Page 253 of 644 FirstFirst ... 153203243249250251252253254255256257263303353 ... LastLast
Results 6,301 to 6,325 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #6301
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    fala johny što si mi objasnio da sam živio u zabludi da sam Crnogorac i da sam ja ipak Srbin koji podržava SPC tako što je u nedelju prošetao malo




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    O tvojoj nacionalnoj pripadnosti jedne ne nepisah. Naprotiv, ona je samo tebi relevantna i samo ti je neprekidno pokušavaš da nametneš kao temu.
    Kako god hoćeš.
    In vino veritas

  2. #6302
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Bili smo dužni 700 miliona€.

    U medjuvremenu smo rasprodali sve živo i urbanistički uništili neke gradove, Budvu prije svega, pregradili i uništili dobrim dijelom planinske pitke rijeke, krčimo šume i izvozimo građu, betonirasmo obalu, sipamo u prsli MNA 165 milki a dajemo aerodrome za 100, ogroman procenat imovine i obale u stranom vlasništvu, CRBC može da nam plijeni imovinu ako ne budemo vraćali kredit za put koji kasni, ulažemo 200 miliona u skijališta bez sistema za osnježavanje u vrijeme globalnih klimatskih promjena, sve bez ikakve logike itd. itd....

    Sada smo, nakon rasprodaje silne imovine, dužni 3 milijarde i 700 miliona€, a slabo što više ima da se proda.

    I sad treba da takvim "domaćinima" da damo da upravljaju crkvenom imovinom??

    Mislim, da imamo neku normalnu vlast pa prosti jadi, da čovjek i razmisli šta je bolje za državu, ovako ovim ekspertima dati nešto na upravljanje.... neka hvala.

    Meni kao Crnogorcu puca ona rabota za 90% stvari o kojima drve sa državne televizije. Samo želim normalnu državu i društvo u kom bi odrastala moja djeca, a ne klijentelističku i partijsku državu i institucije. Ne tražim ništa drugo. Ok?










    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-02-20 at 12:16.

  3. The Following 6 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #6303
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I njega kao izvrsioca i Velikog Vodju kao naredbodavca.

    Da je Daka i rekao "necu" nasao bi se neki drugi da izvrsi naredjenje.
    A presvijetli daka je znači bio ucijenjen da se bogati od rata? čudo kako se jedan takav veliko mučenik se nije odupro prljavim parama.

  5. #6304
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bili smo dužni 700 miliona€.

    U medjuvremenu smo rasprodali sve živo i urbanistički uništili neke gradove, Budvu prije svega, pregradili i uništili dobrim dijelom planinske pitke rijeke, krčimo šume i izvozimo građu, betonirasmo obalu, sipamo u prsli MNA 165 milki a dajemo aerodrome za 100, ogroman procenat imovine i obale u stranom vlasništvu, CRBC može da nam plijeni imovinu ako ne budemo vraćali kredit za put koji kasni, ulažemo 200 miliona u skijališta bez sistema za osnježavanje u vrijeme globalnih klimatskih promjena, sve bez ikakve logike itd. itd....

    Sada smo, nakon rasprodaje silne imovine, dužni 3 milijarde i 700 miliona€, a slabo što više ima da se proda.

    I sad treba da takvim "domaćinima" da damo da upravljaju crkvenom imovinom??

    Mislim, da imamo neku normalnu vlast pa prosti jadi, da čovjek i razmisli šta je bolje za državu, ovako ovim ekspertima dati nešto na upravljanje.... neka hvala.

    Meni kao Crnogorcu puca ona rabota za 90% stvari o kojima drve sa državne televizije. Samo želim normalnu državu i društvo u kom bi odrastala moja djeca, a ne klijentelističku i partijsku državu i institucije. Ne tražim ništa drugo. Ok?










    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Iz Jugoslavije smo, da budemo precizni, naslijedili 290 miliona eura duga koji je, realno, trebao biti manji (umanjen za neko zlato u SAD, klirinški dug,...) ali ovi naši nisu ništa uradili po tom pitanju. https://forum.cdm.me/showthread.php?...%23263%3Bnost-!

    Sve više sam uvjeren da je zakon ispunio svoju svrhu. Ne trebaju podzakonska akta, ne treba ništa...

  6. #6305
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

  7. #6306
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    fala johny što si mi objasnio da sam živio u zabludi da sam Crnogorac i da sam ja ipak Srbin koji podržava SPC tako što je u nedelju prošetao malo




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa Milo i kompanija oće da nas konačno podijele, odnosno stvaraju još veći razdor i mržnju, oće silu na sramotu da nas stave u srpski ili crnogorski koš. Oni koji šetaju za njih su Srbi. Jer Crkva je Srpska. A to što je i pravoslavna, i hrišćanska, i kanonska, i to što ta organizacija ne poznaje naciju ni politiku to njima nije bitno.
    Njima je bitna samo nacija, kao da je nacija bog. Osviješćenima je jasno da su nacije politički pojam koji nema nikakvu životnu suštinu već samo pravljenje razdora i podjela.
    Tako kod nas imate dva rođena brata koji su nacionalno podijeljeni. To dokazuje svu besmisao nacije.

  8. #6307
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Ovo je pokušaj obmane i neistinu prikazati kao istinu. Miraš Dedaić je raščinjen pre formiranja NVO organizacije (nove crkve ako ti je draže) i nikakve veze nema sa njegovim angažmanom u CPC.
    Evo šta kaže Vaseljenski patrijarh Vartolomej:
    "- Miraš Dedeića nikada ne može da dobije bilo kakvu autokefaliju za tu njegovu lažnu crkvu. I kako bismo nešto tako dozvolili nekome koga smo raščinili. Kako ja sada mogu da dam autokefalnost nekome koga sam raščinio? Za nas je Dedeić samo raščinjeni sveštenik koji je ekskomuniciran iz crkve. Ponavljam, nikada nećemo dati autokefaliju takozvanoj CPC."
    Pa eno sam izbacio citavo izlaganje Vartolomeja. Miras je jos dok je bio u Rimu zagovarao osnivanje CPC, zato je i rascinjen, jer po kanonu ne smije svjestenik da se odmetne i osniva svoju crkvu. Problem je samo sto je tada bio u pravu.

  9. #6308
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    i to što ta organizacija ne poznaje naciju ni politiku to njima nije bitno.
    Ne poznaje naciju !!! Koji si ti gejnije to je neviđeno

    Kažeš organizacija koja u svom imenu ima ime jedne nacije ne poznaje naciju,
    kažeš da organizacija iz koje su se čule izjave poput "Crnogorska nacija je kopile" ne poznaje naciju
    kažeš da organizacija koja je jedan od glavnih činilaca ratova u EX YU ne poznaje politiku
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #6309
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Odličan prilog o Amfilohiju, kamera ne zaboravlja ljubav prema Crnoj Gori i braći crnogorcima eee ko vas ne zna.

  11. The Following User Says Thank You to kupus For This Useful Post:


  12. #6310
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Odličan prilog o Amfilohiju, kamera ne zaboravlja ljubav prema Crnoj Gori i braći crnogorcima eee ko vas ne zna.
    Наш народ има памћење рибице из акваријума и треба га редовно освјежавати, јер ако оставимо да нам памћење "освјежавају" Пинк, Хепи, ДФ, СПЦ и слични, имаћемо озбиљан проблем, који се у неком мањем обиму већ манифестује.Само ни другарима из власти не одговара то освјежавање памћења, знамо зашто.Уз Радована, Риста, Аркана, бјеше и Килибарда.А неко је убио 50.000 цивила.

    Углавном одлична емисија, и таквих треба да је што више.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  14. #6311
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,011
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Pa eno sam izbacio citavo izlaganje Vartolomeja. Miras je jos dok je bio u Rimu zagovarao osnivanje CPC, zato je i rascinjen, jer po kanonu ne smije svjestenik da se odmetne i osniva svoju crkvu. Problem je samo sto je tada bio u pravu.
    Mirash je ljudina,lichno sam razgovarao sa njim par puta i ima se shta chut,da ne bude zabune i za Rista sam chuo da je prijatan sagovornik,od ovoga poznanika shto se pogadju oko placa.
    ...

  15. #6312
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Da neće za Mila kakvu emisiju sličnu snimit...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. #6313
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne poznaje naciju !!! Koji si ti gejnije to je neviđeno

    Kažeš organizacija koja u svom imenu ima ime jedne nacije ne poznaje naciju,
    kažeš da organizacija iz koje su se čule izjave poput "Crnogorska nacija je kopile" ne poznaje naciju
    kažeš da organizacija koja je jedan od glavnih činilaca ratova u EX YU ne poznaje politiku
    Апостол Павле у својој Посланици Ефесцима цркву дефинише на следећи начин: „Црква је Тело Христа Спаситеља, Главе, Онога Који све испуњава у свему“(Еф. 1, 22). У Посланици Јеврејима он пореди Цркву са Небеским Јерусалимом, где заједно бораве Анђели и душе праведника.
    https://sr.wikipedia.org/wiki/Хришћанска_црква

    Znaš ti dobro na što sam mislio, niko te ne pita koje si nacije kad oćeš u Crkvu.

  17. #6314
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Demokratija u punom sjaju.


    Dakić za CdM: Vojnicima nije mjesto na protestima gdje su samo zastave druge države
    Izvor: CdM16:31(126)
    Dragutin Dakić
    348
    SHARES
    Svaki vojnik dužan je da bude bezuslovno lojalan Crnoj Gori i štiti njen integritet i suverenitet. Niko vojnicima ne zabranjuje da praktikuju vjeru na način kako se to vrši, ali učestvovanje na protestima na kojima ima vidljivih primjesa politike, na kojima se mogu vidjeti samo zastave druge države je nedopustivo, kazao je za CdM brigadni general Dragutin Dakić, načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore u odgovoru na pitanje da li je pripadnicima VCG zabranjeno da prisustvuju litijama.

    Portal Večernjih novosti objavio je danas informaciju da bi ripadnici Vojske Crne Gore trebalo bi da utiču na članove svojih porodica i da ih odvrate od prisustva na protestima protiv Zakona o slobodi vjeroispovijesti.

    “Protiv pripadnika Vojske koji budu prisustvovali litijama biće pokrenut disciplinski postupak i biće – udaljeni iz službe”, navode Novosti.

    Ovu informaciju su prenijeli brojni srpski i neki mediji u Crnoj Gori.

    Sve navode Novosti Dakić demantuje i pojašnjava koja su prava i obaveze zaposlenih u crnogorskoj Vojsci. Između ostalog Novosti u navele da je 6. februara ove godine održan kolegijum načelnika Generalštaba, ali Dakić tvrdi i da ta informacija nije tačna.

    “U sklopu redovnog obilaska jedinica, kao što je javnost pravovremeno obaviještena, 22.01, 29.01 i 07.02 informisao sam vojnike o aktuelnoj situaciji u državi. U cilju doprinosa suprotstavljanju širenja lažnih vijesti koje plasiraju portali poput Novosti i njima slični iz Republike Srbije i Crne Gore, a zbog objektivnog i istinitog informisanja javnosti, želio bih da Vam ukažem na nekoliko principa koji proizilaze iz Kodeksa vojne etike. Svi pripadnici Vojske Crne Gore dužni su da se ponašaju u skladu sa Kodeksom vojne etike koji propisuje da sva lica u službi u Vojsci Crne Gore službu vrše u skladu sa Ustavom i Zakonom o Vojsci Crne Gore”, kaže Daskić za CdM.

    On naglašava da onaj je ko je angažovan u Vojsci je u obavezi da se u javnom i privatnom životu pridržava etičkih principa, a naročito izražavanju lojalnosti državi Crnoj Gori, vrijednostima crnogorske Vojske koje proističu iz patriotizma kao osnovne zajedničke vrijednosti i ostalih načela koje Kodeks propisuje.

    Prema njegovim riječima Kodeks propisuje da lice u službi u Vojsci ne smije da prisustvuje događaju ili aktivnosti koja promoviše netrpeljivost prema drugim licima ili diskriminaciju, kao ni da učestvuje u aktivnostima ili događajima iz kojih proizilaze poruke mržnje, uvrede ili se izražava netolerancija prema drugim licima.

    Načelnik Generalštaba VCG je u izjavi za CdM jasno iznio lični stav u vezi aktuelnih protesta povodom Zakona o slobodi vjeroispovijesti i to vrlo precizno i jasno.

    “To što portal Novosti iznosi, predstavlja samo nastavak agresivne kampanje dezinformisanja koja se vodi u i protiv Crne Gore, a koja je podržana radikalnim elementima na političkoj i vjerskoj sceni Crne Gore. Svaki vojnik, počevši od mene, dužan je da bude bezuslovno lojalan Crnoj Gori i štiti njen integritet i suverenitet. Devedesetih godina bili smo svjedoci kada su crkva i vojska rame uz rame učestvovale u događajima na prostorima bivše Jugoslavije i vidjeli smo kako se to završilo. Ratovi, razaranje, siromaštvo i nazadovanje cijelog društva. Taj ko misli da treba da brani crkvu od zakona, tome nije mjesto u Vojsci Crne Gore, jer se od istog tog vojnika očekuje da brani državu u skladu sa zakonima i Ustavom”, poručio je Dakić.

    On naglašava da niko vojnicima ne zabranjuje da praktikuju vjeru na način kako se to vrši, ali učestvovanje na protestima na kojima ima vidljivih primjesa politike, na kojima se mogu vidjeti samo zastave druge države je nedopustivo.

    “Posebno kada se najavljuju “postrojavanja ratnih drugova”, a Crna Gora i nacionalni Crnogorci nipodaštavaju, vrijeđaju i satanizuju. Dakle, da rezimiram, dokle god budem na čelu Vojske, neću dopustiti da se sa pripadnicima Vojske manipuliše u političke, vjerske, nacionalne i bilo koje druge svrhe, ali isto tako ću zahtijevati od svakog oficira, podoficira, vojnika i svih koji su na službi u Vojsci da službu vrše časno, dostojanstveno, nepristrasno i politički neutralno. Za sve one koji žele da se bave politikom nije i neće biti mjesta u Vojsci”, jasan je Dakić.

    Crna Gora, kako je istakao, danas predstavlja zemlju koja je članstvom u NATO i progresima u okviru pregovora sa Evropskom unijom daleko iza sebe ostavila političku retoriku 90-tih godina, kao što je i daleko odmakla od društava koja se nalaze u konstantnom vrtlogu tranzicije, jasno se opredijelivši za vrijednosti na kojima počiva Alijansa.
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #6315
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,952
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,666
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    https://www.kurir.rs/region/crna-gor...-lekciju-video


    "Citavu Pivu ćemo prefarbati u SRPSKE zastave..."

    Najjace da ih 10 000 pitaš , 9990 ne bi znalo što mu ne odgovara kod zakona i kako ga ugrožava....

  20. #6316
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    https://www.kurir.rs/region/crna-gor...-lekciju-video


    "Citavu Pivu ćemo prefarbati u SRPSKE zastave..."

    Najjace da ih 10 000 pitaš , 9990 ne bi znalo što mu ne odgovara kod zakona i kako ga ugrožava....
    to smo doktorirali...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  21. #6317
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default Crkva nad Crkvama…

    e ovo su već ti ekstremi o kojima ne treba puno raspravljati. to je ono što je posledica ovakvog zakona. zbog toga se nadam da će se ovo pitanje ubrzo riješiti, jer je ludilo mozga klasično u društvu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 19-02-20 at 19:04.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #6318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    ...

    Najjace da ih 10 000 pitaš , 9990 ne bi znalo što mu ne odgovara kod zakona i kako ga ugrožava....
    Znaju oni odlicno. Kome bi radije povjerili manastir, DPSu ili SPC? Sve je narodu tu jasno i ne moze ih zbuniti nikakva Pazinova palamudjenja o 16 nivoa pravne zastite.

    Ali znas ko veze nema o zakonu? Onih 42 poslanika sto su ga izglasali u 3 ujutru. Nista o zakonu ne znaju sem da im je receno da se Sefu ne pojavljuju na oci ako ne oposle to.

  23. The Following 5 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  24. #6319
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default




    Nego @kenneth, jesi li se napokon pomirio da smo NATO clanica, ili i dalje mislis da je to zlocinacka organizacija u kojoj nam nije mjesto?
    Forever young, i want to be forever young

  25. #6320
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    21 вијек срце Европе, искључујућу се телевизије да се не би чуло што се очито не смије. Спаваш ли мирно Сјеверна Кореја!?

  26. #6321
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Internet nisu ugasili. Još.

  27. #6322
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-gojko-perovic

    Program Televizije Budva nije moguće pratiti preko kablovskih operatera. Neprosredno pred početak najavljene emisije na kanalu lokalnog javnog emitera, u kojoj je najavljeno gostovanje rektora Cetinjske bogoslovije Gojka Perovića, prekinut je program

    dobro veče
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #6323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-gojko-perovic

    Program Televizije Budva nije moguće pratiti preko kablovskih operatera. Neprosredno pred početak najavljene emisije na kanalu lokalnog javnog emitera, u kojoj je najavljeno gostovanje rektora Cetinjske bogoslovije Gojka Perovića, prekinut je program

    dobro veče
    Alo ?

    O čemu se radi

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  29. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  30. #6324
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zasto?
    Bas je prirodan covjek? Zasto on bilo kome smeta? TJ. Kako takav jednostavan - domaci covjek, moze smetati?
    Isfoliranih, plasticnih, odrodjenih od CG prirodnosti, i nekakvih sektasa tajnih drustava (kvazi) na TV non stop...

    Hvala Lepo

  31. #6325
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Значи свакога ко мисли другачије забранити, а наводно тежимо ЕУ, и Европским вриједностима? Са тобом се не слажем ни у чему вјероватно, али ми не би пало на памет да ти забраним да своје мишљење изнесеш.
    Last edited by Brk; 19-02-20 at 20:34.

  32. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


Page 253 of 644 FirstFirst ... 153203243249250251252253254255256257263303353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •