Page 78 of 646 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178578 ... LastLast
Results 1,926 to 1,950 of 16131

Thread: Crkva nad Crkvama…

  1. #1926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post



    Da bi SPC upravljala Crnom Gorom ne mora biti u vlasti. Dovoljan je Daka. Zato sam i pomenuo Daku. Valjda je jasno da nijesam mislio da SPC direktno bude na vlasti. Uostalom, to nijesam ni napisao.
    A i ja sam jasno napisao da "crkvene" partije ne mogu dominirati ili voditi vladu. Imaju 15% i njihov premijer bi bio nepriihvatljiv manjinana. Tvoja prica je samo ponovljeno propagandno zastrasivanje DPS-a "ili mi ili srpski bauk!"


    Da si pazljivo citao, vidio bi da nikog konkretno nijesam nazvao srpskim nacionalistom.
    Zato sam te i pitao na koga mislis. Sebe?

    Nego sam za tebe napisao da "nastupas kao srpski nacionalista". U smislu "hoda kao, prica kao, ponase se kao..." Je li utisak pogresan?Znaci, ti sebe ne smatras srpskim nacionalistom? To se, upravo, uklapa u ono sto prije napisah, da ljudi koji su inficirani virusom nacionalizma toga nijesu svjesni. Potvrdio si moju teoriju.
    Ah. Izvini, mislio sam da vodimo argumentovanu raspravu, a ne jos jednu od klasicnih internet "licni napad i etiketiranje bez ikakvih argumenata". OK, daj onda da ja tebe u daljem tekstu zovem crnogorski proto-fasista, jer "hoda kao, prica kao, ponasa se kao...". Je li mi utisak pogresan? Ili mozda ti sebe ne smatras crnogorskim proto-fasistom? Ako ne smatras - pa, to samo potvrdjuje moju teoriju, jer su proto-fasisti nesvjesni svog fasizma.



    Oko poneceg se mi mozemo i slozit. Recimo, da bude neka "normalna vlada" Ali. sto ako ta "normalna vlada" krene da uvodi red i postovanje zakona od strane svih, pa i SPC? Recimo, da naredi uklanjanje "limenke" s Rumije? Da je ova sadasnja DPS "normalna vlada", odavno bi se to uradilo.
    Pa valjda tome i treba da sluzi normalna vlada? Ova vlada je toliko trula i korumpirana da i ne moze da uvede red i postovanje zakona, jer bi vecina naroda uklanjanje, recimo, limenke smatrala za selektivno sprovodjenje pravde (s pravom) i reagovala vrlo negativno.

    Dragi crnogorski proto-fasisto, zeljno iscekujuci sledecu mutaciju tvoje odbrane status kvo-a - nije episkop tucen, policajac mlati zenu, eto nam ga Daka za gospodara ako Milo padne, necete valjda plagistra itd ad nauseam, ostajem iskreno tvoj srpski nacionalista.

  2. #1927
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Eto tako.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Prije ovog zakona nidje nikog u crkvi, a sad puno? Dobar je zakon.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. The Following 10 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  4. #1928
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Sto se tice Miloja Scepanovica, postoji dokument o nasilju Miloja Scepanovica i to ne samo prema majci, nego i cerci koja ima 19 mjeseci: https://m.cdm.me/hronika/bivsa-supru...vic-tuzicu-je/
    To svakako nije "dokument", osim u smislu da je na papiru i ima pecat. Sve sto to znaci je da je zena zvala SOS telefon i zalila se na nasilje.

    Ne kazem ni da je nasilja bilo ni da nije. Samo da mnogo toga o tebi govori sto uzimas ovakav papir za dokaz.

  5. #1929
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Ko je kriv

    Mandić kriv nije, nije on toliko uticajan koliko bi htio da bude. Više voli da se prsi. Nije ni Amfilohije, njemu se pripisuje da je uticajniji nego što jeste. Nije niko iz opozicije, jer narod im prosto ne vjeruje, oni su se samo postavili kao ključni igrači jer drugih nema na vidiku. Ogrebli su se o crkveno pitanje, majstorski. Sve što opozicija uspije da sebi upiše kao bod je zapravo proizišlo iz kiksa vlasti.

    Kriv je jedan čovjek, onaj visoki, “najviši i najgornji”. Ne ide se đonom na svoje ljude koliko god bili neistomišljenici ekipe na vlasti. Nije lijepo, nije plemenito, nije ljudski. Nije ništa. Sve i da je po zakonu.

    Sve je ovo čorba koja nije za kusanje, sve ide ka situaciji koja ne može da se rasplete. Ne miriše na dobro. Koliko god optimizma upumpali, stigli smo u ćorsokak. Nije narod posle utakmice otišao da divlja po gradu, već ga je nešto pokrenulo. Svega ovoga ne bi bilo da se nakon 2006. Crna Gora okrenula stvaranju države koja će biti dom svima koji u njoj žive. Da su tri najbitnije stvari postale ustav, zakoni i pasoš druge bi nam ptice danas pjevale. Ali postalo je bitno biti što veći Crnogorac, u smislu da je biti Crnogorac postalo sve ono što u suštini ne čini Crnogorca.

    Vidjeli smo na kakvim nam stubovima stoji država, kakav je to polu-svijet progovorio u ključnim trenucima u našem parlamentu. Klin i ploča, opozicija i vlast. Razlika je samo u skupoći odijela, diskurs je prilično sličan. Kletve i psovke, imitacija pristojnosti, sve je bljutavo, podjednako odvratno.

    Kako bi lijepo bilo da je sve organizovano, unaprijed iscenirano i da se sve igra po već napisanom scenariju. Tog scenaristu valjalo bi častiti kakvim ordenom ili Njegoševom nagradom. Nažalost, ovoga puta čini se da nije sve spontano, da se gazda preigrao.

    Konzola se pregrijala. Sad živimo realnost, dok imamo najveće lance lukzunih hotela koji pristižu u Crnu Goru, imamo i blokirane saobraćajnice, tuču policije i naroda i mlade koji svakodnevno pakuju kofere i odlaze.

    Zna se ko je kriv. Za sve. Zna se i da vjerovatno nikad neće odgovarati, jer ne postoji kosmička pravda, ne postoji dovoljno karme da sve stigne. Ipak, situacija je prilično ozbiljna, ali moramo jednu scenu zabilježiti kao dragocjenu po savremenu Crnu Goru. To je trenutak kad na sjednici jedna poslanica čita stare kletve, a gospođa iz vlasti se krsti tri puta i poskakuje u stolici da odagna kletve.

    To je Crna Gora, ako je “išta” onda je to. Jedni kunu, drugi se brane svim silama.

    Jedna od davnašnjih kampanja vlasti bila je da se za Novu godinu narodu šalju razglednice na kojima piše “Srećna nova Crna Gora!”.
    Neka je srećna Nova 2020. godina! Evo je dočekujemo“ da gore ne može.

    Zna se ko je kriv.

    izvor: www.vijesti.me

    Inace, meni jedna od najdrazih rubrika ,,kosmos ispod saca'', a ovaj tekst sto sam prenio je iz te rubrike.

  6. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  7. #1930
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ko je kriv

    Mandić kriv nije, nije on toliko uticajan koliko bi htio da bude. Više voli da se prsi. Nije ni Amfilohije, njemu se pripisuje da je uticajniji nego što jeste. Nije niko iz opozicije, jer narod im prosto ne vjeruje, oni su se samo postavili kao ključni igrači jer drugih nema na vidiku. Ogrebli su se o crkveno pitanje, majstorski. Sve što opozicija uspije da sebi upiše kao bod je zapravo proizišlo iz kiksa vlasti.

    Kriv je jedan čovjek, onaj visoki, “najviši i najgornji”. Ne ide se đonom na svoje ljude koliko god bili neistomišljenici ekipe na vlasti. Nije lijepo, nije plemenito, nije ljudski. Nije ništa. Sve i da je po zakonu.

    Sve je ovo čorba koja nije za kusanje, sve ide ka situaciji koja ne može da se rasplete. Ne miriše na dobro. Koliko god optimizma upumpali, stigli smo u ćorsokak. Nije narod posle utakmice otišao da divlja po gradu, već ga je nešto pokrenulo. Svega ovoga ne bi bilo da se nakon 2006. Crna Gora okrenula stvaranju države koja će biti dom svima koji u njoj žive. Da su tri najbitnije stvari postale ustav, zakoni i pasoš druge bi nam ptice danas pjevale. Ali postalo je bitno biti što veći Crnogorac, u smislu da je biti Crnogorac postalo sve ono što u suštini ne čini Crnogorca.

    Vidjeli smo na kakvim nam stubovima stoji država, kakav je to polu-svijet progovorio u ključnim trenucima u našem parlamentu. Klin i ploča, opozicija i vlast. Razlika je samo u skupoći odijela, diskurs je prilično sličan. Kletve i psovke, imitacija pristojnosti, sve je bljutavo, podjednako odvratno.

    Kako bi lijepo bilo da je sve organizovano, unaprijed iscenirano i da se sve igra po već napisanom scenariju. Tog scenaristu valjalo bi častiti kakvim ordenom ili Njegoševom nagradom. Nažalost, ovoga puta čini se da nije sve spontano, da se gazda preigrao.

    Konzola se pregrijala. Sad živimo realnost, dok imamo najveće lance lukzunih hotela koji pristižu u Crnu Goru, imamo i blokirane saobraćajnice, tuču policije i naroda i mlade koji svakodnevno pakuju kofere i odlaze.

    Zna se ko je kriv. Za sve. Zna se i da vjerovatno nikad neće odgovarati, jer ne postoji kosmička pravda, ne postoji dovoljno karme da sve stigne. Ipak, situacija je prilično ozbiljna, ali moramo jednu scenu zabilježiti kao dragocjenu po savremenu Crnu Goru. To je trenutak kad na sjednici jedna poslanica čita stare kletve, a gospođa iz vlasti se krsti tri puta i poskakuje u stolici da odagna kletve.

    To je Crna Gora, ako je “išta” onda je to. Jedni kunu, drugi se brane svim silama.

    Jedna od davnašnjih kampanja vlasti bila je da se za Novu godinu narodu šalju razglednice na kojima piše “Srećna nova Crna Gora!”.
    Neka je srećna Nova 2020. godina! Evo je dočekujemo“ da gore ne može.

    Zna se ko je kriv.

    izvor: www.vijesti.me

    Inace, meni jedna od najdrazih rubrika ,,kosmos ispod saca'', a ovaj tekst sto sam prenio je iz te rubrike.
    Sva ova nasa frustracija je iz jednog prostog razloga.

    Sto ocekujemo od većinskog naroda da bude vise intelektualan nego sto jeste, vise obrazovan nego sto jeste, manje kulavica nego sto jeste, manje poltron nego sto jeste, vise gradjanin nego sto jeste... U tom rascjepu izmedju ocekivanja i realnosti lezi nasa frustracija... A mislim da nam jedino preostaje da napustimo nasu lijepu, jer ne mozemo nauciti stado da postane nesto bolje, i dobiju nesto sto realno nisu ni zasluzili...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  8. #1931
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,925
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Prije ovog zakona nidje nikog u crkvi, a sad puno? Dobar je zakon.
    Nije istina. Ovako bi bilo na današnji dan i bez zakona. Tako da ti priča nije na mjestu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #1932
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Abazovic objasnio ko je kriv.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1933
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije istina. Ovako bi bilo na današnji dan i bez zakona. Tako da ti priča nije na mjestu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Idem malo cesce tamo no sto mislis pa znam. Ne brkaj dobronamjernu kritiku sa nacionalnom ili politickom orjentacijom.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #1934
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,925
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Idem malo cesce tamo no sto mislis pa znam. Ne brkaj dobronamjernu kritiku sa nacionalnom ili politickom orjentacijom.
    Nisam uopšte mislio na to. Rekao iz razloga jer je danas arhijerejska liturgija, veliki post je i iz tog razloga bi bilo isto ovako. Ne vezano za zakon. Sigurno ima i onih kojima je zakon još jedan od razloga.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  13. #1935
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ko je kriv

    Mandić kriv nije, nije on toliko uticajan koliko bi htio da bude. Više voli da se prsi. Nije ni Amfilohije, njemu se pripisuje da je uticajniji nego što jeste. Nije niko iz opozicije, jer narod im prosto ne vjeruje, oni su se samo postavili kao ključni igrači jer drugih nema na vidiku. Ogrebli su se o crkveno pitanje, majstorski. Sve što opozicija uspije da sebi upiše kao bod je zapravo proizišlo iz kiksa vlasti.

    Kriv je jedan čovjek, onaj visoki, “najviši i najgornji”. Ne ide se đonom na svoje ljude koliko god bili neistomišljenici ekipe na vlasti. Nije lijepo, nije plemenito, nije ljudski. Nije ništa. Sve i da je po zakonu.

    Sve je ovo čorba koja nije za kusanje, sve ide ka situaciji koja ne može da se rasplete. Ne miriše na dobro. Koliko god optimizma upumpali, stigli smo u ćorsokak. Nije narod posle utakmice otišao da divlja po gradu, već ga je nešto pokrenulo. Svega ovoga ne bi bilo da se nakon 2006. Crna Gora okrenula stvaranju države koja će biti dom svima koji u njoj žive. Da su tri najbitnije stvari postale ustav, zakoni i pasoš druge bi nam ptice danas pjevale. Ali postalo je bitno biti što veći Crnogorac, u smislu da je biti Crnogorac postalo sve ono što u suštini ne čini Crnogorca.

    Vidjeli smo na kakvim nam stubovima stoji država, kakav je to polu-svijet progovorio u ključnim trenucima u našem parlamentu. Klin i ploča, opozicija i vlast. Razlika je samo u skupoći odijela, diskurs je prilično sličan. Kletve i psovke, imitacija pristojnosti, sve je bljutavo, podjednako odvratno.

    Kako bi lijepo bilo da je sve organizovano, unaprijed iscenirano i da se sve igra po već napisanom scenariju. Tog scenaristu valjalo bi častiti kakvim ordenom ili Njegoševom nagradom. Nažalost, ovoga puta čini se da nije sve spontano, da se gazda preigrao.

    Konzola se pregrijala. Sad živimo realnost, dok imamo najveće lance lukzunih hotela koji pristižu u Crnu Goru, imamo i blokirane saobraćajnice, tuču policije i naroda i mlade koji svakodnevno pakuju kofere i odlaze.

    Zna se ko je kriv. Za sve. Zna se i da vjerovatno nikad neće odgovarati, jer ne postoji kosmička pravda, ne postoji dovoljno karme da sve stigne. Ipak, situacija je prilično ozbiljna, ali moramo jednu scenu zabilježiti kao dragocjenu po savremenu Crnu Goru. To je trenutak kad na sjednici jedna poslanica čita stare kletve, a gospođa iz vlasti se krsti tri puta i poskakuje u stolici da odagna kletve.

    To je Crna Gora, ako je “išta” onda je to. Jedni kunu, drugi se brane svim silama.

    Jedna od davnašnjih kampanja vlasti bila je da se za Novu godinu narodu šalju razglednice na kojima piše “Srećna nova Crna Gora!”.
    Neka je srećna Nova 2020. godina! Evo je dočekujemo“ da gore ne može.

    Zna se ko je kriv.

    izvor: www.vijesti.me

    Inace, meni jedna od najdrazih rubrika ,,kosmos ispod saca'', a ovaj tekst sto sam prenio je iz te rubrike.
    Meni ovo deluje kao kakav univerzalni tekst primenjiv na sve sredine bivše nam SFRJ, za Srbiju sigurno odgovara uz neke sitne izmene (umesto CG SRB... Milo - Vučko), i zato su meni sve ove predstave po skupštinama baš onako farse, igre za raju.

  14. #1936
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sva ova nasa frustracija je iz jednog prostog razloga.

    Sto ocekujemo od većinskog naroda da bude vise intelektualan nego sto jeste, vise obrazovan nego sto jeste, manje kulavica nego sto jeste, manje poltron nego sto jeste, vise gradjanin nego sto jeste... U tom rascjepu izmedju ocekivanja i realnosti lezi nasa frustracija... A mislim da nam jedino preostaje da napustimo nasu lijepu, jer ne mozemo nauciti stado da postane nesto bolje, i dobiju nesto sto realno nisu ni zasluzili...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Problem je i to što nema adekvatne ponude na političkoj sceni. Imamo profesionalne političare i partitokrate na oba pola. O poštenju da i ne govorim. Pa Odupri se protesti su propali kada je veće učešće uzela opozicija. Potpisali su svi neki papir sa organizatorima protesta i sa istim sjutra dan obrisali guzicu. Opozicionari su se prepali bili da im ko ne uzme dio opozicionog kolača i brže bolje su to sahranili na prethodno opisani način.

    Akumulirano je ogromno nezadovoljstvo, vlašću posebno ali realno ne malo i ovom i ovakvom opozicijom. Nema ko to da kanališe.

    Treba neki novi pristup politici, nešto sa konkretnim rješenjima koja su prihvatljiva većini stanovništva, sem možda ekstremima na oba pola.

    Da ne griješim dušu, URA se koprca sa koliko toliko zdravim pristupom, ali realan problem je što je na njenom čelu Albanac. Meni ne smeta i još nekima, čak šta više simpatičan mi je, ali realno koliko god dobru politiku da vode na mene će doći makar još dvoje ili troje kojima su oni ok, ali imaju problem da glasaju za tu stranku dok god je Albanac broj jedan. To govori dosta i o zrelosti nas kao društva.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #1937
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,925
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Ja kao Srbin ću svoj glas na sledećim izborima dati upravo Abazobiću. Ne samo zbog ovog teksta naravno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #1938
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...bila-crna-gora

    Sad kapiram da nisam link Dritanovog teksta izbacio.... a ne mogu da editujem.

    Vrijedi pročitati svakako.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  19. #1939
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...bila-crna-gora

    Sad kapiram da nisam link Dritanovog teksta izbacio.... a ne mogu da editujem.

    Vrijedi pročitati svakako.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Okačih ga ranije u temi ,,iz raznih novina", pa se pogubih misleći da je ovo ta tema

    Sent from my Motorola 8400

  20. #1940
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Samo se bijte.
    Mislim da odgovara I jedinima I drugima.

    Samo znam kad se SKOJ pojavi na forumu, da je muka neka.
    Najnegativniji clan ove zajednice.

  21. The Following 4 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  22. #1941
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-da-ga-prokune

    Što radi Pipun....

    Evo je krenuo da preko medija upućuje zahtjeve Amfilohiju.

    Mislim da je stvoren veliki jaz između MCP i DFa, što je bilo lako uočiti svima koji su pratili situaciju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #1942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Problem je i to što nema adekvatne ponude na političkoj sceni. Imamo profesionalne političare i partitokrate na oba pola. O poštenju da i ne govorim. Pa Odupri se protesti su propali kada je veće učešće uzela opozicija. Potpisali su svi neki papir sa organizatorima protesta i sa istim sjutra dan obrisali guzicu. Opozicionari su se prepali bili da im ko ne uzme dio opozicionog kolača i brže bolje su to sahranili na prethodno opisani način.

    Akumulirano je ogromno nezadovoljstvo, vlašću posebno ali realno ne malo i ovom i ovakvom opozicijom. Nema ko to da kanališe.

    Treba neki novi pristup politici, nešto sa konkretnim rješenjima koja su prihvatljiva većini stanovništva, sem možda ekstremima na oba pola.

    Da ne griješim dušu, URA se koprca sa koliko toliko zdravim pristupom, ali realan problem je što je na njenom čelu Albanac. Meni ne smeta i još nekima, čak šta više simpatičan mi je, ali realno koliko god dobru politiku da vode na mene će doći makar još dvoje ili troje kojima su oni ok, ali imaju problem da glasaju za tu stranku dok god je Albanac broj jedan. To govori dosta i o zrelosti nas kao društva.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nema ođe novog pristupa politici.

    Cjelokupna opozicija tj. Njihovi politički lideri će morati da odu ako mislimo da se bilo šta promjeni.


    Bojkot parlamenta - lokalnih paralamenata - vraćanje mandata - svih mandatara i to je to.
    Odatle se kreće - da se maknu Mandić, Bulatović, Medojević, Bečić,Abazović i cijela te ekipa.

    Pričali su mi ljudi godinama - ne budi lud, šta će ti da podržavaš političke partije?
    A ja sam ih sve podržavao - i Medojevića i Pajovića i Lekića i Bečića čak sam i Ranju podržao kad je poćerao Vujicu i goveđu glavu.

    I svaki put - oni opozicija uljuljana i lagodna - mi na ulice - oni u Kristal - mi na ulice - oni po inostranstvu od naših para - mi na ulice - oni promo textovi promo fb objave partijska zapošljavanja po Opštinama dje su vlast - mi na ulice...

    I svaki put kad im prigovoriš nešto - udbaš si ili ne razumiješ politiku.


    Nosim se mišlju da je vrijeme za jedan veliki protest protiv opozicije.

    Kad vlast ne možemo da smijenimo - onda možemo opoziciju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. The Following 13 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  25. #1943
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nije lijepo, nije plemenito, nije ljudski. Nije ništa. SVE I DA JE PO ZAKONU.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Da, srce im krvari za vazda ugnjetavane srbe i pos... , a koga zabolje za Crnogorce koji su(paradoks) jedina ugnjetavana nacija u Crnoj Gori
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  26. #1944
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nema ođe novog pristupa politici.

    Cjelokupna opozicija tj. Njihovi politički lideri će morati da odu ako mislimo da se bilo šta promjeni.


    Bojkot parlamenta - lokalnih paralamenata - vraćanje mandata - svih mandatara i to je to.
    Odatle se kreće - da se maknu Mandić, Bulatović, Medojević, Bečić,Abazović i cijela te ekipa.

    Pričali su mi ljudi godinama - ne budi lud, šta će ti da podržavaš političke partije?
    A ja sam ih sve podržavao - i Medojevića i Pajovića i Lekića i Bečića čak sam i Ranju podržao kad je poćerao Vujicu i goveđu glavu.

    I svaki put - oni opozicija uljuljana i lagodna - mi na ulice - oni u Kristal - mi na ulice - oni po inostranstvu od naših para - mi na ulice - oni promo textovi promo fb objave partijska zapošljavanja po Opštinama dje su vlast - mi na ulice...

    I svaki put kad im prigovoriš nešto - udbaš si ili ne razumiješ politiku.


    Nosim se mišlju da je vrijeme za jedan veliki protest protiv opozicije.

    Kad vlast ne možemo da smijenimo - onda možemo opoziciju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ovo je najjaci post sto sam procitao, jos od prvih izbora.
    Dok je ovih gore nabrojanih, ovi ce da vladaju 100 godina.
    Ne znam da li namjerno rade u korist dpsa, ali muski im zavrsavaju posao.
    Samo hvali jedno.
    Ko?
    Kad?!
    Ime mi jedno dajte!

    Evo ja cu prvi podrzati tebe, I moja porodica...

  27. #1945
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Generalno, religija je u slučaju naše države potpuno nebitna u rešavanju dugoročne promaje u frižiderima a i glavama. Religiju niko nikom nije mogao oduzeti ali zato ideju o boljem sjutra jeste. Opet da ponovim, normalna država, ali to očigledno nikom nije cilj, bila to vlast ili bila to opozicija.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. #1946
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ne znam da li namjerno rade u korist dpsa, ali muski im zavrsavaju posao.
    više DPS njima nego oni DPSu.
    Sve se nešto mislim da ovo ima za cilj vraćanje DF-a iz mrtvih jer će DPS ovim potezom izgubiti doosta glasača jer su barem 20% njih originalne pos... koji su dizale brikade da Slavko ne bi moga proć i nisu otišli za SNP-om, DF-om i Demokratama zato što toliko vole Mila da bi mu ako zatraži i guzice dali.

    Milo je računao da će preživjeti gubitak 10 + % glasova ali neće preživjeti gubitak džukela koji mu kad god zaškripi daju vjetar u leđa
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  29. #1947
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Valjalo bi jedan moleban za rast plata da se održi.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  30. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  31. #1948
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  32. #1949
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,234
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Ovo mora da je photoshop.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #1950
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Sve mu boje dobro stoje.

Page 78 of 646 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178578 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. PDV i crkva
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 08-10-10, 16:21
  2. Jos Crkva
    By Kod Pera na Bukovicu in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 13-10-07, 23:22
  3. Srbijanski zakon o crkvama
    By Old Bone in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 19-05-06, 08:55
  4. Replies: 0
    Last Post: 15-11-05, 04:04
  5. Crnogorci se mole u katolickim crkvama!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 15-08-05, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •