Page 258 of 644 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast
Results 6,426 to 6,450 of 16099

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #6426
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Istina.
    A kako je lijepo kad ti niko ne određuje oli poć na litije, na izbore, na skupove, na promocije.
    No samo kažeš ne moram.
    Nema boljeg osjećaja.
    Slobodan čojak.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  3. #6427
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Da, slobodan co'ek je onaj koji ne mora.
    Al uz pretpostavku da mu i nije zabranjeno ni iz partije, ni iz firme da proseta ili sta vec.
    A ima ih mnogih sto ne smiju, jer nemaju kicmu.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #6428
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Šetam ja svaki dan.
    Ali ne s litijašima.
    Opet mi je to nekako po volji jednoga čojka da idem da šetam jer je on tako reka`.
    Ne bih baš.
    Šetaću đe ja oću a ne po pozivu.

  5. #6429
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default



    IsoMahmutović, fizički radnik, odbio je 1972. godine da sruši Njegoševu kapeluriječima: Neću da rušim nečiju svetinju, ukaljam obraz i ruke i bacim na đecusramotu i proklestvo.


    Istoje ponovio sutradan, kada je grupa inspektora Službe državne bezbednosti došlada ga privede, sumnjajući da je inicijator neke šire zavjere... I tako iscrtaogranicu koja ga razdvaja od nesoja. Jer, iako Iso svakako nije znaoništa o pravnim i vlasničkim odnosima, u dubini duše znao je šta je to čojstvo.Tako je vaspitavan, iako u drugoj veri, i tako je sebi za života obezbediomesto među onima kojih se neko nekada rado sjeti.

    Zarazliku od onih koji su svom narodu ostavili u amanet samo stid i bruku...

    Štobi rekao onaj čiju kapelu nije hteo da sruši - svak je rođen da po jednom umre,čast i bruka žive dovijeka.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  7. #6430
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,039
    Thanked in
    2,047 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Što je danas lijep i sunčan dan. Niđe nebo nije plavo kao iznad Crne Gore. Kuća, posao, kafica, druženje, zabava, igra.
    A šta rade, dokoni i isprogramirani ljudi... Nego, ako i treba tako jer je ovo momenat u životu kad će određeni ljudi da shvate da žive u 21. vijeku i kad će da shvate da crkva nije smisao života.

    Umjesto da imamo energiju ljubavi, konstantno imamo energiju mržnje. Popovi konstantno zapaljivim govorima traže aplauze.

    To što mlatinjate ne damo svetinje nema niđe veze. To mi je baš ofucano. Neke izgovorene riječi tačno osjetiš jesu li iz srca, a ovo nije, nego se papagaji. Svetinje su vječne, Amfilohije je prolazan i Milo je prolazan. Neće dovijeka.

    Kunem vam se, tako mi đece, juče na kafu sa nekim društvom i pitaju ovog zbog čega ideš na litije on ne zna da odgovori, ama pojma nema. Na kraju reče da je čuo da će da prodaju Ostrog za milijardu i nešto. Ne znam je li smiješno ili žalosno.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Nije ti taj drugar prebistar. A znaš ono sa kim si takav si.

    A kad smo već kod litija.
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00015210095463

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  9. #6431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Istina.
    A kako je lijepo kad ti niko ne određuje oli poć na litije, na izbore, na skupove, na promocije.
    No samo kažeš ne moram.
    Nema boljeg osjećaja.
    Slobodan čojak.

    Jedino u Crnoj Gori se covjek moze ponositi slobodom da ne izadje na proteste, a zmuriti na familiju i prijatelje kojima sa drzavne TV porucuju da se ce posao izgubiti ako ih iko vidi na litijama.

    Srećna vi sloboda, Crnogorci!

  10. The Following 5 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #6432
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Vidite li dvije drzavne zastave koje vise? Srbijansku i crnogorsku? Ne. Vidi se samo jedna zastava. Srbijanska. Ono do je neustavna, nepravilna, nestandardna (jer svaka drzavna zastava ima Standard), zastava sa izokrenutim grbom naopacke. Kao takva je neustavna, nestandardna i ne pretstavlja nista. To je zastava de jure i de fakto nicega. Nepostojeca zastava.
    Neko je tu zastavu otstampao, neki veliki patriJota, pa je onda neki jos veci nju kupio, pa je onda milion ljudi sto iz protokola, sto prolaznika proslo tuda i niko nije rekao skidajte to zastidje ozgor. S jedne strane imamo mlade ucenike po Crnoj Gori, ce*nike pocetnike, koji ovih dana pale drzavne zastave, s druge strane velike domoljube i branioce te drzave koji na rezidenciji ne umiju da zakace drzavnu zastavu. Oni ne znaju ni kako izgleda drzavna zastava. Ni je li grb naopacke ili nije, ni koji omjer grba treba da bude u odnosu na zastavu...Uostalom o cemu pricamo, kad jos nisu smotali one neustavne staze-zastave ispred drzavne skupstine.
    Zainteresovao si me sa ovim te pogledah zakon o drzavnih simbolima i ustav. Ustav kaze:
    Grb Crne Gore je zlatni dvoglavi orao sa lavom na prsima

    A zakon o drzavnim simbolima:
    Odnos dužine i širine zastave je dva prema jedan.
    Grb na zastavi zauzima 2/3 visine zastave.
    Središnja tačka Grba poklapa se sa tačkom u kojoj se sijeku dijagonale zastave.
    Širina zlatnog obruba je 1/20 užeg dijela zastave.


    Ako nema jos nekakvi dodatni clan, ovo znaci da zastava moze biti i horizontalna i vertikalna, dokle se ispostuju proporcije grba.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #6433
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije ti taj drugar prebistar. A znaš ono sa kim si takav si.

    A kad smo već kod litija.
    https://m.facebook.com/story.php?sto...00015210095463

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pa eto ide na litije, s kim je takav je. Je li tako logičaru bezobrazni?

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  13. #6434
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Šetam ja svaki dan.
    Ali ne s litijašima.
    Opet mi je to nekako po volji jednoga čojka da idem da šetam jer je on tako reka`.
    Ne bih baš.
    Šetaću đe ja oću a ne po pozivu.
    Niko tebe nije niđe zvao. Kao ni bilo kog od ovog naroda koji šeta litijama.
    Niđe nisam čuo da je mitropolit ili bilo ko iz sveštenstva MCP zvao nekoga da dođe. Ti me demantuj ako možeš, no ne možeš jer ti je svaka priča na ovoj temi ovakva ka i ova.
    Ili si osjetio da ti je bližnjem, sugrađaninu, nanijeta nepravda i želiš da se izboriš za pravni temelj ove zemlje, ili te nije briga jer te lično ne dotiče i hoćeš da živiš bijedno do finalnog skončanja, da ne mrdneš prstom da ikome ko će doći posle nas ovdje bude ljepše.
    Takvi kao ti su, nažalost, beskorisni u nekom društvenom kontekstu. Jer dok god ti ne budeš gladan, nećeš viđet one druge kako gladuju i traže tvoju pomoć. A onda ćeš se čudit, ako te zadesi slična sudbina (ne daj Bože, pričam hipotetički, nikom to ne želim) što si ostao sam i što nema nikog da ti pomogne.
    I nisi ti jedini takav kakav si, takvih je nažalost Crna Gora krcata, zato smo tu đe smo. Zato smo i izgubili empatiju i nije nas briga što nam sugrađani gladuju, što nam đeca koja se druže s našom nemaju za užinu u školu, što nemaju mogućnost da odu na more da se okupaju, što nemaju troje cipela da mijenjaju no nose jedne i krpe ih po pet godina.

    S tobom priče nikakve nema. Ja po prirodi ne odustajem od ljudi, no se trudim svakome da približim značenje istine i pravde. Ali od tebe bi svako digao ruke posle ovih pet rečenica što si napisao.
    Kako god, ja ti želim svako dobro i tebi i svim tvojim bližnjima, a isto tako ti više od svega želim da se dozoveš pameti jednog dana, iako nisam optimista po tom pitanju.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  15. #6435
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Istina.
    A kako je lijepo kad ti niko ne određuje oli poć na litije, na izbore, na skupove, na promocije.
    No samo kažeš ne moram.
    Nema boljeg osjećaja.
    Slobodan čojak.
    A jos ljepse je kad ti se kao slobodnom coeku sprdaju sa glavom vlasti tvoje drzave, a ti ne preduzimas nista nego samo prozivas narod koji se buni.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  16. #6436
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Zar nije SAD zemlja napretka?
    ... episkop novogračanički Longin, istočnoamerički Irinej i zapadnoamerički Maksim već duže vrijeme donose odluke mimo saglasnosti Sabora.
    "Oni su registrovali eparhije naše crkve u Americi, ali su iz naziva izbrisali SPC i promijenili ime u "Srpske pravoslavne eparthije u SAD". To otvara mogućnost da ne budu u jedinstvu sa SPC i Patrijaršijom, ukazuje sagovornik lista.
    On dodaje da su, pored toga, njih trojica 2018. na zasijedanju Sabora tražili blagoslov da naprave ustav koji će biti namijenjen samo za eparhije SPC u SAD.

    ... navodi izvor lista iz Patrijaršije, dodajući da se sumnja da je njihova krajnja namjera da sa Carigradom prave posebnu autokefalnu crkvu od tih eparhija.

    https://www.portalanalitika.me/clana...je-u-sad-hitno

  17. #6437
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Niko tebe nije niđe zvao. Kao ni bilo kog od ovog naroda koji šeta litijama.
    Niđe nisam čuo da je mitropolit ili bilo ko iz sveštenstva MCP zvao nekoga da dođe. Ti me demantuj ako možeš, no ne možeš jer ti je svaka priča na ovoj temi ovakva ka i ova.
    Ili si osjetio da ti je bližnjem, sugrađaninu, nanijeta nepravda i želiš da se izboriš za pravni temelj ove zemlje, ili te nije briga jer te lično ne dotiče i hoćeš da živiš bijedno do finalnog skončanja, da ne mrdneš prstom da ikome ko će doći posle nas ovdje bude ljepše.
    Takvi kao ti su, nažalost, beskorisni u nekom društvenom kontekstu. Jer dok god ti ne budeš gladan, nećeš viđet one druge kako gladuju i traže tvoju pomoć. A onda ćeš se čudit, ako te zadesi slična sudbina (ne daj Bože, pričam hipotetički, nikom to ne želim) što si ostao sam i što nema nikog da ti pomogne.
    I nisi ti jedini takav kakav si, takvih je nažalost Crna Gora krcata, zato smo tu đe smo. Zato smo i izgubili empatiju i nije nas briga što nam sugrađani gladuju, što nam đeca koja se druže s našom nemaju za užinu u školu, što nemaju mogućnost da odu na more da se okupaju, što nemaju troje cipela da mijenjaju no nose jedne i krpe ih po pet godina.

    S tobom priče nikakve nema. Ja po prirodi ne odustajem od ljudi, no se trudim svakome da približim značenje istine i pravde. Ali od tebe bi svako digao ruke posle ovih pet rečenica što si napisao.
    Kako god, ja ti želim svako dobro i tebi i svim tvojim bližnjima, a isto tako ti više od svega želim da se dozoveš pameti jednog dana, iako nisam optimista po tom pitanju.
    Za sve što sam steka` sam se dobro namučio i sve sam zaradio s ove 2 ruke.
    Niko mi ništa poklonio nije.
    Mislim da je tvoj zaključak pogrešan jer moj post nijesi shvatio, ne samo ti no dostina.
    Razliku izmeđe tebe, tebi sličnih i mene je u tome što ja ne moram niđe nit mi ko zbori đe i što da činim i u koje vrijeme.
    Do sad šetnji nije bilo dok nijesu počele objave i pozivi da se narod okupi.
    Kako nema poziva kad na svaki stub vise pozivi da se okupi što više naroda?
    https://jugpress.com/poziv-na-moleba...-u-crnoj-gori/
    “Molimo verni narod da iz svojih domova ponesu po jednu ikonu i da u što većem broju uzmu učešće u ovoj molitvenoj šetnji podrške. Molimo učesnike da na molitvenom hodu ne donose navijačka obeležja, parole i druge stvari koje mogu izazvati provokacije i narušiti molitveni karakter ovog događaja”, navode iz Eparhije.
    Ne pripadam ovim događajim, ne zanima me ovo.
    Agnostik sam, nijesam vjernik.


    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    A jos ljepse je kad ti se kao slobodnom coeku sprdaju sa glavom vlasti tvoje drzave, a ti ne preduzimas nista nego samo prozivas narod koji se buni.
    A ko mi se to sprda?
    Vlast me ne zanima.
    Ja sam slobodan čojak, ne određuju mi drugi što da mislim i da radim ka tebi i sličnima tebi.
    Neću da preduzimam ništa jer nijesam dio te priče...

  18. #6438
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Za sve što sam steka` sam se dobro namučio i sve sam zaradio s ove 2 ruke.
    Niko mi ništa poklonio nije.
    Mislim da je tvoj zaključak pogrešan jer moj post nijesi shvatio, ne samo ti no dostina.
    Razliku izmeđe tebe, tebi sličnih i mene je u tome što ja ne moram niđe nit mi ko zbori đe i što da činim i u koje vrijeme.
    Do sad šetnji nije bilo dok nijesu počele objave i pozivi da se narod okupi.
    Kako nema poziva kad na svaki stub vise pozivi da se okupi što više naroda?
    https://jugpress.com/poziv-na-moleba...-u-crnoj-gori/
    “Molimo verni narod da iz svojih domova ponesu po jednu ikonu i da u što većem broju uzmu učešće u ovoj molitvenoj šetnji podrške. Molimo učesnike da na molitvenom hodu ne donose navijačka obeležja, parole i druge stvari koje mogu izazvati provokacije i narušiti molitveni karakter ovog događaja”, navode iz Eparhije.
    Ne pripadam ovim događajim, ne zanima me ovo.
    Agnostik sam, nijesam vjernik.



    A ko mi se to sprda?
    Vlast me ne zanima.
    Ja sam slobodan čojak, ne određuju mi drugi što da mislim i da radim ka tebi i sličnima tebi.
    Neću da preduzimam ništa jer nijesam dio te priče...
    Nisi dio price drzave u kojoj zivis, ne zanima te ko ti vodi drzavu, ko donosi zakone i ko raspolaze drzavnim novcem, sjajno razmisljanje, mozda ja budem razmisljao tako jednog dana kad se malo oslobodim.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  19. #6439
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Treba biti stvarno posebno licemjeran pa na moje pitanje

    KADA JE NEKO IZ MITROPOLIJE CRNOGORSKO-PRIMORSKE (MITROPOLIT, BILO KOJE CRKVENO LICE) POZVAO NA MOLEBAN/LITIJU JAVNO JEDNOG JEDINOG GRAĐANINA CRNE GORE?

    Ti odgovoriš sa POZIVOM EPISKOPA NIŠKOG ARSENIJA IZ PRAVOSLAVNE NIŠKE EPARHIJE koji poziva NIŠLIJE da dođu na moleban koji je u hramu Svetog Cara Konstantina i carice Jelene U NIŠU, DRŽAVA SRBIJA.

    Dakle, ti si se, kao Crnogorac (sa čime zdušno mašeš) osjetio POZVANIM OD STRANE EPISKOPA NIŠKOG ARSENIJA da prisustvuješ molebanu u NIŠU?

    Nije ni smiješno više.

    Quote Originally Posted by jokas
    Mislim da je tvoj zaključak pogrešan jer moj post nijesi shvatio, ne samo ti no dostina.
    Razliku izmeđe tebe, tebi sličnih i mene je u tome što ja ne moram niđe nit mi ko zbori đe i što da činim i u koje vrijeme.


    Ne, nije to razlika između mene i meni sličnih i tebe.
    I sreća da se razlikujemo. Da sam ka' ti, svaki minut života bi mi bio pakao.

    Last edited by Babbo Natale; 21-02-20 at 13:05.

  20. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  21. #6440
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Treba biti stvarno posebno licemjeran pa na moje pitanje

    KADA JE NEKO IZ MITROPOLIJE CRNOGORSKO-PRIMORSKE (MITROPOLIT, BILO KOJE CRKVENO LICE) POZVAO NA MOLEBAN/LITIJU JAVNO JEDNOG JEDINOG GRAĐANINA CRNE GORE?

    Ti odgovoriš sa POZIVOM EPISKOPA NIŠKOG ARSENIJA IZ PRAVOSLAVNE NIŠKE EPARHIJE koji poziva NIŠLIJE da dođu na moleban koji je u hramu Svetog Cara Konstantina i carice Jelene U NIŠU, DRŽAVA SRBIJA.

    Dakle, ti si se, kao Crnogorac (sa čime zdušno mašeš) osjetio POZVANIM OD STRANE EPISKOPA NIŠKOG ARSENIJA da prisustvuješ molebanu u NIŠU?

    Nije ni smiješno više.



    Ne, nije to razlika između mene i meni sličnih i tebe.
    I sreća da se razlikujemo. Da sam ka' ti, svaki minut života bi mi bio pakao.

    [/COLOR]

  22. #6441
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,650
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Opet nije CG nego BiH

    Послато са SM-G925F помоћу Тапатока

  23. #6442
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Na skoro svaku banderu i stub kroz grad i naselja imaju pozivi Mitropolije za okupljanje.
    Last edited by jokaš; 21-02-20 at 13:20.

  24. #6443
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.novosti.rs/vesti/planeta...z-Generalstaba

    POZDRAV za narod moj i prijatelje. Vidimo se u nedelju, ako Bog da.

    Ovo je napisao predsednik Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore Zdravko Kasalica par sati posle neskrivene pretnje načelnika Generalštaba Vojske Crne Gore brigadnog generala Dragutina Dakića.

    Dakić je pripretili pripadnicimaa Vojske, učesnicima litija, da poruče članovima svojih porodica da ni oni ne odlaze na dostojanstvene litije, kojima se krsnim hodom mirno protestuje protiv nakaradnog Zakona o slobodi veroispovesti.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #6444
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    U dobru je lako dobar biti, ali bas zato.. svaka cast ovom hrabrom covjeku!


  26. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  27. #6445
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Погледах онај филм ртцг, превелика прашина се дигла, све смо оно знали јер нас николаидис, поповић,шуковић, ђурановић, јовановић и остали свако мало подсјећају. Највеће замјерке амфилохију од мене су ове што се тиче политике, милошевић (мада је учествовао у протестима 1997 против њега) и шешељ су непријатељи свега нормалног камоли цг. Осим тих киксева, прича онако како ће причати сваки поглавар традиционалне, конзервативне институције који је поред тога (а због историјских дешавања) против признања косова и уласка у нато. Већи је и то моного већи, по њему мило издајник јер је признао косово него што је одвојио цг од србије.
    Зашто у документарцу (мада ово није документарац ово је колаж изјава од 30 минута човјека који је 30 година на челу мцп) нема његових изјава о лгбт правима, абортусу, положају жене, социјалној ситуацији у црној гори и осталим темама о којима је причао уназад 30 година?
    Зато што оно што не дотиче државу не интересује их, хоће да га поредставе као само политичара а не митрополита (већ сад једног од важнијих у историји мцп) што му је радна позиција.

    Све у свему прдњава работа, углед амфилохија међу његовим подржаваоцима и оспораватељима остаје непромијењен. Они који нису знали за ово нису ни заинтересовани за цркву и причу око ње.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  28. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  29. #6446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Znam da je bača kletve i čuda, ali iskreno prvi put čuh za, "da Bog da svima živo meso otpadalo ko nije za Rusiju (ili protiv Rusije) nebitno, na pamet mi ne pada da ponovo gledam taj gadluk.
    Protiv Rusije jbt, meso otpadalo...
    Last edited by BiTrAtE; 21-02-20 at 13:51.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  30. #6447
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Amfilohije je povodom toga rekao da ce ministru odbrane Predragu Boskovicu oduzeti orden Svetog Save. Orden je dobio dok je bio u bordu direktora rudnika uglja u Pljevljima.

    Sent from my Motorola 8400

  31. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  32. #6448
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bitrate View Post
    znam da je bača kletve i čuda, ali iskreno prvi put čuh za, "da bog da svima živo meso otpadalo ko nije za rusiju (ili protiv rusije) nebitno, na pamet mi ne pada da ponovo gledam taj gadluk...
    Ријечи Петра i Петровића Његоша. Зато су тако тешке, тад се клело грђе него данас.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  33. #6449
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    To mu je omiljena kletva, citira Svetog Petra Cetinjskog, iako mu to što je citat služi samo kao izgovor...


    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  34. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  35. #6450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    E šta rade režimski mediji



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 258 of 644 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 17:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 14-10-07, 00:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 09:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 05:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 21:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •