Page 69 of 90 FirstFirst ... 195965666768697071727379 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 2235

Thread: Suplementacija/Ishrana

  1. #1701
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    A zbilja vi što uzimate pwo to se baš prije svakoga treninga uzima,il' samo kad ste umorni il' taj dan nemate volju za trening i sl. mislim pravi li se kad pauza sa pwo i ako se pravi osjeti li se znatna razlika bez njega na kvalitet treninga?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  2. #1702
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    zbog kafeina ga preskačem ako radim trening nakon 18h a nekad ga preskočim i ako sam u nekoj trci ili jednostavno zaboravim, osjeti se razlika
    She is only here to annoy herself!

  3. #1703
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a čuš baš nikakav mi je trening sa njim, nikoga ne mogu ispratit u teretanu..
    Iskreno brate,smijesne doze,ako te one "rade" svaka cast,pretpsotavljam da ti je to prvi no reaktor.

    na 16 grama (jednu dozu) ima

    100 mg Kofeina,sto je bas malo
    200 mg Citrulina sto je presmijesno,on se solo uzima 6-8 grama
    Kreatin 2 grama,opet nista
    Ornitine 150 mg,smijesno...ne znam ko to vise i koristi u no reaktor

    To su im svi sastojci i ako ovo nekoga radi u ovim dozama,skidam kapu

    Nema kljucnih Beta alanina,taurina i tirozina plus jos nekih mjesavina karaktetisticnih za svakog proizvodjaca

    Edit: ima i 3 grama arginina jedina Ok stvar

  4. #1704
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    naravno da rade kao sto su ti gore napisali 100mg ti je doza jaca od 1 kafe, citrulin sluzi kao dopuna argininu zbog toga sto zajedno daju bolji efekt, kreatin sasvim OK necu masu da pravim ima jos razloga zasto su ovolike doze ali mi je muka sad pisat, u svakom slucaju ne podnosi svako vece doze jednako
    She is only here to annoy herself!

  5. #1705
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    naravno da rade kao sto su ti gore napisali 100mg ti je doza jaca od 1 kafe, citrulin sluzi kao dopuna argininu zbog toga sto zajedno daju bolji efekt, kreatin sasvim OK necu masu da pravim ima jos razloga zasto su ovolike doze ali mi je muka sad pisat, u svakom slucaju ne podnosi svako vece doze jednako
    Poznajem i ja ovu tematiku,tako da mi ovo dodje kao da mi neko bajku prica.Ne vidim razlog zasto neko brani neodbranjivo,osim ako ima neke koristi od toga.Necu zalaziti opet u doze jer sam napisao sto mislim,a one ne da su smijesne nego presmijesne.

    A za neupucene,neka podju i uporede 90 posto drugih no reaktora i njihove doze sa ovim pa ce im sve biti jasno

    P.S A ove doze ce podnijeti dijete od 7 godina,pitanje oce li ih osjetiti
    Last edited by Pterodaktil; 07-09-19 at 12:52.

  6. #1706
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    super je to po 8 grama citrulina i kretaina pa kad pocnu glavobolje migrene i bubrezi onda sto da radis da tuzis kompaniju i to onu koja postoji od danas do sjutra takvim kompanijama je lagano da stavljaju šta god oće u proizvode kad nemaju apsolutno nikakvu odgovornost

    primjera radi HL je stavljao i efedrin dok nije zabranjen pa kad je utvrđeno da veće doze izazivaju šta izazivaju onda im se više nisu sprdali što su stavljali male doze e tako bi bilo i da se sjutra utvrdi za neke druge sastojke, oni vrijede 6 milijardi i neko bi sjutra na sud mogao da im uzme baš dobre pare a šta ti da uzmeš kompaniji koja ne vrijedi ništa i sjutra može da se ugasi
    She is only here to annoy herself!

  7. #1707
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    I ja sam vazda za manje doze.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  8. #1708
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    super je to po 8 grama citrulina i kretaina pa kad pocnu glavobolje migrene i bubrezi onda sto da radis da tuzis kompaniju i to onu koja postoji od danas do sjutra takvim kompanijama je lagano da stavljaju šta god oće u proizvode kad nemaju apsolutno nikakvu odgovornost

    primjera radi HL je stavljao i efedrin dok nije zabranjen pa kad je utvrđeno da veće doze izazivaju šta izazivaju onda im se više nisu sprdali što su stavljali male doze e tako bi bilo i da se sjutra utvrdi za neke druge sastojke, oni vrijede 6 milijardi i neko bi sjutra na sud mogao da im uzme baš dobre pare a šta ti da uzmeš kompaniji koja ne vrijedi ništa i sjutra može da se ugasi
    hahaha bratee,nemoj vise,izasmijah se.

    Ne vrijedi razglabati o ovome jer cu ja svoju pricu a ti svoju pricu do ujutro.

    Vidis kako se Herbalfe brine za svoje klijente,pa im daje sastojke na kasicicu a udara ih dobro po dzepu i mazi po glavi da im se sto ne desi,a sto je ovo majko sveta

  9. #1709
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    I ja sam vazda za manje doze.
    Vidji,ja licno ne uzimam No reaktor,uopste ne gledam na to kao potreban suplement,imam ih 10 drugih primarnijih od njega.

    Ja sam napisao sastojke ovoga suplementan i njegovu cijenu od 90 dolara.Ovaj suplement vrijedi 15-20 eura u vrh glave,za ovo sto nudi.

    Sve ostalo je prodavanje magle ljudima koji ne znaju i nisu upuceni i bacice grdilo para za ovo,da ne kazem sto.A ostajem pri svome,ako ovo nekoga moze raditi,skidam kapu

    Edit:Mnogo sam rekao 15-20 eura,ja ga besplatno ne bih pio,odavno ne vidjeh gluplje kombinovan i sa ovakvim dozama no reaktor,iskreno
    Last edited by Pterodaktil; 07-09-19 at 13:37.

  10. #1710
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Vidji,ja licno ne uzimam No reaktor,uopste ne gledam na to kao potreban suplement,imam ih 10 drugih primarnijih od njega.

    Ja sam napisao sastojke ovoga suplementan i njegovu cijenu od 90 dolara.Ovaj suplement vrijedi 15-20 eura u vrh glave,za ovo sto nudi.

    Sve ostalo je prodavanje magle ljudima koji ne znaju i nisu upuceni i bacice grdilo para za ovo,da ne kazem sto.A ostajem pri svome,ako ovo nekoga moze raditi,skidam kapu

    Edit:Mnogo sam rekao 15-20 eura,ja ga besplatno ne bih pio,odavno ne vidjeh gluplje kombinovan i sa ovakvim dozama no reaktor,iskreno
    Slazem se. Ja sam i napisao da je cijena u odnosu na kvantitet, za kvalitet ne znam, za zatvor.
    Ja sam davno nedje kupio bio Shock therapy od Universal Nutrition. Pio sam ga mozda 10 dana i manje. Stvarno ne osjeti coek trening sa njim, ali nuspojave, nesanica, nervoza skoce mi 300%. Posvadja sam se sa 5 ljudi u te 10 dana i dao sam ga bratu da ga pije. Njemu je to lagano palo bez problema.
    Osjetljiv sam na kofein i te stimulanse vise no sto treba cini mi se... Zato manje doze preferiram. Jedna kafa prije treninga i odradi me top. Cak nisam ni podigao nivo tolerancije da moram da skuvam jacu ili 2 da popijem..
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  11. #1711
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Vidji,ja licno ne uzimam No reaktor,uopste ne gledam na to kao potreban suplement,imam ih 10 drugih primarnijih od njega.

    Ja sam napisao sastojke ovoga suplementan i njegovu cijenu od 90 dolara.Ovaj suplement vrijedi 15-20 eura u vrh glave,za ovo sto nudi.

    Sve ostalo je prodavanje magle ljudima koji ne znaju i nisu upuceni i bacice grdilo para za ovo,da ne kazem sto.A ostajem pri svome,ako ovo nekoga moze raditi,skidam kapu

    Edit:Mnogo sam rekao 15-20 eura,ja ga besplatno ne bih pio,odavno ne vidjeh gluplje kombinovan i sa ovakvim dozama no reaktor,iskreno
    misliš li stvarno da je Herbalajfu problem što se tiče sirovina da ubace više materijala u njega? i nije mi jasno na osnovu čega ljudi osuđuju nešto što nisu probali ni koristili, ja sam probao druge proizvode od manje više svih proizvođača i "ukus" im je takav da skidam kapu svakome ko ima volje te bućkuriše da pije, ja to krmetu ne bih sipao u korito... ne sporim da su efikasni ali ja bih da to pijem i sa voljom jer treniram iz meraka a ne zato što se takmičim, a da ne pričam o proteinskim"čokoladicama" koje imaju ukus krpljene gume kad ih jedeš
    She is only here to annoy herself!

  12. #1712
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Sate sate sate

  13. #1713
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NSX radi zagrijavanje za čučanj sa 120kg tako da mogu potvrditi da ga dobro radi ��

    Ja sam evo vec 6-7 mjeseci poceo posebno da uzimam po 5g beta alanin, citrulin, arginin, kreatin, bcaa (da to dobije neki ukus jer je sve bez ukusa) i 200mg kofein.
    Bas me fino to vozi, pumpa bude konstantno dobra a ne tresne me po glavi da ne znam đe sam. Mada sam ja bas "otporan" na stimulanse... Pio sam i preworkoute po 400mg kofeina

  14. #1714
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    NSX radi zagrijavanje za čučanj sa 120kg tako da mogu potvrditi da ga dobro radi ��

    Ja sam evo vec 6-7 mjeseci poceo posebno da uzimam po 5g beta alanin, citrulin, arginin, kreatin, bcaa (da to dobije neki ukus jer je sve bez ukusa) i 200mg kofein.
    Bas me fino to vozi, pumpa bude konstantno dobra a ne tresne me po glavi da ne znam đe sam. Mada sam ja bas "otporan" na stimulanse... Pio sam i preworkoute po 400mg kofeina
    To je tako najbolje i uzimati,ja sam radio nesto slicno.

    NSX

    Necu vise da komentarisem i bzv se raspravljam,jer tvoja prica je ako je sad Dan i svi vidimo to, ti pricas da je Noc i ubjedjujes u to.

    Svaki suplement ima nutrition fact,normalna i skolovana osoba ce procitati to i odma ce znati sto se moze ocekivati od te kombinacije

    Meni niko ne treba da otvara oci ako procitam da preworkout ima 200 mg Citrulina,150 mg ornitina,kreatina 2 grama i kofeina 100 grama,sve u smijesnim dozama i plus nema beta alanina tirozina,taurina....nego se bzv vracam na isto...Jos da me ubijede HL gurui da tu postoji jos neki caroban sastojak koji nikome ne pricaju,a koji je kljuc uspjeha

  15. #1715
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Evo nadjoh nesto bez kofeina bar ga nema na spisak il je mozda sakrivena ta informacija,sto znam brend mi je potpuno nepoznat al mislim da bi mi ove aminokiseline malo pomogle,mada javit ce se vjerovatno Srdja da objasni o kakvo se brendu radi http://www.level-up.me/proizvod/blade-amino-edge/

  16. #1716
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    drug uzimam to dvije godine i bilo je perioda i kad nisam uzimao i eksperimentisao sam i sa duplim dozama bas da vidim razliku (ja nisam uocio skoro nikakvu) tako da znam iz prve ruke o cemu pricam, svako sa svojim tijelom ima pravo da radi sto oce i svacije tijelo je razlicito eno Gozdecki uzima 200g glutamina dnevno prije takmicenja
    She is only here to annoy herself!

  17. #1717
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pelax View Post
    Evo nadjoh nesto bez kofeina bar ga nema na spisak il je mozda sakrivena ta informacija,sto znam brend mi je potpuno nepoznat al mislim da bi mi ove aminokiseline malo pomogle,mada javit ce se vjerovatno Srdja da objasni o kakvo se brendu radi http://www.level-up.me/proizvod/blade-amino-edge/
    Nema kofeina uopšte, samo ono kako piše u tablici. Sve tablice su im transparentne i bez skrivenih formula isl. Svaki sastojak istaknut sa sadrzajem. A firma je relativno nova na trzistu ali se probija strasno brzo, vec ide u 60-70 zemalja svijeta. Bili smo u fabriku kod njih, sve je tip top. Proizvodi su kod nas naisli na super komentare kupaca, bas su i ukusni, pogotovo proteini. Nema greske, slobodno, mada ce vecina reci svako svoje fali sve vise proizvoda koje ja pijem su mi blade, bas mi se sviđaju. Pio sam amino edge ukus tuti fruti, malo mi je pjenio kad ga jace izmućkam, ne znam za ostale ukuse. Pio sam whey jagoda-vanila i to mi je jedan od najukusnikih proteina ikad sto sam pio. I za ljesnik čokolada katu da je top. Pio sam izolat ice coffe i ukus je bas na kafu, kao hladan nes. Keks je super. Bcaa od limuna sad pijem, dobar ukusa. Bcaa+glutamin limeta kao cedevita limeta sto je bila... Ako je jos neko probao sta od Blade neka napise

  18. #1718
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Stigao je Myprotein Impact Whey Protein 2,5kg bez ukusa u LevelUp, ako koga zanima, neko je trazio

  19. #1719
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Jesam ja ali kupih vec. Mada je jos neko pitao...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #1720
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Nema kofeina uopšte, samo ono kako piše u tablici. Sve tablice su im transparentne i bez skrivenih formula isl. Svaki sastojak istaknut sa sadrzajem. A firma je relativno nova na trzistu ali se probija strasno brzo, vec ide u 60-70 zemalja svijeta. Bili smo u fabriku kod njih, sve je tip top. Proizvodi su kod nas naisli na super komentare kupaca, bas su i ukusni, pogotovo proteini. Nema greske, slobodno, mada ce vecina reci svako svoje fali sve vise proizvoda koje ja pijem su mi blade, bas mi se sviđaju. Pio sam amino edge ukus tuti fruti, malo mi je pjenio kad ga jace izmućkam, ne znam za ostale ukuse. Pio sam whey jagoda-vanila i to mi je jedan od najukusnikih proteina ikad sto sam pio. I za ljesnik čokolada katu da je top. Pio sam izolat ice coffe i ukus je bas na kafu, kao hladan nes. Keks je super. Bcaa od limuna sad pijem, dobar ukusa. Bcaa+glutamin limeta kao cedevita limeta sto je bila... Ako je jos neko probao sta od Blade neka napise
    Uzimao sam ja taj ljesnik cokolada, uzas od ukusa. Sad pijem neki vanila malina, ajde da bude nista posebno.

    Od kog proizvodjaca je najukusniji wheu cokolada. Zivomi se fucka oce li imat gram manje proteina, samo da je merak popit....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #1721
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    458
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    MyProtein i fin ukus cokolada,ali definitivno mi je bio od The nutrition najbolji,saml ga sad nema nigdje na moju zalost...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #1722
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Koga interesuje brend The nutrition za CG ima ga odje https://www.instagram.com/supplementhousemne/
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  23. #1723
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Previse se znacaja pridaje tim dodatnim suplementima, eto sam probao radi eksperimenta te singl doze sto prodaju u teretani, mizeran je efekat na trening sto se tice ovih koji bi trebalo da imaju brzo dejstvo. Sto se uopste suplementacije tice, Whey je obavezan, i multi-vit/min, a ja od ostalih nisam osjetio neke trajne benefite. Tako da je uvijek bolje obezbjediti vise kvalitetnije ishrane nego bacati pare na to

  24. #1724
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Realno, i multivitamini su upitni tj. njihova apsorpcija, svaki bi valjalo posebno da se uzima u različito vrijeme, uz par izuzetaka..

  25. #1725
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    458
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Po meni samo protein i kreatin da imaju neku vidljivu funkciju,ovo ostalo nista...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 69 of 90 FirstFirst ... 195965666768697071727379 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ishrana pasa...
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 154
    Last Post: 17-11-19, 23:09
  2. suplementacija , tech talk
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-12, 16:30
  3. Suplementacija u ishrani
    By getaway blues in forum Medicina
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-11, 14:55
  4. Ishrana
    By Soniks in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-10, 10:36
  5. Ishrana?
    By enex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 23-10-06, 12:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •