Page 565 of 644 FirstFirst ... 65465515555561562563564565566567568569575615 ... LastLast
Results 14,101 to 14,125 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #14101
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Што не уђете кад је ваш
    No čiji je crni Gruna no svih nas...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. The Following 13 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  3. #14102
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    No čiji je crni Gruna no svih nas...

    Sent using Tapatalk
    Sad će ti on reć da je to samo srpski manastir.

    Pomirenje, razumiješ.

    Inače, da je sreće pa da je crkva odigrala šmekerski, da su uzeli tu zastavu i popeli je na jarbol i da sva usta začepe i pošalju lijepu poruku... ali avaj.

    Da ne bude da ne može državna zastava na manastir.

    Manastir Lipovac, Srbija Niš.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #14103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,388
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Neka ograde no smije li se sad ući u pravoslavne crkve na tlu Crne Gore ako imaš crnogorsku zastavu kod sebe? Ili bi na to gledalo svestenstvo kao provokaciju?
    Last edited by avet; 06-08-22 at 23:58.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #14104
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,200
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Treba objaviti od ovih huškača na koji način dobijaju pare na mjesečnom nivou.

    Ovaj nikolaidis - adzic - zekovic i zaboravih ko jos ima tu.


  6. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  7. #14105
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Mozda ce ti zvucat nevjerovatno, ali ljudi ce kacit zastave bespatno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #14106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,200
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mozda ce ti zvucat nevjerovatno, ali ljudi ce kacit zastave bespatno.
    Besplatno nece niko.
    Ne bi bilo prikladno da napisem ko ce kaciti zastave.

    Njima je kao popit casu vode uci unutra i krenuti da se svadjaju/biju itd sa popovima i ostalim crkvenim licima.

    Ovaj sto je ovo objavio gore - fine parice uzima na mjesecnom nivou.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  10. #14107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,348
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Sreca pa se za litije nije gorivo placalo pojedinima. Ono su sve snimci sa interneta bili.

    Litijalo se dzabe ali se zastave placaU. Mada ti si olicenje tacnih i provjerenih informacija pa je to veliki plus.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  12. #14108
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    2,082
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Treba objaviti od ovih huškača na koji način dobijaju pare na mjesečnom nivou.

    Ovaj nikolaidis - adzic - zekovic i zaboravih ko jos ima tu.

    Ja ne mogu da vjerujem da Huter, Pajovicka ne prestaju sa maltretiranjem monahinja...Jednom sam prisustvovao, nisam mogao da vjerujem da nemaju da nemaju 1% kucnog vaspitanja, najstrasnije uvrede koje sam cuo u zivotu.. Vjerovatno je neki djavo usao u njih, nema drugog objasnjenja.

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  13. #14109
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Ja ne mogu da vjerujem da Huter, Pajovicka ne prestaju sa maltretiranjem monahinja...Jednom sam prisustvovao, nisam mogao da vjerujem da nemaju da nemaju 1% kucnog vaspitanja, najstrasnije uvrede koje sam cuo u zivotu.. Vjerovatno je neki djavo usao u njih, nema drugog objasnjenja.

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

    Нису ђаво ни магије, него одбрана државе и цркви и манастира не смије да буде ограничена тривијалностима као што су васпитање и људскост.

    За живот једне породице ово је необично важно, ето још једног разлога да се кити манастирска ограда :



    U jako sumornom jučerašnjem danu u kom sam razmišljao gdje da opet po peti put sklanjam familiju iz Budve, ovo što rade Cetinjani mi je bilo jako važno i ohrabrilo me je.
    Zastave na crkve i manastire!

    https://twitter.com/ljubofil?ref_src...Ctwgr%5Eauthor
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  14. #14110
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    E zamisli koliko bi šmekerski crkva postupila da kaže, ne morate se mučiti, mi ćemo umjesto vas pokačiti državne zastave.


    https://m.cdm.me/kolumne/na-svaku-cr...rskih-zastava/

    Ali ne, njima je bitnije da održe parastos Draži i još Joanikije u tom kontekstu pominje pomirenje.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #14111
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Bogu hvala što crkva nije po vašoj mjeri. Dok god je tako, ima nade.

  17. The Following User Says Thank You to Laik For This Useful Post:


  18. #14112
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,109
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E zamisli koliko bi šmekerski crkva postupila da kaže, ne morate se mučiti, mi ćemo umjesto vas pokačiti državne zastave.


    https://m.cdm.me/kolumne/na-svaku-cr...rskih-zastava/

    Ali ne, njima je bitnije da održe parastos Draži i još Joanikije u tom kontekstu pominje pomirenje.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    I onda opet ne bi valjalo, bilo bi odma "a ne moze crkva srbije crnogorsku zastavu alouuuu", izgleda da su nikolaidisa i ostale gradzaniste dobro pritisnuli ovi te ih placaju pa su se razgicali no to je standardna prica

  19. #14113
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    I onda opet ne bi valjalo, bilo bi odma "a ne moze crkva srbije crnogorsku zastavu alouuuu", izgleda da su nikolaidisa i ostale gradzaniste dobro pritisnuli ovi te ih placaju pa su se razgicali no to je standardna prica
    Pa neka probaju, da vidimo...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #14114
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,109
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa neka probaju, da vidimo...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pravis se blesav kimmi evo sto ti ja zla ocu

    Ono sto u ovoj situaciji trebaju ljudi koji kazu da se bore za crkvu/vjeru ili sta god urade jeste da u tu crkvu udju. Ovi sto postavljaju ove zastave, urlicu i derinjaju se ispred crkvi itd su bukvalno divljaci(kojima neko treba da opali dobar reality check ne bi li se vratili u normalu). Tu spadaju i isti ovaj Nikolaidis, Sasa Zekovic, Ljusa i ostali, samo sto su oni placeni da tako pisu/rade mada kad tolko urlicu na kraj i povjeruju u svoju pricu.

    Evo ako je najvise crnogoraca na cetinje(a nije no najmanje) udjite brate svi fino u taj manastir ponekad, prozborite sa tim ljudima tamo sprijateljite se i za cas vremena ce i njih u manastiru i tebe na ulicu boljet ***** ko je sta je kako dje. Eto to je sve sto treba da uradi prosjecan crnogorac da bi svi zajedno rijesili situaciju. Stvorimo svi normalniju atmosferu i tjt a ne ove price lvl Sasa Zekovic itd lol

  21. #14115
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pravis se blesav kimmi evo sto ti ja zla ocu

    Ono sto u ovoj situaciji trebaju ljudi koji kazu da se bore za crkvu/vjeru ili sta god urade jeste da u tu crkvu udju. Ovi sto postavljaju ove zastave, urlicu i derinjaju se ispred crkvi itd su bukvalno divljaci(kojima neko treba da opali dobar reality check ne bi li se vratili u normalu). Tu spadaju i isti ovaj Nikolaidis, Sasa Zekovic, Ljusa i ostali, samo sto su oni placeni da tako pisu/rade mada kad tolko urlicu na kraj i povjeruju u svoju pricu.

    Evo ako je najvise crnogoraca na cetinje(a nije no najmanje) udjite brate svi fino u taj manastir ponekad, prozborite sa tim ljudima tamo sprijateljite se i za cas vremena ce i njih u manastiru i tebe na ulicu boljet ***** ko je sta je kako dje. Eto to je sve sto treba da uradi prosjecan crnogorac da bi svi zajedno rijesili situaciju. Stvorimo svi normalniju atmosferu i tjt a ne ove price lvl Sasa Zekovic itd lol
    Ne znam, ja kažem da bi crkva šmekerski postupila.

    Đe ćeš bolje odbrane od "crkva Srbije" nego da okačiš crnogorsku državnu zastavu.

    Nije da ne kače državnu zastavu Srbije ispred manastira po Srbiji. Što je državna zastava Srbije bliža i bitnija crkvi od državne zastave Crne Gore? Nek pokažu djelima da u crkvi Srbi nemaju povlašćeniji status od Crnogoraca.

    A ne da drže parastose Draži Mihajloviću.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #14116
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,109
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam, ja kažem da bi crkva šmekerski postupila.

    Đe ćeš bolje odbrane od "crkva Srbije" nego da okačiš crnogorsku državnu zastavu.

    Nije da ne kače državnu zastavu Srbije ispred manastira po Srbiji. Što je državna zastava Srbije bliža i bitnija crkvi od državne zastave Crne Gore? Nek pokažu djelima da u crkvi Srbi nemaju povlašćeniji status od Crnogoraca.

    A ne da drže parastose Draži Mihajloviću.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa i nemaju srbi povlascen status to je dokazano, niko te ne pita jesi li srbin ili crnogorac, i jedni i drugi se krste i vjencavaju podjednako. Znas li za neki incident vezano za to? Pa ne, jer se nije desio.

    A ko to napada SPC sa tim imenom "crkva Srbije"? Neki intelektualac sa nekim cinjenicama pa da izadju da diskutuju? Hahahahahhaha, prije nego sto me napane neki indijanac sa foruma NE ne smatram da su svi u SPC neki intelektualci pa da samo tako mogu da vode diskusiju, nego je SPC institucija i ruse svoj kredibilitet odgovarajuci svakom retardu.

    Evo nacitaniji ste i da se usudim da kazem mudriji vecina vas od mene, sa kim bi prije raspravljali na neku temu? Sa Sasom Zekovicem koji se prevrce po podu ponasajuci se kao neandertalac ili sa nekim ko dodje da vam se suprotstavi sa nekim cinjenicama, nekim resenjem ili tako nesto? Pa naravno sa ovim drugim, vecina sa foruma je kao Sasa Zekovic naravno.

    Postavljanje crnogorske zastave ili bilo cega ispred "crnogorskih" manastira je klasicna provokacija, da ikome do toga da se na nekom manastiru vidi crnogorska zastava ili bilo sta drugo dosao bi tamo do tih popova i sjeo sa njima, pitao ih objasnio kako zasto ovo ono i tjt, pa ako kazu moze postavi se ako kazu ne moze ne moze i tjt

  23. #14117
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Besplatno nece niko.
    Ne bi bilo prikladno da napisem ko ce kaciti zastave.

    Njima je kao popit casu vode uci unutra i krenuti da se svadjaju/biju itd sa popovima i ostalim crkvenim licima.

    Ovaj sto je ovo objavio gore - fine parice uzima na mjesecnom nivou.
    Pogresno posmatras kompletnu sliku, vjerovatno ce pojedinci doiti novac i zastave ali i pored toga ce narod kaciti zastave. Slicno je bilo i sa litijama i sa komitskim skupovima - neko je isao zato sto u to vjeruje, neko je bio placen.

    Samo sto ce se prije ili kasnije ovo obesmisliti jer ce se neko sjetiti da pored crvenih zakaci i svijetloplavu zastavu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #14118
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default Crkva nad Crkvama…

    Crkva treba da pozove sve na liturgiju i srbe i crnogorce, a posle molitve da svi idu zajedno u akcije da daju krv, ociste korita rijeka, grad, jezero… kojih bude vise posle nekog vremena nek bude da su njihove crkve. Ja mislim da je ovo pošteno jer ovim pokazuju brigu o božijim kreacijama i ujedno o svojoj duši ali me brine onaj “malo” vjerovatan ishod da ispane da crkve su ničije.
    Last edited by Caesar; 07-08-22 at 13:01.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  26. #14119
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa i nemaju srbi povlascen status to je dokazano, niko te ne pita jesi li srbin ili crnogorac, i jedni i drugi se krste i vjencavaju podjednako. Znas li za neki incident vezano za to? Pa ne, jer se nije desio.

    A ko to napada SPC sa tim imenom "crkva Srbije"? Neki intelektualac sa nekim cinjenicama pa da izadju da diskutuju? Hahahahahhaha, prije nego sto me napane neki indijanac sa foruma NE ne smatram da su svi u SPC neki intelektualci pa da samo tako mogu da vode diskusiju, nego je SPC institucija i ruse svoj kredibilitet odgovarajuci svakom retardu.

    Evo nacitaniji ste i da se usudim da kazem mudriji vecina vas od mene, sa kim bi prije raspravljali na neku temu? Sa Sasom Zekovicem koji se prevrce po podu ponasajuci se kao neandertalac ili sa nekim ko dodje da vam se suprotstavi sa nekim cinjenicama, nekim resenjem ili tako nesto? Pa naravno sa ovim drugim, vecina sa foruma je kao Sasa Zekovic naravno.

    Postavljanje crnogorske zastave ili bilo cega ispred "crnogorskih" manastira je klasicna provokacija, da ikome do toga da se na nekom manastiru vidi crnogorska zastava ili bilo sta drugo dosao bi tamo do tih popova i sjeo sa njima, pitao ih objasnio kako zasto ovo ono i tjt, pa ako kazu moze postavi se ako kazu ne moze ne moze i tjt
    Ko god od drustva se primakao crkvi i poceo da ide redovno postade srbin i kako rece vratio se korjenima. Tako da i te kako tamo se nesto propovijeda sto ih vremenom dovodi do price koja veze sa mozgom nema.
    Mada realno i kumara mi ide redovno na filmove ja mislio u bioskop kad on u hram. Ja rekoh pa sta se pusta kad on veselo odgovara stradanje srpskog naroda. I on bijase crnogorac, slavili smo zajendo 2006e...Da se razumijemo ispira se mozak i te kako. No ajd, svako zivi kako misli da treba. Ja ono sto vidim jeste da neko pokusava nekom strategijom da napravi republiku srpsku dva. Crkva je krenula odlucno u to a ne fali stranih kolaboranata i prodanih isprdaka.
    Da se razumijemo smatram da je dps uveliko doprinio tome ali narod je najveci problem vrijeme je pokazalo. Teski raspad od naroda nastanjen na ovim prostorima

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  27. The Following 8 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  28. #14120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,388
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Sve bi to bilo super i imalo smisla sto pisete da bi crkva trebala sama da kaci zastave, da pozove crnogorce u crkve i u razne dobrotvorne akcije van nje itd da je u toj SPC organizaciji religija > nacionalizma, ali nije.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. #14121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,923
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Možda je jasnija sada ona od 2 svjetskog rata, kada su okupatori tražili i plaćali zlatom doušnike, saml na ovim prostorima nijesu morali da driješe kesu...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  30. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  31. #14122
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ko god od drustva se primakao crkvi i poceo da ide redovno postade srbin i kako rece vratio se korjenima. Tako da i te kako tamo se nesto propovijeda sto ih vremenom dovodi do price koja veze sa mozgom nema.


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Moram.

    Slažem se u potpunosti osim sa ovim "priča koja veze nema". Smatraš sebe za nekog ko zna sa sigurnošću ukupnu istoriju ovih prostora?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  32. #14123
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    srpski protojerej-stavrofor Darko R. Đogo, iz BiH (Republika Srpska), aktivista prošlogodišnjih tzv. protestnih litija u Crnoj Gori i profesor teologije na Univerzitetu u Istočnom Sarajevu-Đogo demantuje Joanikija: Crkva Srbije – tačno, tako nas zove Vaseljenska patrijaršija

    ...

  33. #14124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Moram.

    Slažem se u potpunosti osim sa ovim "priča koja veze nema". Smatraš sebe za nekog ko zna sa sigurnošću ukupnu istoriju ovih prostora?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ne to Zuma
    Nego kao da imaju potrebu da mene ubijede sto sam i ko sam. Nisam detaljisao. Ali sad svi ljudi kojima je plafon bio 6.5 prosjek na racunare ili na fakultete barske i beranske sve znaju po datumu i dogadjaju. Znaju i da je sigurno mojsije razdvojio more. I kaze ima dokaza
    Jbm ti

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  34. #14125
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,200
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možda je jasnija sada ona od 2 svjetskog rata, kada su okupatori tražili i plaćali zlatom doušnike, saml na ovim prostorima nijesu morali da driješe kesu...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ovdje dje kače ove zastave - nisu morali da ih plaćaju sami su dolazili.
    ------------------
    - (oni vise ne znaju sto ce) do juce su setali za ukrajinu sad posto je to proslo vratili se na crkvu.
    Posle ovoga ce biti ako kina napaNe tajvan ima da setaju za tajvan.

Page 565 of 644 FirstFirst ... 65465515555561562563564565566567568569575615 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •