Page 69 of 644 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169569 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #1701
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ponavljam pitanje ZBOG ČEGA JE ZAKON LOŠ, GLUP i NEUSTAVAN

    Zakon vraće državi ono što je NJENO. Mada bih ja lično doveo zakon koji DRŽAVI vraće ono što je sagradila tokom teokratskog sistema(do 1852 god.) jer država Crna Gora nema veze sa izgradnjom džamija i katoličkih crkava i manastira
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #1702
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Crkve iz Metohije koja je bila u sastavu drzave 1918? Peć? Je li bitna peć za našu pravoslavnu crkvu (kako god je zvao) kroz istoriju?
    A ne odnosi se na to taj clan. Nego da ne tamburam bez potrebe u prazno kad vec oni koji su trebali nisu dovoljno objasnili a ovi drugi ispinovali do besmisla. U svakom slucaju ne podrzavam zakon i vjerujem da ce pasti u narednom periodu. Dovoljno je bilo proglasiti kulturnom bastinom odredjene sakralne objekte nad kojim se utvrdjuje pravo svojine drzave CG a da pravo koriscenja ostaje vjerskoj zajednici koja ih je koristila do sada.

  3. #1703
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ponavljam pitanje ZBOG ČEGA JE ZAKON LOŠ, GLUP i NEUSTAVAN

    Zakon vraće državi ono što je NJENO. Mada bih ja lično doveo zakon koji DRŽAVI vraće ono što je sagradila tokom teokratskog sistema(do 1852 god.) jer država Crna Gora nema veze sa izgradnjom džamija i katoličkih crkava i manastira
    Po deseti put, zato sto je neustavno obrtati teret dokazivanja krivice.

    Ne moze na okrivljenom da bude teret da dokaze da je nevin. Nego je teret dokazivanja na tuziocu.

    Tako i drzava, ako sumnja da su crkve sumnjivo upisane u katastar treba da dokaze nelegalnost. Ne da ih prebaci u svoju imovinu pa da onda okrivljeni (SPC) dokazuje da su bile njegove.

  4. #1704
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,749
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Pa ima li i sjutra skupštine? Ako ima onda ce opet isto tj PAKAO...

    NAJVIŠE NAROD ispašta
    stvarno si poceo svasta da pricas
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  5. #1705
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Po deseti put, zato sto je neustavno obrtati teret dokazivanja krivice.

    Ne moze na okrivljenom da bude teret da dokaze da je nevin. Nego je teret dokazivanja na tuziocu.

    Tako i drzava, ako sumnja da su crkve sumnjivo upisane u katastar treba da dokaze nelegalnost. Ne da ih prebaci u svoju imovinu pa da onda okrivljeni (SPC) dokazuje da su bile njegove.
    Po dvadeseti put nepotrebno je obrtanje tereta dokazivanja krivice kao što je nepotrebno da ješe dokazuju da ih nacisti nisu isćerali iz svojih domova

    Da navedemo činjenice

    Sve pravoslavne crkve i manastiri koji su izgrađeni prije 1918 godine su izgrađeni od strane DRŽAVE - ČINJENICA
    Crna Gora je preživjela nasilnu aneksiju (aka okupaciju) - ČINJENICA priznata od svih sem Srbije, RS i eventualno Rusije i nekih njenih satelita. SPC je ušla u Crnu Goru na krilima te okupacije
    SPC nije postojala (u Crnoj Gori) prije 1920 god. te nije imala dodirne tačke sa bilo čim u Crnoj Gori, a kamo li sa izgradnjom i vlasništvom nad bilo čim što je u Crnoj Gori postojalo prije te nesrećne godine- ČINJENICA



    Tvoja priča bi imala za rezultat "oprostiće ti SPC što te je tukla" isto kao da bi Ješama neko rekao "oprostiće vam nacisti što su vas istrijebili iz Evrope"

    Ja bih samo modifikovao zakon na sve prije 1852 tj. period teokratskog oblika vladavine
    Last edited by Rakun; 27-12-19 at 02:58.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #1706
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,749
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pa normalno da država ni ne treba da dokazuje da je oteta

    SPC u Crnoj Gori nije postojala prije 1918-20
    +
    sve što je vezano za crkvu, a starije je od 1918 godine je gradila DRŽAVA
    +
    Danas je sve to u vlasništvu SPC

    =
    OTETO

    Jedino čime bi se moglo nešto uraditi od strane SPC je da se predstave pravnim nasljednikom države koja je gradila što je naravno nemoguće

    SPC ne može da dokaže da je njeno bilo šta što datira prije 1918 god. jer prije toga nije ni postojala

    nikakva dokazivanja nisu potrebna. Sve je u potpunosti jasno

    D sad. Da li će se vlada vazda joj za sve hvala držati zakona - naravno da neće. Ova sprdnja je samo standardna predizborna spletka đe DPS i DF hrane jedni druge. Čim je spletkarenje na ovako "visokom" nivou znači da se i jedni i drugi brinu za bližu budućnost


    PS.
    mogli su taj zakon da donesu, a da bude vezan samo za ono što je Crna Gora izgradila za vrijeme teokratskog sistema vladavine (do 1852 god.) Time bi se džamije i katoličke crkve isključile iz priče

    neka sto si ucio neku svoju istoriju, nego si i neko svoje pravo izgleda savladao. bravo bravo.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  7. #1707
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,749
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kaki su vam prodali tu foru oko "pravoslavnog naroda" i stvarima oko kojih samo on mora da odlucuje? Svaka cast. Na stranu to sto ja ne podrzavam sam zakon i imam neke drugacije stavove ali zar ti ne zvuci nista nelogicno i nenormalno u tome sta si naveo-la?
    nema nikakvog prodavanja fore, je li Bog dao da nas je vise, ali ostale vjerske zajednice se ne oglasavaju sem pravoslavne zato je narod koji je izasao velikom vecinom pravoslavni.
    naravno da ima i drugih jer opet da ponovim, protestuje se protiv naopakog zakona i protiv ovih 45 mizerija koje ga glasaju.
    pa s obzirom da se protiv toga protestuje, protestujemo i ja (srbin, pravoslavac, crnogorac) i drug mi (crnogorac, musliman) i komsija mi (crnogorac, katolik) i drug mi (srbin, musliman, crnogorac) svi jednako.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  8. #1708
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    A ne odnosi se na to taj clan. Nego da ne tamburam bez potrebe u prazno kad vec oni koji su trebali nisu dovoljno objasnili a ovi drugi ispinovali do besmisla. U svakom slucaju ne podrzavam zakon i vjerujem da ce pasti u narednom periodu. Dovoljno je bilo proglasiti kulturnom bastinom odredjene sakralne objekte nad kojim se utvrdjuje pravo svojine drzave CG a da pravo koriscenja ostaje vjerskoj zajednici koja ih je koristila do sada.
    Gejnijalan si

    Da se proglasi kulturnom baštinom u vlasništvu SPC
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #1709
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    neka sto si ucio neku svoju istoriju, nego si i neko svoje pravo izgleda savladao. bravo bravo.
    Najbitnije je da ništa nisi rekao jer i ne možeš jer nemaš jedan jedini argument osim eventualno da se ne sprovede "zbog mira"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #1710
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Koliko smo kvadratnih kilometara bogatiji jutros u odnosu na juce?


  11. #1711
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,555
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,557
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Sta je sve proslo u ovu drzavu, ovo je prdnjava...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #1712
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,749
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Najbitnije je da ništa nisi rekao jer i ne možeš jer nemaš jedan jedini argument osim eventualno da se ne sprovede "zbog mira"
    sta ce mi argumenti u 'diskusiji' sa tobom.
    kad imam obraza, srca i zdravog razuma miljama sam daleko od tebe i takvih.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to dub_c For This Useful Post:


  14. #1713
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,293
    Thanks Thanks Given 
    396
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Zapošljavala si crkva pravnike sad ili će biti neki eksterni kinsultant?

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  15. #1714
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,094
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    2,384
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Krizu je stvorio DPS. Niko drugi. Bespotrebna, besmislena, svima uz nos. Nije cak ni DPS vec Veliki Vodja sam, a DPS se samo ne usudjuje da mu kaze "ne".

    Nista tu DF nije ucinio, sem sto postoji. Svakome sa IQ preko 80 je bilo jasno sto ce uraditi i DF i SPC ako ih ovako pritjeras uza zid. DPS je ovo isplanirao i lansirao, rizikujuci nasu drzavu i nase zivote radi nekakvog nebulozog hira jednog covjeka.
    Potvrdjeno imam IQ iznad 80 i meni je jedino jasno kad god treba DPS-u eto ti ga DF. Pih.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ponavljam pitanje ZBOG ČEGA JE ZAKON LOŠ, GLUP i NEUSTAVAN

    Zakon vraće državi ono što je NJENO. Mada bih ja lično doveo zakon koji DRŽAVI vraće ono što je sagradila tokom teokratskog sistema(do 1852 god.) jer država Crna Gora nema veze sa izgradnjom džamija i katoličkih crkava i manastira
    Rakune, ovdj ej eproblem što je država=jedan čovjek i jedna partija, e to je problem.

    Nijesam vjernik i neću ulaziti u raspravu oko zakona jer nijesma upućena, niti sam se ranije uključivala na slične teme.
    Prokomentarisaću smao sveopštu situaciju.
    Milu su opet priskočili u pomoć njegovi DFovci kao i ranije. Kad se besomučno sipaju pare u rupu bez dna Montenegroairlines, kada se pojavljuju drugi problemi evo ti ih klovnovi iz DF.

    Mandić sinoć pozica ratne drugove iz 91 i 99. Primitivizam, opet bi to ratovalo. Mada, ovakvi kao on bi samo pozivali na rat a jeli pečenje u Kristal a narod je taj koji kao ovce trče za vodjama bilo kojeg opredeljenja.

    Ova što snima, psuje, bljak, žena. Knežević, mislim Ranku ali nebitno je, 5 puta ponavlja Ustašo hahaha. Pa ovo je prag devedesetih u njihovim umovima.

    Marković koji kaže ostaće sam pa na njeg ada udare, prvi vata šturu i bježi.

    Jadna zemljo, ovo su ti sve isti ljudi iz devedesetih koji su te i uvalili u ova g...na. Nadam se da ćeš im ovako lijepa kad tad uzvratiit na neki način istom mjerom.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  17. #1715
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,728
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ma ljudi, shvatite da je ovo sve oko para.
    Ogromni su interesi i ogromne pare koje uzima SPC.
    Ne zanima njih toliko vjera koliko profit.
    To je ka` da đetetu malome uzmete čokoladu ili paketić za Novu.
    Svako će se pomamit.
    Ovih 80% "vjernika" te neko ranije pomenu su bivše velike komunjare i crnogorci.
    Danas su pravoslavci, sjutra će bit ko zna česa.

  18. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  19. #1716
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Zakon ce bit donesen ako ne danas, moze i na proljece, ali najvjerovatnije danas i to nije kraj. To je pocetak. Cijela 2020. ce protec u incidentima, tenzijama, pocece preispitivanje imovine,vlasnistva manastira i crkvava, e tu tek krecu prave tenzije, protesti, sukobi, incidenti, DF i SPC na jednu stranu uz pomoc Milovog jarana Vucica, na drugu stranu "spasilac" drzave DPS. Inace ko zna koliko ce jos kompromitujucih afera bit otkriveno tokom sljedece godine, a tu su izbori. Ovo je dakle sve predizborna kampanja, ali pocetak, pravi inidenti i napetosti tek dolaze. Bez toga DPS nema sto trazit na izbore, jedino ih to moze izvuc. A spremni su na gradjanski rat ako bude trebalo samo da opstanu. U toj nakani imaju podrsku ruskog i srbijanskog rezima. DF-ovci su nocas za sve ovo bogatiji za znacajnu sumu eura.
    Platinum je jedan od rijetkih odje koji kapira o cemu se radi. Dobar dio gusla o "ugrozenosti crkve", dok se manji dio sladi zbog "vracanja otetog". S kakvom lakocom DPS uspijeva da navuce narod ....majstori svog zanata...:anonymous:
    Pa se cudimo sto ih niko ne moze mac s vlasti. S ovakim narodom koji se pali daljinskim:stupid:

    Niti ce biti "otimanja" niti "vracanja otetog". Sto rece wulfy, postoje zakoni, pa ih SPC krsi, a DPS prstom ne mrda. Samo ponekad, kao, zaprijeti. Kao Dule premijer o "dovodjenju k poznaniju prava". Koje ce se desit - nikad!

    DF se jos jednom pokazao u punom "sjaju" i pokazao da se jos mogu pomjerati granice primitivnosti. Vjerovatno ide na kartu "sto primitivniji - to popularniji".

    Par puta sam ranije pisao da bih prihvatio da dodje i gori od DPS-a, samo da se makne ta guba s vrata Crne Gore. Ipak, moram staviti rezervu. To ne vazi za DF. Onoliku kolicinu primitivzma je mucno gledati. Bilo ko drugi bi mi bio prihvatljiv.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  21. #1717
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Klasicno prikupljanje bodova za izbore naredne godine, sve je isto kao pred sve izbore, DF ce imati opet nesto preko 20% jer su branili navodno nesto, DPS opet pobjedjuje na svoj nacin.
    Sa ovim zakonom najzad ce Buljaricu i ostale djelove po primoriju da raspordaju bijelom svijetu, oni napunit dzepove, narod ko jebe (kao po obicaju), ovako ce zavadit oko nekih trivijalnih stvari kao sto su vjera, zastava, himna
    a prave probleme niko da pomene. Zaduzujemo se da pumpamo 155 miliona u MNE Airlines, zaduzujmo se da dionicu puta od 40km platimo preko 1.5 milijardi, zaduzujemo se za sve i svasta, ali niko se ne pita niti koga intesresuje kako to da se vrati i naravno ko ce to da vrati (oni sigurno nece). Kao po starom obicaju sve ce to narod pozlatiti, a vi se makljajte oko vjere i gluposti dok ne pocrkate.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  23. #1718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Čuh da Marko Milačić plače zato što i njega nijesu uhapsili...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  24. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  25. #1719
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Potvrdjeno imam IQ iznad 80 i meni je jedino jasno kad god treba DPS-u eto ti ga DF. Pih...
    Nije poenta da je DF uvijek tu kad zatreba DPSu. Svi to znamo.

    Samo podsjecam nesto sto dosta njih zaboravlja: da je cijela kriza od prvog dana do danas (i kroz godine koje dolaze) planirao, proizveo i lansirao DPS i niko osim DPSa.

    Protiv savjeta svih saveznika, protesta tri od cetiri vjerske zajednice i bez ikakve potrebe. Na dugorocnu stetu Crne Gore i ovog baksuznog drustva.

  26. #1720
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ponavljam pitanje ZBOG ČEGA JE ZAKON LOŠ, GLUP i NEUSTAVAN

    Zakon vraće državi ono što je NJENO. Mada bih ja lično doveo zakon koji DRŽAVI vraće ono što je sagradila tokom teokratskog sistema(do 1852 god.) jer država Crna Gora nema veze sa izgradnjom džamija i katoličkih crkava i manastira
    pa stani. je li ovo zakon o vjerskim zajednicama ili o SPC. na stranu sve ostalo, zasto mislite da ako se vlast promijeni da ugovori sa drugima vaze. katolicka crkva i islamska zajednica mogu samo da masu ugovorima sa vladom, ako se promijeni ko je na vlasti. ili veliki vozd odluci da treba da ih malo pritisne.
    nisi ni ti naivan toliko da ne kapiras da Djukanovic donosi zakon koji mu omogucava da pritisne manjine ukoliko mu otkazu poslusnost.
    ali vecini to ovdje i odgovara. sve kao nismo a svi redom DPS obozavaoci.

    i ovo sto neko dolje pominje novac. moze se pricati o zemlji u buljarici i jos dosta toga po primoriju, ali pricati o prilozima vjernika. to je bas ono prica za iq70 prosjecnog DPS glasaca.
    da nece drzava da stavi registar kase na priloge, ili da ih ona uzima. kao da ce onda neko nesto ostaviti.
    ponekad kad cujem odrasle ljude, pa dijete u vrticu je pametnije od polovine crnogoraca.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #1721
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Ko će bolje odradit ,,valorizaciju"? Ovi što miču kapelu da bi radili tržni centar ili ovi što sve rasurse urnišu... Ne znam, nisam pametan...

    Sent from my Motorola 8400

  29. #1722
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Dobro je sve prošlo na kraju. Tenzija je bilo ali se protiv države ne može. Policija i sveštenstvo su odradili odličan posao i bez incidenata je prošlo sve - kako treba.

    Mnogima je u CG vaznija crkva nego kora leba, skolstvo, buducnost njihove djece ali ok, to ja ne razumijem pa da ne idem u detalje. Kad se dijele stanovi i rasipa novac to je za DF sporedna prica...samo im ne diraj crkvu, kosovo, jezik i zastavu. A da dodju na vlast potrli bi sve sto je crnogorsko i onda traze od tih istih da budu sa njima. Ma neka coce. I sad birac kad vidi onakvo ponasanje DF-a i one prijetnje, kako ce da reaguje? Koliko negativne energije i mrznje je kod onoga knezevica majko mila...vidi mu se da bi samo nesto palio i rusio.

    Sve u svemu, losa je situacija tj. stanje u drzavi po vise osnova ali bar uvijek sacuvamo glave ( za ove poslanicke me nije briga).

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  30. #1723
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    uzdržite se od likovanja i euforije radi braće svoje.

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka

  31. #1724
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Čuh da Marko Milačić plače zato što i njega nijesu uhapsili...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Razočarao me je, očekivao sam bar neki mali performans.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  33. #1725
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    kakvo zastidje.
    lagano ne ispratih ovo sinoc jer sam se prebacio na Vijesti da slusam Gendalfa...a i nije mi zao, realno.
    par ovih snimaka koje odgledah uz kafu jutros su mi vise posluzili kao dokaz da kad god pomislim da smo kao drustvo dotakli dno ukapiram da moze to jos dublje i jace, nebo je granica za nas izgleda. zarobljeni smo kao drustvo i kao drzava dvije politicke partije evo vec 30 godina: DPS i DF.
    slusam ih sinoc kako se dernjaju : " necete nam uzeti crkve." a u glavi mi odzvanja :" necete nam uzeti poslanicke plate, necete! na ovome cemo graditi kampanju za sledece izbore, kmeeee....aaaaaaa, sram vas bilo....aaaaa"

  34. The Following 3 Users Say Thank You to nickname For This Useful Post:


Page 69 of 644 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169569 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •