Page 492 of 492 FirstFirst ... 392442482488489490491492
Results 12,276 to 12,284 of 12284

Thread: Degenerici...

Thanks Thanks Given 
    929
    Thanks Thanks Received 
    1,081
    Thanked in
    515 Posts

Evo neke kategorije degenerika od juče:

1. Put Lipci Nikšić, kamioni bez svjetala koji nose drva uveče. Jako loše ih vidite, ako idete malo brže može se desiti da se zakucate. Ako vam idu u suret opet ih ne vidite, recimo izadjete u prticanje iz suprotnog smjera. Ovo se dešava godinama a policija se pravi mrtva.

2. Kod Nikšića su se spojile kolone sinoć sa Žabljaka i iz HN i do Pg je bila sve jedn akolona i degenerici koji rizikuju svoje živote (manje bitno) i živote drugih, pretičući i ulazeći u makazice u momentima kad nemaš gdje da se vratiš i kad ćeš u pg doći maksimamnlo 5 minuta ili 10 ranije. Je li to vrijedno toga.

3. Degenerici koji su donijeli zabranu kretanaj šlepera samo an dinoci Debeli brijeg do Bara i Budva Cetinje. A dje je put Lipci Nikšić dje je masu šlepera iz Bosne ili put kroz Platije ka Srbiji.

Uglavnom, degenerika nikad ne fali.

2. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    698
    Thanks Thanks Received 
    1,234
    Thanked in
    626 Posts

Ove zZzdrvima što pominješ... Tek da ih sretneš na putu do Veruše uveče đe voze po mjesečini. E to je "adrenalin do bola".
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    337 Posts

toga ima na svakom putu... bilo sijeno bilo drva...i sto je najbolej narapve kolone i ne bi se zivi pomjerili...
    juce od savnika do na vojnik minibus glusice napravi kolonu iza sebe, ni jednog jedinog momenta mu nije palo na pamet nedje na mokro ili krusevice da se skrajne na minut, cisto da propusti kolonu koju je napravio...

Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    1,191
    Thanked in
    583 Posts

Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo neke kategorije degenerika od juče:

1. Put Lipci Nikšić, kamioni bez svjetala koji nose drva uveče. Jako loše ih vidite, ako idete malo brže može se desiti da se zakucate. Ako vam idu u suret opet ih ne vidite, recimo izadjete u prticanje iz suprotnog smjera. Ovo se dešava godinama a policija se pravi mrtva.

2. Kod Nikšića su se spojile kolone sinoć sa Žabljaka i iz HN i do Pg je bila sve jedn akolona i degenerici koji rizikuju svoje živote (manje bitno) i živote drugih, pretičući i ulazeći u makazice u momentima kad nemaš gdje da se vratiš i kad ćeš u pg doći maksimamnlo 5 minuta ili 10 ranije. Je li to vrijedno toga.

3. Degenerici koji su donijeli zabranu kretanaj šlepera samo an dinoci Debeli brijeg do Bara i Budva Cetinje. A dje je put Lipci Nikšić dje je masu šlepera iz Bosne ili put kroz Platije ka Srbiji.

Uglavnom, degenerika nikad ne fali.
    Moram ti reci da su po mom misljenju degenerici pod 2. prije svih ostalih ovi sto su se pribili i ne dozvoljavaju ovima sto preticu da se vrate u kolonu. Uvijek se drzi odstojanje kad se vozi.

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

6. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    337 Posts

uvijek kad vozim u koloni ispred mene ima mjesta da neko uskoci ako krene da pretice...i nije mi jasno da ljudi ne vode racuna o tome... jedino nema ako sam krecem u preticanje pa vrebam momenat

Thanks Thanks Given 
    929
    Thanks Thanks Received 
    1,081
    Thanked in
    515 Posts

Ali bila je tolika kolona pa se kocilo da nijesi u svakom trenu mogao drzati odstojanje, neko stalno pretice i onda ulijece dje stigne, svi kocimo d amu napravimo mjesta i tu se zbijamo.
    Imao je dje da uleti, da niej bio bi ceoni sudar, ali to ulijetanje me izludujuje jer vidi da ide auto ali ide u preticanje jer zna da ce mu s eneko skloniti, tolik ekolone se n epreticu jer ugrozavas sve u saobracaju. Tako d an emogu biti degenerici ovi koji normalno voze i recimo naglo koci ovaj ispred njega, tome i sluzi to trastojanje da onaj koji zakoci ispred tebe da se ne zakucas u njega a ne da uskacu ti trkaci nestrpljivi koji kao bez glave preticu. Ne volim bas ta opravdanja.
    Kolona od 200 aura i on pametan jedini ad pretice i uskace i rizikuje.

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

Rano jutros sam vozio biciklo prema SA, spuštam se sa trotoara na ulicu onamo na semafor đe se prelazi ulica ka Karađorđevom parku. Vozio sam prosječnom brzinom i prije nego što sam se spustio sa trotoara na ulicu da nastavim pravo ka SA, okrenuo sam se da vidim ima li kola koja su u traci za skretanje udesno ka Gintašu. Ukupno su bila samo jedna kola i ona su bila u srednjoj traci, odnosno u traci iz koje se ide pravo ka SA. Kola su iz te srednje trake skrenula desno ka Gintašu i zamalo me udarila. I još mi vozač legao na sirenu. Istina, i ja sam išao pravo iz trake koja je samo za desno, ali sam vozio biciklo i nemam običaj da vozim bilo kojom trakom osim krajnjom desnom uz trotoar. Ipak mislim da je veći problem čovjek koji naglo skrene udesno iz srednje trake bulevara.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    uvijek kad vozim u koloni ispred mene ima mjesta da neko uskoci ako krene da pretice...i nije mi jasno da ljudi ne vode racuna o tome... jedino nema ako sam krecem u preticanje pa vrebam momenat
    I kad pretices je bolje drzat rastojanje, veci pregled imas, i brze ces ga preteci jer ces imat vremena vecu brzinu da razvijes.

Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

Quote Originally Posted by elemental View Post
    Rano jutros sam vozio biciklo prema SA, spuštam se sa trotoara na ulicu onamo na semafor đe se prelazi ulica ka Karađorđevom parku. Vozio sam prosječnom brzinom i prije nego što sam se spustio sa trotoara na ulicu da nastavim pravo ka SA, okrenuo sam se da vidim ima li kola koja su u traci za skretanje udesno ka Gintašu. Ukupno su bila samo jedna kola i ona su bila u srednjoj traci, odnosno u traci iz koje se ide pravo ka SA. Kola su iz te srednje trake skrenula desno ka Gintašu i zamalo me udarila. I još mi vozač legao na sirenu. Istina, i ja sam išao pravo iz trake koja je samo za desno, ali sam vozio biciklo i nemam običaj da vozim bilo kojom trakom osim krajnjom desnom uz trotoar. Ipak mislim da je veći problem čovjek koji naglo skrene udesno iz srednje trake bulevara.
    Uzmi grave

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Page 492 of 492 FirstFirst ... 392442482488489490491492

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks