Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 117

Thread: Tomislav Nikolic: "Proces pripajanja Republike Srpske Srbiji je nezaustavljiv"

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ne, ovo je početak kraja. Vašeg.

    Bolje je da se pokupite što pre.

    Srbi (Crnogorci), Grci, Makedonci, Bugari... koliko vidim šiptare obožavaju. A koliko mi je poznato ni kod Albanaca nikad nisu bili rado viđen gost.

    Sa ovakvim okruženjem sudbinu vam je lako predvideti.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cijeg kraja?
    ja sam crnogorac...dako me ne isceras iz crne gore ka shto su tebe sa kosova
    jbi ga ... kad si nevaljao dobijes po guzi

  3. #53
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    cijeg kraja?
    ja sam crnogorac...dako me ne isceras iz crne gore ka shto su tebe sa kosova
    jbi ga ... kad si nevaljao dobijes po guzi
    E necemo se cerati dosta nam je bilo..........
    Nego samo da raspravimo zasto Intruder podrzava ovu aparthejd demokratiju prema Srpskom narodu......

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Ti si MENE zamenio za nekog, ponavljam ovde je makar lako proveriti sta je ko napisao pa dokazi svoje tvrdnje, ili CUTI iza svojih lazi.....
    Evosad sam i lazov.Ja ne prosipam lazi ovuda. A ovo da ce republika srpska pripanut srbiji ce bit najveca laz na pocetku 3 milenijuma.
    Sad se sjetih jedne parole albanaca sa kosova.
    Srpsko a nase.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #55
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Evosad sam i lazov.Ja ne prosipam lazi ovuda. A ovo da ce republika srpska pripanut srbiji ce bit najveca laz na pocetku 3 milenijuma.
    Sad se sjetih jedne parole albanaca sa kosova.
    Srpsko a nase.
    Pusti ti Albance znam ja sta oni hoce ali mi nije jasno sto ih ti podrzavas u tome a negiras isto pravo Srpskom narodu u R. Srpskoj???
    Last edited by manace; 17-10-05 at 00:01.

  6. #56
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    a zašto sve posmatrate tako crno bijelo? ili jeste il nije? međuljudski odnosi a onda i međuetnički i međunacionalni su mnogo kompleksniji od objašnjenja jednom rečenicom.
    Kako Vaša bolest ?

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    a zašto sve posmatrate tako crno bijelo? ili jeste il nije? međuljudski odnosi a onda i međuetnički i međunacionalni su mnogo kompleksniji od objašnjenja jednom rečenicom.
    Da se i ja slozim sa tobom jednom
    manace ne vjerujem da ce EU i svijet pustit to istrgaqvanje malih drzavica i pripajanje drugim drzavam, to je davno nekad moglo danas vise ne. Nego radikali umobolni nece svatit da je projekt Velike Srbije otisao na vjecni pocinak.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #58
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Da se i ja slozim sa tobom jednom
    manace ne vjerujem da ce EU i svijet pustit to istrgaqvanje malih drzavica i pripajanje drugim drzavam, to je davno nekad moglo danas vise ne. Nego radikali umobolni nece svatit da je projekt Velike Srbije otisao na vjecni pocinak.
    Iza vashe priche o velikoj Srbiji mi dobismo Veliku Albaniju i opet Srbi krivi. Kad se bunimo i ocemo ista prava za RS odma optuzba ocete Veliku Srbiju kad cutimo kao za Baranju sto ste cutali..............

  9. #59
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Iza vashe priche o velikoj Srbiji mi dobismo Veliku Albaniju i opet Srbi krivi.
    čije priče čovječe? šta je s tobom? od tebe jedino čusmo priču o tome kako su Srbi jadni i neshvaćeni pa uvijek nastradaju ni krivi ni dužni :roll:

    p.s. hercules, neka si vala, da prekinemo svađalački niz
    Kako Vaša bolest ?

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti ti Albance znam ja sta oni hoce ali mi nije jasno sto ih ti podrzavas u tome a negiras isto pravo Srpskom narodu u R. Srpskoj???

    To je зато што их Албанци у овом моменту ''подржавају'' (наравно до одрђеног тренутка као у Македонији) са својих 7% гласова за независну Црну Гору и немогуће је објаснити нормалном логиком која није заснована на мржњи према Србима зашто може да се да одвоји дио Србије (Космет) и осамостали а да дио БиХ ,РС у том случају опет треба да и даље буде дио БиХ!Дакле ради се о 2 области које су признате по међународним уговорима,дакле посебне области које још увијек немају статус државе али имају елементе...значи РС није неформална област као на примјер Санџак (Рашка област) или Бачка.

  11. #61
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    čije priče čovječe? šta je s tobom? od tebe jedino čusmo priču o tome kako su Srbi jadni i neshvaćeni pa uvijek nastradaju ni krivi ni dužni :roll:
    Micooooooo srce moje imas li ti ikakav argument da iznesh povodom ove diskusije (za ili protiv, zasto - zato) ili ces se ogranichiti na iznoshenje subjektivnog misljenja o diskusiji i ispravljanje gramatickih gresaka. Ja bi stvarno voleo kakvu pametnu i od tebe da chujem da ako i ja lakse svatim ovo sto se dogadja.......

    PS Nismo mi ni jadni ni neshvaceni samo se borimo protiv politike duplih standarda.......

  12. #62
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NLO
    Pusti ti Albance znam ja sta oni hoce ali mi nije jasno sto ih ti podrzavas u tome a negiras isto pravo Srpskom narodu u R. Srpskoj???

    To je зато што их Албанци у овом моменту ''подржавају'' (наравно до одрђеног тренутка као у Македонији) са својих 7% гласова за независну Црну Гору и немогуће је објаснити нормалном логиком која није заснована на мржњи према Србима зашто може да се да одвоји дио Србије (Космет) и осамостали а да дио БиХ ,РС у том случају опет треба да и даље буде дио БиХ!Дакле ради се о 2 области које су признате по међународним уговорима,дакле посебне области које још увијек немају статус државе али имају елементе...значи РС није неформална област као на примјер Санџак (Рашка област) или Бачка.
    ZNAM ali nisam mogao da verujem...............

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja ne znam sto ce vama sva ova diskusija. Cinjenica je da je Kosovo izgubljeno a Pedi Esdaun ce malo ispendrekat lidere republike Srpske i ima dobri i modri da se vrate svojoj rodnoj BiH.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Činjenica je da ti činjenično stanje baš i ne ide od ruke.

    Menjaj zanimanje.

  15. #65
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Ja ne znam sto ce vama sva ova diskusija. Cinjenica je da je Kosovo izgubljeno a Pedi Esdaun ce malo ispendrekat lidere republike Srpske i ima dobri i modri da se vrate svojoj rodnoj BiH.
    :-) E moj Shrek jedino cekam koja ce Vas radost dopanuti kad vidite BGD pashaluk

  16. #66
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Micooooooo srce moje imas li ti ikakav argument da iznesh povodom ove diskusije (za ili protiv, zasto - zato) ili ces se ogranichiti na iznoshenje subjektivnog misljenja o diskusiji i ispravljanje gramatickih gresaka. Ja bi stvarno voleo kakvu pametnu i od tebe da chujem da ako i ja lakse svatim ovo sto se dogadja.......

    PS Nismo mi ni jadni ni neshvaceni samo se borimo protiv politike duplih standarda.......
    manace srce, izgleda da si ti prepametan za mene pa prosto ne znam kako da se snađem. uhvati me neka trema, ruke mi tresu kad kucam... ali moram ti reći dA si jako kontradiktoran. prvo mi kažeš kako pišem glupe postove a onda očekuješ od mene da ti objasnim "ovo što se događa" i da ti tako olakšam shvatanje istog. nekako je logično da ako sam ja glupa a ti pametan, ti meni olakšavaš i objašnjavaš, zar ne? ja sad prosto ne znam šta da mislim.
    Kako Vaša bolest ?

  17. #67
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    IJJJJJJJJJJJJJJUUU Mico ja tebi reko da si glupa ???, boze sacuvaj pa za tako neshto samog bi sebe banovo :-)
    Last edited by manace; 17-10-05 at 21:06.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Iza vashe priche o velikoj Srbiji mi dobismo Veliku Albaniju i opet Srbi krivi. Kad se bunimo i ocemo ista prava za RS odma optuzba ocete Veliku Srbiju kad cutimo kao za Baranju sto ste cutali..............
    Da vam ja nijesam vodio spoljnu i unutrasnju politiku? A inace politika koja se gradi na istoriji je osudjena na propast.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #69
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    IJJJJJJJJJJJJJJUUU Mico ja tebi reko da si glupa ???, boze sacuvaj pa za tako neshto samog bi sebe banovo :-)
    nijesi eksplicitno ali se nazire
    Kako Vaša bolest ?

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Srbima se snilo so tim milo bilo

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    uf, radikali i vječiti san o "velikoj Srbiji" :roll: a Srbija sve manja.

    Carstvo snova je najljepse carstvo !!!!!

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Bosnu neće podeliti ničiji nacionalizam sem muslimanski nacionalizam, koji sebi želi da stvori nacionalnu državu pozivajući se na multietničnost, a ovo su imali u Jugoslaviji koja je bila manifestacija jedne multietničke države. I Jugoslavija sa svega 8% učestva Srba u vladi sigurno nije bila veliko-srpska. Takođe, od Srba i Hrvata Bosne i Hercegovine niko ne može zahtevati da se odreknu svoje narodnosti i prime jednu imaginarnu bosansku nacionalnost, jedino da bi Muslimani imali svoju nacionalnu državu. Ako su dakle Srbi ultra-nacionalisti i veliko-Srbi samo što se brane jedne muslimanske nacionalne države, onda su u istoj meri Muslimani ultra-nacionalisti i veliko-Muslimani jer se brane nacionalnih država Srba i Hrvata i svoju nacionalnu državu žele da prisile Srbima i Hrvatima Bosne-Hercegovine. I zašto Muslimani da imaju pravo na svoju nacionalnu državu, a Srbi i Hrvati da je nemaju? Osmanlijska vremena kada su Muslimani bili privilegovani u odnosu na Hrišćane Bogu hvala su prošla.
    Ja nemam ništa protiv da Muslimani imaju svoju državu, neka je imaju, ali bez nas Srba. Neka uzmu ono što je njihovo i za dalje sve najbolje. Ali svoju muslimansku državu da natrpavaju nama Srbima, tu ćemo se mi Srbi braniti koliko god budemo mogli.
    Carski, drago dijete, zar te jos nijesu naucili da ne postoji muslimanski nacionalizam. Muslimani ne znaju sta je to nacija, njihov predmet interersovanja je umet. Medjutim postoji Bosnjacki nacionalizam iliti bosanski nacionalizam koji preferiraju Bosnjaci i mali broj bosanskih Srba i bosanskih Hrvata.

    Shvati vec jednom.

  22. #72
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetinje
    "Proces pripajanja Republike Srpske Srbiji je nezaustavljiv"

    i to je svakome jasno.

    Isto se odnosi i na Hrvate u Bosni.

    Ne mozete prisiliti tri naroda da zive zajedno i primenjivati dvostruke arsine kod prava naroda za samoopredeljenje.

    Osim, ukoliko u Crnoj Gori to ne uskratite.
    E ovo je demokratija svaka cast da neko razume.....

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by cetinje
    "Proces pripajanja Republike Srpske Srbiji je nezaustavljiv"

    i to je svakome jasno.

    Isto se odnosi i na Hrvate u Bosni.

    Ne mozete prisiliti tri naroda da zive zajedno i primenjivati dvostruke arsine kod prava naroda za samoopredeljenje.

    Osim, ukoliko u Crnoj Gori to ne uskratite.
    Sta to indicira, osim retorike napaljenog fasiste Nikolica? Republika Smrdska, kao zlocinacka tvorevina, se svakim danom demontira. Uporedi samo stanje iz 1995 i danas i ono sto ce biti sutra. Pogledaj u kom pravcu djeluju medjunarodni politicari i sta izjavljuju. Predstoji izmena Ustava BiH u kome entiteti nijesu predvidjeni. Predstoji unutrqasnja reorganizacija, o spoljnim granicama nema diskusije.

    BiH ce biti uredjena kao svaka druge evropska drzava, sa jednim predsjednikiom, jakim premijerom i parlamentom. To ce se veoma brzo desiti, cak na sledecim izborima.

    http://www.oslobodjenje.ba/index.php...7133&Itemid=44

    Carstvo snova je najljeps carstvo, zato Srbi i sanjaju ... neka sanjaju i treba tako.

  24. #74
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Sta to indicira, osim retorike napaljenog fasiste Nikolica? Republika Smrdska, kao zlocinacka tvorevina, se svakim danom demontira. Uporedi samo stanje iz 1995 i danas i ono sto ce biti sutra. Pogledaj u kom pravcu djeluju medjunarodni politicari i sta izjavljuju. Predstoji izmena Ustava BiH u kome entiteti nijesu predvidjeni. Predstoji unutrqasnja reorganizacija, o spoljnim granicama nema diskusije.

    BiH ce biti uredjena kao svaka druge evropska drzava, sa jednim predsjednikiom, jakim premijerom i parlamentom. To ce se veoma brzo desiti, cak na sledecim izborima.

    http://www.oslobodjenje.ba/index.php...7133&Itemid=44

    Carstvo snova je najljeps carstvo, zato Srbi i sanjaju ... neka sanjaju i treba tako.

    Mimo toga nema ja nista protiv da predsednik Bosne ili premijer bude Srbin i onda ono chuveno
    "Moj zadatak je zavrshen eto Bosne vishe nema......."
    Kako svima tako nama pa likujte do smrti makar za isto pravo da se izborimo.
    Last edited by manace; 22-10-05 at 16:30.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Sta to indicira, osim retorike napaljenog fasiste Nikolica? Republika Smrdska, kao zlocinacka tvorevina, se svakim danom demontira. Uporedi samo stanje iz 1995 i danas i ono sto ce biti sutra. Pogledaj u kom pravcu djeluju medjunarodni politicari i sta izjavljuju. Predstoji izmena Ustava BiH u kome entiteti nijesu predvidjeni. Predstoji unutrqasnja reorganizacija, o spoljnim granicama nema diskusije.

    BiH ce biti uredjena kao svaka druge evropska drzava, sa jednim predsjednikiom, jakim premijerom i parlamentom. To ce se veoma brzo desiti, cak na sledecim izborima.

    http://www.oslobodjenje.ba/index.php...7133&Itemid=44

    Carstvo snova je najljeps carstvo, zato Srbi i sanjaju ... neka sanjaju i treba tako.
    Eto, ti to izgleda znas.

    Onda vjerovatno nisi cuo da bi Herceg-bosna trebala da postane 3 zasebni entitet Hrvati traze republiku Hrvatsku u BiH. Ne bacaj prasinu u oci neobavjestenim ljudima, o neobavjesteni.

    A Oslobodjenje... pa njega vise ne citaju ni rodjene Sarajlije, kazu - mnoooogo lazu brate, hoce da povrate citanost, pa su postali kao zuta stampa. A i uz to, kao vecina novinskih kuca, radio, a i televizijskih emitera, jedva docekali da nesto susne, kako bi od nicega napravili medvjeda I kada si vec pomenuo 1995: danas BiH pravi koridor onako kako su Hrvati trasirali (do Ploca), danas hrvatska Ina kupuje sve (SVE) EnergoPetrolove pumpe u BiH, danas... pa ti vidi sta si postao. Ima stvari za koje vrijedi da se bori. Sto se ne boris onda!
    Last edited by Ravell; 23-10-05 at 10:53.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dan Republike :)
    By Argonaut in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 02-12-04, 19:35
  2. Jedina Istina
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 27-11-04, 13:39
  3. IFIMES: Pobjeda radikala i produbljivanje krize!!
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 13-06-04, 16:11
  4. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 14:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •