Results 1 to 7 of 7

Thread: kako su dukljani krenuli, ******** i siptare

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default kako su dukljani krenuli, ******** i siptare

    na sljedecem popisu mozemo ocekivati 90% srba u CG. ovi su dukljani toliko maloumni da nema smisla uopste "raspravljati" sa njima.

    eto, sad tvrde da "crnogorski jezik" postoji "vijekovima", dok ne postoji niti jedan dokument koji to moze potvrditi. takva im je svaka "istina".

    jedno je sigurno, na sljedecem popisu, bice MNOGO vise Srba u CG. niko nije ucinio vise za "velikosrpsku stvar" nego sami dukljani. oni su rijesili da se narod od ljute muke odrekne svog crnogorskog imena-- ime sa kojim smo se svi ponosili, a koje danas postaje predmet rugla i bruke.

    najvise zalim crnogorstvo, jer vjerujem da mi imamo svoje posebnosti, a dukljani nas samo tjeraju u zagrljaju neke verzije unitarnog, ekavskog, beogradskog srpstva.

    neka mi srbijanci i beogradjani ne zamjere. ne zelim reci da nesto fali njhivoj kulturi, nego jednostavno tvrdim da sto vise srpstvo bude napadnuto u CG, narod ce tjerati svoje srbovanje cisto iz inata dukljanima, i do te mjere da govore "ovo je srbija" za Crnu Goru... zemlja koja je najstarija drzava na balkanu.

    ko ce dukljanskim bravima sve objasniti. uvjeran sam da ne razumiju sadrzaj ovog topika, no se nadam da ce me svi ostali razumjeti.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: kako su dukljani krenuli, ******** i siptare

    Quote Originally Posted by crnogorac

    neka mi srbijanci i beogradjani ne zamjere. ne zelim reci da nesto fali njhivoj kulturi...
    neće ti zamjerit, ne $ekiraj se... možda će ti samo malo uzicu pritegnut, da paziš kako izgovaraš "av av av" ubuduće...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: kako su dukljani krenuli, ******** i siptare

    Quote Originally Posted by crnogorac
    na sljedecem popisu mozemo ocekivati 90% srba u CG. ovi su dukljani toliko maloumni da nema smisla uopste "raspravljati" sa njima.
    Karma,evo ti konkurencija!!!
    Ovaj i bez zvijezda zna sta ce biti za 10 godina.
    A nece tajnu da otkrije jel gledo u kuglu(kristalnu) il' solju(...).

    Quote Originally Posted by crnogorac
    eto, sad tvrde da "crnogorski jezik" postoji "vijekovima", dok ne postoji niti jedan dokument koji to moze potvrditi. takva im je svaka "istina".
    Ko ti prevodio Njegosa da bi ga razumio na serpskom.

    Quote Originally Posted by crnogorac
    jedno je sigurno, na sljedecem popisu, bice MNOGO vise Srba u CG. niko nije ucinio vise za "velikosrpsku stvar" nego sami dukljani.
    Racunas to Sloba(porijeklom Crnogorac),jes da ga se sad odricete, i ove druge crnogorske Srbe sto ovoliko zla nanijese chitavoj bivsoj YU?
    Quote Originally Posted by crnogorac
    ....ime sa kojim smo se svi ponosili, a koje danas postaje predmet rugla i bruke.
    Jes vala,taman ovi sto ih pomenuh gore.A sad bi i ti jos... koristeci taj nick.

    Quote Originally Posted by crnogorac
    najvise zalim crnogorstvo, jer vjerujem da mi imamo svoje posebnosti, a dukljani nas samo tjeraju u zagrljaju neke verzije unitarnog, ekavskog, beogradskog srpstva.
    Vidju prezalit ne mozes!

    Quote Originally Posted by crnogorac
    neka mi srbijanci i beogradjani ne zamjere. ne zelim reci da nesto fali njhivoj kulturi,
    ti zelis reci da hvali(fali)crnogorskoj kulturi{ne treba prevod vidi se iz Holandije}
    Quote Originally Posted by crnogorac
    nego jednostavno tvrdim da sto vise srpstvo bude napadnuto u CG, narod ce tjerati svoje srbovanje cisto iz inata dukljanima, i do te mjere da govore "ovo je srbija" za Crnu Goru... zemlja koja je najstarija drzava na balkanu.
    Bil' junak da branis svoje sto im se oduzima iz bratske Srbije?

    Quote Originally Posted by crnogorac
    ko ce dukljanskim bravima sve objasniti. uvjeran sam da ne razumiju sadrzaj ovog topika, no se nadam da ce me svi ostali razumjeti.
    Koliko si pametovo sumnjam da si i sam sebe razumio.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi se koriste izrazima koje uopste ne poznaju?

    Kako mozes prema dukljanima, starijim od sebe tako da se odnosis?
    Bezobrzno deriste!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorac svaka cast za ovo gore. Ja bi Jevremu dao i termin na TV CG da nas dnevno zasipa preko tv ekrana sa svojim govnima koje objavljuje inace u CKL. Niko bolje ne radi za Srpstvo u Crnoj Gori od ovih dukljanskih komunjara.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Јанко у праву си. Једно је сигурно тачно! Что су Дукљани и црногорски сепаратисти гласнији, то је више Срба у ЦГ!

    Дакле, ајде Дукљани и Црногорски сепаратисти, дајте тај референдум са којим се бусате у груди! Па да се једном заврше ове будалаштине на овом и оваквим форумима!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bog se dragi na serbe razljuti na njihova smrtna sagrjesenja ,e bogomi ve kaznio ito dobro !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •