Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Ajde da se snimamo

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default Ajde da se snimamo

    novi "javni" snimak funkcionera DPS-a!!!

    http://www.dan.co.me/transcri/Audio0....25.04.mp3.zip


  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    auf, ovo je cijeli snimak.. ko ce ludi o ovom jadu radit...

    a vidjeh jutros u Dan-u highlightse, mogu reci da ima veoma zanimljivih "stavova"

    iako je svima nama sve to poznato, neprocjenjivo je slusati iz njihovih usta sve to, zaista...


  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad bih nesto pitao sve vas koji godinama glasate tzv. opoziciju...

    poslije svih ovih raskrinkanih stvari oko vrbovanja, placanja , zaposljavanja i sl. pred izbore....zasto se tzv. opozicija ne dogovori, upozna EU sa svim ovim stvarima , i BOJKOTUJE citav rad (kao i sve izbore) ?



    .... ili im odgovara da su i dalje samo produzena ruka vlasti .....sto znaci da sam sebi odgovorih na pitanje.


    Pih , dje zivim....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    i ja bih pitao nesto sve one koji glasaju DPS, pa da ce goovna jest'..

    posle svih ovih raskrinkanih stvari.. koliko debeo obraz treba da bude jednom prosjecnom DPS-glasacu, pa da opet na izborima zaokruzi tu partiju ili njihovog kandidata za predsjednika?

    zbilja, tu je elementarna etika u pitanju, dje je tu trag postenja ikakvog?? Ljudi, to je oko 160 hiljada gradjana ove drzave, eeej!! Veoma mali broj njih ima direktne benefite od glasanja DPS-a, svi ostali su zavedeni ili opijeni.. ali cime?? Ovim gadostima koje se decenijama pokazuju kao jedina briga vladajuce svite - kako diskriminisati i otezati zivot gradjaninu koji je politicki nepodoban, bez obzira na njegovu strucnost; kako zloupotrijebiti drzavne resurse; kako zloupotrijebiti sluzbena ovlascenja; kako satanizovati i diskreditovati politickog oponenta ne birajuci sredstva.. Sa time cemo naprijed?? I za to ta gospoda glasa iz izbora u izbore, kao zombiji, hipnotisani i opijeni, zaglupljeni i zadojeni prezirom prema icemu sto nagovjestava kraj takvog zla? A tako se i postaje zao.. i zao i neposten i lazav i podmukao.. na privatnom planu! Kada upadnes u tu masinu i savjest pocne da te tjera da je umiris nekako, pa pocnes i pred sobom da pravdas takvu svoju odluku kao jedinu mogucu ispravnu, pa pocnes sam sebe da lazes kako su svi ostali ustvari drzavni neprijatelji, pritajene ubice, lopovi i kriminalci neuporedivo veci od onih za koje odlicno znas da jesu i koje i pored toga glasas.. E tako se i na privatnom planu postaje izopacen, sistem vrijednosti ide naglavacke skroz, a tako i cijela drzava pocinje da stremi nekim vrijednostima koje ustvari treba pljunuti i zgaziti..


  6. #6
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Sad bih nesto pitao sve vas koji godinama glasate tzv. opoziciju...

    poslije svih ovih raskrinkanih stvari oko vrbovanja, placanja , zaposljavanja i sl. pred izbore....zasto se tzv. opozicija ne dogovori, upozna EU sa svim ovim stvarima , i BOJKOTUJE citav rad (kao i sve izbore) ?



    .... ili im odgovara da su i dalje samo produzena ruka vlasti .....sto znaci da sam sebi odgovorih na pitanje.


    Pih , dje zivim....
    Bogomi ti Tattoo kao da nisi upoznat sa pridruživanjem EU i cijelom tom procesu koji se vodi pa očekuješ da bi EU Parlament jedva čekao da anarhija zavlda na ulicama potencijalnog člana !!! To je van pameti moram ti reć i zbog toga je potrebna institucionalna borba za dokazivanje kako je vlast ogrezla u kriminal & korupciju a pravi put da gradjani pokažu zrelost i Evropske vrijednosti su upravo izbori i bojkotom se ništa ne postiže !!! Dobro bi bilo da podrže ispravno sprovodjenje izbora što je u dobroj mjeri uradjeno ali teško možemo očekivati da oni glasaju umjesto nas iako bi dobro bilo da nam pozajme novac koji bi vraćali u nekom razumnom roku a riješili pitanje putne infrastrukture što je preduslov za razvoj cijele države
    deuscroix

  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Sad bih nesto pitao sve vas koji godinama glasate tzv. opoziciju...

    poslije svih ovih raskrinkanih stvari oko vrbovanja, placanja , zaposljavanja i sl. pred izbore....zasto se tzv. opozicija ne dogovori, upozna EU sa svim ovim stvarima , i BOJKOTUJE citav rad (kao i sve izbore) ?



    .... ili im odgovara da su i dalje samo produzena ruka vlasti .....sto znaci da sam sebi odgovorih na pitanje.


    Pih , dje zivim....
    Ja rekoh neđe prije da je više nagrdjena opozicija sa ovim dešavanjima nego DPS, na livadu su a zaklona niđe.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Glasacemo opoziciju kad nam ponudi valjanu alternativu umjesto cetnika. Koliko puta to mora da se ponovi?
    Konzervativci ne dolaze u obzir. Bolje Viktorija Badza nego Ognjen Jovovic.
    Last edited by Sandor Kolar; 27-02-13 at 13:33.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    bice dobro ako sva ova desavanja budu uticala na odredjeni odliv glasaca DPS-a u redove apstinenata, sto bi bilo i logicno..

    uostalom, Niksic ce ponovo na probu, pa cemo brzo saznati...


  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Bojim se da je opozicija u Nk izgubila mnogo više nego što će Dps sa ovom aferom...
    #fakenews

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    bice dobro ako sva ova desavanja budu uticala na odredjeni odliv glasaca DPS-a u redove apstinenata, sto bi bilo i logicno..
    nema sanse...na TV da objave kompletnu semu kradje pecatiranu i potpisanu ne bi im otislo ni 2% glasaca, sve to ti glasaci vec i sami znaju a mnogi ih bas zbog toga i glasaju
    She is only here to annoy herself!

  12. #12
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    sve ja to znam, ali ipak da vidimo..


  13. #13
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bojim se da je opozicija u Nk izgubila mnogo više nego što će Dps sa ovom aferom...
    Možda je Pozitivna izgubila na ozbiljnosti ali ostatak opozicije čisto sumnjam da može izgubit nekog glasača u svega 3 mjeseca od političke korupcije ... sve je moguće ali to mi je van pameti ...
    deuscroix

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    pocinjem zaista da paranoisem i mislim poput Harija koji je nesto na pocetku rekao da ovo nije slucajno procurelo.. sve mi vise ovo djeluje kao neki vid plasenja naroda da MORA da zaokruzi DPS i njihovog kandidata ako zeli icemu da se nada u ovoj drzavi. Sve se slikovitije opisuje obicnom gradjaninu da odje jednostavno za njega NEMA buducnosti ako nije uz njih.. ali opet, to govori i o tome da su stvari pocele malo da klize iz ruku kad se vec poseglo za takvim ludostima, ne znam..


  15. #15
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    "MEDIJI REKLAMIRAJU DPS"

    DPS: Objavljeni snimci učvrstili uvjerenje da brinemo o građanima

    Ja mislim da cjelokupni ambijent pokazuje da DPS brine o gradjanima CG ali samo kao gomilu mesa koju treba na najbolji mogući način iskoristiti kako bi se izbjegle katastrofalne posledice za rukovodstvo partije koje je ogrezlo u kriminal toliko duboko da se više ni ne vidi linija izmedju premijera kao osobe koja predstavlja narod zbog kvalifikacija koje ga preporučuju i premijera kao vodje kriminalnih grupa koje posluju u CG ...
    deuscroix

  16. #16
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    "MEDIJI REKLAMIRAJU DPS"

    DPS: Objavljeni snimci učvrstili uvjerenje da brinemo o građanima

    Ja mislim da cjelokupni ambijent pokazuje da DPS brine o gradjanima CG ali samo kao gomilu mesa koju treba na najbolji mogući način iskoristiti kako bi se izbjegle katastrofalne posledice za rukovodstvo partije koje je ogrezlo u kriminal toliko duboko da se više ni ne vidi linija izmedju premijera kao osobe koja predstavlja narod zbog kvalifikacija koje ga preporučuju i premijera kao vodje kriminalnih grupa koje posluju u CG ...

    Zemljo, otvori se!!!
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  17. #17
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Dame i gospodo, predstavljam vam - opoziciju


    _________

    Objavljujemo dio sadržaja sjednice Opštinskog odbora nekadašnje Srpske narodne stranke (SNS) Herceg Novi održane 21. maja 2008. godine. Andrija Mandić


    Teme sastanka bile su: Koliko može glasova da se dobije za 1.000 eura i zašto se ne isplati dati 8.000 eura za dovođenje studenata na glasanje; zašto DPS u Beranama nije smijenio kadar SNS-a; koliko Srba može da se zaposli u sportskoj hali; kako je Dejan Mandić „ukrkačio“ srpske glasove na inaguraciju na Cetinju, kako iz gradskog budžeta da se pomaže ljudima i dobije se više glasova na narednim izborima; ko je i zašto obrukao Andriju Mandića u Herceg Novom; kako „Dukljani“ buše srpsku kulturu; šta je bila predizborna uloga mitropolita; kako su dovođeni ljudi na promocije

    ...

    ...ja sam se borio preko SNP-a oće li mi, recimo, zaposlit dijete na Herceg fest ili ođe, ili nekako da mi daju tamo neki sladoled, neku lokaciju. Sportski centar, po meni, ja sam tog mišljenja, je zlatni rudnik. Čega? Tu će dolazit naši ljudi konkretno Srbi sa strane, dolaziće Srbi iz Republike Srpske, iz Hercegovine, na pripreme. Ti ili ja, koji ćemo tamo biti glavni, zaposlićemo bezmalo 15 ljudi, a to je, recimo, puta toliko porodica. Ne možemo prenebregnuti ni tu činjenicu da su izbori sjutra opet… Ali ovo je bitno, tamo će se zaposlit naši ljudi, mi nemamo naše ljude đe da zaposlimo.
    Pobjeda
    je najavila da će sjutra nastaviti sa objavljivanjem transkripta sa ovog skupa.



    http://www.pobjeda.me/2013/03/11/afe...neku-lokaciju/
    Last edited by johnny bravo; 11-03-13 at 10:13.
    In vino veritas

  18. #18
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Iz mog iskustva iz drzava u tranziciji...kad nestane novca ide teska represija... Fol zakoni izostravanje represivne mjere na svim nivoima..itd...
    Nece vam biti bas sjajno..ali o tome cete sami kad shvatite...
    Hvala Lepo

  19. #19
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Iz mog iskustva iz drzava u tranziciji...kad nestane novca ide teska represija... Fol zakoni izostravanje itd...
    Nece vam biti bas sjajno..ali o tome cete sami kad shvatite...
    Hvala Lepo
    Ovamo ide i represija i depresija i kompresija i ...sesija da se sam chudim koliko ovaj "narod" moze IZDRZAT tih sesija !
    ...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ste ista slicno imali od ovog sto je u toku i sta ce ubrzo biti...sve mi lici na vidjeno..na sve slobode zaboravite...
    Zato kazem da cete ubrzo sami o tome tiho pricati iako je to zapoceto prije pola god....
    Niste vi to dozivjeli jos svjesno...

    Hvala Lepo

  21. #21
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    A da'ko nas pozatvaraju SVE kad mi njih ne mozemo u TOR koji su davno zasluzili,da nas ima 6 miliona pa da im chovjek ne zamjera,ali toliko uzimat a ne dat "stoci" MALOBROJNOJ nishta,ne znam,to prolazi samo kod BUDALETINA !!!
    ...

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ove godine su samo dodatno ojacali. Skupili su dodatnih nekoliko hiljada glasova mladih ljudi koji su poceli pripravnicki. Vecina njih je u drzavne firme, tako da je to makar 3-4 hiljade, plus glasovi roditelja. ''Glasaj sine, pusti, mozda te ostave tamo poslije tih 9 mjeseci''. I to su sigurni glasovi. Onda su samo ojacali glasove ovih sto zive u divlja naselja po kakarickoj gori, malom brdu, zagoricu... jer treba da se pocne proces legalizacije divljih kuca i placeva. To je jos ko zna koliko hiljada. Znaci, napreduju iz godine u godinu, iako leba nema, makar ima obecanja. A toga im nikad nece nedostajati. I obecanja pune stomake, a do ka'ce ne znamo.

  23. #23
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Mislim da smo zreli da ih sve do zadnjeg iz parlamenta, vlade, i ostalih institucija izbacimo naglavacke. Mozda zreli i nismo al doslo je vrijeme da se stvari uzmu u svoje ruke.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    He... Obicno se najveca represija prebacuje na svoje simpatizere jer su puni pepela i morace da trpe sve sto im se kaze..prvi na udaru jer im je puno dato a to je u evidenciji.. Ostali su kolateral...euro po euro je nista.. Ima kapitala samo za vrh jer oni ne vole da trpe oskudicu..a repovi imaju svoje evidencije i morace da cute...a kao masa znace da ucutkaju gradjane i eto vrtlog ka bezdanu...

    Hvala Lepo

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Akcija igara bez granica je pocela i kao obicno junacki Crnogorci se cude. Ne cude se onom sto se desava to sto su dobro znali ili znaju
    vec tome kako se to objavi. Svak ima svoje novine pa kad se otkrije "onom drugom" to je ziva istina, istina istinska, ali kad
    objavi druga novina drugu stranu onda je to q... istina.
    Posto se kod nas sve zabave ponavljaju evo skupljeno na jedno mjesto sve sto smo diskutovali da se sljedeći put ne cudimo opet
    i ne kazemo "nize od ovoga ne moze". Moze, moze kod nas sve moze i sve je ka u onom vicu kad Haso pita Muja"
    - Mujo, ajde ispricaj neki vic o Crnogorcima
    - Ne mere Haso, ne jarane moj
    - sto bolan
    - Kod crnogoraca nema vise viceve jer je sve istina

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ajde da se pokucamo
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 18
    Last Post: 17-04-12, 21:00
  2. ajde sad!
    By pappilon in forum Sex i erotika
    Replies: 61
    Last Post: 22-05-10, 22:58
  3. ajde pomozite
    By Mladjo in forum Software
    Replies: 3
    Last Post: 05-10-08, 21:30
  4. ajde ko zna...
    By ShEf.sAle in forum Software
    Replies: 6
    Last Post: 04-11-07, 21:21
  5. ajde da vas vidim?
    By DUKSTER in forum Sex i erotika
    Replies: 24
    Last Post: 27-06-05, 11:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •