Page 581 of 644 FirstFirst ... 81481531571577578579580581582583584585591631 ... LastLast
Results 14,501 to 14,525 of 16099

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #14501
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Da, Vladika Grigorije je aktuelan ovih dana. Evo reče da se može veš mašina upalit na crveno slovo.
    Nije mu loša priča, dobro "pjani" ljude. Crkva bi definitivno imala više sljedbenika da je on glavni umjesto Joanikija i Porfirija npr koji ujedinjuju Srbe u najavljuju mjenjanje granica, grade kapelicu i stambene zgrade po BD.
    Imao je i "nepopularne" poglede na Šešelja prije 30tak godina. Odskače od klasičnog kalupa SPC vladika.
    A twitter ko twitter svašta se tamo može pročitati. Izgleda ga tog istog vladiku Hercegovci nešto ne gotive.

    Pitajte ljude u Trebinju. Reći će vam, recimo, kako je crkvu stavio pod hipoteku, kako se nakrao za deset sledećih generacija, kako je drugovao sa Dodikom i kompanijom i tako.
    Religija u CG se koristi za šupkanje i dodvoravanje da se uskoči neđe za posao ovih dana. Skoro pa prebitna stavka u CV. I dalje nedjeljom ne ide 10 ljudi u crkvu.
    Većina vjernika ne umije uć ni izać iz crkve, niti objasnit razliku između crkve i manastira a oče naš je već misaona imenica. Posti se do 12uveče a onda trk na hamburger.
    Pomodarstvo i ništa više. I dobro je što je tako, kao i svako pomodarstvo proći će.
    Samo obrati pažnju koliko krstova visi na retrovizore kola po parkingu.
    Strahota.
    Last edited by hercules; 17-09-22 at 08:43.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #14502
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Ti sa ovim postom i ovakvim pisanjem vrijedjas vise od 70 posto pravoslavnog stanovnistva, znaci onih krstenih. To je mnogo vise nego kad neko napise nesto protiv DPSovih 25% npr i dobije infr.
    Veliš, vise krstovi u autu,strahota???

    Od cega strahota? Od krsta?
    Kad ulazis u svoju crkvu, na Ljubotinju , prekrstis li se ili ujašeš?

  4. The Following User Says Thank You to MLS For This Useful Post:


  5. #14503
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Simbolično moj brate. Krst nema veze sa vjerom, to je simbol. Vjeruj u Boga, a ne u krst.

    Znači neki krst simbolično kući i to je to. Sve preko toga je čisto pretjerivanje, kod nekih FAKE dokazivanje, a kod nekih i ekstremizam...

    Tako ti je jedino ispravno.

    A ako vjeruješ u krst kao amajliju ili bilo kakve druge predmete i stvari kao amajlije onda to nema nikakve veze sa tvojom vjerom i tu je često problem.
    Love, peace and respect.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  7. #14504
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Krst, krštenje, prekrstiti se itd.. je sastavni dio hrišćanstva i bez njega ili sa njim samo kao nekim simbolom, to ne bilo isto. Krst ucestvuje u svakom obredu.

    Nisam od ovih novokomponovanih vjernika koji pišu amine ili stavljaju plusiće po fejsbuku, koji imaju duhovnike, nista ne rade bez blagoslova I sl..

    Svoju vjeru drzim za sebe, a sto je tačno i ispravno je izvan mojih shvatanja. Saznacemo svi kad podjemo na "onaj" svijet.
    Last edited by MLS; 17-09-22 at 10:30.

  8. The Following User Says Thank You to MLS For This Useful Post:


  9. #14505
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Da, Vladika Grigorije je aktuelan ovih dana. Evo reče da se može veš mašina upalit na crveno slovo.
    Nije mu loša priča, dobro "pjani" ljude. Crkva bi definitivno imala više sljedbenika da je on glavni umjesto Joanikija i Porfirija npr koji ujedinjuju Srbe u najavljuju mjenjanje granica, grade kapelicu i stambene zgrade po BD.
    Imao je i "nepopularne" poglede na Šešelja prije 30tak godina. Odskače od klasičnog kalupa SPC vladika.
    A twitter ko twitter svašta se tamo može pročitati. Izgleda ga tog istog vladiku Hercegovci nešto ne gotive.



    Religija u CG se koristi za šupkanje i dodvoravanje da se uskoči neđe za posao ovih dana. Skoro pa prebitna stavka u CV. I dalje nedjeljom ne ide 10 ljudi u crkvu.
    Većina vjernika ne umije uć ni izać iz crkve, niti objasnit razliku između crkve i manastira a oče naš je već misaona imenica. Posti se do 12uveče a onda trk na hamburger.
    Pomodarstvo i ništa više. I dobro je što je tako, kao i svako pomodarstvo proći će.
    Samo obrati pažnju koliko krstova visi na retrovizore kola po parkingu.
    Strahota.
    Znam ja ponesto jos za Vladiku Grigorija aferice ljubavne itd. Normalan covjek i dosta toga je prosao. To stosada prica je razborito i razumljivo. Ni hercules ni caesar nisu isti ljudi od prije 10g. Mislim da je on neko ko je blizi razmisljanju modernog covjeka sa svim svojim manama i vrlinama nego veliki dio aktuelne ekipe na celu SPC.

    Ne mislim o Joanikiju nesto lose ali nije prepametan. Pamet sama po sebi je nebitna već ona “širina” koju cesto nemamo ali ako je neko lider mora i da ima taj neki intelekt. Širinu mozemo vidjeti po stepenu uključivanja/isključivanja drugih iz svog svijeta.

    Bio sam i ja na toj “rutini” post pa trk hamburgeri. Ali mi kao ljudska bića imamo potencijal da budemo bolji i gori vjernici, ljudi, profesionalci… U čast ovog prvog ne treba da budemo prestrogi kad sudimo.


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. #14506
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Grigorije je stari fakin a Joanikiju treba dati što više vremena u medijima, da svi mogu čuti i pročitati njegove premudre misli.

  11. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  12. #14507
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post



    I dalje nedjeljom ne ide 10 ljudi u crkvu.
    Većina vjernika ne umije uć ni izać iz crkve, niti objasnit razliku između crkve i manastira a oče naš je već misaona imenica. Posti se do 12uveče a onda trk na hamburger.
    Pomodarstvo i ništa više.
    Ovo pricas o Mirasevoj ?

    Totalno si u pravu.
    Ne ozbiljno okle znas da nema 10 ljudi na sluzbama? Ides redovno u crkvu? Sluzbe se ne vrse samo nedeljom.

  13. #14508
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Grigorije je stari fakin a Joanikiju treba dati što više vremena u medijima, da svi mogu čuti i pročitati njegove premudre misli.
    Ne zezaj nije los Grigorije. Pratim ga inst. Korektno prica, ne aveta, razumljivo cak i za ove manje obrazovane… Nema tu neke mudrosti ali za danasnjeg covjeka neke smjernice, pravila, preporuke… Razborit čova rekao bih. Iznad obične informisanosti ali ispod mudrosti.


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  14. #14509
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ne zezaj nije los Grigorije. Pratim ga inst. Korektno prica, ne aveta, razumljivo cak i za ove manje obrazovane… Nema tu neke mudrosti ali za danasnjeg covjeka neke smjernice, pravila, preporuke… Razborit čova rekao bih. Iznad obične informisanosti ali ispod mudrosti.


    Sent from आत्मन:
    Mislio sam u pozitivnom smislu, znam za njega još dok je bio u Trebinje, lagan skroz, izlasci kroz kafiće, zajebancija a i građevinski poduhvati mu nisu bili strani. Na kraju krajeva ko ne bio izdao građevinsku dozvolu ako mu prijeti vječno prokletstvo

  15. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #14510
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ti sa ovim postom i ovakvim pisanjem vrijedjas vise od 70 posto pravoslavnog stanovnistva, znaci onih krstenih. To je mnogo vise nego kad neko napise nesto protiv DPSovih 25% npr i dobije infr.
    Veliš, vise krstovi u autu,strahota???

    Od cega strahota? Od krsta?
    Kad ulazis u svoju crkvu, na Ljubotinju , prekrstis li se ili ujašeš?
    Ja ne vrijedjam nikoga. Zivis u nekom paralelnom svijetu gdje ti se neke stvari pricinjavaju, ali tu vec ne mogu pomoci.
    Strahota od broja ljudi koji drze krst na retrovizor kao neku amajliju koja ce da ih spasi od necega sto li vec.
    Nisam znao da svi koji su izjavili da su vjrnici SPC su i krsteni.
    Nemate nekrsta, lijepo.



    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ovo pricas o Mirasevoj ?

    Totalno si u pravu.
    Ne ozbiljno okle znas da nema 10 ljudi na sluzbama? Ides redovno u crkvu? Sluzbe se ne vrse samo nedeljom.
    Mirasevoj? Sto je to?
    Pricam o crkvama SPC pored kojih svaki dan prolazim, pored dvije najmanje.
    Odlicno se sjecam koliko je ljudi bilo na nalaganje badnjaka ispred crkve svetog Djordja pocetkom 90tih.
    Mozes i Dragija Vujacica pitat, on je pjevao u crkvenom horu tada.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #14511
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Znam ja ponesto jos za Vladiku Grigorija aferice ljubavne itd. Normalan covjek i dosta toga je prosao. To stosada prica je razborito i razumljivo. Ni hercules ni caesar nisu isti ljudi od prije 10g. Mislim da je on neko ko je blizi razmisljanju modernog covjeka sa svim svojim manama i vrlinama nego veliki dio aktuelne ekipe na celu SPC.

    Ne mislim o Joanikiju nesto lose ali nije prepametan. Pamet sama po sebi je nebitna već ona “širina” koju cesto nemamo ali ako je neko lider mora i da ima taj neki intelekt. Širinu mozemo vidjeti po stepenu uključivanja/isključivanja drugih iz svog svijeta.

    Bio sam i ja na toj “rutini” post pa trk hamburgeri. Ali mi kao ljudska bića imamo potencijal da budemo bolji i gori vjernici, ljudi, profesionalci… U čast ovog prvog ne treba da budemo prestrogi kad sudimo.


    Sent from आत्मन:
    Ne moze ovo zajedno nikako da ide. I to jes problem, sto pokusava da se predstavi kao da je normalno. I kod crkve, i kod politicara, i kod biznismena. Bas ne moze ni sa sirom slikom gledanja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #14512
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja ne vrijedjam nikoga. Zivis u nekom paralelnom svijetu gdje ti se neke stvari pricinjavaju, ali tu vec ne mogu pomoci.
    Strahota od broja ljudi koji drze krst na retrovizor kao neku amajliju koja ce da ih spasi od necega sto li vec.
    Nisam znao da svi koji su izjavili da su vjrnici SPC su i krsteni.
    Nemate nekrsta, lijepo.





    Mirasevoj? Sto je to?
    Pricam o crkvama SPC pored kojih svaki dan prolazim, pored dvije najmanje.
    Odlicno se sjecam koliko je ljudi bilo na nalaganje badnjaka ispred crkve svetog Djordja pocetkom 90tih.
    Mozes i Dragija Vujacica pitat, on je pjevao u crkvenom horu tada.
    Znaci ko nije nalagao badnjak 90ih ne bi ni sad trebao? Je li to poenta ? Vidim dosta se interesujes koliko ljudi dolazi na sluzbe i strasno te pogodilo to sto ih je malo. Zasto onda ti ne podjes do crkve, povedes famoliji ? Ako te vec mozda ne zanima vjera, sto bi te zanimalo koliko ljudi praktijuje istu ? Branite crkve od "srpskih" popova da bi mogli kao i prije da ne ulazite u njih.

  19. #14513
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Znaci ko nije nalagao badnjak 90ih ne bi ni sad trebao? Je li to poenta ? Vidim dosta se interesujes koliko ljudi dolazi na sluzbe i strasno te pogodilo to sto ih je malo. Zasto onda ti ne podjes do crkve, povedes famoliji ? Ako te vec mozda ne zanima vjera, sto bi te zanimalo koliko ljudi praktijuje istu ? Branite crkve od "srpskih" popova da bi mogli kao i prije da ne ulazite u njih.
    Upalila se spin masina. Dugo si izdrzao 1 post. Mislim ovaj forumaski post, ne crkovni.
    Nista od navedenog nisam napisao. Sad sto ti sam sa sobom izmisljas da ti je neko nesto napisao pa tako diskutujes su madjije vjerovatno. Vidji da ti to neko pogleda.i dvostruke arsine isto.

    U vise sam crkava, manastira, katedrala i dzamija ja bio nego sto ces ti za zivota.

    Inace neki rascinjeni vladika dominira po ulicama Beograda. Evo ga uhapsise. Oce li vjernici u BGD zahtijevat da se oslobodi kao u CG sfo su vkernici praktikovali ili su odje veci vjernici no u Srbiju?

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #14514
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    To nije vjera no religija.
    Ove religije i običaji nemaju veze sa vjerom, svetim pismom...
    Masu religioznih misli da je Isus bog...
    A koliko ih je pročitalo Bibliju, to je isto zanemarljiva cifra.

  21. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  22. #14515
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Viđite kako vođa svih Srba A. V. postupa sa svestenicima koji ga ne slušaju.

  23. #14516
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    # herkules,

    Ja bih volio da me,(nas) onda prosvijetlis sto mi (nam) je činiti, ili pak da kažeš kako ti činiš, koju crkvu ideš I tako to.

  24. #14517
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Viđite kako vođa svih Srba A. V. postupa sa svestenicima koji ga ne slušaju.
    Postupace on i gore, samo ako krenu protiv njega.
    Nije lud da napravi Milovu grešku pa da izgubi vlast.

  25. #14518
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Taj je raščinjen, taj može
    Love, peace and respect.

  26. #14519
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Uopšte nije naivna situacija u Beogradu danas.
    Izašle iz svakog ćoška razne ekstremistične grupe i povukle naivne ljude za sobom.

    Nadam se da će sve proći bez incidenata.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  27. #14520
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Borba protiv crkve finansiranjem sto vise gej parada. Ako se Vucku suprostave.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. #14521
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Crkva nad Crkvama…

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne moze ovo zajedno nikako da ide. I to jes problem, sto pokusava da se predstavi kao da je normalno. I kod crkve, i kod politicara, i kod biznismena. Bas ne moze ni sa sirom slikom gledanja.
    Naravno da moze. Svi sveci imaju proslost kao i svi gresnici budućnost. Ponekad ljudi to ne vide i cesto na nekog primjenjuju matricu koju imaju u glavi ne ostavljajuci prostor za cinjenicu da sve tece i sve se mijenja ili zlonamjerno proslost projektuju u sadsnjost i buducnost. Razumijem oboje. Slazem se sa tobom da u sadasnjosti nemoguce je biti *****r i svetac ako si to htjeo da kazes. Ja i svjedocim samo sadasnjosti i ne vidim jos Grigorija u drugoj i svakako ne vise u prvoj kategoriji.


    Sent from आत्मन:
    Last edited by Caesar; 17-09-22 at 14:43.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  29. #14522
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Taj je raščinjen, taj može
    Taj nije rascinjen nego ovaj:

    https://nova.rs/vesti/hronika/pogled...ntonija-video/
    Last edited by remark; 17-09-22 at 14:53.

  30. #14523
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mislio sam da je to isti čovjek.

    Možda sad ovoga vrate u službu poslije ovog performasa.
    Last edited by mneonly; 17-09-22 at 15:06.
    Love, peace and respect.

  31. #14524
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Naravno da moze. Svi sveci imaju proslost kao i svi gresnici budućnost. Ponekad ljudi to ne vide i cesto na nekog primjenjuju matricu koju imaju u glavi ne ostavljajuci prostor za cinjenicu da sve tece i sve se mijenja ili zlonamjerno proslost projektuju u sadsnjost i buducnost. Razumijem oboje. Slazem se sa tobom da u sadasnjosti nemoguce je biti *****r i svetac ako si to htjeo da kazes. Ja i svjedocim samo sadasnjosti i ne vidim jos Grigorija u drugoj i svakako ne vise u prvoj kategoriji.


    Sent from आत्मन:
    A forumaši su inače poznati kao bezgrešnici koji se u sve razumiju i najbolje što umiju jeste da kritikuju i nauče nekog kako treba pravilno raditi. Sve sami sveci. Lako ih je prepoznati među ljude, oreol im je izviše glave.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  32. #14525
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    # herkules,

    Ja bih volio da me,(nas) onda prosvijetlis sto mi (nam) je činiti, ili pak da kažeš kako ti činiš, koju crkvu ideš I tako to.
    To je privatna stvar. Ne vidim potrebu za eksponiranjem i pravljenjem nekog spekatkla od toga. A ja sam skroman po prirodi, nemam ti puno toga za saopstit po tom pitanju bolje da pitas ove koji promovisu vjeru oni vise znaju.
    A sto ti je ciniti. Isto sto i do sad. Ne vidjeh da je ikome zabranjeno upraznjavanje vjere. Aj dobro osim CPCu u Beranama ali sto da se radi ima tih ispada sporadicnih nije strasno.
    Uzivaj svakako.

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Viđite kako vođa svih Srba A. V. postupa sa svestenicima koji ga ne slušaju.
    E moj remark. Treba vjerujuci narod iz CG da ih nauci kako se brane popovi, vladike i crkve.
    Kad malo razmislim, nasi policajci ih nisu raskubali kao ovoga nesretnika. Nisu ni trebali da se razumijemo. Ovo gore je malo degutantno.
    Ali dobro, ostade CG na obraz velicanstvene litije. Ove u Srbiju nesto nisu uspjele. Moze bit da je do naroda i vjernika. Mora to da se pojaca iduci put.

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Naravno da moze. Svi sveci imaju proslost kao i svi gresnici budućnost. Ponekad ljudi to ne vide i cesto na nekog primjenjuju matricu koju imaju u glavi ne ostavljajuci prostor za cinjenicu da sve tece i sve se mijenja ili zlonamjerno proslost projektuju u sadsnjost i buducnost. Razumijem oboje. Slazem se sa tobom da u sadasnjosti nemoguce je biti *****r i svetac ako si to htjeo da kazes. Ja i svjedocim samo sadasnjosti i ne vidim jos Grigorija u drugoj i svakako ne vise u prvoj kategoriji.

    Sent from आत्मन:
    Super je ta sirina koju zagovaras. Isto ja ne vjerujem da Kacavenda, Pahomije, Ilarion i slicni mogu da budu bolji ljudi. Jer vidis Joanikije je vodio istragu, saslusao oko 40tak osoba i niko nije kaznjen. Ono tresla se gora rodio se mis. Bice da je svih 20oro djece lagalo da namjerno nasteti ugledu SPC.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


Page 581 of 644 FirstFirst ... 81481531571577578579580581582583584585591631 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 17:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 14-10-07, 00:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 09:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 05:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 21:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •