Page 508 of 614 FirstFirst ... 8408458498504505506507508509510511512518558608 ... LastLast
Results 12,676 to 12,700 of 15344

Thread: Degenerici...

  1. #12676
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Nadam se da je neko sacuvao screenshot poruka i postova.
    Imaju moderatori pristup postovima tako da se ne mogu izgubiti.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  3. #12677
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,307
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,626
    Thanked in
    2,436 Posts

    Default

    Evo jedno kratko obracanje... na ovoj temi prozivamo degenerike i prozivacemo ih i dalje. Dok god su oni degenerici, jelte.

    Post-ovi su obrisani za javnost ali su dostupni administraciji i nadleznim organima koji ce se vjarovatno pozabavit' sa konkretnom isfrustriranom osobom zbog otvorenih prijetnji.

    Prepiska preko Viber-a je obrisana jer se tu vidi puno ime/prezime doticne a posto je privatna informacija ne smije bit' javno na forumu ali je opet dostupna administraciji, policiji i eventualno psiho-terapeutskoj ordinaciji.

    Toliko o ovoj prici, idemo dalje sa novim degenericima, ocigledno ne fale.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. The Following 16 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  5. #12678
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kakvo je vrijeme došlo, ne smiješ nekom više ni reć da je degenerik..

  6. #12679
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Ja sam imao danas jak fajt sa jednim iz te populacije.

    Zaletio se frajer iza mene i ne znam kako je uspio da uspori, bukvalno na metar od mene, sigurno je isao 150 a ja 60, znaci RCTA mi pisti da ubrzam, i ja mu radim rukom kao jesi li normalan, i na to me pretice i vozi koliko moze, na sljedece semafore paralelno, spustim prozor i kazem mu da stane, kad lik iz cista mira veli ja radim za policiju i znam zakon, i naravno parkirao se ispred Dijagnostike, izadje covjek iz auta jako bijesan, naravno posto je rekao da radi za policiju (i da mu stric i otac rade u MUP) ja mu dajem sluzbenu na uvid…na kraju ispade da radi kao portir. Objasio mu par fazona i poslao ga kuci.

    Nisam te veli udario.
    Last edited by TAKUMI; 26-03-22 at 11:22.


  7. #12680
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Najjaci su mi "mudashi" za volanom, a kad se izadje iz kola onda se tresu ka prut.

    Nesto kao internet ratnici...

    Jbg, biju kompleksi mnoge, maltretirali ih cio zivot pa dok imaju neku distancu i "sigurnost" oce i oni kukavci nekog.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  8. #12681
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ja sam imao danas jak fajt sa jednim iz te populacije.

    Zaletio se frajer iza mene i ne znam kako je uspio da uspori, bukvalno na metar od mene, sigurno je isao 150 a ja 60, znaci RCTA mi pisti da ubrzam, i ja mu radim rukom kao jesi li normalan, i na to me pretice i vozi koliko moze, na sljedece semafore paralelno, spustim prozor i kazem mu da stane, kad lik iz cista mira veli ja radim za policiju i znam zakon, i naravno parkirao se ispred Dijagnostike, izadje covjek iz auta jako bijesan, naravno posto je rekao da radi za policiju (i da mu stric i otac rade u MUP) ja mu dajem sluzbenu na uvid…na kraju ispade da radi kao portir. Objasio mu par fazona i poslao ga kuci.

    Nisam te veli udario.
    Last edited by NHM; 26-03-22 at 13:04.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #12682
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Sinoć oko 8 prelazim pješački (lijevi, jer imaju dva paralelna) kod Crvenog krsta iz ulice Vasa Raičkovića. Na zeleno, naravno, ali ipak gledam i desno i lijevo i vidim sa desne strane auta u obje trake kako se približavaju prelazu, pri čemu auto u lijevoj traci usporava dok hamer sa blještavim svjetlima iz desne ne. Usporavam ja i stanem na sred prelaza da čovjek koji je već došao pred drugi prelaz prođe na crveno. Sažali se i on, te ukoči da me pusti preko.

  10. #12683
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Zbilja, uvijek sam se pitao (pošto sam više vozač nego pješak) tako kad stanu ljudi na sred zebre i imaju zakonsku prednost u odnosu na auto (koje se recimo brže kreće), prođe li vam kad kroz glavu da mu se može desiti da prokliza ili mu odu kočnice (pod predpostavkom da vas je vidio)?
    Tako da pazite se, nemojte da se zavaravate sa zakonom jer on vam neće fizički stati u odbranu u slučaju da nekom otkažu kočnice ili tako nešto..
    Kad sam pješak uvijek propuštam dok sam ne stane, nikad ne koračim na sred zebre i vagam mogu li stići.. Da ne bude da ja prdnjavim nešto kako sam savjesan, uvijek budite oprezni..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  12. #12684
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Najprije mi prolazi kroz glavu da je auto u prednosti u odnosu na grešno ljudsko tijelo. Inače sam bila stala na sred prelaza izmedju cetiri trake, tj na dio kojinje zaštićen malim poluostrvom.

  13. #12685
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Vazda mi je u glavi misao da se ne bih previše radovao što sam imao prednost ako bi me neka kola udarila na pješačkom prelazu na zeleno. A duplo sam oprezniji sa dvije trake kad su se kola iz prve trake zaustavila a onaj iz druge može da mu da po gasu jer ne obraća pažnju da su kola iz trake pored zaustavljena. Isto je i kad vozim biciklo po biciklističkoj stazi, a neko dijete ili pas trčkaraju pored nje. Tu maksimalno usporim jer pojma nemam kad će đeca ili psi naglo promijenit pravac kretanja, a nije da mogu da računam da će oni da trezveno razmišljaju o biciklističkoj stazi. Sa druge strane, dođe mi da se namjerno zakucam u odrasle koji namjenski šetaju biciklističkom stazom, zabiju glavu u telefon i boli ih uvo. Ista stvar i sa biciklistima koji mi dolaze u susret, iako je to za njih suprotan smjer od dozvoljenog. Pizdim od sitnica kad vozim kola i previše psujem. Prije nego što sam počeo da vozim nisam mislio da ću bit takav, ali izgleda da jesam. Eto, dođe se na to da sam prosječan učesnik u saobraćaju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #12686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pješak uvjek mora da provjeri je li bezbjedno preć ulicu. Radi sopstvene sigurnosti. Ali ih ima koji ne gledaju, nego samo krenu. Takođe, kad neko biciklom ili trotinetom koristi pješački, pri većoj brzini. Obavezno bez kacige. Pa majstore, siđi i prepješači. Par puta mi se desilo da nekakav degenerik samo doleti. Nit saobraćajne (i druge kulture), nit pameti.

  15. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  16. #12687
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,423
    Thanks Thanks Given 
    5,559
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Biciklisti su odlicni. Oni sa elektricnim trotinetom su zajebani, nit ih mozes vidjet jer idu brzo niti vecinu boli patka vidi li ih ko.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #12688
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Bez komentara...





    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  18. #12689
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    kako te nije sramota,to su kola žene sa malom djecom

  19. The Following 8 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  20. #12690
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    kako te nije sramota,to su kola žene sa malom djecom
    Stidim se umjesto vozača ovog automobila koji po svim kriterijumima zaslužuje da se nađe u ovoj temi.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  22. #12691
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ko grijesi ima pravo da se ljuti, ali nema nikakvo pravo da prijeti bilo kome, a posebno ne jednoj ZENI sa djetetom ili bez.

  23. #12692
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Zbilja, uvijek sam se pitao (pošto sam više vozač nego pješak) tako kad stanu ljudi na sred zebre i imaju zakonsku prednost u odnosu na auto (koje se recimo brže kreće), prođe li vam kad kroz glavu da mu se može desiti da prokliza ili mu odu kočnice (pod predpostavkom da vas je vidio)?
    Tako da pazite se, nemojte da se zavaravate sa zakonom jer on vam neće fizički stati u odbranu u slučaju da nekom otkažu kočnice ili tako nešto..
    Kad sam pješak uvijek propuštam dok sam ne stane, nikad ne koračim na sred zebre i vagam mogu li stići.. Da ne bude da ja prdnjavim nešto kako sam savjesan, uvijek budite oprezni..
    ako se radi o pjesacnom prelazu koji je na bulevaru pa ima sekciju dje je ostrvo koje razdvaja trake (strucno zvano odmoriste), sasvim je legitimno da auto ima prednost
    npr ako ja skrecem desno, a pjesak je tek krenuo sa one tamo strane, ja mogu legalno da prodjem, ali ako je pjesak vec na odmoristu, moram da ga sacekam

    na pojedinim mjestima je ranije cak i bilo (ne znam sad) da je semafor zelen do pola samo

    e sad, i dje ima i dje nema odmorista, zakon kaze (a i zdrava logika bi trebalo) - prije stupanja na kolosjek pjesak se mora uvjeriti da je bezbjedno - ne znam ko su budale koje misle da su jace od 1.5-2t auta, ali ih ima pofino... sve i ako je moja greska, ne znam ni koja im je to satisfakcija sto cu ja u zatvor ako ce oni na cepurke



    Quote Originally Posted by umart View Post
    kako te nije sramota,to su kola žene sa malom djecom
    ako su joj zdrava - nema izgovor i drugi djecu imaju...

    ako je bila ironija - jbg nisam uvatio
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  24. #12693
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    ako se radi o pjesacnom prelazu koji je na bulevaru pa ima sekciju dje je ostrvo koje razdvaja trake (strucno zvano odmoriste), sasvim je legitimno da auto ima prednost
    npr ako ja skrecem desno, a pjesak je tek krenuo sa one tamo strane, ja mogu legalno da prodjem, ali ako je pjesak vec na odmoristu, moram da ga sacekam

    na pojedinim mjestima je ranije cak i bilo (ne znam sad) da je semafor zelen do pola samo
    Tako je podešen semafor na raskrsnici od Čepuraka ka Staroj Varoši i niže od gradilišta US ambasade ka sportskom. Za prvu znam sigurno, za drugu sam prilično siguran.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #12694
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post

    ako je bila ironija - jbg nisam uvatio
    pobrisala moderacija,prije par dana neki sizofrenicar prijetio ovuda po forumu sa tom pricom slikas zenu sa malom djecom a zena se usekala u dva polja covjeku u branik

  26. #12695
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    pobrisala moderacija,prije par dana neki sizofrenicar prijetio ovuda po forumu sa tom pricom slikas zenu sa malom djecom a zena se usekala u dva polja covjeku u branik
    aaaa, nisam ispratio original - vidjeh samo obavijest moderatora

    ima ljudi tako da se parkiraju, evo ja prvi sam imo momenata kad su blizanci bili beba da nekog zagradim ili se nedje nabijem dok izadjemo iz kola i iznesemo sve sto treba (par puta kad je neka kisa i jad bili pamtim), ali posle toga uredno maknem auto... u tom nekom "prozoru" od 5-10min mogo je i mene neko odje kacit lagano
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  27. #12696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Dok god onaj Đurišić parkira onu žutu trafiku tamo đe parkira, sve ostalo je smiješno. Kad će se onome stati na kraj pitam se...

    Odavde ---------->
    Dovde <-----------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  29. #12697
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Dok god onaj Đurišić parkira onu žutu trafiku tamo đe parkira, sve ostalo je smiješno. Kad će se onome stati na kraj pitam se...

    Odavde ---------->
    Dovde <-----------
    redovnim kaznama i sudskim izvrsiteljem ako nece drugacije
    onamo mu pauk ne moze nista, ali bome je i veliki kapone pao zbog utaje poreza, a ne sto je ubio je/pljackao/strasio pola cikaga i onolike SAD... moze onda i svim djurisicima u cg da se doskoci
    samo da se pise svaki dan po jedna od 200e za parkiranje na zelenu povrsinu/trotoar i da mu pocnu posle mjesec dana stizat sa sudskim troskovima + troskom izvrsitelja pa bi odustao na kraju

    no je muka sto imamo gradjane prvog/drugog/treceg i ostalih redova pa zakon nije isti za sve
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  30. The Following 4 Users Say Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  31. #12698
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    aaaa, nisam ispratio original - vidjeh samo obavijest moderatora

    ima ljudi tako da se parkiraju, evo ja prvi sam imo momenata kad su blizanci bili beba da nekog zagradim ili se nedje nabijem dok izadjemo iz kola i iznesemo sve sto treba (par puta kad je neka kisa i jad bili pamtim), ali posle toga uredno maknem auto... u tom nekom "prozoru" od 5-10min mogo je i mene neko odje kacit lagano
    upališ sva četiri i bar bi se našao neko na temi da prokljuvi,eto ne treba trokut.da ne bude da smo svi ođe ostali savršeni evo prvi ja seljačim dosta puta,99 posto jer izludim od guslanja ovih ispred mene...

  32. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  33. #12699
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    445
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Ali sta je sa narodom te sjece trake, do budve i nazad makar 10 auta iz suprotnog smjera me je zamalo zakacilo, morao sam da se sklanjam do ivice, tako me je jedna budala prije pola godine i udarila.

  34. #12700
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Iskoci mi covjek na parkingu HDL ispred mene sa Mercedesom danas, kao da je Spa Francorchamps vozio.
    Pogodio sam ga kvalitetno u suvozaceva vrata, nova ce mu trebati. Doduse ni od prednje strane mog Golfa nista ostalo nije ali osiguranje je tu.

    Krecem se ravno po sredini onog parkinga iz pravca HDL ka izlazu sa parking. Bez pretjerivanja, isao sam 5 na sat, jos u prvoj kako sam krenuo tek.
    Kako se on kretao i koliko, ja ne znam. Vidio ga nisam. Izletio je iz onog prostora izmedju dvije linije parkinga kod autopraonice Osmanagic.

    Glavu sam spreman da dam da je makar 60kmh isao, jer je zakocio tek 10 metara nize i to nakon sto sam ga udario.

    Da sam naisao sekund ranije pogodio bi me tacno u moja vrata i ko zna sta bi bilo.

    Izadje covjek, bukvalno mrtav hladan sa "desava se". Iskoci neki covjek tamo lijevo sa parkinga, iznapusava ga i on jer je njega valjda zamalo udario dok je hodao. Nekako u naletu mu nisam ni ja onda ostao duzan. Ali brat sve lagano, kao onaj iz cuvenog snimka "nisam bezao".
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  35. The Following 2 Users Say Thank You to Orgullo For This Useful Post:


Page 508 of 614 FirstFirst ... 8408458498504505506507508509510511512518558608 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •