Page 497 of 614 FirstFirst ... 397447487493494495496497498499500501507547597 ... LastLast
Results 12,401 to 12,425 of 15346

Thread: Degenerici...

  1. #12401
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Jutros čekam na crveno kod US ambasade,pored mene,desnom trakom prilazi semaforima Toyota sa diplomat.tablicama prolazi kroz crveno desno i upade u ono gradilište nna obali Morače.
    1:US građanin poprimio (degenerični) mentalitet sredine đe je došao ili
    2:MNE građanin kojem su diplomatske tablice još više pojačale (degenerični) sklop


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

    Ako si isao od pravca ambasade, onda tu desno nema semafora, prolazis uslovno kad god je slobodno, ako sam dobro shvatila a vrlo moguce i da nisam pa ces mi oprostiti

  2. #12402
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ako si isao od pravca ambasade, onda tu desno nema semafora, prolazis uslovno kad god je slobodno, ako sam dobro shvatila a vrlo moguce i da nisam pa ces mi oprostiti
    Oprošteno ti je.
    Išli smo iz pravca Pobjede i ja sam čekao za pravo prema mostu Union a ona pored mene(traka za pravo i desno).Tu imaju 3 semafora koji su joj pokazivali crveno.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. #12403
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Oprošteno ti je.
    Išli smo iz pravca Pobjede i ja sam čekao za pravo prema mostu Union a ona pored mene(traka za pravo i desno).Tu imaju 3 semafora koji su joj pokazivali crveno.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sto se veli, prosla je kroz trostruko crveno
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  5. #12404
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    I to 10 sek posle paljenja crvenog svijetla.Znači pored 'ranog crvenog' dobili smo i 'sporo crveno'.To je ono kad usporiš,gledaš,daš prednost ovima kojima je zeleno i lagano prođeš kroz crveno.Otprilike kao kola HMP

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #12405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Jutros čekam na crveno kod US ambasade,pored mene,desnom trakom prilazi semaforima Toyota sa diplomat.tablicama prolazi kroz crveno desno i upade u ono gradilište nna obali Morače.
    1:US građanin poprimio (degenerični) mentalitet sredine đe je došao ili
    2:MNE građanin kojem su diplomatske tablice još više pojačale (degenerični) sklop


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    3. vozac zensko.

    sto ne rece iz prve? xaxa
    ma zezam se malo
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #12406
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Oprošteno ti je.
    Išli smo iz pravca Pobjede i ja sam čekao za pravo prema mostu Union a ona pored mene(traka za pravo i desno).Tu imaju 3 semafora koji su joj pokazivali crveno.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

    Sve jasno, samo nijesi bio precizan, zato si mi i oprostio, inace bi me oprao garant

  9. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  10. #12407
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    Mozda je u pitanju USA gradjanin kojem je u krvi njihovo opsteprihvaceno pravilo "Right turns on red".
    U mnogim saveznim drzavama USA, u nekim drzavama Kanade takodje je ovo pravilo u primjeni i sasvim je normalno skrenuti desno ukoliko ne remetis tok saobracaja. Prakticno pravilo saobracaja, kod nas nepoznato.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #12408
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Mozda je u pitanju USA gradjanin kojem je u krvi njihovo opsteprihvaceno pravilo "Right turns on red".
    U mnogim saveznim drzavama USA, u nekim drzavama Kanade takodje je ovo pravilo u primjeni i sasvim je normalno skrenuti desno ukoliko ne remetis tok saobracaja. Prakticno pravilo saobracaja, kod nas nepoznato.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ja ga kroz nk cesto primjenjujem, ali kad malo razmislis bolje sto to nije zvanicno pravilo kod nas.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #12409
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    A kako nije. Ionako u PG poslije ponoci imamo cestu primjenu situacije pa bi se odomacila i praksa "pravo kroz crveno", kao svojevrsni laki peting koji opisuje Ceca u jednoj od svojih interpretacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  14. #12410
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Jutros čekam na crveno kod US ambasade,pored mene,desnom trakom prilazi semaforima Toyota sa diplomat.tablicama prolazi kroz crveno desno i upade u ono gradilište nna obali Morače.
    1:US građanin poprimio (degenerični) mentalitet sredine đe je došao ili
    2:MNE građanin kojem su diplomatske tablice još više pojačale (degenerični) sklop


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Cekam semafor na Milenijum( ocu od Ekonomskog prema centru), bijeli Lendkruzer sa diplomatskim tablicama me obilazi trakom za lijevo(ona kao prema Paladi) i nastavlja kroz crveno prema centru...



  15. #12411
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Sebi na startu ovdje uvijek velim sad cu procitat nesto iznenadjujuce, kad ono nista.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #12412
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Bijela Toyota nešto "...80 A..."
    80 A nnn ne pripada Americkoj ambasadi, njihove su 60 x nnn

  17. #12413
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by golftrojka View Post
    80 A nnn ne pripada Americkoj ambasadi, njihove su 60 x nnn
    E jedino sam ubijeđen da njima pripada jer je upala sa autom na ono njihovo gradilište preko puta ambasade na desnoj obali Morače,mada nije ni važno.


    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Cekam semafor na Milenijum( ocu od Ekonomskog prema centru), bijeli Lendkruzer sa diplomatskim tablicama me obilazi trakom za lijevo(ona kao prema Paladi) i nastavlja kroz crveno prema centru...
    Znači ipak su ovi naši nabavili one uređaje i nastupio je Havana sindrom i kod diplomata u našoj zemlji.Mada su po svijetu prijavljivali glavobolju,nesanicu,anksioznost...upadanje kroz crveno je izgleda posledica poboljšane verzije ultrasonic uređaja za maltretiranje diplomata

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 04-11-21 at 07:17.

  18. #12414
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    80 su slovenci..

  19. #12415
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,818
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Takoe.


  20. #12416
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post

    Na stranu postupak ovog govečeta, ali kakvi su ovo ivičnjaci što se polome/smaknu od prelaska preko njih?


    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Telefon ne može tokom vožnje, ali zato titranje touch screen infotainmenta može. Niđe logike.

    Pa evo realno, kolika ti je preglednost koristeći telefon 30 cm od očiju koji ti praktično zauzme cijelo vidno polje, da uoprediš to sa korišćenjem infotainmenta koji ti je na blizu metar od očiju i ne zauzima ti vidno polje ni blizu kao tel., imaš preglednost ispred sebe.


    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Mozda je u pitanju USA gradjanin kojem je u krvi njihovo opsteprihvaceno pravilo "Right turns on red".
    U mnogim saveznim drzavama USA, u nekim drzavama Kanade takodje je ovo pravilo u primjeni i sasvim je normalno skrenuti desno ukoliko ne remetis tok saobracaja. Prakticno pravilo saobracaja, kod nas nepoznato.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Realno, ovo bi trebalo primjeniti kod nas na ulljučenja sa 2 trake, mada ima i dobar broj uslovnih desnih.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #12417
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Ima li zdravoga u glavu, umije li ko proc raskrsnicu kad ne rade semafori?
    Ne daj boze da se saceka 10 sekundi, ili da pustis nekoga da se ukljuci prije tebe

    Pih kakav smo gadluk postali



  22. The Following User Says Thank You to Laz For This Useful Post:


  23. #12418
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Na stranu postupak ovog govečeta, ali kakvi su ovo ivičnjaci što se polome/smaknu od prelaska preko njih?
    Ono je neko kobrom ili hilti bušilicom lomio. Baš sam gledao kad sam prolazio.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #12419
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Male su slike, ali se isto čini i na njih ka' da je izmrvljeno od hiltovke.

    Tek zamisli onda koji je to mentalni sklop kad je ishiltija ivičnjak, vjv planira da stalno tuda ide, tj. napravio premanent prečicu.
    Ner'no.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #12420
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa evo realno, kolika ti je preglednost koristeći telefon 30 cm od očiju koji ti praktično zauzme cijelo vidno polje, da uoprediš to sa korišćenjem infotainmenta koji ti je na blizu metar od očiju i ne zauzima ti vidno polje ni blizu kao tel., imaš preglednost ispred sebe.
    Kako to telefon zauzme cijelo vidno polje, volana ili međunožja 😂

    Oba uređaja su rizik ako se štrekaju tokom vožnje.

  27. #12421
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Male su slike, ali se isto čini i na njih ka' da je izmrvljeno od hiltovke.

    Tek zamisli onda koji je to mentalni sklop kad je ishiltija ivičnjak, vjv planira da stalno tuda ide, tj. napravio premanent prečicu.
    Ner'no.
    Pa i jeste i prečica za stalno. Lako je to otkriti ko je. Ja bih dodatno izbušio one ivičnjake i zabo šiljke. Pa da svi koji budu htjeli da prepriječe probuše gume, i da ih tako identifikuješ i zalijepiš kazne za ugrožavanje bezbjednosti soabraćaja i uništavanje državne imovine.
    Onda bi im stvarno pomoglo da su nervno oboljeli, i da ih u Kotor liječe umjesto u Spuž da ih pošalju.
    Stoka.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #12422
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Pa brate, nije isto korišćenje telefona na 30 cm od očiju što ti sužava vidno polje (a ako ga neko korisi sa medjunožja i spušta pogled dolje da koristi tel., još gore onda) i korišćenje infotainmenta na i više nego duplo dužoj udaljenosti, što ti ne sužava vidno polje ka' prethodni slučaj, jedino ako ga neko koristi nabijajući glavu u ekran.
    Da ne oričamo što se telefoni uglavnom koriste za kucanje poruka na FB, insta, viber itd.
    Uglavnom, makar je moje iskustvo takvo da tel. bar 3x više smeta prilikom vožnje od infotainmenta.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #12423
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pa i jeste i prečica za stalno. Lako je to otkriti ko je. Ja bih dodatno izbušio one ivičnjake i zabo šiljke. Pa da svi koji budu htjeli da prepriječe probuše gume, i da ih tako identifikuješ i zalijepiš kazne za ugrožavanje bezbjednosti soabraćaja i uništavanje državne imovine.
    Onda bi im stvarno pomoglo da su nervno oboljeli, i da ih u Kotor liječe umjesto u Spuž da ih pošalju.
    Stoka.
    Baš cirkus ako je neko ono uradio da bi stalno onuda pravio prečicu, nemam riječi kako opisati to stanje ograničenosti, da mu je muka obić 100m dužeg puta.
    Pa postavio bi mi sam-samcijat makar kilometar ivičnjaka i asfalta nekog lita u izgradnji, pa nek se žali svim mogućim sudovima, organizacijama i društvima za pravdu i ljudska prava, jedini argument bi mi bio da i nije čoek nego govedo.
    Pih.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #12424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa brate, nije isto korišćenje telefona na 30 cm od očiju što ti sužava vidno polje (a ako ga neko korisi sa medjunožja i spušta pogled dolje da koristi tel., još gore onda) i korišćenje infotainmenta na i više nego duplo dužoj udaljenosti, što ti ne sužava vidno polje ka' prethodni slučaj, jedino ako ga neko koristi nabijajući glavu u ekran.
    Da ne oričamo što se telefoni uglavnom koriste za kucanje poruka na FB, insta, viber itd.
    Uglavnom, makar je moje iskustvo takvo da tel. bar 3x više smeta prilikom vožnje od infotainmenta.
    Kako god obrneš, i jedno i drugo je (uglavnom) nepotrebno odvlačenje pažnje. Samim tim je rizik po bezbjednost. A to je poenta. Ja tel ionako koristim samo kad je neka velika potrebija, tipa da se zove. Poruke i ostalo ni slučajno.

  31. #12425
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    300
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    E vala ovo vam moram ispricat. Jutros prolazim onom ulicom pored univerzitetskog sportskog centra i nalazim se u koloni koja veoma sporo ide ali se pomjera. BMW 318d e46 na KO tablice, nebo plave boje ide iza mene ali (zuri mu se valjda ili glumi kretencinu) vise vozi suprotnom trakom nego iza mene. Citavo vrijeme me prati do kruznoga kod delte i staje iza mene. Odjednom pocinje da svira da se ukljucim iako je katastrofa guzva. Nijesam vjerovao da meni svira nego da se javlja nekome jer je prosto nemoguce da neko za to svira kad je nemoguce da se ukljucis.
    Zatim, ukljucim se ja i odma on iza mene i pocinje da svira i blica i da mlati rukama, pretekne me i nedje oko venkora nabada kocnicu ispred mene. Nabodoh kocnicu i upali mi se abs (ovo govorim da bih vam docarao da nije malo kocio). I ja ga zaobidjoh i vozim paralelno sa njim i spustam prozor da vidim sto ga muči, a on kukavac gleda u telefon da se ne bi okrenuo put mene.. Ja tu pustih gas i rekoh neka ide kreten. E sad fora je sto je on na kruzni u donju goricu napravio polukrug i samo se vratio prema gradu.
    Znaci svirao je iz ne znam kog razloga i onda jos nabada kocnicu iz ne znam kog razloga opet? Koji ku*ac??

Page 497 of 614 FirstFirst ... 397447487493494495496497498499500501507547597 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •