Page 184 of 644 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284 ... LastLast
Results 4,576 to 4,600 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #4576
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Eo ga Milo, počeo je predizbornu kampanju. Ovaj put za neprijatelja i rušitelja države (čitaj: njega) postavlja Crkvu.

  2. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  3. #4577
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ovo bi mogao biti uvod u zabranu litija... "zloupotreba vjerskih sloboda da bi se srusila Crna Gora".

  4. #4578
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovo bi mogao biti uvod u zabranu litija... "zloupotreba vjerskih sloboda da bi se srusila Crna Gora".
    Ocekivan epilog. Desice se jos koji incident i kraj.

  5. #4579
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Pa napad na ovog momka o kojem se evo prica jedno 1h vremena....

    Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
    aaa
    Quote Originally Posted by acs View Post
    Prijeki je udbas

    A mora je kimmi pitat koji snimak , e sad krecu magije i potrage dok se rascalni o cemu se radi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Praštajte, slučajno istrolovah.

    Ja sam istripovao da je taj snimak na bulevaru onamo kod EPCG, nisam skontao da je to taj kod Delte

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #4580
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Standardno, koriste se demokratska sredstva da bi se ponasali nedemokratski.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #4581
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovo bi mogao biti uvod u zabranu litija... "zloupotreba vjerskih sloboda da bi se srusila Crna Gora".
    Neka zabrane doceke sportistima, haha. Ovo se nije desilo na litiji..


  8. The Following 3 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  9. #4582
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ево названи смо лудачким покретом од предсједника државе.200 000 + грађана којима је наводно предсједник назива лудацима. Када је тако испада да је ово данас нормално. Докле смо дошли заиста страшно.

  10. #4583
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/niksicanin-...ristalice-spc/
    Isto sto i ovaj iza policije.
    Daj brate, ne lupaj nas po intelektu .

    Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
    Zamisli smrada. Dizao zastavu Crne Gore u Crnoj Gori !! PU, koja splačina
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. The Following User Says Thank You to Rakun For This Useful Post:


  12. #4584
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ali kako ladno policija propusti ono auto sa cg barjacima i ostade sama sa onim mrcenikom.. Sigurno su mu kroz smijeh rekli: "Jesi vidio kako utekose ovi momci? Da im nisi zapamtio tablice mozda?" :devil:


  13. #4585
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Ocekivan epilog. Desice se jos koji incident i kraj.
    Pod "desice se" mislis jos jedan napad policije ili DPSovaca?

  14. #4586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nego, je li to opravdanje ili...?
    Junacki ga ugazise, a?
    Da prenesem sa FB stranice Istorija Crne Gore:

    Dragi ljudi, molim vas da zbog važnosti podijelite ovu informaciju da što više ljudi pročita ☝️


    Pošto znam da većina vas s nestrpljenjem očekuje informaciju o zdravstvenom stanju pretučenog momka, evo informacija iz prve ruke.


    Devetnaestogodišnji pretučeni momak je, Bogu hvala, dobro. Njegov identitet mi je poznat, ali ga neću otkrivati zbog bezbjednosti. Time nek se bave novinari, ja ne moram.


    Razgovarao sam sa njegovom majkom i sestrom koje su mi, vidno potrešene, rekle detalje cijelog dogadjaja.


    Pretučeni momak je stigao autobusom iz Danilovgrada da se vidi s devojkom. Po izlasku iz autobusa na stanici kod Delta šoping centra primijetio je razularenu masu koja se zatrčava na momka u blizini njega.


    U tom trenutku zbog panike počinje da se trčećim korakom udaljava s tog mjesta zbog straha za svoj život. Misleći da će mu to pomoći, počeo je da trči u pravcu policijske patrole.


    Trideset "hrabrih" navijača ga je sustigla, oborili na asfalt i nogama ga udarali po čitavom tijelu - to ste i sami vidjeli.


    Ima brojne povrede, hematome i povremene nesvjestice, ali ono što je najvažnije jeste činjenica da je, Bogu hvala, živ.


    Najzad, priča da je dizao tri prsta ili mahao trobojkom NIJE TAČNA i to je vrlo važno istaći. Momku želim brz oporavak, a ovim junacima želim brz zatvor.


    Sjutra nastavljamo još jače!

  15. #4587
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da prenesem sa FB stranice Istorija Crne Gore:
    Da prenesem sa FB stranice Istorija Crne Gore:

    Dragi ljudi, molim vas da zbog važnosti podijelite ovu informaciju da što više ljudi pročita ☝️


    Pošto znam da većina vas s nestrpljenjem očekuje informaciju o zdravstvenom stanju pretučenog momka, evo informacija iz prve ruke.


    Devetnaestogodišnji pretučeni momak je, Bogu hvala, dobro. Njegov identitet mi je poznat, ali ga neću otkrivati zbog bezbjednosti. Time nek se bave novinari, ja ne moram.


    Razgovarao sam sa njegovom majkom i sestrom koje su mi, vidno potrešene, rekle detalje cijelog dogadjaja.


    Pretučeni momak je stigao autobusom iz Danilovgrada da se vidi s devojkom. Po izlasku iz autobusa na stanici kod Delta šoping centra primijetio je razularenu masu koja se zatrčava na momka u blizini njega.


    U tom trenutku zbog panike počinje da se trčećim korakom udaljava s tog mjesta zbog straha za svoj život. Misleći da će mu to pomoći, počeo je da trči u pravcu policijske patrole.ž



    Sasvim moguć scenario, samo da "razularena masa" nije potpuno zaboravila na momka na kojeg se inicijalno zalećela
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #4588
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Samo da vas opomenem da ipak ne pretjerate sa spamom a uvrede nećemo praštati...molim za toleranciju!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #4589
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Sramota me đe živim.


    Prvo ove pripejd patriote što im se usulo po 30 eur da dođu u pG na proslavu.

    A onda skrnavljenje CG zastave biju ga dok je drže...

    Noćas na trgu grdilo opozicionara i pravih patriota...



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  19. #4590
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti to pravdas poteze nase presvijetle vlade? Ni ja se u Tuze ne osjecam nesto najprijatnije. Iskreno, nije mi lijepo tamo. I sad da Albanija prisvoji cijelu tu teritoriju, ja sa tvojim mozgom bi trebalo da kazem: "Bas me briga, neka im ga." Vazi, kako je...
    A što stalno imaš potrebu da ljudima inputiraš da su rekli ono što nijesu? Ne znam kad sam iđe rekla da je IŠTA ova vlada i sa duškom i ona sa milom lijepo nešto uradila?! Neću to reći jer se sa tobom u potpunosti slažem da je ova vlast unazadila ovu državu i upropastila potencijalno lijepo mjesto za život! Evo ne znam zašto stalno potencirate moju dps priču jer ja nikad ničija bila nijesam a dps-ova pogotovo!
    A ova druga rečenica u citatu...izvini, meni Tuzi nijesu isto što i Kosovo....mnogo su mi bliži :*

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako truje ?
    Ti ako ne vidiš problem u ovom zakonu i ako misliš da se ne treba na ulicu zbog svega što nam se dešava - tvoj problem ali mislim da je ovo sve mnogo krupnije a evo i zašto.
    Gando, pošto je babbo nattale rekao da ja trujem mlade ljude time što smatram da ove šetnje nijesu baš tako "nevine" kako ih predstavljate, ja sam mu odgovorila, da tako mogu i ja da mislim da on truje....itd itd...naravno da ne mislim da truje...nemam ništa protiv vašeg izlaska na ulicu ja sam uvijek za slobodno izraženu demokratsku volju, dogod se mirno demonstrira ali nemojte me maltretirati ubjeđivanjem...moje mišljenje nije kao donji veš da ga mijenjam svaki čas....donijela sam ga davno...dovoljno sam zrela da znam da jedna strana nije dovoljna da bi se "problem" korektno sagledao...a ti pogotovo uvijek ideš grlom u jagode, ali ok, to si ti, tebi je samo bitno da se "okreće"...ja nijesam takva

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    1. 5 godina je 'pripreman' zakon i aktivirali su ga u izbornoj godini.
    2. 2016 niko nije pričao o ovom zakonu u predizbornoj godini jer nijesu smjeli da ga usvoje 2015 jer ne bi dobili na izborima a i nijesu smjeli da rizikuju nerede.
    3. Zakon je diskriminatorski, neustavan, protivpravan
    4. Usvojen je u 3 ujutro poslije hapšenja 17 poslanika
    5. 65+% građana CG su protiv ovog zakona
    6. Zakon je donesen isključivo iz 2 razloga : 1. Otimanja preko milijardu eura vrijedne imovine da bi DPS mogao da je iskrčmi 2. Da nacionalne tenzije podignu
    ....

    Ne znam jesi li ispratila da je prošle godine donešen zakon o eksproprijaciji gdje 'država'(čitaj DPS) može bilo šta da proglasi javnim interesom(iako ne postoji zakon kojim je javni interes definisan) i da to od tebe uzme po cijeni koju oni odrede.
    Ti možeš da se buniš ali to ne odlaže izvršenje.
    Do sad ovo nijesu sprovodili u djelo ali poslije ovog zakona o otimanju od crkve svima nam je imovina ugrožena.


    I još jedna stvar...

    Državu je svima ogadio DPS.
    Ne vjerujem da Srbi žele da unište CG nego DPS. A crtanje trobojki je svojevrstan bunt. Histerija crtanja je počela kad je policija prefarbala mural u DG i onda krenulo svuda po CG.

    Podsjetiću da niko ne smije da dohvati 2 albanske zastave ogromne iscrtane jedna kod Karvera druga ispod mosta na Cijevnoj. Jer se ova 'država' Albancima ne smije živa čuti.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Gando, a tebe kao iznenađuje što dps nešto ostavlja da uradi u izbornoj godini? Svi znamo kako se odvija scenario, osim ako smo telad, imali smo kad naučiti! Jednako kao što smo morali znati da će pokušati da iskoriste i medalju vaterpolista za svoje ciljeve...meni to nije novo, ali pobogu, nemoj od mene tražiti da vjerujem bilo kome pogotovo ne amfilohiju i crkvi nakon svih ovih godina i nemoj tražiti da idem na litije za amfilohijem....ne pada mi na pamet!
    Što se tiče zastava, nije tajna da se vijore mnoge koje ne bi trebale i prva sam komentarisala neprincipijelno postupanje prema korišćenju zastava Srbije i Albanije...ako se bunim što neko crta srpske, jer ih crta, ne znači da podržavam onoga ko crta albanske?! Jednako osuđujem....Problem vas mnogih diskutanata na ovoj temi i sličnim temama je što odmah nekoga svrstate tamo ili ovamo i onda svaku rečenicu tumačite kroz tu prizmu! Rekla sam jednom davno, jedna kap krvi ovoga momka noćas što je pretučen po meni je vrijednija od bilo kojih demonstracija i litija i ako ima imalo bojazni da se može proliti i da neko okupljanje može da se pretvori u nasilje ja sam protiv tog okupjanja....a složićeš se da u CG u poslednjih 30 godina smo na ivici noža i svaki skup pa i sportski nosi politički predznak...ja to ne tolerišem nikako....nasilje ne podnosim nikako, nikako!

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Mislim da nisi razumjela o kakvoj hrabrosti ja govorim. Ne sumnjam da bi bila hrabra onog momenta kad bi neka pojava/odluka/zakon pogodila tvoje lične interese ili interese nekog do koga ti je stalo. Tada bi zaboravila sve razlike koje su ti sada ''nepremostive'' i krenula u borbu. Pričao sam o građanskoj hrabrosti koja se graniči bukvalno sa psihološkom pojavom koja se naziva empatija. Suština takve hrabrosti se ogleda u tome da ćeš podržati i pomoći nekom ko se bori protiv nečeg za šta postoje ozbiljne indicije da je nepravedno, zbog toga što znaš da je danas u problemu Babbo Natale, ali isto tako bi sjutra mogla biti i ti, te bi ti njegova pomoć bila dobrodošla, iako ga u tom momentu možda tvoj problem ne bi tangirao. Da ne bude zabune, pošto vidim da voliš da izvrćeš riječi i spinuješ, litije koje se odvijaju proteklih sedmica me uopšte ne tangiraju niti mi mijenjaju život odvijale se ili ne, međutim građanska solidarnost i zdrav razum mi nalažu da podržim te ljude jer je postoje ozbiljne indicije da način na koji država želi da uredi ovo pitanje nije pravedan. Svako je u litiji zbog nekog svog razloga. Ja ovdje pričam o građanskom, objektivnom razlogu. To je ono što ti ne razumiješ i meni je zbog toga jako žao. Trudim se da budem što jasniji i od pomoći.
    Nijesi u pravu, jednostavno, to što ti vidiš u tom građanskom okupljanju ja ne vidim i uopšte nije isključeno da sam ja u pravu.....moj svijet ne poznaje ulicu kao borbu niti bilo koji vid nasilja...ne velim da sam u pravu, samo ti kažem svoj stav iako ti iz nekog razloga želiš da me ubijediš da je objektivno građanski da si ti zdravorazuman a ja nijesam...ja to ne vidim tako....prosto...a i ne vrijeđam te....a ti si već na više mjesta i u ovom i u prošlom postu bio vrlo uvrijedljiv....ali sa rukavicama (što je bljak)



    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post




    Opet dio posta u kojem tražiš opravdanje zašto da ne podržiš ljude koji se bore protiv (postoje ozbiljne indicije) nepravde. Ne moraš više to da radiš, shvatio sam iz tvog pisanja da ne bi građanski djelovala dok nešto što se događa ne pogodi striktno tebe ili nekog do koga ti je stalo. Meni je žao što je to tako, ali razumijem. Većina ljudi u Crnoj Gori je takva i to je upravo polje na kojem treba da mijenjamo sopstvenu svijest.
    sinak silno griješiš, silno...ovim pokazuješ da ti nije jača strana to "čitanje između redova"...a voliš da ostaviš utisak, a? Ulica nije moj način građanskog djelovanja

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ovo je pakleno maliciozan spin.
    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post

    "Ali onda nemoj makar da truješ mlade ljude i one koji imaju vjeru u bolje sjutra s ovakvim porukama da im je sve uzalud. " Ovo si ti napisao meni....i ja sam maliciozna a ti nijesi... a samo, rekoh, pa ok ako ja trujem mlade ljude svojim stavovima i ja mogu reći da ih ti truješ tvojima...bzv zaključuješ nemoj više....s tim u vezi ni "spin part II! nije spin nego čista istina...ali otkud bi ti to mogao znati a tek priznati iako znaš...

    ne bih se dopisivala više ne dopada mi se način na koji odgovaraš onima čije ti se mišljenje ne ugađa...no hard filings
    Last edited by zvoncica; 28-01-20 at 03:15.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:

    A+A

  21. #4591
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sramota me đe živim.


    Prvo ove pripejd patriote što im se usulo po 30 eur da dođu u pG na proslavu.

    A onda skrnavljenje CG zastave biju ga dok je drže...

    Noćas na trgu grdilo opozicionara i pravih patriota...



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Prije Sramota sa kim živimo...nije ova nesrećna zemlja kriva što idioti žive na njoj...rekoh ranije, vrijeme je da se "igrica obrne"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #4592
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Pitanje crkve i druge podjele su problemi kojima je Crna Gora sklona zbog svoje fizičke veličine i istorije. Znajući to vlast perfektno upravlja tim problemima za svoju korist. Što veće podjele to je veći status quo u društvu i društvo onda stagnira ili nazaduje. Kad treba da se raspiri kao sad, raspiri se, pa se onda umiri da bi mogla vlast da funkcioniše i sve tako ciklično. A nikad se ta pitanja neće definitvno riješit jer upravo na tim podjelama vlast održava svoj život. E sad su potrošeni neki štihovi, jer vrijeme čini svoje, pa mora da se zaigra adut, da se ukopaju Srbi i Crnogorci u rovove po Crnoj Gori. A sve je to dozirano i programirano. Što je 20 slomljenih glava za još 4-5 godina stabilokratije.

    Za svaku državu je najbolje da bude jednonacionalna. U Crnoj Gori to nije moguće i onda treba napraviti društveni dogovor između Srba i Crnogoraca. E sve samo to ne za ovu vlast. Lako bi se Crnogorac i Srbin dogovorili oko Crne Gore da obojici bude dobro. Nego ih njihove vođe truju - E viđi ti si Srbin, a ovo su ti neki Crnogorci Dukljani izmišljeni neki oni su ti isto Srbi no se foliraju, oće da ti oduzmu prava i da te pretvore u Crnogorca pazi se dobro; a ovome vele - E viđi ti si Crnogorac, ovo su ti Srbi znaš, oni te negiraju i sad će da nas napanu i da izađe Srbija na more, boj se njih dosta i mrzi ih.

    Dobro je Milo reka da mrzi stoprocentne Crnogorce. I dan danas nije to promijenio. Najviše je ovđe ugrožen izvorni suverenista. On ima državu a ka da je nema. Gledam danas onaj miting u grad. Sve pršti od aktivista, razdijeljene ikonografije, vještačke masovnosti, ludilo namijenjeno za provokaciju. Doživiš da ti ona tvoja zastava koju voliš smeta jer se zloupotrebljava.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Jasper For This Useful Post:


  24. #4593
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da prenesem sa FB stranice Istorija Crne Gore:
    Ajde jadan, od citave Pg, bas je tu i u to doba nasa da se gleda sa djevojkom.
    A i cisto sumnjam u te izjave, eo vele provjereni izvori po forumu da je kamenova sve redom.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #4594
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Skandalozan govor Djukanovica. Krije se iza crnogorstva zbog opasnosti od pada sa vlasti.
    Podstrekava mrznju na najprizemniji nacin.
    Kao predsjednik svih gradjana brutalno vriiedja preko 200k ljudi kojima je predsjednik.


    Ko normalan i u glavi cist, a pripadnik je MCP, poslije ovog govora moze postovati i voljeti drzavu ?

  26. #4595
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default Crkva nad Crkvama…

    Ima vas 20-30k-tak ljudi vrh glave. To 200k zaboravite....posto su ljudi ukapirali ko ste i koji vam je cilj vidjecemo u buduce koliko vas je...

    Dok je Mila ne brinem

  27. #4596
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljiljan View Post
    Ko normalan i u glavi cist,
    Ovaj citat mi je dobro dosao da kazem nesto drugo. Vezano za kaemovanje navijaca Crne Gore koji su slavili medalju vaterpolista. Najprije sam mislio da je ovo "fake news", jer je stvarno normalnom celjadetu tesko da povjeruje da se u svojoj zemlji, umjesto da se slavi medalja svoje zemlje, na one koji slave baca kamenje. Vidim da je uhapseno nekoliko ljudi koji su kamenovali navijace.

    Ko normalan i u glavi cist moze da kamenuje navijace koji slave medalju svoje zemlje? Da se ovo desilo u Hrvatskoj, pokusao bi da razumijem. Ovo jeste neka bolest. Uma i svijesti. Oni koji ovo pokusavaju da pravdaju - bilo cime- pate od iste bolesti.

    Jedino bih mogao da razumijem da su iz kolone nekoga gadjali ili vrijedjali, pa da su izazvali reakciju.

  28. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  29. #4597
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ovaj citat mi je dobro dosao da kazem nesto drugo. Vezano za kaemovanje navijaca Crne Gore koji su slavili medalju vaterpolista. Najprije sam mislio da je ovo "fake news", jer je stvarno normalnom celjadetu tesko da povjeruje da se u svojoj zemlji, umjesto da se slavi medalja svoje zemlje, na one koji slave baca kamenje. Vidim da je uhapseno nekoliko ljudi koji su kamenovali navijace.

    Ko normalan i u glavi cist moze da kamenuje navijace koji slave medalju svoje zemlje? Da se ovo desilo u Hrvatskoj, pokusao bi da razumijem. Ovo jeste neka bolest. Uma i svijesti. Oni koji ovo pokusavaju da pravdaju - bilo cime- pate od iste bolesti.

    Jedino bih mogao da razumijem da su iz kolone nekoga gadjali ili vrijedjali, pa da su izazvali reakciju.

    Kakve sad ima veze kamenovanje sa problemima o kojima govorim ?


    Ako vec hoces o tome, kamenovanje je sporno. Gdje se ono desilo ? Ali nije sporno prebijanje popova koje se desilo, ali ti kao Crnogorac o tome ne pises.


    U Hrvatskoj su Srbi protjerali hrvatsko stanovnistvo iz Krajine, pocinili doata zlocini i postojala je SAO Krajina. Dok u Crnoj Gori nisu. Zato je reakcija Crne Gore prema Srbima nerazumljiva.
    Devedesetih je nista lakse bilo na Cetinju uciniti ono sto je uradjeno u Kninu ili Vukovaru. Ali to Srbi nisu uradili, a tretira se kao da jesu.

  30. #4598
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ljiljane, vidim kod tebe neki problem. Zao mi je, ali bojim se da ga ja ne mogu rijesiti.

    Ako jos jednom procitas prvu recenicu onog sto sam ja napisao, mozda ti ostatak bude jasniji.

  31. #4599
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ljiljane, vidim kod tebe neki problem. Zao mi je, ali bojim se da ga ja ne mogu rijesiti.

    Ako jos jednom procitas prvu recenicu onog sto sam ja napisao, mozda ti ostatak bude jasniji.


    Nema potrebe da se prepucavamo i svadjamo. Ja sam Srbin, imam svoj jezik, crkvu i istoriju. A ti si Crnogorac koji imas svoje. Ti branis svoju naciju i razumijem te.

    Volio bih da se podijele crkve.

  32. #4600
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ljiljan View Post
    Nema potrebe da se prepucavamo i svadjamo. Ja sam Srbin, imam svoj jezik, crkvu i istoriju. A ti si Crnogorac koji imas svoje. Ti branis svoju naciju i razumijem te.

    Volio bih da se podijele crkve.
    Branim svoju naciju?! Meni se cini da ti uopste ne citas ovo sto ja pisem. Sto vikase onaj moh drug, "kako goj oj"ride:

Page 184 of 644 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194234284 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •