Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 73 of 73

Thread: Pravedna CG - postanite član

  1. #51
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema potrebe za bilo kakvim eksperimentima... Na sljedećim izborima svi suverenisti i procrnogorski orjentisani ljudi, kao i apstinenti, treba da glasaju SDP...
    Na taj način će SDP dovoljno ojačati, a nakon toga će se sigurno opet razvjedriti nad Crnom Gorom...

    Jer SDP, koji će tada biti dovoljno jak, će biti u stanju, a volje odavno ima, da se korov počisti.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne bih da te razocaram ali dobar dio tog korova je upravo iz redova sdpa...
    She is only here to annoy herself!

  3. #53
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko nije savršen... Ali moramo priznati da je od svih partija na CG političkoj sceni, SDP najbolji izbor za svakog ko Crnoj Gori, odnosima u istoj, itd... misli dobro.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    zašto?! zašto su oni bolji od recimo pravedne i/ili pozitivne?
    She is only here to annoy herself!

  5. #55
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upoređivati SDP i Pozitivnu i Pravednu je, u ovom trenutku, krajnje neozbiljno.

    Pravedna još nije ni slomila ljusku od jajeta, dok je Pozitivna tek nogicu provukla kroz ljusku od jajeta, a kakvi su joj potezi, bolje i da nije.

    Iza SDP-a postoji kontinuitet, a sa tim dolazi i iskustvo... Tu je i njihova svijetla prošlost, partije kao i rukovodstva, u najtežim trenucima, u godinama vikend ratnika i pljačkaša video rekordera i bijele tehnike.

    U tim trenucima je SDP, kao i njeni članovi, ostali čista obraza... U tim trenucima, kada mnogi to nijesu smjeli ni pomisliti, njeni članovi su bili za nezavisnu Crnu Goru. Zbog toga su svi suverenisti i procrnogorski glasači dužni SDP-u.

    OK, priznajem, Pravednu sačinjavaju neki ljudi iz redova SDP-a, koji su zajedno sa ljudima iz SDP-a dobijali pendreke po kičmi, ali Pravedna neće biti spremna ni za ove izbore...

    Pozitivna je debelo proklizala u Nikšiću, tako da im predstoji dugi niz godina dokazivanja... Sumnjam da će išta značajno uspjeti.

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    OK, smatraš li da je po CG loše što pozitivna nije dala vjetar u leđa srpskim strankama u NK i igrala po njihovim notama?

    P.S. nemoj o poštenju sdpa...
    She is only here to annoy herself!

  7. #57
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bgm je Pozitivna u Nikšiću izigrala užičko, moravac, a bgm i čačak... Tako da, nećemo o tome. Nakon one smijurije nikšićke, čim bi čuo riječ ''platforma'', odmah mi se Pajović pred oči stvori.

    Pozitivna treba da radi na sebi još puno... Pravednu čine neki ozbiljni ljudi, ali kao što rekoh gore...

    Apstiniranje nije rješenje, u to smo se uvjerili. Čak i najveći zagovornici apstiniranja sa CdM-a, ovih dana to priznaju.

    E sad moramo tražiti rješenje... Treba nam suverenistička stranka, samim tim to znači procrnogorski orjentisana, građanskih uvjerenja, stavova i programa... Da eksperimentišemo više ne smijemo, jer je evo potonji momenat.

    Očigledno je da se nameće SDP...

    Na sljedećim izborima ne smije biti apstinenata... Ko god bude apstinirao, očigledno ne misli dobro Crnoj Gori.

    Eto, neko moje mišljenje...

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    kako je to izigrala? koliko ja znam mogli su odmah ući u vlast sa DFom da im je samo do toga bilo...na kraju se desilo šta se desilo i opet su uništitelji Nikšića sjeli u fotelju, ako misliš da su politički neiskusni tu se slažem, ali to je samo jedna osobina iako jako bitna...

    a čime se nameće sdp i šta su to konkretno uradili za CG? Aminovali su svaku štetnu privatizaciju, i sve štetne radnje i odluke donesene u zadnjih 15 godina u CG, OK osim Tare i hvala im na tome
    She is only here to annoy herself!

  9. #59
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neiskustvo NSX... Koketiranje nikako sebi nijesu smjeli dozvoliti. Draga Đurovića tek nijesu smjeli dozvoliti.

    Nego dosta o tome ovdje... Nadam se da se Haris neće vratiti p'jan iz grada, pa da sve ovo obriše... Mada, nije ovo off, ali kad popije, brz je na DELETE dugme. :P

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    a kako nova partija bez ikakvih veza u službama bezbjednosti da isprovjerava sve svoje članove? Nemoguće...

    Hari je nešto nervozan u zadnje vrijeme al valjda ga je prošlo
    She is only here to annoy herself!

  11. #61
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto sad si sam potvrdio i napisao sve ovo što gore pisah, i zbog čega se ta partija još ne smije uzeti kao ozbiljan politički subjekt.
    I opet dolazimo do zaključka i dodajemo još jedan bod u korist SDP-a.

    Iskustvo, kontinuitet...!

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne znam za tebe ali ja smatram da se ovaj kontinuitet koji oni sprovode godinama što prije treba prekinuti...jer ako potraje još koju godinu ne ostade bez Bobotov kuk od nas...
    She is only here to annoy herself!

  13. #63
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Koketiranje nikako sebi nijesu smjeli dozvoliti.
    Aooooo, kakav fail..
    Pa ako postoji ijedna partija na politickoj sceni CG koja je doktorirala koketiranje, i to sa onima koji nas sa'ranise za ovih 20+ godina, to je SDP. Majstori u koketiranju i prodavanju muda za bubrege, a tek sto vole da se igraju postenja.. sve do momenta kada se (ne)stisne taster i usvoji neki predlog DPS-a...


  14. #64
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Nema potrebe za bilo kakvim eksperimentima
    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Na sljedećim izborima svi suverenisti i procrnogorski orjentisani ljudi, kao i apstinenti, treba da glasaju SDP...
    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Na sljedećim izborima ne smije biti apstinenata
    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Ko god bude apstinirao, očigledno ne misli dobro Crnoj Gori.
    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Pravedna neće biti spremna ni za ove izbore...
    Quote Originally Posted by 11/11/11
    Da eksperimentišemo više ne smijemo, jer je evo potonji momenat.
    Je li tebi jasno da je ovdje rijec o lokalnim izborima na Cetinju, polovinom novembra?

    Lokalna zajednica (u specificnoj i jednonacionalnoj sredini) i njeni interesi: voda i lokalna ekonomija.

  15. #65
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes' meni, n'o tebi nije jasno... Vidiš li da smo pošli u off djelmični, i dotakli se države i državnih pitanja?
    Aj ti cakulaj o vodi i ekonomiji, pušti nas da prozborimo koju...

  16. #66
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti drzavu, imas temu "Forumasi tekstopisci", pa tamo pisi ode SDP-u.

  17. #67
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Kao i zadnjih petnaestak godina, na Cetinju, tradicionalno, glavna obecanja su voda i autobuska stanica. To se zove kontinuitet. Dugogodisnji.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a kako nova partija bez ikakvih veza u službama bezbjednosti da isprovjerava sve svoje članove? Nemoguće...

    Hari je nešto nervozan u zadnje vrijeme al valjda ga je prošlo
    Hari i nervoza su nespojivi i mogu se shvatiti kao humor, mozda malo manji od silnog pisanja oda o postenju SDP-a, ali zera humora nikad nije na odmet tako mi postenja SDP-a .

  19. #69
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A što čini Haris...

  20. #70
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

  21. #71
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Saopstenje za javnost br.28
    Datum kreiranja petak, 27 septembar 2013 16:01



    Pravedna Crna Gora obavještava javnost da je na Cetinju otvorila kancelariju, formirala izborni štab i počela organizacione pripreme za predstojeće izbore koji će se održati u crnogorskoj Prijestonici.

    Do kraja naredne sedmice biće prikupljeni svi potrebni potpisi za potvrđivanje građanske liste pod nazivom Pravedna Crna Gora i počeće stalna terenska kampanja.

    Istovremeno, za desetak dana biće objavljen izborni program u čijem fokusu će biti ekonomski razvoj Cetinja i formiranje požrtvovane i profesionalne lokalne uprave, dok će se predstojeća politička kampanja odvijati pod sloganom - Pravda za Prijestonicu.

    Pravedna Crna Gora istovremeno podsjeća javnost, da za razliku od ostale kalkulantske opozicije, na predstojeće izbore izlazi sa nedvosmislenom predizbornom porukom. Naš cilj je smjena DPS-a, neprihvatanje bilo kakve postizborne saradnje sa DPSom i formiranje nove vlasti u crnogorskoj Prijestonici.



    Državotvornom Cetinju je potrebna vlast koja neće zavisiti od milosrđa sa strane, koja će se baviti zapošljavanjem svojih građana i koja će lokalnu upravu snažno usmjeriti prema - razvoju privatnog preduzetništva, upotrebi evropskih fondova za sređivanje infrastrukture i profitabilnom korišćenju javnih resursa.



    Podgorica, 27.09.2013. god.





    Predsjednik Izvršnog odbora,

    Rade Bojović s.r.
    http://www.pravedna.me/medijski-nast...-javnost-br-28

  22. #72
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidiš kako je ovo smiješno... Kako Šabović iz DPS-a nesvjesno nanosi štetu sebi i svojoj partiji - DPS-u.

    Pazi ovo: AKO NE PRESTANU, progovorićemo... Hhehehe. Presmiješno.

    Znači da ako prestanu, Šabović iz DPS-a i njegova partija će ĆUTATI O (eventualnoj) KORUPCIJI SDP-A I DŽAVIDA ŠABOVIĆA. Toliko o DPS-u...pa oni će sami sebe uništiti ovakvim genijalnim izjavama.

    Dok g. Džavid Šabović kratko i jasno, kao odgovor na ova laprdanja kaže:

    http://www.portalanalitika.me/politi...-muha-za-kapom

    - Pa, evo i sada javno tražim od svih, a ne samo od onih koji su se prepoznali, da javno iznesu sve što imaju i znaju, o mojoj navodnoj „korumpiranosti“ i slično. Čudim se što do sada to nisu uradili, a pružao sam im bezbroj prilika. Kao moj očekivajući odgovor, javno se odričem poslaničkog imuniteta ne čekajući da bilo ko od državnih organa to traži u Parlamentu, koji mi služi kao zaštita od eventualnog gonjenja.Šabović je pozvao nadležene da ispitaju porijeklo njegove imovine.- Takođe, pozivam sve nadležne državne organe zadužene za istragu i krivično gonjenje: sudstvo, policiju, a posebo državno tužilaštvo, i to počev od osnovnog, pa preko višeg i vrhovnog, a posebno specijalnog tužioca za organizovani kriminali korupciju, da provjere i ispitaju sve moje radnje od kada sam počeo da radim 1984. godine, pa do danas, u svim organizacijama u kojima sam bio, i funkcije koje sam obavljao. Takođe, da provjere i utvrde načine i izvore sticanja cjelokupne moje imovine i imovine moje rodbine, gdje god da je ima.

    ________________________________________

    Hvala, prijatno i doviđenja.

  23. #73
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ništa onda, da se glasa za sdp...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pravedna Crna Gora
    By El Re in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 187
    Last Post: 16-12-14, 14:08
  2. Postanite instruktor aerobica i pilatesa
    By CIPA in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 14-11-09, 15:59
  3. Postanite dio CdM tima
    By Goran69 in forum CdM INFO
    Replies: 0
    Last Post: 12-06-07, 07:43
  4. Postanite dio CdM tima
    By Goran69 in forum CdM Arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 12-06-07, 07:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •