Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 117

Thread: Tomislav Nikolic: "Proces pripajanja Republike Srpske Srbiji je nezaustavljiv"

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    A nesto ni nepitaju nas sta cemo sa Kosovom, pa opet ......
    Nebrini sad ko siptari 100 godina cemo chekati ako treba, ali makar da se zna sta hocemo kako svima tako i nama.
    Bogomi kakva je situacija, sve su manje sanse da kosovo ikad vise bude u sastavu srbije. Imaju svoju vladu, sve zivo. Pisi propalo.
    Cekajte vi cekajte, samo se bojim da taj dan nece dolazit, s obzirom da vam vlada bijela kuga, i da necete vise djece da vam se imanja ne parcaju, bojim se da to necete gledat.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Bogomi kakva je situacija, sve su manje sanse da kosovo ikad vise bude u sastavu srbije. Imaju svoju vladu, sve zivo. Pisi propalo.
    Cekajte vi cekajte, samo se bojim da taj dan nece dolazit, s obzirom da vam vlada bijela kuga, i da necete vise djece da vam se imanja ne parcaju, bojim se da to necete gledat.
    Da ste vi ljudi pa josh dobronamerni mozda nebi bili toliko kapriciozni. Nema veze u svakom sluchaju ni Albancima necvetaju ruze na Kosovu, jer imaju grdilo ekonomskih problema (nezaposlenost 65%, mali BDP,bukvalno nemaju industriju), pa i oni beze sa Kosova.... Elem hvala CG na podrsci SVE cemo uchiniti da i ovo sada izdrzimo. Gubili smo mi Kosovo i pre ali ga uvek i vracali.
    Last edited by manace; 15-10-05 at 08:21.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    РС је као нека западна српска покрајина која је вјештачки истргнута из матичне државе дакле личи на некадашњу источну Њемачку која се ујединила са Западном.Видјећемо колико ћемо ми чекати...Не знам како мисле Бошњаци да интегришу РС у ту своју државу кад нонсто подстичу мржњу према РС причама да је геноцидна,фашистичка и сл!??

  4. #29
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da, "vjestacki istrgnuta" !
    Oduvijek je istorijski bila dio Srbije!

    Inace, pise se nova istorija srpska.
    Bajke koje su se do sad pisale su djecja igra kakve sotonske bajke Srbi sad pisu !
    Last edited by Regi; 15-10-05 at 10:36.

  5. #30
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Da, "vjestacki istrgnuta" !
    Oduvijek je istorijski bila dio Srbije!

    Inace, pise se nova istorija srpska.
    Bajke koje su se do sad pisale su djecja igra kakve sotonske bajke Srbi sad pisu !
    Bravo Regi machko nego sta si ti ono beshe pisao o Hercegovcima ??? Regi nebudi licemeran......

  6. #31
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Bravo Regi machko nego sta si ti ono beshe pisao o Hercegovcima ??? Regi nebudi licemeran......
    Sto sam pisao?

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Ta platforma josh nije definisana ali mene to vishe lichi na nepriznatu republiku. Najvaznije je neizgubiti teritoriju a samim tim i trziste. Mogu dobiti sve sto i Republika Srpska sada ima...ne vishe i ne manje. I da nebudem idiot uz puno postovanje ljudskih i manjinskih prava ostalih nealbanaca koji zive na Kosovu.
    Kvaka je u tome da im to negarantuje rezolucija 1244 pa nas pokushavaju uvuci u pregovore de cemo morati mnogo toga dati ali to bi bio kompromis sve ostalo je silovanje i krshenje svih medjunarodnih pravila....a ironija u tome sto zapadne sile sa slichnim problemima zalazu se za reshenje koje ni oni nebi primenili na sebi.(Engleska i Francuska)
    i srpska vlast i medjunarodna zajednica su se slozili da NEMA vracanja kosova na status prije 1999.
    gubljenje kosova sa vladom vojislava koshtunice je neminovno...promijenite vladu pa pregovarajte
    uostalom to je za tebe i vas samo teritorija - sjutra da vam kazu "evo vam republika srpska umjesto kosova" odma biste pristali i izljubili ih...isto tako vam danas indirektno daju crnu goru na tanjir umjesto kosova ali nece moci batice

  8. #33
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    i srpska vlast i medjunarodna zajednica su se slozili da NEMA vracanja kosova na status prije 1999.
    gubljenje kosova sa vladom vojislava koshtunice je neminovno...promijenite vladu pa pregovarajte
    uostalom to je za tebe i vas samo teritorija - sjutra da vam kazu "evo vam republika srpska umjesto kosova" odma biste pristali i izljubili ih...isto tako vam danas indirektno daju crnu goru na tanjir umjesto kosova ali nece moci batice
    Znas intruder i nama je jasno da nema povratka na status od 1999 godine. Vezanja pitanja RS i Kosova je samo princip sa kojim trazimo ista prava koja su drugim narodima data, mada su sva reshenja dosad bila na stetu Srpskog naroda (proteravanje iz Hrvatske i sa Kosova, bombardovanje Srbije i stvaranje cistih etnickih drzava). Bosnjaci dosad nisu imali ni naroda ni drzave sad bi i jedno i drugo, nije problem nek uzmi njihovo i rade sta hoce... pa nije li to demokratija ??? a guranje 1,5 miliona Srba Rebuplike Srpske u zemlju koju NECE jeste ???
    Ili da me razumete zasto bi Albanci sa Kosova mogli da dobiju uslovnu nezavisnost a RS nemoze daj demokrate CG odgovorite konkretno chinjenicama ??? I pre nego li pochnete sa citaranjem Radikala i Miloshevica, Bosna je oduvek bila zemlja mrznje (to nisam izmislio ja nego je pisao Ivo Andric)

    PS Crna Gora po 100 put moze kako hoce koliko god da nas mrzite to Vam se mora ispostovati.
    Last edited by manace; 15-10-05 at 11:17.

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ту стаје било каква логика ако су закон авнојеве границе (иначе комунистичке) а јесу онда Космет остаје дио СЦГ или касније ако се одвоји Црна Гора дио Србије. Дакле ако Космет добије независност не важе авнојеве границе и самим тим Албанци имају права да захтјевају и своју државу код нас у Црној Гори и Македонији али и Срби имају права да се оцијепе од БиХ и направе независну државу или да се уједине са Србијом..,а ко зна можда се у Србији покрене и питање растурене РСК у Хрватској.Црногорски индепендисти треба да воде рачуна и о својој будућој независној ЦГ,и о проблему Албанаца који ће доћи на ред, ако их већ забоље за Космет и Србију...

  10. #35
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NLO
    Ту стаје било каква логика ако су закон авнојеве границе (иначе комунистичке) а јесу онда Космет остаје дио СЦГ или касније ако се одвоји Црна Гора дио Србије. Дакле ако Космет добије независност не важе авнојеве границе и самим тим Албанци имају права да захтјевају и своју државу код нас у Црној Гори и Македонији али и Срби имају права да се оцијепе од БиХ и направе независну државу или да се уједине са Србијом..,а ко зна можда се у Србији покрене и питање растурене РСК у Хрватској.Црногорски индепендисти треба да воде рачуна и о својој будућој независној ЦГ,и о проблему Албанаца који ће доћи на ред, ако их већ забоље за Космет и Србију...
    Ja ni malo nesumnjam u ljubav Crnogoraca i Albanaca do god imaju zajednichki interes :-)

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    PS Crna Gora po 100 put moze kako hoce koliko god da nas mrzite to Vam se mora ispostovati.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Menace ovo je cista glupos ,a ujedno i dokaz kolko ste vi serbalji satupljeni u svoju ideologiju !!! Vi i dalje mislite e je cijo svijet protiv vas.
    , jerbo ste VI i niko drugi nadrinebeski narod koji uzgred izmisli jezik i viljusku !!!!!!!!!!!!! Jadan nebijo niko nevoli da proodi vrijeme u mrznju i proklestvo (do vi) ,niko vise ne ratuje sa Turskom ,Austrougarskom itd itd do VI alooooo " V I " !!!! Nema Crnogorca normalnoga koji moze mrzjet bilokoju naciju ! Moze samo pojedince ali i to cini da se normalni organizam truje zlobom i raspada lagano ali SIGURNO !!! mi samo na vaske nebuloze odgovaramo provokativno i dosta nas cisto zajebancijom ,samo da bi se ti /vi $ekirali i panicili !

    Kad ove rijeci nadri serbi i poserbice svate nikad necemo imat problema pomedju nas !!!

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Znas intruder i nama je jasno da nema povratka na status od 1999 godine. Vezanja pitanja RS i Kosova je samo princip sa kojim trazimo ista prava koja su drugim narodima data, mada su sva reshenja dosad bila na stetu Srpskog naroda (proteravanje iz Hrvatske i sa Kosova, bombardovanje Srbije i stvaranje cistih etnickih drzava). Bosnjaci dosad nisu imali ni naroda ni drzave sad bi i jedno i drugo, nije problem nek uzmi njihovo i rade sta hoce... pa nije li to demokratija ??? a guranje 1,5 miliona Srba Rebuplike Srpske u zemlju koju NECE jeste ???
    Ili da me razumete zasto bi Albanci sa Kosova mogli da dobiju uslovnu nezavisnost a RS nemoze daj demokrate CG odgovorite konkretno chinjenicama ??? I pre nego li pochnete sa citaranjem Radikala i Miloshevica, Bosna je oduvek bila zemlja mrznje (to nisam izmislio ja nego je pisao Ivo Andric)
    uh uh uh uh cek polako...zaletio si se mnogo
    ja znam shto su tvoje/vashe zelje...da pripojite republiku srpsku srbiji ako vam ode kosovo (a kako je krenulo oce)
    onda $edi,popij sok i razmisli...iduce godine crna gora ide,srbija ostaje sa kosovom (vjecitim problemom),kosovo ce stec kakvu takvu nezavisnost ali ce to bit nezavisnost...onda bi po tebi trebalo raditi na tome da se republika srpska pripoji srbiji?mislis li ti da je koshtunica toliko lud da to predlozi uz svu pricu o nemijenjanju granica i dobrosusjedskim odnosima?e onda ce u srbiji ojachat snage radikala (shto tebe naravno raduje) i ako radikali ojachaju ili u najgorem slucaju dodju na vlast srbija definitivno propada...
    nemoj da se zamlacujes tim pricama kako ce vas se pripojit republika srpska...sama pomisao koshtunice ili tadica na to dovodi do toga da se svaka prica o evropskim integracijama srbije i demokratiji jednostavno prekrizi
    nemoj mi reci da ce neko od njih dvojice da se zalozi za to da "drzava" napravljena genocidom pripoji srbiji..."drzava" cije tvorce srbija mora da isporuci hagu!
    manje sanjaj i bice bolje...

  13. #38
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    uh uh uh uh cek polako...zaletio si se mnogo
    ja znam shto su tvoje/vashe zelje...da pripojite republiku srpsku srbiji ako vam ode kosovo (a kako je krenulo oce)
    onda $edi,popij sok i razmisli...iduce godine crna gora ide,srbija ostaje sa kosovom (vjecitim problemom),kosovo ce stec kakvu takvu nezavisnost ali ce to bit nezavisnost...onda bi po tebi trebalo raditi na tome da se republika srpska pripoji srbiji?mislis li ti da je koshtunica toliko lud da to predlozi uz svu pricu o nemijenjanju granica i dobrosusjedskim odnosima?e onda ce u srbiji ojachat snage radikala (shto tebe naravno raduje) i ako radikali ojachaju ili u najgorem slucaju dodju na vlast srbija definitivno propada...
    nemoj da se zamlacujes tim pricama kako ce vas se pripojit republika srpska...sama pomisao koshtunice ili tadica na to dovodi do toga da se svaka prica o evropskim integracijama srbije i demokratiji jednostavno prekrizi
    nemoj mi reci da ce neko od njih dvojice da se zalozi za to da "drzava" napravljena genocidom pripoji srbiji..."drzava" cije tvorce srbija mora da isporuci hagu!
    manje sanjaj i bice bolje...
    Jeste u pravu si zato bolje Velika Albanija ili 2 albanske drzave, unitarna Bosna, i Etnichki chista Hrvatska, jos samo da vidimo kako i Vojvodinu da reshimo (kome da je damo) i miran Balkan za vjek vjekova, ma mogli bi i Sandzak da damo ( i Vi i mi) pa da dokazemo svetu nashe demokratske potencijale,...
    Oli ti demokrato mene objasnit jer ja stvarno nemogu da shvatim ZASTO kosovo moze da bude nezavisno a Republika Srpska ne ???
    I zasto RS nazivas genocidnom a Kosovo, Hrvatsku i Bosansku *****aciju ne ???
    Last edited by manace; 15-10-05 at 16:53.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Da ste vi ljudi pa josh dobronamerni mozda nebi bili toliko kapriciozni. Nema veze u svakom sluchaju ni Albancima necvetaju ruze na Kosovu, jer imaju grdilo ekonomskih problema (nezaposlenost 65%, mali BDP,bukvalno nemaju industriju), pa i oni beze sa Kosova.... Elem hvala CG na podrsci SVE cemo uchiniti da i ovo sada izdrzimo. Gubili smo mi Kosovo i pre ali ga uvek i vracali.
    Evo ispade da smo neljudi.
    Da vam mi crnogorci nijesmo krivi sto ste izggubili kosovo. Crnogorski sinovi nijesu tamo ginuli a?
    Ne sjekiraj se ti za one imaju rude i imaju kriminal prezivjece oni ne boj se.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #40
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Evo ispade da smo neljudi.
    Da vam mi crnogorci nijesmo krivi sto ste izggubili kosovo. Crnogorski sinovi nijesu tamo ginuli a?
    Ne sjekiraj se ti za one imaju rude i imaju kriminal prezivjece oni ne boj se.
    Niko od vas ni netrazi da ginete (niti ti je to iko igde spominjo) samo nemojte likovati el vam mnogo trazim ???.

    Samo ti pratim postove raspasce se punto, upropasticete opel, izgubili ste Kosovo,..... pa dokle obraza jel imash ?
    Last edited by manace; 15-10-05 at 21:32.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko likuje i sporad chesa?

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Niko od vas ni netrazi da ginete (niti ti je to iko igde spominjo) samo nemojte likovati el vam mnogo trazim ???.

    Samo ti pratim postove raspasce se punto, upropasticete opel, izgubili ste Kosovo,..... pa dokle obraza jel imash ?
    Samo ti pratim posove, u CG ovo ne valja, plate su uzas, sramota e nemamo valutu.... Dokle ces da likujes, imas li obraza?
    Definitivno post koji ti veze sa tim nema. Trazilo se bogomi da se brani kosovo, jer ako ne odes da branis ides na vojni sud. Bar su takva pravila.
    Nego oni koji sad likuju, prosipaju velesrpstvo i veliku srbiju sa republikom srpskom su se rkili po sela i vikendica ne bi li otisli u rat sa svojim sinovima.
    Zalosno.Nemate trunke obraza.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #43
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default lazes Hercules kao kad si bio mali

    Quote Originally Posted by hercules
    Samo ti pratim posove, u CG ovo ne valja, plate su uzas, sramota e nemamo valutu.... Dokle ces da likujes, imas li obraza?
    Definitivno post koji ti veze sa tim nema. Trazilo se bogomi da se brani kosovo, jer ako ne odes da branis ides na vojni sud. Bar su takva pravila.
    Nego oni koji sad likuju, prosipaju velesrpstvo i veliku srbiju sa republikom srpskom su se rkili po sela i vikendica ne bi li otisli u rat sa svojim sinovima.
    Zalosno.Nemate trunke obraza.
    Ti si MENE zamenio za nekog, ponavljam ovde je makar lako proveriti sta je ko napisao pa dokazi svoje tvrdnje, ili CUTI iza svojih lazi.....

    Quote Originally Posted by hercules
    Pitam se oce li morat ovaj auto na servis cim sidje sa proizvodne trake kao sto je slucaj sa Yugo-m.
    Quote Originally Posted by hercules
    Lijepo lijepo. Ne znam sto bi se desilo da im kojim slucajem unistite reputaciju i ugled. A ima predispozicija za tako nesto.
    Quote Originally Posted by hercules
    Bogomi kakva je situacija, sve su manje sanse da kosovo ikad vise bude u sastavu srbije. Imaju svoju vladu, sve zivo. Pisi propalo.
    Cekajte vi cekajte, samo se bojim da taj dan nece dolazit, s obzirom da vam vlada bijela kuga, i da necete vise djece da vam se imanja ne parcaju, bojim se da to necete gledat.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Jeste u pravu si zato bolje Velika Albanija ili 2 albanske drzave, unitarna Bosna, i Etnichki chista Hrvatska, jos samo da vidimo kako i Vojvodinu da reshimo (kome da je damo) i miran Balkan za vjek vjekova, ma mogli bi i Sandzak da damo ( i Vi i mi) pa da dokazemo svetu nashe demokratske potencijale,...
    Oli ti demokrato mene objasnit jer ja stvarno nemogu da shvatim ZASTO kosovo moze da bude nezavisno a Republika Srpska ne ???
    I zasto RS nazivas genocidnom a Kosovo, Hrvatsku i Bosansku *****aciju ne ???
    jesi se ti pomirio sa tim da je kosovo izgubljeno?ja bih rekao da jesi cim bacas oko na republiku srpsku...

  20. #45
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    jesi se ti pomirio sa tim da je kosovo izgubljeno?ja bih rekao da jesi cim bacas oko na republiku srpsku...
    Kakav bi ja bio radikal da se tako lako mirim sa privremeno okupiranim Kosovom :-)
    Elem nebacam oko na RS samo ih podrzavam u trazenju njihovih prava koja su zagarantovani ostalim narodima bivse SFRJ..........
    Nego ti nikako da mi odgovorish na pitanje... neznam zasto bezis od tog odgovora...?????

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Pusti budaletine.

    Kosovo mora biti srpsko. I ne može biti šiptarsko jer im ga neko mora dati.

    Nema toga u Srbiji ko će potpisati taj papir.

    Daćemo šiptarima pravo na podstanarstvo koju deceniju a onda - sikter!

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jbt bre batice smo opushteno bre..
    ne bezim od odgovora ali shto god da ti odgovorim nece ti odgovarati bre jer si ti radikal i nosis zastavu za mrtvackom glavom "ujedinjenje ili smrt" "noz zica srebrenica" i zalazes se za "veliku srbiju",imas mediocre razmisljanje i sa tobom nije moguca konverzacija bre
    nisi ti niko toliko jak da bih bjezao od odgovora na tvoja pitanja
    jedno je shto bi ja i ti voljeli da bude a drugo je kako jes/kako ce bit
    ja ne bih volio da se rs pripoji srbiji i nadam se da nece jer to nece donijet nikakvog dobra
    ti bi to volio jer bi vam to bila nadoknada za kosovo i "spajanje srpskih zemalja"
    uostalom koshtunica prije par dana rece da se pocetkom pregovora scg o ulasku u eu stavlja tacka na pitanje granica tako da umjesto shto pises ovdje meni bolje posalji mail tvom premjeru pa neka ti on to razjasni

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Daćemo šiptarima pravo na podstanarstvo koju deceniju a onda - sikter!
    cini mi se da je bilo obrnuto na kosovu :/

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Bez brige, imamo takmičarski duh. A zna se ko su najbolji sportisti na ovoj planeti.

    Uostalom, šiptari se ni time ne mogu pohvaliti. Nama je trebalo par nedelja da ih sve poteramo kada sam bio dole a NATO SE ZA NAS SILNO TRUDIO 78 DANA...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default sad face

    i na kraju ste izgubili...moja sućut

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dan Republike :)
    By Argonaut in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 02-12-04, 18:35
  2. Jedina Istina
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 27-11-04, 12:39
  3. IFIMES: Pobjeda radikala i produbljivanje krize!!
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 13-06-04, 15:11
  4. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •