Page 8 of 90 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 2235

Thread: Suplementacija/Ishrana

  1. #176
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Kolika je cijena super complete formule? Istrazivah po malo, i racunam da moji treninzi nisu jos uvijek toliko jaki da bih uspio da apsorbujem dozu vitamina koja dodje u Animal Paku.

  2. #177
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    pa da je to tako prosto kao sto ti kazes svi bi bili ko od brda odvaljeni :wink: ne omalovazavaj necije znanje,i to koliko je ulozio napora da ga stekne itd
    Стекао сам и ја доста знања и уложио доста напора, али то није разлог да чо'ека бомбардујем информацијама које служе за неког ко се бави про бодибилдингом...
    Нема филозофије, погледај реално, само појачат' исхрану и унос макронутријената, а о томе има на интернету милиони текстова.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #178
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    to ti mislis..ako si procitao pola x3m foruma ne znaci da si popio svo znanje ovog svijeta,niti znaci da to sto oni tamo zagoravaju radi za svakog itd..treba malo dublje ici plus treba isprobati na sebe pa onda zagovarati to,a nije lako sve probati to sto si ti tamo procitao i sto mislis da znas nije ni 10% price o ishrani,treningu,suplementaciji,da ne spominjem hemiju i too
    ja opet ostajem pri mojem,o daa,velika je to 'filozofija'.
    jedino ako si neki freak,koji ma sta radio napredovace,a takvih je vrlo malo..

  4. #179
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ко помиње икстрим форум уопште, и зашто би тај форум само био извор знања?
    Ја не причам оно што не знам, већ оно што знам и неке ствари које сам на себи испробао....

    Исхрана и тренинг нису велика филозофија него оооогромна, искрено мислим да је то наука састављена од више наука, тј медицина, антропомоторика, физиологија, анатомија, нутриционизам, хемија, биологија и још по која наука али за потребе човјека горе нису и не треба да буду, нити њему требају компликоване приче о брзотрзајућим, споротрзајућим влакнима, синтетисању протеина, аминокиселинским блоковима итд, њему треба рећ' само основне ствари којима ће доћи до повећања тјелесне масе, што ће рећи повећање калорија, е то није нека филозофија.... Јер све што треба да знаш је количина ух, масти и протеина која ти треба у односу на своју килажу и на то колико се трошиш, не видим ту простор за неку научну анализу...

    Све што хоћу да кажем је да сво знање које посједујеш ти или ја или неко други нису потребни ОВОМ човјеку у овом моменту

    И да, нисам генетички фрик, далеко сам од тога и плаче ми се кад видим такве, док ја кубурим са усраним листовима сто година, они једу буреке и хамбургере и кифлице са кремићем и напредују, а ја то да једем, вјерујем да бих био ка' задња прасица
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  5. #180
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Mislim da bi sa po jednom svojom slikicom rijesili nedoumice o tome ko sta i koliko zna.

  6. #181
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @kaljestro
    "Све што хоћу да кажем је да сво знање које посједујеш ти или ја или неко други нису потребни ОВОМ човјеку у овом момент" - Slazem se
    "
    И да, нисам генетички фрик, далеко сам од тога и плаче ми се кад видим такве, док ја кубурим са усраним листовима сто година, они једу буреке и хамбургере и кифлице са кремићем и напредују, а ја то да једем, вјерујем да бих био ка' задња прасица" - Potpuno te razumijem,znam kako ti je

    @rigodo
    to nije toliko kompetentno..kao sto gore napisah ako si freak,mozes jesti g**** i dalje izgledati dobro,a nemati pojma o bilo cemu vezano za ovaj sport.
    i vjeruj mi da sam zadovoljan sobom i time sto sam postigao..i nema potrebe da ja ubjedjujem nekoga zbog toga kako izgledam ili da me neko slusa jer sam ja postigao dobre rezultate sa necim sto je meni odgovaralo,ne znaci da ce i njemu odgovarat itditditd svi imamo pravo na misljenje,normalno je da se misljenja razilaze..etoo

  7. #182
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vezano za ovaj hidroizolat 3.5kg sto je nesto oko 55-60e u ogistra šop, mislim da ste ga na bodybuilding topik pominjali sad (THE NUTRITION WHEY PROTEIN HIDRO),
    ima li ga u CG?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #183
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    imas..u zabjelsku vektru kod dragana, https://www.facebook.com/preparatiza...uformu?fref=ts

  9. #184
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E hvala tigre, bez tebe ovaj forum ništa ...pauzirah 2 mjeseca, posa, skitnja, pa da krenemo opet... Eo zadnje nedjelju dana po 5-6 finih obroka, jos proteina da uzmem dodatno i miran sam.



    Samo, nisam nikad prije uzimao whey i bilo što slično, pa imate li kake savjete oko uzimanja i sl? Jel ok ovaj za pocetak? Treba li kakvih minerala da uzimam posebno zbog povecane ishrane i treninga?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #185
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    i ja sam pauzirao od juna brate,sad od okt pocinjem opet..jbg nisam mogao vise da izdrzim,finansijski..a bio sam se doveo znas li sto je to,bruka..ali dbr,sto da se radi,veca sila.
    cus nisi uzimao,to nekom drugom pricaj ovaaj,poslije treninga sa tegovima 1ipo dozer i mozes uj kao prvi obrok mjericu ipo(to ako si u trku pa nemas vremena da jedes) i to bi bilo to

  11. #186
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Искључиво са водом, немој у млијеко да трпаш јер ниси направио ништа онда
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  12. #187
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    i ja sam pauzirao od juna brate,sad od okt pocinjem opet..jbg nisam mogao vise da izdrzim,finansijski..a bio sam se doveo znas li sto je to,bruka..ali dbr,sto da se radi,veca sila.
    cus nisi uzimao,to nekom drugom pricaj ovaaj,poslije treninga sa tegovima 1ipo dozer i mozes uj kao prvi obrok mjericu ipo(to ako si u trku pa nemas vremena da jedes) i to bi bilo to
    Hahah oke hvala


    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Искључиво са водом, немој у млијеко да трпаш јер ниси направио ништа онда
    Ah, to nisam znao...mada vjrv pise u uputstvu ak dodje kako.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #188
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Зашто не са млијеком, због лактозе која успорава аспорпцију протеина и онда је веј после тренинга бачена пара
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  14. #189
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Pa ne usporava laktoza tu apsorpciju,vec mast,tj masti koje se nalaze u mlijeku.Laktoza je secer.
    Nema tu nesto puno masti i neces bacit whey ako ga popijes sa mlijekom(pogotovo ako je ono 1% masti),ali je bolje i pametnije sa vodom.Da me ko pogresno ne shvati,ne preporucujem da se whey poslije treninga pije sa mlijekom.
    I da nemas taj whey poslije treninga nije toliko bitno,bitno je da si ti tokom cijelog dana opskrbljen proteinima.A ako npr pojedes dnevno cvrste hrane oko 80gr prot i pijes whey,nemoj ocekivati neko cudo...

  15. #190
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma naravno...rokam se kao svinja zadnjih dana, po 5-6 obroka...Trpam u blender jaja i mlijeka, i ovako ide ribe, mesa i cuda dosta...Citao sam ja dosta...Samo reko kad krenem u gym mozda da dodam i whey...
    i da vidim koliko piletine mogu izfinansirat dnevno
    Jaja kuvana a, citah da se bolje apsorbuje protein? Jedan dan me uvatiše gasovi, venulo je cvijece oko mene... jeo sam ziva, cijela...Nije mi gadno a i domaca su od babe mi. Mada je vjrv od žumanca
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  16. #191
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    nemoj ziva jaja,ali nikako.a to sa gasovima,to je normalno kad povecas unos proteina.obicno je zbog jaja,ali to samo u pocetku,dok se malo naviknes na taj nacin ishrane.Ja svako jutro po 7jaja,kuvanih.Bez gasova :P
    4cijela + 3 bjelanca
    Last edited by dontigar; 15-09-13 at 18:00.

  17. #192
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aham....e pa oke. Reko da nisam nesto zaebao, ka bezolovni sam se čujao

    Tnx again
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #193
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cisto da obavijestim valjda je veliko snizenje proteina u BR cak 50%

  19. #194
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ђе у БР? Којих протеина?
    Има неки сајт, нешто?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  20. #195
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    http://ultimatenutrition-fitness.com/contacts_mne.html

    Whey Prostar, je cini mi se 56e, na akciji, regularna cijena 70e....

  21. #196
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajmo muronje, da ve čujem o Intermittent Fasting? Misljenja?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #197
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Apsolutno ima smisla i citao sam dosta pozitivnih iskustava ali je, kao kod svih dobrih teorija, puno preduslova koje treba ispuniti:
    - Pronaci optimalni "vremenski prozor" za tvoj organizam. Nekom je 4 sata, a nekom 8. Ako se pogrijesi, uvodis organizam u "starving mode".
    - Brojati precizno kalorije. Promasaj od 100-200 kalorija nagore i ode sve u stomak. Promasaj nadole i gubis energiju.
    - Hrana koju jedes mora biti kvalitetnija nego u opciji "vise manjih obroka cijelog dana". Otpustanje i apsorpcija hranjljivih materija se itekako kalkulise kada se radi IF.
    - Treninzi se moraju raditi u tacno vrijeme svaki dan, kada si u piku energije. Ali to je za pravog sportistu manji problem.

    Itd. Ali sve je ovo moj imho, jer ja nikad nisam probao.

  23. #198
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da... Čak vidjeh negdje ogromne skokove u koncentraciji hormona rasta - HGH, do 2000(dvije hiljade)% za muškarce...Da ne pominjem one koji bi da smršaju, da bukvalno mast nestaje sa tijela
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #199
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Are all carbohydrates created equal?! xD

    Dobar clanak, pa ko zna nek porocita, ko ne zna nek GoogleTransleJtujee :P
    http://thegymlifestyle.com/science-n...carbohydrates/
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #200
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    695
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko ima li kod nas da se kupi fitnes sat, znaci taj sat mjeri otkucaje srca, kolko sam kalorija "Sprzio". AKo neko zna neka mi sibne PM bicu mu zahvalan

Page 8 of 90 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ishrana pasa...
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 154
    Last Post: 17-11-19, 22:09
  2. suplementacija , tech talk
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-12, 15:30
  3. Suplementacija u ishrani
    By getaway blues in forum Medicina
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-11, 13:55
  4. Ishrana
    By Soniks in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-10, 09:36
  5. Ishrana?
    By enex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 23-10-06, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •