa svastikama ili mrtvačkim glavama jer vdim da to nekog povređuje, a i da ne povređuje kako su u pitanju neki drugi procesi nemam potrebu za mavanjem svakako. Ali ovdje smo da razbijamo tabue i da razumijemo stvari oko crkve koliko je to moguće suszdržavajući se od kometara i etiketiranja pa i indirektnog druge strane tipa, četnik, fašista, podržavala Hitlera itd. jer nam je orjentisanost /ugao gledanja ka stvarnosti drugačija. Ja tebe i ostale razumijem. Da li vi mene razumijete? Moramo pokazati malo širine u razmišljanju, a ne ko mladi skojevci upiremo prstom "vidi četnika i aj polakoodma na Goli otok". Da nije ovako pretpostavljam da bi do sad dobio ban zbog veličanja Hitlera, Draže Mihajlovića, negiranja crnogoraca, istorije itd.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  26. #14319
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Sujmam da "ovizi" te mavaju tim "simbolima" to vide tako "široko" i razumiju ih na drugi način kao ti.
    Čak, što više, shvatit će ovo ka` opravdanje i odobravanje.

  27. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  28. #14320
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Herkules - zanima me tvoje kratko mišljenje o našem mitropolitu Mihajlu i ocu Borisu.

    Jesu li oni dostojni da vode sve ovo? I kad našeg mitropolita bog pozove kod njega - ko će zamijeniti našeg mitropolita?

  29. #14321
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Sujmam da "ovizi" te mavaju tim "simbolima" to vide tako "široko" i razumiju ih na drugi način kao ti.
    Čak, što više, shvatit će ovo ka` opravdanje i odobravanje.
    Burazeru, ja sam to i gore napisao da niko od srba to ne zna tu simboliku iz čega možeš zaključiti da mislim isto što i ti. Oće li ovo shvatiti kao opravdanje? Oće ili neće tako mi je svejedno al ja ću reći šta mislim i bar će znati ako nisu do sad. Isto mi je slabo stalo oće li me smatrat za fašistu ili ne. Ništa nisam slagao, iznio netačno, nekog uvrijedio namjerno... Ako ćemo tako najbolje da se svi podjelimo i podvučemo oštru crtu i to je to. Da je rat razumio bih logiku da moraš bit na jednoj strani ali ja mislim da u mirnodopskim uslovima nema potrebe za tim i da možemo da iznosimo sve informacije pa makar nekad da kažemo da smo donijeli neku odluku u znanju a ne u neznanju.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #14322
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Wulfy, mislim da se razlikujemo u pogledu na svijet. Ti gledas na simbole kao nešto spoljašnje iako su kreirani jer se riječima neki unutrašnji procesi teško mogu opisati, a i ima granica gdje ni simboli više ne pomažu. U tom smislu za mene simboli ne mogu doživjeti promjenu značenja kao kod tebe jer okolnosti pod kojima su simboli zloupotrebljeni kada je unutrašnji život u pitanju ne igraju bilo kakvu ulogu. Krst će biti krst bez obzira na inkviziciju, svastika će biti svastika bez obzira na hitlera itd. Razumijem da drugačija orjentacija od moje doživljava ove simbole kako si ti to lijepo opisao. Ja tvoju orjentaciju vidim i zato ne mavam zastavama okolo ni sa krstovima ni sa svastikama ili mrtvačkim glavama jer vdim da to nekog povređuje, a i da ne povređuje kako su u pitanju neki drugi procesi nemam potrebu za mavanjem svakako. Ali ovdje smo da razbijamo tabue i da razumijemo stvari oko crkve koliko je to moguće suszdržavajući se od kometara i etiketiranja pa i indirektnog druge strane tipa, četnik, fašista, podržavala Hitlera itd. jer nam je orjentisanost /ugao gledanja ka stvarnosti drugačija. Ja tebe i ostale razumijem. Da li vi mene razumijete? Moramo pokazati malo širine u razmišljanju, a ne ko mladi skojevci upiremo prstom "vidi četnika i aj polakoodma na Goli otok". Da nije ovako pretpostavljam da bi do sad dobio ban zbog veličanja Hitlera, Draže Mihajlovića, negiranja crnogoraca, istorije itd.
    Greška u pretpostavci, a pretpostavka je majka svih za*eba Dakle, ne, nisam ja pisao šta svi ovi simboli meni (dakle lično) znače, već kakav je opšti odnos prema njima. U tom smislu je bio i predhodni post, zanimljivost o dva simbola (srce i svastika) i kako su prešli put od zla do dobra i obrnuto. Značemnje, porjeklo to za lobanja i ukrštene kosti... nebitno (većini)... Šta je memento mori? Nebitno, zar ne...

  31. #14323
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Ah ti simboli.

    Znači ako putujem kolima od tačke a do tačke b,i u jednom trenutku prolazim pored saobraćajnog znaka na kojem je neko crvenim markerom ispisao slovo z..
    Da bi mislila pozitivno možda je prosto neko ko voli zoroa.

    Nego,ode sva pozitivna misao jer je na nekom sljedećem ispisao crvenim markerom putin.
    A da bi mislila i dalje pozitivno možda je input na šatrovački.

    Ili da prosto nazovem stvari baš onako kako izgledaju?
    Nije lako realno sagledati situaciju bez ukrašavanja ali je još teže živjeti u opsjenama.
    Last edited by Bluemoon; 10-08-22 at 13:03.
    No pasaran!

  32. #14324
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Herkules - zanima me tvoje kratko mišljenje o našem mitropolitu Mihajlu i ocu Borisu.

    Jesu li oni dostojni da vode sve ovo? I kad našeg mitropolita bog pozove kod njega - ko će zamijeniti našeg mitropolita?
    Skalaj malo sa spamovanjem i trolovanjem.
    Primičeš se granici bana opet.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. #14325
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Тробојка са 4с је званична застава спц.
    Тробојка смије да се стави јер је заштићена као све старе цг заставе.
    Trobojka smije da se stavi jer te tako volja, i što nije zabranjeno ( osim đe se zvanično predstavlja Crna Gora ), a ne što je zaštićena.

    Tamo đe se pak predstavlja Crna Gora trobojka ne smije. Jer nije zvanična zastava, koja to jedina može.

    To što je trobojka zaštićena, znači da se ne smije bačat po zemlji, cijepat, palit, polivat kofama s govnima...
    I tako ti drugi popularni sportovi većinom, kod nas poznati kao hobi koji se sprovodi sa zvaničnom zastavom.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  34. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


Page 573 of 644 FirstFirst ... 73473523563569570571572573574575576577583623 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •