Page 487 of 610 FirstFirst ... 387437477483484485486487488489490491497537587 ... LastLast
Results 12,151 to 12,175 of 15237

Thread: Degenerici...

  1. #12151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default


  2. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  3. #12152
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    1,131
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Je li moguce da su je samo novcano kaznili? Izazvala udes,preko 3 promila alkohola u krvi imala i jos nije imala polozeno???

    https://www.cdm.me/hronika/podgorica...sa-1-300-eura/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #12153
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Imala je ova još nešto kad je mogla vozit sa 3

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  6. #12154
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Vozac sa preko 2 promila se kaznjava zatvorom od 15 do 60 dana. (Clan 317a, par. 3)

    - ZOBS


    Da ne pominjem da je u pitanju jos i "mladi vozac", da nije imala vozacku, da je napravila incident i materijalnu stetu itd.

    Da se ja pitam... jedno mjesec dana u zatvoru i dozivotna zabrana upravljanja motornim vozilima.
    Last edited by Fidel Castro; 25-05-21 at 19:27.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #12155
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,560
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,427
    Thanked in
    2,559 Posts

    Default

    Ima vezu, a veza je jaca od zakona.


  8. The Following 2 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  9. #12156
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Ispred zabjelske Vektre na autobuskom stajalistu/biciklistickoj stazi bila 3 auta. Posto sam isao sa djecom nismo mogli tuda da prodjemo, ne budem lijen nazovem pauka, pola sata kasnije niko ne dolazi, sad vec stoje 4 auta :-)
    Imam li negdje da se zalim na njihov rad?

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  10. #12157
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Možda upale prozivke na fb profilu glavnog grada i instragram stranici.
    Sumnjam ali možda.

    Jedan savjet za tebe. Nemoj đecu da šetaš onuda jer nikad ne znaš kad će neki trkač da pokosi one plastične stubće. Dovoljno je jedan udes mali da sve pođe po đavolu.
    Mislim sad te učim kako da čuvaš đecu koju ja nemam, ali meni bi to rezon bio jer sam se svega nagledao onamo šetajući par puta.
    Last edited by hercules; 25-05-21 at 22:31.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #12158
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    svako jutro iduci na posao prolazim pored cedisovog centra i degenerici koji rade tamo kako kasne ili su prosto samo degenerici bukvalno nam se igraju sa zivotima,vec sam imao dva udesa sa njima,a sam vozim 30 na sat dok prodjem naler sa nogom na kocnici,i tako izbjegao vise i ne brojim koliko udesa...kontam tu pomoci nema,ali eto da priupitam dal da se pise cedisu ili ne znam ni ja kome?

  12. #12159
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Degerenici su ljudi iz komunalne policije i njihov Pauk , kad ti treba ne mogu doci ustvari ne smiju da dodju!!! A svi jasu drzavne jasle nikad pauka nema u siti kvart i kod djokove kafane , strucnjak za saobracaj ili nacelnik posalje saobracajne policajce?!??? oni lijepo zovnu po komadnoj liniji komunalno koje samo kaze na drugoj su strani za 4 sata ce doci.... ibtako u nedogled...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  13. #12160
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    298
    Thanks Thanks Received 
    704
    Thanked in
    320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Degerenici su ljudi iz komunalne policije i njihov Pauk , kad ti treba ne mogu doci ustvari ne smiju da dodju!!! A svi jasu drzavne jasle nikad pauka nema u siti kvart i kod djokove kafane , strucnjak za saobracaj ili nacelnik posalje saobracajne policajce?!??? oni lijepo zovnu po komadnoj liniji komunalno koje samo kaze na drugoj su strani za 4 sata ce doci.... ibtako u nedogled...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ili kad dođu ispred recimo bazara i od svih auta dignu jedno staro 25-30 godina, naprave totalno haos jer stanu na sred puta a ostalih 30 auta koji su tu nepropisno ne diraju. Ispunjavaju kvote i boli ih ćošak.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  14. #12161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Znaju da za to auto niko neće zvat da intervenise ili da ih poslije vuče za uši po kancelarijama. Staro auto je sigurica, a još ispunjena kvota..

    Inače paukom valjda treba dizat kola koja su zapriječila put, trotoar, ulaz za garažu i sl. A za sva ostala nepropisno parkirana auta - fotografija i mandatna kazna pod brisač. Da sve traje 1 minut max. Pa ćemo se svi dovest redu.

  15. #12162
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Zato su azurni ovi radnici komunalnog iza dje su bureci vukcevic , sa biciklom doleti ,pljas kazna slika i magla ....za one na livadu sto su oarkirani

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  16. #12163
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Jos jedna prava gospodja.

    Vozi svoj dzip po sred setalista koje je rezervisano za pjesake, iskljucuje se sa setalista da bi preprijecila stepenice vozeci zelenim povrsinama, izmedju drvoreda da bi na kraju parkirala auto na nepropisnom mjestu i iz njenog auta preslo u drugo jer je prekrava da bi napravila par koraka ili eventualno parkirala auto na jedno od parkinga koji nisu na vise od 50 metara od mjesta sa fotografije.

    Izvinjavam se samo ako zena ima neki invaliditet u nogama. Ako nema onda su u pitanju drugi invaliditeti koje bi trebalo pogledat' nedje.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #12164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Meni je hit ovaj avio dizel. Sigurno ga vuku s vrha rezervoara.

  18. #12165
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Meni je hit ovaj avio dizel. Sigurno ga vuku s vrha rezervoara.
    Ovo je ti ono sto pretekne od aviona, sa dna 'kace'


    Nego ja sam definitivno nenormalan ili jednostavno ne mogu da se prilagodim nenormalnoscu koja vlada ulicama, u svakom trenutku, bilo gdje.

    Zena parkirala svog dzipa na sred ulice da ode u pekaru ("Montenegro", Makedonsko, Bar) gdje je svakako guzva i gdje je vidjela da je guzva prije nego sto je i parkirala.

    Ostavi auto na sred ulice i napravi kolaps samo takav, potpuna blokada saobracaja, auta sviraju a zeni puca qurac najstrasnije. Ebe sa njoj, moze se svijet urusit' - ona ima svoj plan i program.

    Izlazi sa svojom kesicom, prilazi dzipu, auta sviraju, dobacuju a gospodja sa nenormalnim bolom u qrcu se ne obazire 2% nego namjesta svoju kesicu i lagano se sprema da krene.

    Pakao drugovi i kumovi, pakao uzivo, svakog dana.

    Ja se samo pitam koji ja problem/blokadu imam da ne mogu nista blizu toga da napravim. Kamo srece da ja imam toliki bol u qrcu za sve, pa zivot bi mi bio laksi jedno 300%. Ove stvari svakako ne vaze samo za saobracaj ali da se drzimo teme i ne idemo dalje...

    Ja kao prvo ne bi mogao nikad tu auto da ostavim. Znaci prvo i prvo, 100%. Pogotovo po lijepom danu, sa parkingom na manje od 100 metara odatle. A sve i da ga hipoteticki ostavim... ja bi u zemlju propao na prvo auto koje bi se zaglavilo iza mene i istrcao bi iz pekare. A zena vidi da je napravila totalni kolaps (tu je i skretanje za pijacu, Barani znaju dje je mjesto), sviraju ljudi 10 minuta, ne mogu da mrdnu (sad su jos vece guzve zbog zatvorenog bulevara kod opstine koji se radi) a ona je iskljucena potpuno, apsolutno ne reaguje niti je interesuje.

    Dok Fidelu ne prekinu spojnice pa pocne da koristi svoj stari auto kao "Demolition racer" na PS1. Onda ce bit' veselo a mozda neki i nauce, jelte.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  20. #12166
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Podji u Opstinu sa ovim tekstom i reci,kada ce kruzni?
    Zena mora kupiti leb,sto ce?
    Inace i ja se parkiram isto tu,al samo sa druge strane ulice

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  21. #12167
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Opstini i Duletu smrdi sam na crnoj listi, nisam im podoban nikako.

    A nemoj jos i ti da mi stajes na muku... Ima li parking na manje 100m odatle? A oca mu ebem... Vidi vrijeme kakvo je, da ako se ne raspadnete od 50 koraka noseci 800gr u kesi

    Vidi, ja sam svjestan da tu parkira ko stigne (prosao sam 10 min kasnije u povratku i opet je bilo auta parkiranih) ali shvatite da je trenutno tu guzva svakako, sve i da nema parkiranih vozila. A kad ima onda nastaje kolaps.

    Tu je potrebno samo malo 'common sense'-a sto bi rekli jEnglezi pa da se uvidi da sad skoro sav protok saobracaja ide tuda i eto je u 10-11 vec guzva a da ne pricam poslije kad se zavrsi sa rabotom i sl.

    Iskreno, meni je bolje i na trotoar da ga popnete. Nikad ne bi savjetovao penjanje auta na trotoar ali ruku na srce - tamo je trotoar bas sirok i jedno auto ne bi ni izbila toliko smetalo na trotoaru koliko na sred ulice i to tacno na skretanje prema pijaci.

    Sad su ta dva skretanja (jedan iza drugog, na 50 metara) paklena a svako parkirano auto cini kolaps.

    I ja rekoh - znam da je to praksa ali sad bi trebalo da se skala sa tim s' obzirom na trenutnu situaciju koju poznaje i gospodja i ti i svi ostali

    Uz to, ja do sad to nisam ni pominjao iako to gledam redovno ali me gospodjin "bol u qrcu" jednostavno "odusevio" te mi je takav mentalni sklop ujedno i misterija koju ne mogu da dokucim.


    P.S. I uz sve to mi prolazi ona B klasa PG*CG503, u suprotnom smjeru kao sa onom rotacijom ispred koja se i ne vidi. Evo sad cemo za vas napravit' mjesta gospodo, znamo da zurite kafu da popijete ili burek da pojedete. A mrs!
    Last edited by Fidel Castro; 28-05-21 at 13:03.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #12168
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Sjutra ćes mene slikati kako mi se cini, nego srecom imam prodavnicu ispred zgrade pa cu se suzdrzat pekare u narednom periodu. Tacno ima parking,al danas ti vrijeme novac
    Ufati krug do Marsala Tita ulice,tamo Album popunis u pola ure

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  23. #12169
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Sjutra ćes mene slikati kako mi se cini, nego srecom imam prodavnicu ispred zgrade pa cu se suzdrzat pekare u narednom periodu. Tacno ima parking,al danas ti vrijeme novac
    Ufati krug do Marsala Tita ulice,tamo Album popunis u pola ure

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Ne uzimam telefon u voznji pa tako nisam slikao ni gospodju. A kameru jos nisam prikljucio ali cu izgleda morat'.

    Vrijeme jes' novac ali sa tvojom ustedom od 3 minuta si usporio stotinu drugih vozaca za 10 minuta.


    Sa ovim treba po gradu vozit'.. Samo malo duzih siljaka sa strane.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #12170
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Meni je hit ovaj avio dizel. Sigurno ga vuku s vrha rezervoara.
    Pretpostavljam da je ovo samo marketinski trik,da nema mnogo veze sa nekim dodatnim kvalitetom i boljim performansama koje navodno daje?
    Vec dva lanca imaju taj tzv precisceni dizel,mislim da ce ga uskoro svi imati u ponudi.

  25. #12171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pravda za brata Fidela!

    Očekujem jednog dana poruku 'drugovi, javljam se na blic iz žspua, ništa me ne pitajte".

    A upravo ta boliku*rcina za sve druge je porazavajuća. Samo da ja završim posao pa neka sve plamti... ne tako davno sam mislio i govorio da grđe ne može. Ali shvatam da smo u 2019. bili bečka škola u saobraćaju za stepen kulture koji je aktuelan sad.

    I ne mogu a da se ne sjetim objašnjenja Danila Lazovića aka. Čerčila, kad ga pitaju što će mu kurbla i metalni lanac u kamionu.

    Quote Originally Posted by boriss View Post
    Pretpostavljam da je ovo samo marketinski trik,da nema mnogo veze sa nekim dodatnim kvalitetom i boljim performansama koje navodno daje?
    Vec dva lanca imaju taj tzv precisceni dizel,mislim da ce ga uskoro svi imati u ponudi.
    Koliko čuh, a moguće i da su me slagali - avio dizel je isti matrak kao obični, samo ga provlače kroz dodatne filtere. Koje, ako ih uopšte i ima, sigurno peru jednom godišnje ferijem ili mister properom.

    Inače, je li iko gledao taj avio dizel u ponudi u zemljama EU? To bi mi donekle ublažilo skepsu..

  26. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  27. #12172
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Zena parkirala svog dzipa na sred ulice da ode u pekaru ("Montenegro", Makedonsko, Bar) gdje je svakako guzva i gdje je vidjela da je guzva prije nego sto je i parkirala.


    Pakao drugovi i kumovi, pakao uzivo, svakog dana.
    .
    Bukvalno istu sitaciju imam u Igalu, pekara Magistrala na potezu prema Babiću i HDL-u.



    Nakon prošlogodišnje rekonstrukcije magistrale, trotoar je podignut dosta visoko i više nema mogućnosti za zaustavljanje na istom.. no to izgleda nije problem, ljudi sasvim opušteno stanu i izađu kao da se radi o seoskom putu a ne o jadranskoj magistrali

    Par puta sa izbjegao sudar za dlaku što se kaže.

    Pakao od vozača
    The more things change, the more they stay the same.

  28. #12173
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,560
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,427
    Thanked in
    2,559 Posts

    Default





    Cekamo ga ovdje da dodje…


  29. #12174
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Kod Venoma. 5m od semafora.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  30. #12175
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Posto je za temu degenerika a nema sliku. Znate onu zgradu prekoputa venoma dje covjek drzi sve svoje mercedese ispred zgrade.
    E radi se fasada na zgradu ( ili neki dio) i svi su pomjerili kola bez naravno car nijedno. I onda su ovi morali da sve to zastote dolje najlon preko kola itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 487 of 610 FirstFirst ... 387437477483484485486487488489490491497537587 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •