Page 31 of 90 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast
Results 751 to 775 of 2235

Thread: Suplementacija/Ishrana

  1. #751
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Potpuno si promašio ciljnu grupu za T aj proizvod. Ciljna grupa nijesu ljudi koji treniraju.... Tako da te dvije kategorije nisu usporedive...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #752
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Kako nijesu to ciljne grupe?nego ko je ako pise PROTEIN

    Послато са 6016X уз помоћ Тапатока

  3. #753
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Potpuno si promašio ciljnu grupu za T aj proizvod. Ciljna grupa nijesu ljudi koji treniraju.... Tako da te dvije kategorije nisu usporedive...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ja ne znam o cemu pricas,nego ko je ciljna grupa,penzioneri? Naravno da su ciljna grupa ljudi koji treniraju.

    A ako ti pijes mlijeko sa Wheyom posle treninga nemamo o cemu vise da pricamo,protein se posle treninga mora unijeti sa vodom radi brze apsorpcije istoga,jer sa mlijekom gubi svrhu.

    A ne vidim drugo vrijeme u toku dana kada se moze popiti ovo energetsko sra** koje u sebi ima 45 grama secera,jedino eto posle treninga,ali opet se vracemo na to da je ovo duplo skuplje i duplo nekvalitetnije od cistog Wheya.Tacka.
    Last edited by Pterodaktil; 23-07-16 at 13:58.

  4. #754
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Koji vam je najukusniji whey?
    e ako mi je bitno ocu li uzet 1 gr vise proteina ili uh, pomamio se, samo da je ukus dobar a firma kvalitetna...
    sto mislite o Nutrend i Ironmaxx firmama... vidjeh da ima ovaj ironmaxx po kila u kesu za 10-12e pa sam mislio malo da promijenim ukus...

  5. #755
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Niko nista...? Samo necural, bajo moj...
    Sjutra sam mislio da trgujem...

  6. #756
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Olimp, ucn sto ae tice ukusa dobri su pitki baterry sa keksom mi traje predugo

    Sent from my 6043D using Tapatalk

  7. #757
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomagajte...

    U poslednjih pola godine se mnogo trosim, spremam se za triatlon, i osjecam da organizam ne moze da isprati tempo... Idem u teretanu, trcim, plivam, vozim biciklo... Tesko mi je sve ukomponovati, imam samo jedan dan off... U poslednih 20-ak dana se osjecam malaksalo, umorno... Do sada nikad nisam uzimao nikakvu suplementaciju i totalno sam neupucen u nju, pa me interesuje sta bi ste mi preporucili? Imam 85 kg misica, vrlo malo masti (oko 11 BF), i bih da zadrzim tu tezinu... Ne bih da se "osusim"... Pored toga cilj mi je brzi oporavak i davanje organizmu potrebnog goriva za napore kojima ga izlazem.

    Imate li neke predloge?

    Zahvaljujem.

  8. #758
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,375
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto jest ujutro za dorucak, ako je trening 1-2 sata poslije? Koji protein i koji uh a da nisu ovsene?

  9. #759
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Jedi jaja i tipa slanine i prsute ili cireca prsa u omotu. Ujutro mozes sta oces. Ali neka budu proteini i masti vise. A onda 2h pred trening neke uh unesi. Ako neces ovsene onda neka bude riza ili nesto iz toga repertoara

    Sent from my LG G3 using Tapatalk

  10. #760
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidara View Post
    Pomagajte...

    U poslednjih pola godine se mnogo trosim, spremam se za triatlon, i osjecam da organizam ne moze da isprati tempo... Idem u teretanu, trcim, plivam, vozim biciklo... Tesko mi je sve ukomponovati, imam samo jedan dan off... U poslednih 20-ak dana se osjecam malaksalo, umorno... Do sada nikad nisam uzimao nikakvu suplementaciju i totalno sam neupucen u nju, pa me interesuje sta bi ste mi preporucili? Imam 85 kg misica, vrlo malo masti (oko 11 BF), i bih da zadrzim tu tezinu... Ne bih da se "osusim"... Pored toga cilj mi je brzi oporavak i davanje organizmu potrebnog goriva za napore kojima ga izlazem.

    Imate li neke predloge?

    Zahvaljujem.
    whey protein, bcaa, omega 3, multi vitamini i minerali, naglasak na cink, magnezium, vitamin c. Tokom triatlon treninga mozes isotonic napitke. Sve od navedenog imaš u proteini.si ispod stadiona

  11. #761
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gainer? Any thoughts?

  12. #762
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Uzima li ko krealkalin?

    Sent from my LG G3 using Tapatalk

  13. #763
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sto te zanima?
    Ja sam ga prije nedje loka
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  14. #764
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Da vidim kako utice itd itd. ima li ga vajde uzimati?

    Sent from my LG G3 using Tapatalk

  15. #765
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Isti djavo ka' monohidrat, samo te manje napumpa vodom. Ako si imao problema sa stomakom dok si pio monohidrat sa ovim neces.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #766
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nema preko starog dobrog monohidrata. sve ostale vrste kreatina su marketing koji budzi cijenu a nije nista bolje

  17. #767
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    nema preko starog dobrog monohidrata. sve ostale vrste kreatina su marketing koji budzi cijenu a nije nista bolje
    Mozda je bolji krealkalin, cisto sto te ne trpa vodom ka monohidrat. Mada je lijepo i kad se utegne majica, kad dodje sisa da mozes da dojis
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #768
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Mozda je bolji krealkalin, cisto sto te ne trpa vodom ka monohidrat. Mada je lijepo i kad se utegne majica, kad dodje sisa da mozes da dojis
    Rekao bih da je to zanemarljivo oko toga zadrzavanja vode. Prije ce biti ishrana, kreatin uglavnom koristimo kad idemo na masu; ocemo na masu - jedemo više hrane, više hidrata, mozda manje i pazimo; kalorijski višak = nakupljanje potkožnog masnog tkiva i vode a mi da bi nam bilo lakše sve svalimo na kreatin On definitivno vuče vodu ali u mišićne ćelije a to je dobra stvar. Ko zna, vile će ga znat to oko vode, ja sam slušao baš par poznatih imena iz bodybuilding industrije koji su mišljenja da nema preko monohidrata. Možda neko baš moše i da osjeti tu razliku, ja nisam. Isto tako neko se kune u glutamin, pio sam ga godinu dana stalno i izbacio sam ga, ja nikakvu promjenu nisam osjetio što se tiče oporavka u ovih godinu dana od kako ga ne pijem u odnosu na period kad sam ga pio.

  19. #769
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pa i mislio sam na to da vuce vodu u misice. Jer znam da kad sam pio monohidrat, moga sam 4 prsta izmedju dojki stavit, ili oko 3 rala zemlje, a kad sam batalio manje.
    A sto se glutamina tice, ja itekako osjetim kad prestanem da ga pijem upale i tezi oporavak, a i on vrlo malo veze vodu, poveca jedva ali vidljivo misicni volumen.
    Last edited by Olosh; 07-11-16 at 21:19.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #770
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Držao si šejker između Eto vidis, sve je izgleda od organizma do organizma, dako nekad nađemo tu specifikaciju za naše tijelo

  21. #771
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Momci , treba mi mala pomoc oko suplemenata koji bi pomogli na dobijanju tjelesne tezine.... Ovako ,moj sin je visok 187cm ,a tezak samo 66 kg... Na granici je anoreksije ,pa moramo hitno nesto preduzeti ...
    E sad , posto ima dijagnozu Ulcerozni Kolitis (autoimuno stomacno oboljenje) i intolerantan je na vecinu "normalnih" namirnica ,ne mozemo ga nikako ugojiti i palo mi je na pamet da mu uvedem neki suplement... On ne trenira nista , jer sa tom kilazom i ne moze , bez da se jos vise razboli...
    Na dosta sastojaka je alergican , pa i na surutku... Znaci nesto na bazi govedjeg proteina , badema , jaja ...
    Koji je protein/proizvodjac provjereno dobar i koji preparat konkretno da se proba....ima ih ogroman broj , ali ja bas nemam nikakvog iskustva oko toga...
    Naravno ,zbog prirode bolesti , moracu prvo sastav da nadjem ,da ga predocim nutricionisti ,pa tek onda da ga uvedemo u ishranu...
    Svaki savjet je dobrodosao ....
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  22. #772
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Zdravo GuGi, evo i ovdje da ti dam svoje mišljenje...
    Pošto kažeš da je alergičan na surutku, a vjerovatno i mlijeko, onda u tom slučaju najpopularnije vrste proteina poput wheya i caseina otpadaju...

    Pošto su jaja OK, onda imaš od raznih proizvođača proteine od jaja, ja bih svakako preporučio Optimum Nutrition jer mi je to omiljeni brend...
    Evo sastav njihovog Egg Proteina: http://www.optimumnutrition.com/us/i...d-egg-3201.png

    Pored toga, preporučio bih ti i protein konoplje, valjda nije na nju alergičan... Malo je manje lijep ukus, ali je kvalitetan vegeterijanski protein, a obično su bogati i vlaknima... Ima ih i po našim zdravim hranama čini mi se, a ako ćeš neki strani da poručuješ onda pogledaj firmu Nutiva (ima ih na iHerb)...

    Dakle, moja preporuka: Nakon svakog obroka (ili makar jednog dnevno), napraviti "smoothie" npr ako nije alergičan - banana, bademovo mlijeko, bademi, protein (jaja ili konoplja) i dekstroza po potrebi (da se zasladi napitak ako treba)... Mogu ti garantovati rezultat, veoma brzo
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  23. #773
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Incognito - andjeo cuvar , opet , veliko HVALA , do neba...

    Soja mu je,takodje, jedna od zabranjenih namirnica ,ali mislim da bi ovaj egg protein mogao da "prodje" sa lecitinom... I konopljin protein je ok...
    Ima li u Pg radnja gdje mogu naci ovaj egg protein ,konopljin protein i dextrozu ? Ili ih ima u svakoj prodavnici suplemenata ?
    Ima ovdje, u Baru jedna , pa cu sada i do nje poci...
    Last edited by GuGi; 16-11-16 at 14:18.
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  24. #774
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ada ništa čuš... Generalno pravilo za dobijanje "mase": proteini + ugljeni hidrati, u što većim količinama... Problem je vjerovatno što je na masu izvora hidrata alergičan (pšenica, ovas itd)... Ali nađite neke na koje nije, makar unosio proste šećere poput dekstroze kada uzima proteine... Iz prostog razloga jer oni podižu nivo insulina, koji utiče na izgradnju mišićne mase, da ne ulazimo previše u detalje... Sigurno je da će dati ovo uspijeha ako se bude pridržavao, jedino što su sve ove namirnice malo skuplje, ali mislim da ćete sigurno moći nešto iskombinovati...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  25. #775
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Momci , treba mi mala pomoc oko suplemenata koji bi pomogli na dobijanju tjelesne tezine.... Ovako ,moj sin je visok 187cm ,a tezak samo 66 kg... Na granici je anoreksije ,pa moramo hitno nesto preduzeti ...
    E sad , posto ima dijagnozu Ulcerozni Kolitis (autoimuno stomacno oboljenje) i intolerantan je na vecinu "normalnih" namirnica ,ne mozemo ga nikako ugojiti i palo mi je na pamet da mu uvedem neki suplement... On ne trenira nista , jer sa tom kilazom i ne moze , bez da se jos vise razboli...
    Na dosta sastojaka je alergican , pa i na surutku... Znaci nesto na bazi govedjeg proteina , badema , jaja ...
    Koji je protein/proizvodjac provjereno dobar i koji preparat konkretno da se proba....ima ih ogroman broj , ali ja bas nemam nikakvog iskustva oko toga...
    Naravno ,zbog prirode bolesti , moracu prvo sastav da nadjem ,da ga predocim nutricionisti ,pa tek onda da ga uvedemo u ishranu...
    Svaki savjet je dobrodosao ....
    Sto rece kolega Incognito protein od jaja a ja bih preporucio i govedji protein+ slozeni hidrati koje smije + zdrave masti.
    http://shop.unsystemcg.com/index.php...product_id=228
    Last edited by DrvoShegach; 16-11-16 at 23:14.

Page 31 of 90 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ishrana pasa...
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 154
    Last Post: 17-11-19, 22:09
  2. suplementacija , tech talk
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-12, 15:30
  3. Suplementacija u ishrani
    By getaway blues in forum Medicina
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-11, 13:55
  4. Ishrana
    By Soniks in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-10, 09:36
  5. Ishrana?
    By enex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 23-10-06, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •