Page 137 of 644 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #3401
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hvala, ali nije mi bilo pitanje koje su drzave bile na podrucju danasnje Crne Gore, neno na koju se drzavu odnosi rijec "drzava" u recenici "izgrađeni, odnosno pribavljeni iz javnih prihoda države ili su bili u državnoj svojini do 1.decembra 1918. godine" kad je rijec o danasnjem crnogorskom primorju?
    Pa samo ta tehnicka anomalija je dovoljna za obesmisljavanje ovog zakona, no sila Boga ne moli.. Pises zakon o posjedima, zemljistu.. za danasnju drzavu, u njenim danasnjim granicama, a pozivajuci se na status tih parcela kad su bile u posjedu nekih drugih drzava.


  2. #3402
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hvala, ali nije mi bilo pitanje koje su drzave bile na podrucju danasnje Crne Gore, neno na koju se drzavu odnosi rijec "drzava" u recenici "izgrađeni, odnosno pribavljeni iz javnih prihoda države ili su bili u državnoj svojini do 1.decembra 1918. godine" kad je rijec o danasnjem crnogorskom primorju?
    Dobro pitanje. Ovo "ili" je bitno. Znaci, u stvari, i "jedno i drugo". Ovo drugo jasno govori da se misli na kraljevinu Crnu Goru. Veci dio primorja je bio pod Austrougarskom 1918. godine, tako da se zakon ne moze odnositi na taj dio. Granica je bila rijeka Zeljeznica kod Bara, dakle zakon se odnosi na Bar, a ne odnosi na Sutomore:fat:
    Bilo bi besmisleno tvrditi da nesto sto je izgradjeno iz javnih prihoda Austrougarske sad treba da pripadne Crnoj Gori. Po kom osnovu?

  3. #3403
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Dobro pitanje. Ovo "ili" je bitno. Znaci, u stvari, i "jedno i drugo". Ovo drugo jasno govori da se misli na kraljevinu Crnu Goru. Veci dio primorja je bio pod Austrougarskom 1918. godine, tako da se zakon ne moze odnositi na taj dio. Granica je bila rijeka Zeljeznica kod Bara, dakle zakon se odnosi na Bar, a ne odnosi na Sutomore:fat:
    Bilo bi besmisleno tvrditi da nesto sto je izgradjeno iz javnih prihoda Austrougarske sad treba da pripadne Crnoj Gori. Po kom osnovu?
    i to je pokriveno
    Vjerski objekti koji su izgrađeni na teritoriji Crne Gore zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine, a za koje ne postoje dokazi o pravu svojine, kao kulturna baština Crne Gore, državna su svojina.
    da nema koji vjerski objekat ili komad zemlje koji je u vlasnistvu crkve da nije izgradjen prilozima vjernika ili ostavljanjem u zaduzbinu
    odnosi se i na ostale vjerske zajednice takodje, ali ajde svi smo se dofatili pravoslavlja
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #3404
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Molio bih da mi kolege koji su Srbi iz CG odgovore, da li sebe smatraju nacionalnom manjinom, ponoviću da je to meni nenormalno ali sve ide ka tome koliko ja vidim?
    Да одговорим у њихово име, наравно да не мисле да су мањина, нити би то смјели бити.
    Такође сам мишљења да ни муслимани/бошњаци нису мањина, иако то неки можда и желе бит.
    Ни хрвати нису мањина, мислим да би се само албанцима требао задржат статус мањине.

    Али ако се не сматрају мањином у том смислу, не значи да се не сматрају ни пуноправним грађанима црне гора, одкад нису на власти они који су српски настројени. Није тешко схватит зашто се воле оне друге двије верзије заставе и химне, и зашто је по мени било погрешно искључити и тај корпус из процеса доношења одлука о симболина за почетак.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #3405
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    i to je pokriveno
    Vjerski objekti koji su izgrađeni na teritoriji Crne Gore zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine, a za koje ne postoje dokazi o pravu svojine, kao kulturna baština Crne Gore, državna su svojina.
    da nema koji vjerski objekat ili komad zemlje koji je u vlasnistvu crkve da nije izgradjen prilozima vjernika ili ostavljanjem u zaduzbinu
    odnosi se i na ostale vjerske zajednice takodje, ali ajde svi smo se dofatili pravoslavlja
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ispricavam se na cjepidlacenju, ali buduci da mi je struka jezikoslovlje, rekao bih da onda bi redoslijed rijeci u recenici trebao biti malo drukciji, naime

    Vjerski objekti na teritoriju Crne Gore koji su izgrađeni zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine

    Jer ono danasnje:
    Vjerski objekti koji su izgrađeni na teritoriji Crne Gore zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine

    podrzumjeva da se moraju istovjeremo zadovoljiti dva uvjeta:

    - objekti bi se trebali nalaziti na teritoriju koji je bio dio "Crne Gore" do 1. prosinca 1918. godite
    - objekti bi trebali biti izgradjeni zajednickim ulaganjima gradjana

    Stovise, pojam gradjanin takodjer treba da bude objasnen, jer danas se pojam gradjanin cesto rabi kao sinonim za drzavljanina neke drzave i kao takav treba da bude preciziran u tekstu zakona.
    IMHO
    Last edited by A+A; 15-01-20 at 12:58.

  6. #3406
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post

    i to je pokriveno

    Vjerski objekti koji su izgrađeni na teritoriji Crne Gore zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine, a za koje ne postoje dokazi o pravu svojine, kao kulturna baština Crne Gore, državna su svojina.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Hmmmm...ovo se moze tumaciti na razne nacine.

    "izgrađeni na teritoriji Crne Gore zajedničkim ulaganjima građana do 1. decembra 1918. godine"

    Koje Crne Gore? Danasnje, ili one koja je postojala do 1. decembra 1918. godine? Ne moze biti teritorija Crne Gore "do 1. decembra 1918. godine" ono sto nije bila teritorija Crne Gore.

    Ja bih tako. No, ima, sigurno, boljih pravnika da ovo protumace.

  7. #3407
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    i to je pokriveno

    da nema koji vjerski objekat ili komad zemlje koji je u vlasnistvu crkve da nije izgradjen prilozima vjernika ili ostavljanjem u zaduzbinu
    odnosi se i na ostale vjerske zajednice takodje, ali ajde svi smo se dofatili pravoslavlja
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Iako nisam od onih koji idu u dzamije chak se moze reci da sam vishe crkava bio uopshte u zivotu nego u dzamijama,mada mi je to totalno nebitno jer vjerujem u BOGA-ALLAHA kako ga god ko zvao,na svoj nachin,znam da se usluge hodza naplacuju papreno,ali bash papreno da prelazi i granicu pristojnog,pogotovo u situacijama koje ne zelim nikome-sahranama.
    I iskren da budem,pojma nemam da li Islamska zajednica CG je samostalna a mislim da jeste,chisto sumnjam da shalju dio kolacha Hasu u Sarajevo,a josh iskrenije,milije mi je da mu ne shalju,a opet ponavljam,ne znam da li ali mislim da mu ne shalju.
    ...

  8. #3408
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    To su mirna okupljanja za mir i slogu



    Sent using Tapatalk
    Ne kapiram uzimanje ekstremnih slucajeva kao primjer bilo cega. Mislim razumijem ja zloupotrebu toga u odredjenim medijima za manipulaciju sirokih narodnih masa (recimo Portal Analitika, CDM, Dnevne Novine, Antena M itd. sa jedne strane i In4s, Borba, Dan, nerijetko Vijesti itd. sa druge strane) ali ne moramo takve propagande sirit' i po forumu gjde smo, nadam se, nesto kvalitetniji od botova po portalima.

    Vrlo slicna stvar je bila ono kad se onaj co'ek ispred CPC-a krsti lijevom rukom. Mislim nije to ekstremisticki primjer kao u slucaju ove zastave ali jeste jedan primjer koji ni u kojem slucaju ne govori "Vjernici CPC-a se krste lijevom rukom" kao sto se moglo naci u jednom spektru pomenutih medija.

    Koju god stranu gledali, uvijek ce se naci neki ekstremni slucajevi. No oni nikako ne bi trebali da predstavljaju kompletnu grupu nego vise kao "statisticka greska".

    Ovo pricam uopsteno, univerzalno za sve... jer od kad je pocela sva ova prica, masovno se manipulise narod nekim ekstremnim primjerima, nerijetko i izmisljenjim ili dramatizovanim do besvjesti.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  10. #3409
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Dobro pitanje. Ovo "ili" je bitno. Znaci, u stvari, i "jedno i drugo". Ovo drugo jasno govori da se misli na kraljevinu Crnu Goru. Veci dio primorja je bio pod Austrougarskom 1918. godine, tako da se zakon ne moze odnositi na taj dio. Granica je bila rijeka Zeljeznica kod Bara, dakle zakon se odnosi na Bar, a ne odnosi na Sutomore:fat:
    Bilo bi besmisleno tvrditi da nesto sto je izgradjeno iz javnih prihoda Austrougarske sad treba da pripadne Crnoj Gori. Po kom osnovu?
    Po osnovu toga sto zakonodavac smatra da je Crna Gora kao drzava sukcesor Austrougarske na teritoriji koja je pripadala Austrogurskoj a koja je danas u sastavu Crne Gore, pa je samim tim i sukcesor njene imovine.
    Da je zakonodavcu cilj da ograniči podržavljenje crkvene imovine na imovinu koja je bila u svojini KCG kao i po osnovu drugih skupa cinjenica,onda bi prostorno važenje zakona bilo ograničeno na teritoriju nekadašnje KCG a to nije slucaj.Zakon izrečno kaže da će biti podržavljena imovina na teritoriji Crne Gore a ne na teritoriji nekadašnje Kraljevine Crne Gore.

  11. #3410
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne kapiram uzimanje ekstremnih slucajeva kao primjer bilo cega. Mislim razumijem ja zloupotrebu toga u odredjenim medijima za manipulaciju sirokih narodnih masa (recimo Portal Analitika, CDM, Dnevne Novine, Antena M itd. sa jedne strane i In4s, Borba, Dan, nerijetko Vijesti itd. sa druge strane) ali ne moramo takve propagande sirit' i po forumu gjde smo, nadam se, nesto kvalitetniji od botova po portalima.

    Vrlo slicna stvar je bila ono kad se onaj co'ek ispred CPC-a krsti lijevom rukom. Mislim nije to ekstremisticki primjer kao u slucaju ove zastave ali jeste jedan primjer koji ni u kojem slucaju ne govori "Vjernici CPC-a se krste lijevom rukom" kao sto se moglo naci u jednom spektru pomenutih medija.

    Koju god stranu gledali, uvijek ce se naci neki ekstremni slucajevi. No oni nikako ne bi trebali da predstavljaju kompletnu grupu nego vise kao "statisticka greska".

    Ovo pricam uopsteno, univerzalno za sve... jer od kad je pocela sva ova prica, masovno se manipulise narod nekim ekstremnim primjerima, nerijetko i izmisljenjim ili dramatizovanim do besvjesti.
    Slažem se Fidele.
    Ali ovakvi primjeri ka` sa slike, nijesu osuđeni od ostalih učesnika protesta, već imaju podršku od njih.
    To je jako zabrinjavajuće...

  12. #3411
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Slažem se Fidele.
    Ali ovakvi primjeri ka` sa slike, nijesu osuđeni od ostalih učesnika protesta, već imaju podršku od njih.
    To je jako zabrinjavajuće...
    Pa oni iz CPC-a su opravdavali ljevorukog co'eka, poslije manipulacijama pokusavali da prikazu da je slika okrenuta itd.

    Slazem se da ta 2 primjera nemaju istu tezinu ali 'mehanizam manipulacije' je jako slican.

    Samo bacis neku kosku i narod glodje kao lud, bice da je od glasi i nemastine. Ali to su sporedne stvari, pored identitetskih.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #3412
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Slažem se Fidele.
    Ali ovakvi primjeri ka` sa slike, nijesu osuđeni od ostalih učesnika protesta, već imaju podršku od njih.
    To je jako zabrinjavajuće...
    Na koji način i ko je trebao ovo da osudi? Odakle je uopšte ova slika? Ja je prvi put vidim na forumu. I ko je to dao podršku ovome? Budi precizan molim te.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  14. #3413
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa oni iz CPC-a su opravdavali ljevorukog co'eka, poslije manipulacijama pokusavali da prikazu da je slika okrenuta itd.

    Slazem se da ta 2 primjera nemaju istu tezinu ali 'mehanizam manipulacije' je jako slican.

    Samo bacis neku kosku i narod glodje kao lud, bice da je od glasi i nemastine. Ali to su sporedne stvari, pored identitetskih.
    To da.
    Ja se samo nadam da će narod jednog dana shvatit koja je pozadina djelovanja i jednih i drugih.
    To bi bio spas.

  15. #3414
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hvala, ali nije mi bilo pitanje koje su drzave bile na podrucju danasnje Crne Gore, neno na koju se drzavu odnosi rijec "drzava" u recenici "izgrađeni, odnosno pribavljeni iz javnih prihoda države ili su bili u državnoj svojini do 1.decembra 1918. godine" kad je rijec o danasnjem crnogorskom primorju?
    Nisam pravnik, ali koliko shvatam Crna Gora nasljeđuje pravo na teritoriju koja je bila Austro-Ugarska (ovim se preskače KSHS, KJ, FNRJ, SFRJ, SRJ i SCG (odnosno kako je to rješeno u državama nasljednicama), te se odnosi i na nju. To da li je u zakonu napisano pravilno to što je namjera je ,,drugi je par cipela". Slažem se, nije dobro napisano, a dodao bih i da ga nije trebalo donjeti ovakvog kakav jeste (da, treba zakon kojim bi bilo regulisanje rada vjerskih zajednica, da se i tu razumujemo).

  16. #3415
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    podgorica
    Posts
    1,423
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Stigla prije pola sata

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #3416
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    To su mirna okupljanja za mir i slogu

    Sent using Tapatalk
    Nezavisno bio Srbin ili Crnogorac ali zamisli tu pamet koja je ovu zastavu osmislila. Pravi duhovnik i hriscanin. Pravoslavac takoreci.

  18. #3417
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Можда мало да укључиш мозак би сватио поенту заставе. Не мијења свако вјеру за вечеру ка понеки ође.

  19. #3418
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    To su mirna okupljanja za mir i slogu

    Sent using Tapatalk
    Ova zastava me podsjeti na onu 'Za kralja i otadzbinu' s kojom su marširali ulicama Vukovara devedeset prve

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  20. #3419
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Можда мало да укључиш мозак би сватио поенту заставе. Не мијења свако вјеру за вечеру ка понеки ође.
    Pa da. Pogotovo ove lobanje i nozevi su pravi smisao hriscanske vjere. Tacno se vidi da je biblija bila inspiracija. Sto se radi sa duhovnicima po CG ccc...


  21. #3420
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Можда мало да укључиш мозак би сватио поенту заставе. Не мијења свако вјеру за вечеру ка понеки ође.
    Oćemo li pobit sve nepravoslavne Gruno?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  22. #3421
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    e sve mi je jasno kad vas napalise ovom zastavom hahahaaahah

  23. The Following User Says Thank You to Poker_Sindrom For This Useful Post:


  24. #3422
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    https://svetosavlje.org/pravoslavlje-ili-smrt/

    Момци не палињајте се, а и покушајте да схватите како је груна стар схватио поруку, прије би умро него се одрекао вјере а на убијао ко неће да буде православац.

    Што је падобранаца...
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  25. #3423
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    https://svetosavlje.org/pravoslavlje-ili-smrt/

    Момци не палињајте се, а и покушајте да схватите како је груна стар схватио поруку, прије би умро него се одрекао вјере а на убијао ко неће да буде православац.

    Што је падобранаца...
    Pa to. Ko je drugacije shvatio? Ove lobanje i nozevi su samo poruke miroljubive koegzistencije. Ja ne znam sta je ovome narodu. Prelijepa crna zastava sa porukama mira i oni povilenili.

  26. #3424
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Јес, сваку ноћ вичу нож жица сребреница, и ритуално пале лутке мираша. Добро је да сте нашли ову слику не би имали што причат.

    https://antenam.net/index.php/drustv...tojati-bez-cpc

    "Sad i narod zna da Crna Gora ne može postojati bez Crnogorske pravoslavne crkve. CPC je stvarala ovu državu. Žele da uzmu u njihovo vlasništvo ono što smo mi do 1920. pravili nakon oslobođenja od Turske. To je nemoguće", istakao je mitropolit CPC za Al Jazeera.

    Ukoliko se crkve i manastiri ne bi vratili Crnoj Gori, pa tek onda Crnogorskoj pravoslavnoj crkvi, onda Crna Gora kako je kazao mitropolit CPC ne bi postojala kao država.

    Priznaje i da trenutni odnosi sa SPC nijesu sjajni.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  27. #3425
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Јес, сваку ноћ вичу нож жица сребреница, и ритуално пале лутке мираша. Добро је да сте нашли ову слику не би имали што причат.

    https://antenam.net/index.php/drustv...tojati-bez-cpc

    "Sad i narod zna da Crna Gora ne može postojati bez Crnogorske pravoslavne crkve. CPC je stvarala ovu državu. Žele da uzmu u njihovo vlasništvo ono što smo mi do 1920. pravili nakon oslobođenja od Turske. To je nemoguće", istakao je mitropolit CPC za Al Jazeera.

    Ukoliko se crkve i manastiri ne bi vratili Crnoj Gori, pa tek onda Crnogorskoj pravoslavnoj crkvi, onda Crna Gora kako je kazao mitropolit CPC ne bi postojala kao država.

    Priznaje i da trenutni odnosi sa SPC nijesu sjajni.
    ko to ? Padre makelele? Onaj Srbin? ne vjr da bi on ovo izjavio

Page 137 of 644 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •