Page 492 of 610 FirstFirst ... 392442482488489490491492493494495496502542592 ... LastLast
Results 12,276 to 12,300 of 15245

Thread: Degenerici...

  1. #12276
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sinoć opet kamioni sa drvima bez svjetala prije Nikšića a dvije patrole na Trubjelu i niko ništa. pa da bar idu tokom sedmice, nego nedjeljom kad su najveće gužve.
    najjaktivniji su vikendom jer nema kontrole... mogu policiji pokazat sta oce od papira, policiju briga
    A kontole sumskoga nema

    to su redom kamikaze... voze bez ijednoga svjetla i sa kakvom sterikom ispred... ja sma mislio da imaju night vision-a, bolje bilo drogu na veliko da voze kako su neprimijetni - i bolje pare, i manje se umaraju

    ako sjedis na terasu, samo cujes tamic, ali pojma nemas dje je
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  2. #12277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,038
    Thanks Thanks Given 
    707
    Thanks Thanks Received 
    1,903
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    stvarno za neke stvari treba biti rodjen...


  3. #12278
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Nisu njemci avetni pa rade idioten test za ovake stvari.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #12279
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    nema potrebe za test,dovoljna bi bila neka kazna od 1000 ili 2000e ali da se mora platit odmah ili oduzimanje auta do uplate

  5. The Following 2 Users Say Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  6. #12280
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    To je to. To je jedini nacin da se opameti stoka.


  7. #12281
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Previse je stoke, dzabe nama najvise policajaca po glavi stanovnika, kad su to sve telece glave.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  8. #12282
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,487
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    nema potrebe za test,dovoljna bi bila neka kazna od 1000 ili 2000e ali da se mora platit odmah ili oduzimanje auta do uplate
    Ima dal 50 ili 150 eura parkiranje na zelene povrsine nego je problem u K.Policajcima koji su jedan dio organa veoma neorganizovanog
    Porodicnig legla

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  9. #12283
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Degenerici...



    Budva. Pun falus degenerika. Niko ne moze izaci iz parkinga jer su nas svi zagradili. Ja izdimio, guglam “pauk budva”, prije toga razmisljam da mu lomim brisace, uletim majgeri u limariju, ali se sjetih da je mozda ostavio kljuceve u autu. I srecom jeste. A vidim ostali nisu ostavljali kljuceve u bravu, kako ce izaci drugi s parkinga?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 21-08-21 at 20:45.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #12284
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post


    Budva. Pun falus degenerika. Niko ne moze izaci iz parkinga jer su nas svi zagradili. Ja izdimio, guglam “pauk budva”, prije toga razmisljam da mu lomim brisace, uletim majgeri u limariju, ali se sjetih da je mozda ostavio kljuceve u autu. I srecom jeste. A vidim ostali nisu ostavljali kljuceve u bravu, kako ce izaci drugi s parkinga?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A nijesu znali da ces biti u Budvi. Inace bi ostavili I kljuceve od stana.

  11. The Following 9 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  12. #12285
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    A nijesu znali da ces biti u Budvi. Inace bi ostavili I kljuceve od stana.
    Bitno je da su žene poveli, neće stabovima i autima tripleta ništa

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  13. #12286
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ima dal 50 ili 150 eura parkiranje na zelene povrsine nego je problem u K.Policajcima koji su jedan dio organa veoma neorganizovanog
    Porodicnig legla

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    a vecina nece da gubi poso zbog kazne... ili da ga biju na ulicu...
    zovnes pauk i crtas im dje je muka - ta ulica, taj broj, ta zgrada, rpeko puta toga, a pored toga... i oni se prave ludi, ako ne znaju.. blam iz valjda da recu toga ne smijemo da diramo, fala sto ste zvali
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  14. #12287
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,044
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Nije luda ono kad vam kažu da vam u tri sekunde prodje svašta kroz glavu kada ste u opasnosti.
    U petak na Dragalj užasna situacija, ja sam mislila ode mi život. Razmišljala sam ako ostanem invalid, ko će mojima da javi ako poginem, i milion još stvari u sekundi.

    Vozila sam onom ravnicom možda 100 na sat. Nije bilo gužve, iza mene nikoga. Obično uvijek gledam u unutrašnji retrovizor situaciju iza sebe. Blaga krivina i vidim iza mene leti bijeli golf 6, nevjerovatnom brzinom, ako sam ja išla 100, on je morao ići jedno 180. najgore što u istom momentu vidim i auto ispred sebe u suprotnoj traci, tu je. Nijesu to makazice, nego direktan sudar jer oba auta su tu. Gledam ovoga u retrovizot i vidim da neće odustati. Razmišljam da li će biti direktan sudar, da li će ih baciti na mene....Put tu nije nešto širok, i podignut je, nema proširenja osim da sletim na onu livadu gdje je poginuo jedan moj komšija. Dala sam se maksimalno desno, isto je uradio i ovaj iz suprotnog pravca i nekako smo se provukli.

    Nisam vidjela tablice, tačnije zapamtila, bio je bijeli Golf 6 sa PG tablama sa zatamnjenim staklima. Zvala bih odmah policiju, i po prvi put povukala vezu da se javi dje treba. Ali sve se nadam srešćemo se u Pg, poznaću ga. U auto koje nam je išlo u susret je bila cijela jedna porodica i onda kad ovakvi idioti poginu kažu, jadan, mlad je. A nije jadan nego je dobro da se svijet spasio ovakvih ubica.

  15. #12288
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nije luda ono kad vam kažu da vam u tri sekunde prodje svašta kroz glavu kada ste u opasnosti.
    U petak na Dragalj užasna situacija, ja sam mislila ode mi život. Razmišljala sam ako ostanem invalid, ko će mojima da javi ako poginem, i milion još stvari u sekundi.

    Vozila sam onom ravnicom možda 100 na sat. Nije bilo gužve, iza mene nikoga. Obično uvijek gledam u unutrašnji retrovizor situaciju iza sebe. Blaga krivina i vidim iza mene leti bijeli golf 6, nevjerovatnom brzinom, ako sam ja išla 100, on je morao ići jedno 180. najgore što u istom momentu vidim i auto ispred sebe u suprotnoj traci, tu je. Nijesu to makazice, nego direktan sudar jer oba auta su tu. Gledam ovoga u retrovizot i vidim da neće odustati. Razmišljam da li će biti direktan sudar, da li će ih baciti na mene....Put tu nije nešto širok, i podignut je, nema proširenja osim da sletim na onu livadu gdje je poginuo jedan moj komšija. Dala sam se maksimalno desno, isto je uradio i ovaj iz suprotnog pravca i nekako smo se provukli.

    Nisam vidjela tablice, tačnije zapamtila, bio je bijeli Golf 6 sa PG tablama sa zatamnjenim staklima. Zvala bih odmah policiju, i po prvi put povukala vezu da se javi dje treba. Ali sve se nadam srešćemo se u Pg, poznaću ga. U auto koje nam je išlo u susret je bila cijela jedna porodica i onda kad ovakvi idioti poginu kažu, jadan, mlad je. A nije jadan nego je dobro da se svijet spasio ovakvih ubica.
    Srecom pa se dobro zavrsilo... tuzni dio je taj sto najcesce strada neko nevin, a rijetko letaci
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  16. #12289
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Ne samo to, nego što debili misle da je njihova vejština vožnje iznad ostalih, ili još gore kad misle da je auto sposobno za ono šta se njima dešava u glavi..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #12290
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,044
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Mi smo tu stali pa vi vidite kako ćete proći haha. i to bar da stanu na ivicu ulice nego po sredini trake i prave se ludi

    keyboard test online

  18. #12291
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Oce li iko ikad objasniti ljudima da MORAJU pogledat kad se vracu u saobracaj.
    Konkretno - ako su lijepo zauzeli traku i parkirali se da nesto oposle, neko im nesto doda, popricaju na telefon, jer im je tesko ili sto god da kad odluce da nastave da voze MORAJU pogledati da li ih neko obilazi, i ako obilazi da ne mogu samo da jurnu ko volovi bez ikakvog znaka, no da moraju propustiti auto koje ih obilazi...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. The Following 2 Users Say Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  20. #12292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,038
    Thanks Thanks Given 
    707
    Thanks Thanks Received 
    1,903
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    nama da objasnis to???

    pa vidis li da se svadjamo ciji je pop pravi...sto ces vise od toga

    odoh jedan dan do djedovine na dorucak...aj reko da vidim sto je to.... i imaju onaj ogroman parking, i toliko smo lijeni i bezobzirni da se ne parkiramo redom po obodu parkinga, nego svi odma gledaju kako da ga ostave po sredini.... i onda kad krenem da izlazim, moram 10 puta naprijed nazad kako bi se iskobeljao.... a 5 metara dalje 2000m2 slobodnih za parking...
    da ne kazem koliko sam tek puta popizdio i htio da zadnjim kraje, izguram auta tako parkirana na parkingu kod doma zdravlja u bloku 5.....

  21. #12293
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    nama da objasnis to???

    pa vidis li da se svadjamo ciji je pop pravi...sto ces vise od toga

    odoh jedan dan do djedovine na dorucak...aj reko da vidim sto je to.... i imaju onaj ogroman parking, i toliko smo lijeni i bezobzirni da se ne parkiramo redom po obodu parkinga, nego svi odma gledaju kako da ga ostave po sredini.... i onda kad krenem da izlazim, moram 10 puta naprijed nazad kako bi se iskobeljao.... a 5 metara dalje 2000m2 slobodnih za parking...
    da ne kazem koliko sam tek puta popizdio i htio da zadnjim kraje, izguram auta tako parkirana na parkingu kod doma zdravlja u bloku 5.....
    Poznata mi je frustracija... npr ispred svake skole i vrtica... ja gledam da stanem stanem svudje do 300 ili 500mm dje ima parkinga (nekad i blize ako kasnimo )
    a ljudi gledaju da stanu pred vrata od vrtica

    ali to su sve parkinzi i "spore situacije"...
    Mene su jutros (po ko zna koji put u zivotu) 2 magarca imala udarit... jedan u dalmatinsku, jedan u dzordza vasingtona...
    ima tu i moje "greske" - nekad ja odlucim da ih obidjem i kad mi ide auto u susret (a da ima prostora), ali ako oni jurnu i ja ostanem u lijevu traku onda je vec problem... izbjegavanje sudara za dlaku je problem bas svaki put
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  22. #12294
    Join Date
    May 2021
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mi smo tu stali pa vi vidite kako ćete proći haha. i to bar da stanu na ivicu ulice nego po sredini trake i prave se ludi

    keyboard test online

    Đe je ovo te su ovako široka parking mjesta? Meni su kola nagrđena sa obje strane od boravka na parkinzima sa 210cm širokim mjestima. Zar nije standard 240?

  23. #12295
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,044
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

  24. #12296
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Đe je ovo te su ovako široka parking mjesta? Meni su kola nagrđena sa obje strane od boravka na parkinzima sa 210cm širokim mjestima. Zar nije standard 240?
    koji standard? Ko broji i provjerava?
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  25. #12297
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    koji standard? Ko broji i provjerava?
    Po internetu srijećem 225 za minimum ako je to validno.. ujtro mjerim moj..

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  26. #12298
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mi smo tu stali pa vi vidite kako ćete proći haha. i to bar da stanu na ivicu ulice nego po sredini trake i prave se ludi

    keyboard test online
    Pa sredina ulice na parking se već stadardno kod nas koristi kao parking linija, mada svakako tek ne možeš izać ako ti se parkira na ivicu ulice
    Forever young, i want to be forever young

  27. #12299
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Po internetu srijećem 225 za minimum ako je to validno.. ujtro mjerim moj..

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    2.25 je malo
    Mislim da je po starim propisima minimalna sirina bila 2.3, pri cemu liija od 10cm koja razdvaja nije ulazila u tih 2.3
    sto ce reci, u teoriji svi imaju po 2.4m za sebe (odnosno 2.6m, ako se postuje osnovni propis od 2.5x5m)

    e sad, mislim da su na 2.2 kod nas pred firmu ... zato vecinu strane budu masakrirane jer niko ne gleda

    nego - moj apoenta je bila da opstina NE KONTROLISE ni broj mjesta koja si predao projektom da li si napravio, ni sirinu, ni duzinu, ni to da li se fizicki moze uparkirati u njih (tipa smeta li drvo )
    tako da ti sve moze doci u obzir
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  28. #12300
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Na zalost u CG ne postoji standard za parking mjesto. Zato ih i prave 2.2m.
    U Srbiju je 2.5m standard za parking mjesto.

    2.2m je kriminalno usko i zato su nam vrata od kola nagrdjena jer je to preusko za uc i izac.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 492 of 610 FirstFirst ... 392442482488489490491492493494495496502542592 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •