Page 568 of 644 FirstFirst ... 68468518558564565566567568569570571572578618 ... LastLast
Results 14,176 to 14,200 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #14176
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Valjda treba da se procesuiraju i oni koji dođu i kače zastave na tuđu imovinu? Ili misliš da može svako da ti dođe i okači zastavu na kuću?
    Taj objekat je kulturno blago Crne Gore, nauči to.
    Tu su živjeli crnogorski vladari, tu se dočekala i proslavila državnost nekad davno .
    Zakon o kulturnoj baštini je mnogo iznad nekakvog ugovora i bilo čijih vlažnih snova .
    Ne može prostije.
    Tu se može organizovati obilježavanje nama značajnih datuma i događaja, uz svo poštovanje naše velike svetinje. Crnogorske.
    Sigurno nećemo napravit žurku kao Amfilohiju na grob što ste pravili, nego crnogorski - 4 strofe himne će se pjevati.
    Last edited by funky^junkie; 08-08-22 at 00:31.

  2. The Following User Says Thank You to funky^junkie For This Useful Post:


  3. #14177
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Lijepo na manastir vratiti barjak koji se viorio do 1992-e i svi srećni i zadovoljni.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  4. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  5. #14178
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Lijepo na manastir vratiti barjak koji se viorio do 1992-e i svi srećni i zadovoljni.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Kako kad gruna ne da, veli da je to njegovo
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #14179
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    Taj objekat je kulturno blago Crne Gore, nauči to.
    Tu su živjeli crnogorski vladari, tu se dočekala i proslavila državnost nekad davno .
    Zakon o kulturnoj baštini je mnogo iznad nekakvog ugovora i bilo čijih vlažnih snova .
    Ne može prostije.
    Tu se može organizovati obilježavanje nama značajnih datuma i događaja, uz svo poštovanje naše velike svetinje. Crnogorske.
    Sigurno nećemo napravit žurku kao Amfilohiju na grob što ste pravili, nego crnogorski - 4 strofe himne će se pjevati.
    Aha. Lijepe su emocije, patos, patetika i sve to.

    Nego, ipak ne možeš ljudima po njihovoj imovini da kačiš zastave kako ti padne na pamet. Ne da zakon. Inače bi sjutra druge grupe mogle predsjedniku na njegovu zgradu da krenu da kače crnogorsku trobojku, koja je takođe zakonom zaštićena. Mislim, ako će društvo u haos takav da ide može i to, ali ja bih radije da se zakon poštuje.
    Last edited by SKOJ; 08-08-22 at 02:17.

  7. #14180
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,853
    Thanks Thanks Received 
    3,669
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nego, ipak ne možeš ljudima po njihovoj imovini da kačiš zastave kako ti padne na pamet.
    U pravu si, treba skinuti sve trobojke sa hramova.
    No pasaran!

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #14181
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,633
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    pa burazeri šta se dogovorismo na kraju,jel privatna imovina neotuđiva,kao što piše u ovom nesretnom nam ustavu ili je samo tvoja imovina neotuđiva

  10. #14182
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Aha. Lijepe su emocije, patos, patetika i sve to.

    Nego, ipak ne možeš ljudima po njihovoj imovini da kačiš zastave kako ti padne na pamet. Ne da zakon. Inače bi sjutra druge grupe mogle predsjedniku na njegovu zgradu da krenu da kače crnogorsku trobojku, koja je takođe zakonom zaštićena. Mislim, ako će društvo u haos takav da ide može i to, ali ja bih radije da se zakon poštuje.
    "Njihova veli imovina".
    Ako misliš da će Cetinjani a i ostali Crnogorci da se pomire sa tim da je Cetinjski manastir vlasništvo Srpske pravoslavne crkve ti nisi normalan.

    Ako društvo ide u haos jer se kači crnogorska zastava na crnogorski manastir koji je kulturno blago broj jedan i istorijski temelj ove države, neka ide u haos.
    Last edited by ASC; 08-08-22 at 06:37.

  11. #14183
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,633
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    a sa čim bi se pomirili cetinjani i 'crnogorci'?da se oduzme manastir mitropoliji crnogorsko primorskoj i šta onda sa njim?da se kače zastave kako kome se digne i šta još?

  12. #14184
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    A najjače je što "oni" misle da imaju veće pravo na taj manastir od Srba u Crnoj Gori.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  13. #14185
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,722
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Ove su crkve i manastiri ka` restorani za svadbe.
    Jedne neđelje crnogorska a druge trobojka

  14. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  15. #14186
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    A trobojka nije crnogorska?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  16. #14187
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Aha. Lijepe su emocije, patos, patetika i sve to.

    Nego, ipak ne možeš ljudima po njihovoj imovini da kačiš zastave kako ti padne na pamet. Ne da zakon. Inače bi sjutra druge grupe mogle predsjedniku na njegovu zgradu da krenu da kače crnogorsku trobojku, koja je takođe zakonom zaštićena. Mislim, ako će društvo u haos takav da ide može i to, ali ja bih radije da se zakon poštuje.
    Ajdeee. Što to pričaš.
    Sjećam se ovako si i prije 20 godina pričao da se makne zastava sa 4S u Kotor sa crkve. Inače je ona daleko od crnogorske, bilo koje istorijski gledano unazad.
    To je ista ona crkva za koju i dan danas čekamo video dokaze da je neko mokrio na njene zidove. Loš je internet u Kotor pa se sporo uploaduje, preko 56k modema biće.

    Fina principijelnost koja izbija iz vas od 30tog avgusta. Ok je kad policija tuče jer sad su naši, nije bilo dobro kad su nas tukli prije 30tog.
    To je ta neka priča.

    Quote Originally Posted by umart View Post
    pa burazeri šta se dogovorismo na kraju,jel privatna imovina neotuđiva,kao što piše u ovom nesretnom nam ustavu ili je samo tvoja imovina neotuđiva
    Ali to baš ne piše u našem ustavu.

    Quote Originally Posted by umart View Post
    a sa čim bi se pomirili cetinjani i 'crnogorci'?da se oduzme manastir mitropoliji crnogorsko primorskoj i šta onda sa njim?da se kače zastave kako kome se digne i šta još?
    Samo da se vrati kome i pripada, narodu Crne Gore. Nijesu ga Nemanjići zidali ni osnivali no Ivan Crnojević. Mada znajući pojedine, naći će dokaz da je Ivan crnojević Srbin. DNK analiza (made by Pink & Happy) utvrtdila

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    A najjače je što "oni" misle da imaju veće pravo na taj manastir od Srba u Crnoj Gori.
    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Još jače je što Srbi misle da treba da imaju veća prava od Crnogoraca u državi Crnoj Gori a ta ista prava koja traže ovdje nemaju ni u samoj Srbiji.
    Last edited by hercules; 08-08-22 at 08:46.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  18. #14188
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Hahahahaha. Srbiji kažeš. Kakve veze ima Srbija? Rado bi ti to povezao ali ne ide. A to što ti kao Crnogorac misliš da imaš veća prava od bilo koga u Crnoj Gori (građanskoj državi) dovoljno govori o tome kako razmišljaš. A tek da imaš veća prava na bilo šta od ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi, a svi preci su im odakle i tvoji. I isto se borili za ovo parče zemlje kao i tvoji. Neki možda i više. Kao onaj Dapčević iz Ljubotinja npr.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  19. #14189
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Hahahahaha. Srbiji kažeš. Kakve veze ima Srbija? Rado bi ti to povezao ali ne ide. A to što ti kao Crnogorac misliš da imaš veća prava od bilo koga u Crnoj Gori (građanskoj državi) dovoljno govori o tome kako razmišljaš. A tek da imaš veća prava na bilo šta od ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi, a svi preci su im odakle i tvoji. I isto se borili za ovo parče zemlje kao i tvoji. Neki možda i više. Kao onaj Dapčević iz Ljubotinja npr.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Dedukcija ti nije jača strana. I kad se sve svodi na što bi bilo kad bi bilo, onda uvijek bude pogrešna. Ja ne rekoh da treba da imaju manja prava od Crnogoraca. To što si ti to tako umislio je tvoj problem.
    Inače pođi u BG i probaj CG zastavu da prostreš preko nekog manastira. Pa nam se javi ako preživiš i kad izađeš iz zatvora.

    Već ti rekoh, po popisu ima Ljubotinjana koji se pišu kao srbi. Nije problem. Ako je 1% Srba na Ljubotinj veće od 99% Crnogoraca onda ti imaš problem sa logikom.
    Ko se koliko borio, nemoj me ti učit.
    Imao sam sreću da slušam priče od nekoliko preživjelih boraca iz 13julskog ustanka, što se kaže iz prve ruke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #14190
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,853
    Thanks Thanks Received 
    3,669
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    A trobojka nije crnogorska?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ne vala.

    https://www.britannica.com/place/Montenegro

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  21. #14191
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,633
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ajdeee. Što to pričaš.
    Sjećam se ovako si i priie 20 godina pričao da se makne zastava sa 4S u Kotor sa crkve. Inače je ona daleko od crnogorske, bilo koje istorijski gledano unazad.
    To je ista ona crkva za koju i dan danas čekamo video dokaze da je neko mokrio na njene zidove. Loš je internet u Kotor pa se sporo uploaduje, preko 56k modema biće.

    Fina principijelnost koja izbija iz vas od 30tog avgusta. Ok je kad policija tuče jer sad su naši, nije bilo dobro kad su nas tukli prije 30tog.
    To je ta neka priča.


    Ali to baš ne piše u našem ustavu.



    Samo da se vrati kome i pripada, narodu Crne Gore. Nijesu ga Nemanjići zidali ni osnivali no Ivan Crnojević. Mada znajući pojedine, naći će dokaz da je Ivan crnojević Srbin. DNK analiza (made by Pink & Happy) utvrtdila



    Još jače je što Srbi misle da treba da imaju veća prava od Crnogoraca u državi Crnoj Gori a ta ista prava koja traže ovdje nemaju ni u samoj Srbiji.
    nije problem,kad se već vatamo za semantiku:

    https://www.paragraf.me/propisi-crne...crne-gore.html

    Član 58

    Jemči se pravo svojine.

    Niko ne može biti lišen ili ograničen prava svojine, osim kada to zahtijeva javni interes, uz pravičnu naknadu.
    što se tiče nemanjića i ivana crnojevića,kakve veze imaju oni sa 'narodom crne gore'?

  22. #14192
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,196
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    755
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Ja mislim da ovo komentarišu (papanikolau nikolaidis - zekan baki zeković nvo i sveto vučinić)

    Svaka druga im je mi crnogorci + necemo dati.
    Dobro je sto će malo da zaladi pa da počinemo do nove godine čujemo kao i svaki put oko praznika u 2023 da se okupljamo u nase manastrire i onda opet pauza do proljeca.

    Hercules - poću ja sjutra da raširim našu trobojku u koji god oćeš manastir u srb - ti izaberi.

  23. #14193
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Dedukcija ti nije jača strana. I kad se sve svodi na što bi bilo kad bi bilo, onda uvijek bude pogrešna. Ja ne rekoh da treba da imaju manja prava od Crnogoraca. To što si ti to tako umislio je tvoj problem.
    Inače pođi u BG i probaj CG zastavu da prostreš preko nekog manastira. Pa nam se javi ako preživiš i kad izađeš iz zatvora.

    Već ti rekoh, po popisu ima Ljubotinjana koji se pišu kao srbi. Nije problem. Ako je 1% Srba na Ljubotinj veće od 99% Crnogoraca onda ti imaš problem sa logikom.
    Ko se koliko borio, nemoj me ti učit.
    Imao sam sreću da slušam priče od nekoliko preživjelih boraca iz 13julskog ustanka, što se kaže iz prve ruke.
    Ne samo da ne čitaš tuđe postove, nego ni svoje. Ili pokušavaš da spinuješ. Opet pominješ Srbiju ničim izazvan. Ja lijepo postavih pitanje. A dedukcijom se iz tvojih postova moglo lako doći do zaključka o tvom razmišljanju na temu.
    To su tačni podaci za popis kad je Ljubotinj u pitanju?


    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne vala.

    https://www.britannica.com/place/Montenegro

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Teški su to duševni bolovi kad zbog mržnje prema svemu srpskom hoćeš po svaku cijenu da izbrišeš sve iz istorije što ima veze sa tim istim srpstvom. Neće na dobro da izađe. Nebitno po koga.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  24. #14194
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    nije problem,kad se već vatamo za semantiku:

    https://www.paragraf.me/propisi-crne...crne-gore.html

    što se tiče nemanjića i ivana crnojevića,kakve veze imaju oni sa 'narodom crne gore'?
    Znam ja taj ustav dobro, no ti očigledno ne. Kad si već ostavio link potraži član ustava koji pominješ. Jer da je tako kako ti pišeš, drugačije bi se neke stvari rješavale.
    Nemaju nikakve, sve je to hiperbola, iluzija.

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ja mislim da ovo komentarišu (papanikolau nikolaidis - zekan baki zeković nvo i sveto vučinić)

    Svaka druga im je mi crnogorci + necemo dati.
    Dobro je sto će malo da zaladi pa da počinemo do nove godine čujemo kao i svaki put oko praznika u 2023 da se okupljamo u nase manastrire i onda opet pauza do proljeca.
    Hercules - poću ja sjutra da raširim našu trobojku u koji god oćeš manastir u srb - ti izaberi.
    Ne znam koliko si škole završio, ali očigledno ne znaš koja je zvanična zastava Crne Gore.
    Nije problem, mlad si, ima vremena da se naučićeš
    Svojim pisanjem i djelovanjem me podsjećaš na Marka Milačića. Pa i ne razlikuješ Sveta od Steva Vučinića.

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Ne samo da ne čitaš tuđe postove, nego ni svoje. Ili pokušavaš da spinuješ. Opet pominješ Srbiju ničim izazvan. Ja lijepo postavih pitanje. A dedukcijom se iz tvojih postova moglo lako doći do zaključka o tvom razmišljanju na temu.
    To su tačni podaci za popis kad je Ljubotinj u pitanju?
    Ja da spinujem? To je tako kad ti ne odgovara. A oko čitanja, pođi od sebe i čitaj što drugi pišu. Ja znam dobro što sam napisao. To što je tvoja dedukcija loša, nije moja krivica nego tvoja.
    Onda možda i nekad uspiješ nešto konkretno da odgovoriš.
    Podji na sajt Monstata pa potraži ljubotinjska sela i sračunaj. Nisam ja napamet to napisao.
    U sela pa i Ljubotinjska živi malo ljudi.
    To što si ti Ljubotinjane širom CG koji su se popisivali po gradovima (kao tvoj drug) saobrao u ukupnu sumu je potpuno druga stvar odnosno tvoja loša dedukcija.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #14195
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    To je ista ona crkva za koju i dan danas čekamo video dokaze da je neko mokrio na njene zidove. Loš je internet u Kotor pa se sporo uploaduje, preko 56k modema biće.
    Može biti da crkva ne zna da Vi to čekate.

    Oni tamo u crkvi su prilično konzervativni i vjeruju da su policija i tužilaštvo nadležni za izuzimanje i pregled snimaka sa nadzornih kamera.

  26. #14196
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Može biti da crkva ne zna da Vi to čekate.

    Oni tamo u crkvi su prilično konzervativni i vjeruju da su policija i tužilaštvo nadležni za izuzimanje i pregled snimaka sa nadzornih kamera.
    Hahahahah
    Baš vjeruju u institucije sistema, poznati su po tome.

  27. #14197
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Znam ja taj ustav dobro, no ti očigledno ne. Kad si već ostavio link potraži član ustava koji pominješ. Jer da je tako kako ti pišeš, drugačije bi se neke stvari rješavale.
    Nemaju nikakve, sve je to hiperbola, iluzija.


    Ne znam koliko si škole završio, ali očigledno ne znaš koja je zvanična zastava Crne Gore.
    Nije problem, mlad si, ima vremena da se naučićeš
    Svojim pisanjem i djelovanjem me podsjećaš na Marka Milačića. Pa i ne razlikuješ Sveta od Steva Vučinića.



    Ja da spinujem? To je tako kad ti ne odgovara. A oko čitanja, pođi od sebe i čitaj što drugi pišu. Ja znam dobro što sam napisao. To što je tvoja dedukcija loša, nije moja krivica nego tvoja.
    Onda možda i nekad uspiješ nešto konkretno da odgovoriš.
    Podji na sajt Monstata pa potraži ljubotinjska sela i sračunaj. Nisam ja napamet to napisao.
    U sela pa i Ljubotinjska živi malo ljudi.
    To što si ti Ljubotinjane širom CG koji su se popisivali po gradovima (kao tvoj drug) saobrao u ukupnu sumu je potpuno druga stvar odnosno tvoja loša dedukcija.
    Nemoguće je ovako diskutovati. Ni na jedno pitanje konkretan odgovor. Tako da ođe završavam.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  28. #14198
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Aha. Lijepe su emocije, patos, patetika i sve to.

    Nego, ipak ne možeš ljudima po njihovoj imovini da kačiš zastave kako ti padne na pamet. Ne da zakon. Inače bi sjutra druge grupe mogle predsjedniku na njegovu zgradu da krenu da kače crnogorsku trobojku, koja je takođe zakonom zaštićena. Mislim, ako će društvo u haos takav da ide može i to, ali ja bih radije da se zakon poštuje.
    Dovoljno ti je da znaš da je taj objekat kulturna baština CG. Da to nije samo crkva, nego mnogo više.

    Ne znam je li patetika ili kako nazvati onu žurku na grob vašem đedu , obrnuli ste ga na bok jakim basom našmrkanih repera.
    Ne

  29. #14199
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,853
    Thanks Thanks Received 
    3,669
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Teški su to duševni bolovi kad zbog mržnje prema svemu srpskom hoćeš po svaku cijenu da izbrišeš sve iz istorije što ima veze sa tim istim srpstvom. Neće na dobro da izađe. Nebitno po koga.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Jel ovo bilo upućeno meni ili Britanici? Kad bi neki malo vidjeli šta civilizovan svijet koji ovdje dođe kao turista više zna o Crnoj Gori kao državi od njih samih sa svim njenim ljepotama u čudu bi se našli.
    Na svim zvaničnim sajtovima u svijetu postoji samo jedna zastava Crne Gore,koja je zvanična i to nije mržnja prema istoriji nego preporuka da pojedini već jednom počnu da žive u realnoj sadašnjosti.

    Nije srednji,nego 21.vijek koliko god se pojedinci tome opirali.
    Last edited by Bluemoon; 08-08-22 at 10:37.
    No pasaran!

  30. #14200
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Ti živiš u sadašnjosti kakvu si ti zamislila da jeste. Nema možda dodira sa stvarnošću koja te okružuje. Ako kapiraš.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Zuma For This Useful Post:


Page 568 of 644 FirstFirst ... 68468518558564565566567568569570571572578618 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •