Page 239 of 644 FirstFirst ... 139189229235236237238239240241242243249289339 ... LastLast
Results 5,951 to 5,975 of 16100

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #5951
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    i naavno da je to kulturna baština i muslimana i katolika. Šta misliš koliko je ljudi promijenilo vjeroispovjest u zadnjih par stotina godina čiji su preci išli u pravoslavne crkve
    Kralju, ja ne pricam o tome ko je dobrodosao da posjeti te bogomolje. Naravno da moze svako. Ja govorim o tome kome ih treba povjeriti da upravlja njima. Po tvom misljenju to treba da su i muslimani i katolici, a ne samo pravoslavci. Znas li ti kakve gluposti valjas?


  2. #5952
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    najbrojnija litija veceras ikad vidjena .
    Bulevarom, kroz ulicu slobode ,preko milenijuma .... 19 h ! ajmo do 100 000 u PG
    apelujem da ljudi koji ne idu u litiju ostanu svojim domovima , bice grad blokiran
    svi ste dobrodosli
    SVICE SVICE RUJNA ZORA SVE OD BRDA PA DO MORA!
    Pa ko ce ostati kuci ako vas bude 100 000!? Na stranu sto na prostor gdje ne moze stati vise od 15 000 ljudi stavljate 50 000 pa se setnjom pravi efekat o vecem broju nego sta je ali ipak malo logike u vasem zanosu ne bi bilo na odmet.

  3. #5953
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Svjesno brkas babe i zabe, tj. namjerno izostavljas kljucni detalj u toj prici o nasoj proslosti. A to je cinjenica da je najveci broj crkava u Crnoj Gori izgradjeno za vrijeme dok je ona bila teokratska monarhija! Znaci, crkva i drzava su bili jedno! Crkva = drzava!
    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I ti sad hoces iz te jednacine da uzmes jednu vrijednost i nasilno je uglavis u danasnji koncept sekularne drzave? Jesi ti lud, druze?? Hoces li Mila za vladiku da postavis mozda? Ajmo onda da nemamo vladu i predsjednika, nego vladiku da posadimo na celu drzave. Lupas bez kontrole ikakve, brda valjas.
    A stavljam znak jednakosti između Crne Gore i Crne Gore, vlast je nebitna . Dok ti stavljaš znak jednakosti između SPC i CPC
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #5954
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Sto mene zanima, izbori budu i milo ce ih prosut opet i sta onda?
    Seta li se i dalje?

  5. #5955
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa ko ce ostati kuci ako vas bude 100 000!?
    ako izuzmemo đecu, a onome ko ih izvodi treba oduzeti niko u Crnoj Gori kod kuće neće bit
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #5956
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pošto si se meni lično obratio mogu ti samo odgovoriti da me zabolje penis za vrhovne poglavare bilo koje crkve a ovo pišem zato što mislim da zivimo u državi đe je crkva odvojena od države ali izgleda nije tako. Inače ne znam kako ovu starinu nije strah da ga ne zatvore u logor i naprave sapun od njega s obzirom kakve izjave daje.
    Trebalo je da se sjetis te odvojenosti drzave od crkve kad je Predsjednik najavio da je strateski plan za sledece cetiri godine da se stvori nezavisna crkva.

  7. #5957
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Trebalo je da se sjetis te odvojenosti drzave od crkve kad je Predsjednik najavio da je strateski plan za sledece cetiri godine da se stvori nezavisna crkva.
    Pisao sam vec o tome, ali evo da ponovim: Je li DPS stavio to u svoj program? Kako moze tako bitna stvar da bude an-pasan projekat? To mora boldovanim slovima u programu stranke sada da im bude. Mislim, logika cista... To je kao da si za kapitalizam/socijalizam, nezavisnu/zajednicu... ali smatras da to ne treba biti u programu.


  8. #5958
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    ...

    Paradox u svemu jeste da je na malu Crnu Goru (opet) pao teret da se cjelokupno pravoslavlje ujedini oko jednog cilja - očuvanja crkvene imovine u Crnoj Gori.
    Zaboravljamo pomalo uzrok i posljedicu.

    Na malu Crnu Goru je pao teret jednog pristrasnog i neustavnog zakona koji ce se primjenjivati iskljucivo na jednu vjersku zajednicu.

    To je uzrok. Sve ono sto vidimo danas je samo posljedica.

  9. #5959
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Trebalo je da se sjetis te odvojenosti drzave od crkve kad je Predsjednik najavio da je strateski plan za sledece cetiri godine da se stvori nezavisna crkva.
    Ovo mu dođe ono ako nisi za litije onda si za DPS, boli me penis i za njih i za njihove nebuloze o crkvama.
    Uništili su i opljačkali državu uz saglasnost te iste SPC, žive zajedno u zgradama koje zajednički grade, imaju čak i recepcionara na ulazu da im poželi dobar dan i laku noć.
    A stado šeta dok se bravi protive šetnjama.
    Ako znam što će mi ovo pisanje samo se safre napunim.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  11. #5960
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Njima smetaju litije jer su opozicioni protest a ne zbog crkvenih razloga. Litijama se protive glasaci vlasti.

  12. #5961
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Šandore, derbi po šumama? Ja mislim da ovo nije riječnik koji je na ovom forumu prihvatljiv...pa te molim da objasniš ovo što si napisao? Hoćeš li da ratuješ u narednih 30 godina? Ili prijetiš ratom, tj imaš neka saznanja koja mi obični smrtnici nemamo?
    Ne znam šta ima da se objašnjava. Sve je jasno kao dan. Vjernici CPC su ugrožena vrsta u svojoj državi. Ne mislim ni na Miraša ni na aktuelnu CPC, mislim na one koji oće autokefalnu crkvu koja neće negirati nezavisnost države u kojoj djeluje.
    Jesmo li mi nezavisna država, ako institucija, koja u prefiksu ima naziv druge države može da okupi 100k ljude širom Crne Gore, a pritom u istoj toj državi kontroliše najveću pravoslavnu svetinju i najveću turističku "atrakciju", istovremeno negirajući postojanje crnogorskog naroda. Ne znam šta treba da se očekuje u ovom loncu koji se krčka. Da crnogorci mirno stoje i budu zadovoljni što su i dalje taoci Srbije? Mislim da CPC mora postojati i da će vjernici, koji su svijesni da se CPC mora obnoviti, neće dozvoliti da na teritoriji države za koju su im djedovi ginuli, neka druga sila, koja ih, opet ponavljam, negira kao naciju, kontroliše hramove, koji su isti ti djedovi izgradili.

  13. #5962
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Zaboravljamo pomalo uzrok i posljedicu.

    Na malu Crnu Goru je pao teret jednog pristrasnog i neustavnog zakona koji ce se primjenjivati iskljucivo na jednu vjersku zajednicu.

    To je uzrok. Sve ono sto vidimo danas je samo posljedica.
    Neustavan zakon? Nisam pravnik i svakako ne pratim unazad ocjene ustavnosti bilo kojeg zakona koji je izglasan u skupštini, koliko ih je bilo i ocijenjeno neustavnim? Prilično sam siguran da će tako proći i ovaj zakon.

    Na malu Crnu Goru (a ovo je uzrok svega) pao je teret jedne apsolutističke vladavine koja je uperena protiv građana te male države bez obzira na vjeroispovjest. I ti građani te male države, poštuju zakone te države čime priznaju državu što je posljedica ili više bih rekao svršen čin.

    Sa druge strane u konkretnim dešavanjuma kako ih ja vidim, imaš crkvu koja ne priznaje državu (nevezano za zakon) ali se poziva na neustavnost zakona države koju ne priznaje.Izvini,ovdje stvarno gubim osjećaj šta je uzrok a šta posljedica...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  14. #5963
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    litije nisu opozicioni protest, da jesu ne bi izašlo 10% od ovolikog broja

    ps - kako pojedini ljudi razmišljaju 2020. godine, greote


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #5964
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Na područjima opština Herceg Novi, Kotor, Tivat i Budva postojao je austrijski pravni red sa zemljišnim knjigama (upis vlasništva) i sa katastrom (geodetski upisi i upisi posednika). Barem tu je dakle kad he reč o imovine dokumentacija uredno vođena. A šta je sa crkvenom imovinom u primorskim krajevima? Godine 1870. je car Franc Jozef, na predlog Stefana Mitrova Ljubiše, srpskog književnika iz Boke i poslanika Carevinskog veća u Beču, doneo odluku o stvaranju Bokokotorske eparhije. To područje je tada izdvojeno iz Dalmatinske eparhije, a sa njim i sva srpska crkvena imovina dalmatinske eparhije na području Boke – crkve, manastiri i zemljišta.
    Iz šematizama Bokokotorske eparhije, koji su izlazili od 1874. vidljivo je čija je to crkva. Već u uvodnom članku „Istorički pregled o pravosl. Crkvi u Bokokotorskoj ” u šematizmu iz 1874. govori se o Svetom Savi, koji je „u stara srbska doba ” u tim krajevima osnovao dve eparhije, zetsku i zahumsku, čija granica je bila između Kotora i Risna. U kasnijim šematizmima, na uvodnim stranama se pominje: „Zavjetni Pokrovitelj cijele Eparhije Sv. Sava arhiepiskop srpski ”.
    Može li se danas postavljati pitanje čija je imovina srpske crkve na Primorju? Bokokotorska eparhija bila je zajedno sa Dalmatinskom eparhijom u Bukovinsko-dalmatinskoj mitropoliji do 1919, do ujedinjenja srpskih crkvi. Samostalnost je zadržala sve do 1931, kada je priključena Crnogorsko-primorskoj mitropoliji SPC.
    -----------------------------------------
    Pročitah ovo i sada se postavlja pitanje ako misle da država uzme te placeve na primorju?
    Neko je već postavljao kako je Manastir Vasilija Ostroškog takođe zaveštanje crkvi.

  17. #5965
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    litije nisu opozicioni protest, da jesu ne bi izašlo 10% od ovolikog broja

    ps - kako pojedini ljudi razmišljaju 2020. godine, greote


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Litije su opozicioni protest protiv vlasti i samo zbog toga ih narod podrzava. U praksi ne ide u crkvu ukupno u citavoj drzavi ni 1000 ljudi. Zato i smetaju litije glasacima vlasti sa ove teme.
    Meni licno puca ona stvar za Joanikija i Amfilohija, mislim sve najgore za njih, ali podrzavam litije jer su protiv vlasti. Ovako razmislja 95% ucesnika litija.

  18. #5966
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by against View Post
    Litije su opozicioni protest protiv vlasti i samo zbog toga ih narod podrzava. U praksi ne ide u crkvu ukupno u citavoj drzavi ni 1000 ljudi. Zato i smetaju litije glasacima vlasti sa ove teme.
    Meni licno puca ona stvar za Joanikija i Amfilohija, mislim sve najgore za njih, ali podrzavam litije jer su protiv vlasti. Ovako razmislja 95% ucesnika litija.
    litije su počele kao izraz nezadovoljstva usled donošenja zakona. u državi od 600 iljada u crkvu ide više od iljadu ljudi. samo ja znam 10tak koji su išli i prije svega ovoga. ali to je nebitno.

    ono što ja mislim jeste da su mnogi počeli da idu na litije jer na taj način iskazuju nezadovoljstvo kompletnom situacijom u državi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5967
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    "NEMA RAZLOGA ZA BRIGU, INSTITUCIJE CRNE GORE I POZVANE I SPOSOBNE DA ŠTITE"

    Nuhodžić: Put Crne Gore će uvijek određivati samo njeni građani

    "Poštujući iskazivanje odnosa vjernika prema rješenjima za koja smatraju da su nepovoljna za konfesiju kojoj pripadaju, naglašam da svi civilizovani i mirni izrazi nezadovoljstva, uživaju punu zaštitu institucija, prije svih policije, jer smo dužni štititi Ustavom zagarantovana ljudska prava, u skladu sa zakonom, pa i pravo na drugačiji doživljaj realnosti", poručio je Nuhodžić

    [https://vijestime-api]

    Mevludin Nuhodžić

    16/02/2020, 12:51

    MINA News

    Ministar unutrašnjih poslova, Mevludin Nuhodžić pozvao je pojedine aktere javne scene da zastanu sa, kako je rekao, nedobronamjernom, neprimjerenom i zapaljivom retorikom koja uznemirava građane i doprinosi konfuziji o činjenicama nakon donošenja Zakona o slobodi vjeroispovjesti.

    To, kako je rekao, ne znači da ima mjesta za zabrinutost, niti da je na bilo koji način ugrožena bezbjednosna situacija, u bilo kojem segmentu.

    "Naprotiv. Uvjeren sam da nema razloga za brigu jer su institucije države Crne Gore i pozvane i sposobne da štite, kako imovinu tako i lični i integritet svakog građanina. Na to smo obavezni i po slovu zakona i Ustavu", rekao je Nuhodžić agenciji MINA.

    On je pozvao crnogorske poslenike javne riječi da odgovornim odnosom, koji zahtijeva aktuelna situacija, kao i objektivnim informisanjem građana, doprinesu javnom dijalogu koji je neophodan da bi se došlo do rješenja aktuelnog pitanja.

    Prema njegovim riječima, dijalogu se ne doprinosi dezinformacijama, propagandističkim tekstovima, lažnim i naručenim rukopisima.

    Time se, kako je rekao, samo podstiču netrpeljivost i mržnja, "što nije svojstveno Crnoj Gori".

    ASmatram da smo u profesionalnom smislu dužni da poštujemo i ono mišljenje koje ne dijelimo, da u civilizovanom ambijentu razgovaramo, kako bismo čuli jedni druge naročito o temama koje su ozbiljne i koje traže poseban senzibilitet", kazao je Nuhodžić.

    On je naveo da svi civilizovani i mirni izrazi nezadovoljstva, uživaju punu zaštitu institucija, prije svih policije.

    "Poštujući iskazivanje odnosa vjernika prema rješenjima za koja smatraju da su nepovoljna za konfesiju kojoj pripadaju, naglašam da svi civilizovani i mirni izrazi nezadovoljstva, uživaju punu zaštitu institucija, prije svih policije, jer smo dužni štititi Ustavom zagarantovana ljudska prava, u skladu sa zakonom, pa i pravo na drugačiji doživljaj realnosti", poručio je Nuhodžić.

    On je naglasio da su svi dužni da poštuju državu i njene institucije, njene zakone i koncept građanske multietničke i multikulturne Crne Gore.

    "Države kojoj je najveća vrijednost upravo njegovanje različitosti na kojima počivaju naša istorija, naše zajedništvo suživota, koje nema alternativu jer nam je Crna Gora jedina država. Nju ne može, niti treba da čuva i uređuje niko van njenih granica, nego samo mi koji smo njeni građani", smatra Nuhodžić.

    Kako je naveo, obaveza, u tom smislu, pripada na prvom mjestu vlasti, ali i opoziciji i građanima i vjernicima.

    »Vjerujem da je započetim dijalogom poslata poruka spremnosti da se razgovara za stolom i argumentima na dobrobit vjernika, građana i države Crne Gore. I hoću da vjerujem da smo, u tome, svi na istoj strani«, zaključio je Nuhodžić.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #5968
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ono što ja mislim jeste da su mnogi počeli da idu na litije jer na taj način iskazuju nezadovoljstvo kompletnom situacijom u državi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ovo i ja kazem. Slazemo se onda.

    A litije smetaju glasacima vlasti jer su svjesni da je to upereno protiv vlasti.
    Svi likovi sa teme koji se protive litijama i koji ih ismijavaju su za DPS.

  21. #5969
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Trebalo je da se sjetis te odvojenosti drzave od crkve kad je Predsjednik najavio da je strateski plan za sledece cetiri godine da se stvori nezavisna crkva.
    @remark sad su stvarno pale maske, reci koji si DPS-ov član? Identifikuj se.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...e-nesigurnosti

    Neuspješni građanski protesti i nedostatak solidarnosti posljedice su duge vladavine stabilokrata koji malo rješavaju, a malo proizvode konflikte i snižavaju ionako skromne demokratske standarde, dok crkva u krizama drugih pripadnosti i životnoj nesigurnosti - jača, kaže za “Vijesti” profesor političke sociologije iz Beograda Zoran Stojiljković.

  22. #5970
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by against View Post
    ...
    Svi likovi sa teme koji se protive litijama i koji ih ismijavaju su za DPS.
    ??????? Generalizacijom ovog tipa sigurno si pojačao svoja stanovišta.

    Izgleda da spadamo na shvatanje da je jedina suštinska opozicija, ona koja će sigurno konačno promijeniti vlast, narod koji ide na litije,čuš mene mitinge. A šta posle? Teokratija, obzirom da crkva vodi proteste? Amfilohija za predsjednika i vrhovnog poglavara? Izvini, ovdje ima dosta razloga zbog kojih ja ne mogu ozbiljno da shvatim litije i pretpostavljam da ih zbog moje (u današnjim uslovima i kako to SPC propagira zadnjih 30-ak godina) nerazvijene religiozne svijesti ismijavam.

    Ovdje je potrebna građanska promjena vlasti,arhiviranje nacionalnih podjela,a ne naivnost da će litije donijeti nešto bolje.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  23. #5971
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Manastir Ostrog -> krenuli ka gradu..


  24. #5972
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    @remark sad su stvarno pale maske, reci koji si DPS-ov član? Identifikuj se.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...e-nesigurnosti

    Ja bih prvi da narod ne mora da pribjegne crkvi i trazi utjehu u istoj, tako sto ce mu se omoguciti zivot i standard dostojan co'eka, al mislim da u nasem slucaju tu najmanje krivice ima upravo crkva.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #5973
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    ??????? Generalizacijom ovog tipa sigurno si pojačao svoja stanovišta.

    Izgleda da spadamo na shvatanje da je jedina suštinska opozicija, ona koja će sigurno konačno promijeniti vlast, narod koji ide na litije,čuš mene mitinge. A šta posle? Teokratija, obzirom da crkva vodi proteste? Amfilohija za predsjednika i vrhovnog poglavara? Izvini, ovdje ima dosta razloga zbog kojih ja ne mogu ozbiljno da shvatim litije i pretpostavljam da ih zbog moje (u današnjim uslovima i kako to SPC propagira zadnjih 30-ak godina) nerazvijene religiozne svijesti ismijavam.

    Ovdje je potrebna građanska promjena vlasti,arhiviranje nacionalnih podjela,a ne naivnost da će litije donijeti nešto bolje.

    Ovdje je potrebna promjena vlasti pa bila ona gradjanska, nacionalisticka ili bilo kakva.
    Ti si DPS i ok, tvoj izbor.

  26. #5974
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by against View Post
    Ovdje je potrebna promjena vlasti pa bila ona gradjanska, nacionalisticka ili bilo kakva.
    Ti si DPS i ok, tvoj izbor.
    Jeftin pokušaj ali dobro, možda je i vrijeme da završimo diskusiju.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  27. #5975
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Jeftin pokušaj ali dobro, možda je i vrijeme da završimo diskusiju.
    Sta drugo da ti kazem kada ti, nakon 30 god. vlasti jedne partije, nalazis mane svemu opozicionom? Ne valjaju litije, ne valja DF, ne valja promjena vlasti bez gradjanske price( kao da neko brani narodu da glasa URA-u, SDP i Demokrate umjesto sto glasa DPS, SD i BS).

    Meni nije najjasnije sta ti zapravo zagovaras i koja je poenta tvog pisanja ? Od tolika tema nemas o cemu pisati nego udaras po svemu opozicionom. Klasicna dps prica koju slusam 30 godina od njihovih clanova.

Page 239 of 644 FirstFirst ... 139189229235236237238239240241242243249289339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •