Page 200 of 644 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast
Results 4,976 to 5,000 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #4976
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dje ga je onaj sto vikase da su Srbi koji igraju za vaterpolo reprezentaciju Crne Gore "jadnici koji to rade zbog paral"? Ljiljan? Lijepo ga je neko sa "srpske" strane zamolio da ne brani Srbe na taj nacin. Mislim da je bio DPS bot. Ubace oni tako nekog, Kao toboze brani srpstvo.

    Za Gojkovica (i kuma mu Scepanovica) se zna da su bliski SPC. Ali su isto pokazali da su patriote ove drzave, u pravom smislu. Tako se radi za dobro svoje drzave. Jer, ovo je njihova drzava, jednako kao svakog ko je rodjen i odrastao u CG. Ovom posjetom Cetinjskom manastiru, u ovom delikatnom trenutku Gojkovic je pokazao svoj patriotizam. Amfilohije je isto mudro postupio. Tako se grade mostovi izmedju ovog podijeljenog naroda. S druge strane, imali smo priliku da vidimo kako je DPS ovaj uspjeh vaterpolista pokusao da iskoristi za svoju promociju. Cak se javila Vesna Medencia da ona cestita....aj da su neki skijasi...hebote...mrak...samo izazovu kontraefekat. Sto im je vjerovatno jedan od ciljeva. Jer, tako se dijeli narod. A oni, kao, brane Crnu Goru. Sto rece Milo, "vise nas je na ovoj strani". Nijesam bas siguran. A nijesam siguran ni da je on sad u to siguran.

  2. #4977
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Dje ga je onaj sto vikase da su Srbi koji igraju za vaterpolo reprezentaciju Crne Gore "jadnici koji to rade zbog paral"? Ljiljan? Lijepo ga je neko sa "srpske" strane zamolio da ne brani Srbe na taj nacin. Mislim da je bio DPS bot. Ubace oni tako nekog, Kao toboze brani srpstvo.
    Inace ovi ostali brane srpstvo ovdje jako kvalitetno

  3. #4978
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Racuna li se u trobojku ako jedna prostorija bude crvena, druga plava a treca u bijelo ili bas mora da bude trobojka na istom zidu. Ono meni ne smeta ali mi se ne slaze sa namjestajem svuda. Ja sam svjestan da oni vjeruju da je trobojka bila na kosovskom boju ali je meni stan iz osamdesetih godina a tad se krecilo u istim bojama.
    Samo lazi da ti taj raspored boja stana ne dodje do MUP-a, e bi moga kaznu popit i u prdekanu zavrsit
    Forever young, i want to be forever young

  4. #4979
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Samo lazi da ti taj raspored boja stana ne dodje do MUP-a, e bi moga kaznu popit i u prdekanu zavrsit
    A u cemu je fora sa trobojkom? Meni jedino smijesna lazna mitomanija i ostrascenost pojedinaca u vezi nje ubijedjeni u neku visevjekovnu tradiciju. Ja da znam ona nikome nije smetala cak je i sam DPS svojevremeno htio da je uvede u Ustav kao narodnu zastavu ali SDP je bio protiv a i njima su prepustili taj dio oko drzavnih simbola pa je tako i grb od bijele presao u zlatnu boju.

  5. #4980
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Pa kad nikome ne smeta ko su ovi što dežuraju da se ne slika da nisu ovo neki dragoni

  6. #4981
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    A u cemu je fora sa trobojkom? Meni jedino smijesna lazna mitomanija i ostrascenost pojedinaca u vezi nje ubijedjeni u neku visevjekovnu tradiciju. Ja da znam ona nikome nije smetala cak je i sam DPS svojevremeno htio da je uvede u Ustav kao narodnu zastavu ali SDP je bio protiv a i njima su prepustili taj dio oko drzavnih simbola pa je tako i grb od bijele presao u zlatnu boju.
    Jos jedan dokaz da je zastava i himna, DPS-SDP zastava i himna, a ne svih ljudi u drzavi.
    Nego, osmijeh na lice, mir u srcu i svi nocas u litiju (ili protest ako ce Tripleta ici). Budite uz svoje komsije, kumove, rodjake i bracu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  7. #4982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Molebani i litije u više gradova
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ikijevo-vozilo


    Masovno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #4983
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,150
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Samo se pitam oce li i nocas biti ljudi da govore 5-6 hiljada maksimalno ljudi bilo :loyal:

  9. #4984
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Biće nekih 5, 6 hiljada ljudi. Neće više sigurno.

    Što se tiče zastave..sdp-Ranko..još jedna od razloga zašto su najgadnija partija ikada.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #4985
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Jos jedan dokaz da je zastava i himna, DPS-SDP zastava i himna, a ne svih ljudi u drzavi.
    Nego, osmijeh na lice, mir u srcu i svi nocas u litiju (ili protest ako ce Tripleta ici). Budite uz svoje komsije, kumove, rodjake i bracu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    to je to , bravo

  11. #4986
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    A u cemu je fora sa trobojkom? Meni jedino smijesna lazna mitomanija i ostrascenost pojedinaca u vezi nje ubijedjeni u neku visevjekovnu tradiciju. Ja da znam ona nikome nije smetala cak je i sam DPS svojevremeno htio da je uvede u Ustav kao narodnu zastavu ali SDP je bio protiv a i njima su prepustili taj dio oko drzavnih simbola pa je tako i grb od bijele presao u zlatnu boju.
    A u cemu je fora sa Strumfovima?
    Pretpostavljam da je neko nacionalno ostrasceniji jednom ofarbao neki zid, pa su ljudi vidjeli kako se vlast peca na te performanse, pa je postala simbol otpora.
    Isto ka i sa Strumfovima.
    Ili cemo i Strumfove sad proglasit cetnickim, velikosrpskim projektom?
    A u cemu je fora da samoprozvanim protivnicima vlasti smeta ama bas svaki vid i simbol otpora, svemu nadju manu, pa i crnogorskoj zastavi?
    Forever young, i want to be forever young

  12. #4987
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vjerujem e bi ti okrečili džabe ako ćeš u trobojku...

    Sent using Tapatalk
    Nema za džabe ni kod babe
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  13. #4988
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Koji je to posa ako nije tajna? Da nije za smećara ili slično.
    Vojska CG. Ne znam tačno u koji je sektor upao ali ima benificirani radni staž.
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

  14. #4989
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    e pazi na sto se @kenneth pali e ovo dijete od 5 god ne bi povjerovalo

  15. The Following User Says Thank You to Poker_Sindrom For This Useful Post:


  16. #4990
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A u cemu je fora sa Strumfovima?
    Pretpostavljam da je neko nacionalno ostrasceniji jednom ofarbao neki zid, pa su ljudi vidjeli kako se vlast peca na te performanse, pa je postala simbol otpora.
    Isto ka i sa Strumfovima.
    Ili cemo i Strumfove sad proglasit cetnickim, velikosrpskim projektom?
    A u cemu je fora da samoprozvanim protivnicima vlasti smeta ama bas svaki vid i simbol otpora, svemu nadju manu, pa i crnogorskoj zastavi?
    Sa Strumfovima je fora sto je zlopotrijebila djecu i okacila sliku na neku od javnih FB grupa koliko ja shvatih iz nekih letimicnih pregleda stampe jer me aktuelnosti uglavnom ne zanimaju.

    Pa ako ofarbas bilo koju javnu povrsinu u koju god hoces boji u ovoj mjeri i kolicini i to radis organizovano svakako ces izazvati reakciju a tu reakciju mozes okarakterisati kao politicku a svojim amblemima dati time nekakve znakove "otpora". Sve je to marketing. Mogli su uzeti kao boje zutu, ljubicastu i crnu isti bi efekat bio. Neko bi reagovao drugi bi trosili pricu o progonu i ugrozenosti i dok se rekao keks kleli bi se u tradiconalno ljubicastu svetinju.

    Nikad nisi pomislio zasto su svi ti "protesti" sa manama i zasto ljudi koji sebe izbacuju na celu kolona vise lice na osobe sa nekim frustracijama nevezanim za politiku a kojima su svaka smislenost, razum i ideja najveci neprijatelji i udbasi? Nikad se nisi pitao zasto ama bas svaki od celnika opozicije i to bukvalno svaki jedan za drugog kazu da su spijuni i udbasi. Nikad se nisi pitao zasto svaki od angazovanih pojedinaca sa kritickim diskursom prema vlasti sto u javnosti, sto na internetu je osoba sa viskom negativne energije i pljuvacke prema svakom ko ne njeguje njihova razmisljanja? Nikad se nisi pitao jel to normalno i slucajno? Jel to nesto sto je jacalo ili slabilo ovaj rezim? Pa oni su svojim djelovanjem doveli da i na ovako banalnom mjestu tzv opoziciono orjentisani forumasi prave ludu kucu i histeriju umjesto smislenu pricu. Sve ovo gore kao treba da dovede do promjene vlasti i stvaranja tolerantnog drustva!? Hoces li da mijenjas ili "mijenjas"?

  17. #4991
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,762
    Thanks Thanks Given 
    10,916
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije zvoncice nego se primaju po stručnosti hahahahha

    Nemoj da smo naivni majka mu stara i da se pravimo ludi.
    -------
    Svaki direktor škole do jednog je član neke partije, vidimo i po ovim tužbama kako ih partije smjenjuju i postavljaju a poslije isti taj direktor na 'konkursu' bira koga će da zaposli.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Gando, niko ne tvrdi da su direktori firmi regularno primani i po konkursu i ranijim zaslugama...znamo svi kako se kadrovi biraju, ali meni malo ide na živac priča da su bas svi zaposleni u držav om aparatu članovi dps-a...to prosto nije istina! Da li su im rukovodioci članovi - jesu, da li im rukovodioci "preporučuju" da izađu na izbore i sl. sigurno da DA u većini preduzeća...sticajem okolnosti ja poznajem nekoliko njih koji rade u državnom aparatu a nijesu dps pueni pri tome i porodice su im istaknuti članovi opozicionih stranaka...ali rade i niko ih ne ćera evo godinama....da se razumijemo bilo bi licemjerno i neistinito na osnovu ovo malo primjera koje mi znamo prosuditi da nema nepotizma i partijskog zapošljavanja u CG....to je glavna preporuka uvijek....ali mi smeta da SVAKOGA i med.sestru i doktora i učitelja i profesora i vaspitača u vrtiću momentalno etiketirate i jako ružno prozivate iako nemate pojma kako je došao u vrtić, školu, ambulantu....

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Naravno da ima naroda koji ima drzavni posao regularno, od mog drustva samo je jedan trazio dobru vezu da bi upao u ANB.
    U pitanju su tehnicki fakulteti, pa su posao dobili u Prenos, Zeljeznicu, CBCG, tehnicke skole, Elektroprivredu... Jednostavno dodje vrijeme da se stari kadar penzionise, po sistematizaciji je potrebno popuniti X mjesta, prvo se ide preko veza, a kad niko nece (nevjerovatno ali istinito, ima i toga) zaposli se radnik koji je zeljan da radi.

    Statisticka greska ili ne, znam solidan broj regularno zaposljenih, pa cak i dva trazena nazad, jer se nekad i znanje cijeni kad kadra nema ili postojeci nije sposoban da nauci.
    znam ja, ali vidim da naši opozicionari forumaški ne znaju no vrijeđaju sve "listom"

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Amfilohije cestitao Gojkovicu bronzanu medalju:
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...reprezentaciji

    Lijep i mudar potez. Bravo!

    Kad mi se nesto ne dopada, oderem, ne zalim. Kad mi se nesto dopadne, hvalim, iskreno.
    Amfilohije u potonje vrijeme vuče više mudrih poteza...ruku na srce, mudrost mu se i inače ne može odreći, ali ga to ne abolira od svega onoga što je pričao i radio poslednjih decenija....ja mu to ne mogu zaboraviti i vrlo ga podozrivo gledam i sve mu mjerim i ništa mu ne vjerujem na riječ....

    Quote Originally Posted by Zarate View Post
    Ima ima.
    Drug moj je skoro aplicirao za državni posao i dobio isti.
    Cijela familija srbuje, i otvoreno su protiv ove vlasti i DPS-a, ne glasaju nikad iste niti su članovi partije.
    Momak je regularno aplicirao za posao i prošao provjere i zamisli nije konkurs bio namješten. Oni su i dalje protiv vlasti pa čak i ovaj momak što radi za državnu firmu.
    I ide na sve moguće proteste...
    ima naravno, ali definitivno je to rijetka "sreća" generalno...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #4992
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Nema za džabe ni kod babe
    Нека си се активира мало хаха. Испрати и ноћас да видиш бројност

  19. #4993
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    znam ja, ali vidim da naši opozicionari forumaški ne znaju no vrijeđaju sve "listom"
    Ok nećemo nastavljat, nije ni tema, ali nije ok da mi prebacuješ nešto što nisam reka.
    Baš sam bio pažljiv pa sam reka da prezirem samo odluke ili izbor onih koji glasaju radi posla.

  20. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  21. #4994
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    e pazi na sto se @kenneth pali e ovo dijete od 5 god ne bi povjerovalo
    Ne znam da li bi dijete od 5 godina povjerovalo, jer ne zna o čemu se radi, ali ovdje ljudi od 30+ vjeruju Amfiju, DFu i Vijestima :lolblue:
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  22. #4995
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,762
    Thanks Thanks Given 
    10,916
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ok nećemo nastavljat, nije ni tema, ali nije ok da mi prebacuješ nešto što nisam reka.
    Baš sam bio pažljiv pa sam reka da prezirem samo odluke ili izbor onih koji glasaju radi posla.
    izvinjavam se tebi, tvoj sam post citirala onda slučajno ali ova poruka nije bila tebi namijenjena! Iskreno ...više sam mislila na Gandalfa i ne samo na njega ima tu još opozicionara koji bas uvredljivo govore o svakome ko ne misli kao oni...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #4996
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A u cemu je fora sa Strumfovima?
    Pretpostavljam da je neko nacionalno ostrasceniji jednom ofarbao neki zid, pa su ljudi vidjeli kako se vlast peca na te performanse, pa je postala simbol otpora.
    Nije simbol otpora. Okacio sam na neku temu skrinsot dje Milacic poziva sve da se kreci po Crnoj Gori i to je njegova inicijativa i sve je od njega krenulo. Tek par dana nakon njegovog poziva i finansiranja omladine i dosta iscrtanih trobojki su krenuli sa prekrecavanjem trobojki. Nije jedan ili 2 grafita nacrtano pa onda zabrana da se moze reci da je to nekakvi simbol otpora



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #4997
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nije simbol otpora. Okacio sam na neku temu skrinsot dje Milacic poziva sve da se kreci po Crnoj Gori i to je njegova inicijativa i sve je od njega krenulo. Tek par dana nakon njegovog poziva i finansiranja omladine i dosta iscrtanih trobojki su krenuli sa prekrecavanjem trobojki. Nije jedan ili 2 grafita nacrtano pa onda zabrana da se moze reci da je to nekakvi simbol otpora



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije istina. Prva je ofarbana u Donjoj Gorici. Onda su je komunalci prefarbali i od toga je krenulo. Posle toga su krenule izjave Milačića.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  26. #4998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    izvinjavam se tebi, tvoj sam post citirala onda slučajno ali ova poruka nije bila tebi namijenjena! Iskreno ...više sam mislila na Gandalfa i ne samo na njega ima tu još opozicionara koji bas uvredljivo govore o svakome ko ne misli kao oni...
    Moram da ti ispričam 2 priče u vezi zapošljavanja.
    Prvo je glupo reći i generalizirati da su BUKVALNO svi preko veze. Većina je i vrlo dobro znamo koliko to ide i koliko većina cuti....
    Ali da ti ispričam ove 2 priče da bi možda razumjela nedje zbog čega se osjećam ovako i zbog čega "uvredljivo" govorim iako se trudim da ne vrijeđam.

    Prva nas priča vodi u moj rodni grad gdje je jedan moj drugar stariji od mene 10 godina radio u jednoj državnoj firmi i malo po malo svojom sposobnošću došao do mjesta rukovodioca. Počeo je da radi mlad dok je u NK bila opozicija na vlasti(Liberali) a kad su se liberali raspali nije bio član ni jedne partije i potpuno apolitičan lik.
    Međutim toliko je nekome smetalo to što je rukovodilac da su mu prišli tamo 2010 godine i rekli mu da se uzme članska ili otpremnina.
    Uzeo je otpremninu, prodao stan i preselio se sa ženom u BG(žena mu je odatle). Ima 4oro djece koja neće biti djeca CG već neke druge zemlje.

    ---------

    Druga priča je od skorije... Drugar moj strasan koji radi 3 posla i ne spava da bi prehranio porodicu ima suprugu koja je prosvjetni radnik i godinama radi na ugovore. Prije 4-5 godina dok je bila trudna, nijesu joj produžili ugovor nego je na prevaru odradili da ne ode na trudničko jer nije htjela člansku DPS-a, prije godinu ipo dok je radila kao zamjena njenom mužu su prišli SD-ovci i rekli da njegovi i njeni roditelji uzmu članske kao i on i supruga i dobiće ugovor za stalno.
    Odbio je, ugovor joj nije produžen. U aprilu sa 2 djece idu za Njemačku da rade i žive


    --------

    Ovakvih priča ima svuda... Sistematski iseljavaju ono što valja a zadržavaju ono što ne valja i što je pokorno.
    Kroz 10ak godina u CG će ostati samo oni što moraju. Ono što valja ili je otišlo ili se sprema da ide...


    Evo clanak upravo kao poručeno )))

    Zapošljavamo po partijskoj liniji, izborna je godina
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...orna-je-godina
    Last edited by Gandalf_White; 02-02-20 at 17:01.
    One Ring to Rule them all...

  27. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  28. #4999
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije istina. Prva je ofarbana u Donjoj Gorici. Onda su je komunalci prefarbali i od toga je krenulo. Posle toga su krenule izjave Milačića.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Njet. Prekrecavanje grafita je krenulo nakon sto su masovno pocele da se crtaju “grafiti” NAKON njegovog poziva i finansiranja. Taj grafit u Donjoj Gorici je tu stojao dugo vremena (kao i onaj u Bastonu) i niko ga ne bi dirao da nije krenulo masovno da se crta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. #5000
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Mali mi od tetkine starine radi u anb inače zaposlio se skroz regularno bez veze sve najbolji student matematika mu ide strašno kaže da noćas maksimum u pg 7 7 ipo eto da dočara to neka bude puni sportski centar morača

Page 200 of 644 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250300 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •