Quote Originally Posted by kimmi View Post
Ova kokoska, koja je nazalost dio nase diplomatske sluzbe, je to...kokoska I pride ekstrem. Isti takvi su svi oni koji nas Crnogorce nazivaju potturicama, milogorcima, shiptarima I cime sve ne, negiraju nase postojanje I posebnosti I isti su kao oni koji Srbe zovu posrrbicama, servima, vlasima, chetnicimma ... Svi su oni brlog Balkana, bilo da dolaze sa ove ili one strane, bilo da su obicni ljudi, politicari, diplomate, ministri, predsjednici ili patrijarsi. Nema tu ljudi, slabo.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Ko to Crnogorce naziva pooturicama? Zna se kome je namijenjen taj izraz. Milogorcima sa punim pravom treba nazivati određene. Ne naravno sve. Naziv šiptari opet nije namijenjen Crnogorcima. Srbe nazivati ********ma je apsurd. Ako ćeš iskreno. Jer opet ću ponoviti. Ako
Su Njegoš i Marko Miljanov sebe nazivali Srbima, kako ja mogu biti ********? Ja sebe smatram Srbin Crnogorcem. Znaš na šta mislim. I nemam ništa protiv toga da ti sebe smatraš Crnogorcem. Ali mi smeta kad mi politika dira u zastavu, himnu, jezik i negira mene. Smeta mi da mi ustaša Sekula Drljević sastavlja himnu. Smeta mi da mi Ranko Krivokapić koji podržava raspopa Miraša i crkvu koja je osnovana đe je osnovana, kroji zastavu. Smeta mi da prekrajaju jezik. I da moje dijete mora da uči to. Smeta mi. Smeta mi što ne što ne poštujem, nego što zbog politike i takvih ne osjećam ni tu zastavu ni himnu ni jezik. Što se u svojoj zemlji gdje su mi preci od pamtivijeka osjećam kao građanin drugog reda. Da mi onaj Samo Nikšić kaže mrš u Srbiju. A nije jedini koji tako misli. Nego ih je dosta. I povrh svega toga ja sam vrlo korektan i građanski nastrojen. A nemam razloga da budem takav. Možda me mozak još uvijek malo služi pa se suzdržavam. Itd itd.
I prošli moj post si kvotovao i obratio si pažnju na jednu rečenicu, a ono mnogo bitnije nisi komentarisao.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk