Page 606 of 614 FirstFirst ... 106506556596602603604605606607608609610 ... LastLast
Results 15,126 to 15,150 of 15346

Thread: Degenerici...

  1. #15126
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    (Bar)

    Sjedim danas kaficu, u ulici Marsala Tita koja je jako prometna i predmet par hiljada degenerika dnevno koji auto dizu po ivicnjacima, zelenim povrsinama i dje stignu.

    Mozda sam sjedio jedno sat vremena i komunalna je prosla jedno 10 puta sigurno. Par puta i u pratnji policijske astre.. oba auta pod rotacijama + sirena bez stajanja.

    Nisu jednom prosli a da nisu morali da poceraju jedno 10 auta iz te ulice. I kako prodju opet poslije 5 minuta, opet je full parkirano.

    Najjace je sto se isti ti likovi vracaju na isto mjesto... znaci digne ga na ivicnjak da popije kafu, dodje kominalna i pocera ga. On se sav mlohav ustane sa kafe, upali auto i napravi krug da bi ga opet parkirao na isto to mjesto. I onda poslije 5 minuta opet ista prica i tako u par repriza.

    Ja znam da Komunalna Policija ima ovlastenja da pise te kazne.. valjda i da se one naplate pa mi nije jasno sto fino ne pisu kazne takvim degenericima nego se 'jure' sa njima po vas cijeli dan.

    Toliko je jednostavno rijesit' odredjene probleme a toliko malo volje ili zelje da se ista uradi povodom tog pitanja.

    Pakao.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #15127
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    To si potpuno u pravu.
    Al nije lako ni tim momcima sto rade. Bar je mali,svi se znaju,a pritom imas dosta momaka na losem glasu,i sam znas inda pritom prijete tim istim kom.radnicima.
    Ista ti situacija pored muzicke skole,polijepe kazne na sva auta,posle pola ure ista prica.

    Sent from my Aber kutija

  4. #15128
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Cuh da su neke od inspekcija tipa inspekcija rada na samofinansiranju?

    Tj nisu na budzetu, pa idu i rokaju kazne

  5. #15129
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Cuh da su neke od inspekcija tipa inspekcija rada na samofinansiranju?

    Tj nisu na budzetu, pa idu i rokaju kazne
    Da je sreće svaka bi radila po učinku.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  6. #15130
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    To si potpuno u pravu.
    Al nije lako ni tim momcima sto rade. Bar je mali,svi se znaju,a pritom imas dosta momaka na losem glasu,i sam znas inda pritom prijete tim istim kom.radnicima.
    Ista ti situacija pored muzicke skole,polijepe kazne na sva auta,posle pola ure ista prica.

    Sent from my Aber kutija
    Ne kazem ja da ne pije vodu tvoja prica al' ako je to opravdanje za nepisanje kazni onda pisi PROPALO.

    I CG je mala, znaci li to da ne smije nikome nikakva sankcija da se izrekne, da se kome ne zamjeri(mo).

    Ponavljam.. onda pisi PROPALO.

    Nek' onda naprave neki opsti 'razmjestaj' pa dovedu ove sa sjevera da pisu kazne po primorju. I obratno.

    Neka prorade na promjeni samog sistema kazni gdje je dovoljno da se prilozi fotografija vozila sa vidljivim tablicama i to je to, nema "straha" sa lica mjesta.

    Ne znam, ima milion nacina, milion opcija al' opet... nema nikakve volje ni zelje nego se samo traze neka mlaka opravdanja i poslije se cude/cudimo sto je svaki dan sve veci haos od degenerika.

    Upravo te sluzbe poput komunalne policije ih je dijelom i napravila. Onaj majmun koji se 3 puta vracao na isto mjesto, uprkos tome sto ga je komunalna potjerala je to uradio jer je vidio da nema posledica, nema kazni, nema sankcija. On ne vidi nikakav razlog da se parkira normalno. Tu mu je blize, sa kafe ce odma za volan i do sledeceg trotoara gdje ce ga isto tako poperit', isto bez trunke savjesti, obzira prema drugima ili kakvog straha od posledica.

    Ne moze se tako.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  8. #15131
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    810
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Danas prekoputa delte preskace zena onu ogradu koja je bas visoka. Oce zene da se slomi kisobran torba zapinje mislio sam slomi se.ajde sve to ali bukvalno dolje 10metara je pjesacki. Samo da obidje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I u Bulevar Svetoga Petra neki dan, jedna dama onako lijepo damski dijagonalno pređe pa preko ograde silly walk i dalje za poslom. Milo mi bi što je završila posa' da ne gubi vrijeme.

  9. #15132
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Izlaz iz garaže, ali dobro pribio ga je pri zidu Koji mozak moraš biti.


  10. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  11. #15133
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ne znam što da se kaže -> još mu ovaj na kraju izlazi iz kola.

    https://www.facebook.com/share/v/Zsb...ibextid=oFDknk

  12. #15134
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Hahahahahahaahahaha, kako je ugasio snimanje da ga pusti kroz ruke konjinu staru, makar zelim da mislim da jes

  13. #15135
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ja ne znam ni sto ga snima , meni je veci BOLESNIK ovaj sto ga snima nego starac sto je pogrijesio!



    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  15. #15136
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ja ne znam ni sto ga snima , meni je veci BOLESNIK ovaj sto ga snima nego starac sto je pogrijesio!



    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Jes bogomi. Jesi vidio ti spijuna?!! Snima bre tu magare jedno hipstersko sa telefonom.

    Mada da je nekoga starac udario onda bi ga osteceni dizao u nebesa i zvao za kuma i na slavu sio umjesto ziranta za celo trpeze. Da je ne daj Boze sprstio neko dijete iz skole pored koje izlazi onda bi ovaj sto snima bio heroj a ne bolesnik jer bi se sa snimkom moglo dokazat da ovome treba sudit kao normalnom a ne kao bolesniku.

    Kako vam nekima logika ne dobaca dalje od spijun, pic**, bolesnik i slicno. U tome i jes tragedija ovog drustva. Naprijed je tesko a nazad se ne moze.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #15137
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Prije neki dan je na bulevar J J Zmaja mene covjek imao udariti - vozi suprotnom stranom ~100m

    Jutros u cuvenu rasksrnicu kod Volija, skrecem prema Okovu i prosao do pola i cekam i nadam se da sa desne strane vidim "otvor" ili zmigavac da uskocim i taman krecem kad ispred mene pg hu 686 multipla - degeneriku je malo bilo da me obidje sa lijeve strane (dje je imao mjesta) ali se valjda prepao da ga necu vidjeti nego je to odlucio da uradi PREKO PJESACKOG i da prodje i tako se ukljuci...

    da mi je kukavcu da se zavucem ljudima u glave i cujem te racionalizacije
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #15138
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jes bogomi. Jesi vidio ti spijuna?!! Snima bre tu magare jedno hipstersko sa telefonom.

    Mada da je nekoga starac udario onda bi ga osteceni dizao u nebesa i zvao za kuma i na slavu sio umjesto ziranta za celo trpeze. Da je ne daj Boze sprstio neko dijete iz skole pored koje izlazi onda bi ovaj sto snima bio heroj a ne bolesnik jer bi se sa snimkom moglo dokazat da ovome treba sudit kao normalnom a ne kao bolesniku.

    Kako vam nekima logika ne dobaca dalje od spijun, pic**, bolesnik i slicno. U tome i jes tragedija ovog drustva. Naprijed je tesko a nazad se ne moze.
    Nije to spijun,nego bolest drustva... juce na zlatici djevojcice se biju jednu drze za torbu da se ne moze oteti a druga je bije sakama ,drugarice snimaju jel to Bolest? Jeste isto kao ovaj sto snima djeda nego banalizujes stvari !
    Zato postoje kamere za koje je dato grdilo miliona i dok prorade vec su zastarele!
    Dje su ti saobracajci? Ovo sto ovaj snima je KRIVICNO DJELO a djed je napravio saobracajno prekrsaj!
    Ko objavi ili prikaţe spis, portret, fotografiju, film ili fonogram liĉnog karaktera
    bez pristanka lica koje je spis sastavilo ili na koga se spis odnosi, odnosno bez pristanka
    lica koje je prikazano na portretu, fotografiji ili filmu ili ĉiji je glas snimljen na
    fonogramu ili bez pristanka drugog lica ĉiji se pristanak po zakonu traţi i time osjetno
    zadre u liĉni ţivot tog lica,
    kazniće se novĉanom kaznom ili zatvorom do jedne godine

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  19. #15139
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Nije to spijun,nego bolest drustva... juce na zlatici djevojcice se biju jednu drze za torbu da se ne moze oteti a druga je bije sakama ,drugarice snimaju jel to Bolest? Jeste isto kao ovaj sto snima djeda nego banalizujes stvari !
    Zato postoje kamere za koje je dato grdilo miliona i dok prorade vec su zastarele!
    Dje su ti saobracajci? Ovo sto ovaj snima je KRIVICNO DJELO a djed je napravio saobracajno prekrsaj!
    Ko objavi ili prikaţe spis, portret, fotografiju, film ili fonogram liĉnog karaktera
    bez pristanka lica koje je spis sastavilo ili na koga se spis odnosi, odnosno bez pristanka
    lica koje je prikazano na portretu, fotografiji ili filmu ili ĉiji je glas snimljen na
    fonogramu ili bez pristanka drugog lica ĉiji se pristanak po zakonu traţi i time osjetno
    zadre u liĉni ţivot tog lica,
    kazniće se novĉanom kaznom ili zatvorom do jedne godine

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Kakve veze djevojčice i njihova tuča ima sa saobraćajem? Ne skreći sa teme bez poterbe.
    Đe su tebi saobraćajci? Ne rade samo za mene, nego i za tebe i sve ostale. Pitanje ti je ranga zašto je sunce danas.

    Gud lak sa dokazivanjem da mu zadireš u lični život time što si snimio kretena kako vozi auto suprotnim smjerom. Baš mu zadireš u intimu dok on sjedi i vozi.
    Nije bolest društva, nije ni špijun. U sve pravno sređene države to se zove društveno odgovorno ponašanje. Isto tako se ti ponašaš kad kročiš bilo đe van Balkana.
    Bilo đe na zapad, sud bi najmanje briga bila što je ovome možda, ponavljam možda, ugrožena intima. No bi ga poslao kod psihijatra da utvrdi je li normalan. Ako je normalan onda bi ga odrapio kaznama novčano i zatvorom, pa mu drugi put ne bi padalo na pamet da skraćuje put. U nekim državama pri čistoj svijesti ovo da napraviš tretirali bi ti kao pokušaj ubistva.
    Ako se ispostavi da nije normalan, onda bi mu uskratili vozačku, i poslali na liječenje, a doktoru koji mu je potpisao da može da učestvuje u saobraćaju oduzeli licencu da ne pušti još kretena u saobraćaj.
    Bolesnici rekosmo li. Daleko su oni od bolesnika.

    Obožavam kad se pozivate na prava i demokratiju u državi koja nema ni 200 godina pravnog sistema i kad vaskoliko doživljavate izlive sreće što je Ustavni sud proglasio neustavnim nešto tipa podizanje auta i naplatu parkinga. U zemlje đe pravni sistemi postoje malo duže, takve nebuloze ne mogu biti presuđene nikad na taj način.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #15140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Zato postoje kamere za koje je dato grdilo miliona i dok prorade vec su zastarele!


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    koje kamere? baci pogled na dosta lokacija, narocito po obodima grada ima loakcija dje na stubu nema nijedne...a na vecini od 3 montirane nedostaje makar 1 ili 2.

  21. #15141
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jes bogomi. Jesi vidio ti spijuna?!! Snima bre tu magare jedno hipstersko sa telefonom.

    Mada da je nekoga starac udario onda bi ga osteceni dizao u nebesa i zvao za kuma i na slavu sio umjesto ziranta za celo trpeze. Da je ne daj Boze sprstio neko dijete iz skole pored koje izlazi onda bi ovaj sto snima bio heroj a ne bolesnik jer bi se sa snimkom moglo dokazat da ovome treba sudit kao normalnom a ne kao bolesniku.

    Kako vam nekima logika ne dobaca dalje od spijun, pic**, bolesnik i slicno. U tome i jes tragedija ovog drustva. Naprijed je tesko a nazad se ne moze.
    Samo radi korektnosti,savjesni građanin ili špijun(zavisi kako ko gleda) je parkirao na BUS stajalištu.
    Ako je na 4 žmigavca,ja mu opraštam,bez obzira što će bus morati da stane na kolovoznu traku a putnici/đaci (škola je tu na 50m) da izlaze na istu.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 13-03-24 at 08:11.

  22. #15142
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Sah mat

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  23. #15143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Samo radi korektnosti,savjesni građanin ili špijun(zavisi kako ko gleda) je parkirao na BUS stajalištu.
    Ako je na 4 žmigavca,ja mu opraštam,bez obzira što će bus morati da stane na kolovoznu traku a putnici da izlaze na istu.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    + zelena Opel Astra + kombi bijeli + ovaj sa alfom.
    Dakle 4 kretena u saobracaju u 20 metara.
    Ovaj sto je snimao bi sto se mene tice dobio nagradu odgovorni gradjanin nedjelje, a kaznu jednaku kao astra i kombi. Eventualno iz 2 puta da plati. Sam pá sam se ubio sto se veli.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #15144
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Cisto herki da znas jedine uredjene zemlje su policijske ili vojne ...
    Samo da znas u Tirani i Pristini pisi kazne pjesacima ako predju ulicu van pjesackog ili ne daj boze na crveno...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Last edited by NetworkMaster; 13-03-24 at 08:21.

  25. #15145
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jes bogomi. Jesi vidio ti spijuna?!! Snima bre tu magare jedno hipstersko sa telefonom.

    Mada da je nekoga starac udario onda bi ga osteceni dizao u nebesa i zvao za kuma i na slavu sio umjesto ziranta za celo trpeze. Da je ne daj Boze sprstio neko dijete iz skole pored koje izlazi onda bi ovaj sto snima bio heroj a ne bolesnik jer bi se sa snimkom moglo dokazat da ovome treba sudit kao normalnom a ne kao bolesniku.

    Kako vam nekima logika ne dobaca dalje od spijun, pic**, bolesnik i slicno. U tome i jes tragedija ovog drustva. Naprijed je tesko a nazad se ne moze.

    Ja sad cujem da je ovaj sto je snimio dedu popio batine.


  26. #15146
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Ali evo i u komentare na Oci Podgorice se slazu sa NetworkMasterom kako je ovaj sto snima spijun hahahahahahahahaha, uh koje plakanje

  27. #15147
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Od semafora do pekare Mne gužva jutros.(Bar)
    Što se osokolili ovi stranci,i oni ga parkiraju sa 4 dje oće🫤

    Sent from my Aber kutija

  28. #15148
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    vazda je kod nas bio posraniji onaj te ukaze na problem nego onaj sto je napravio problem

    jedne prilike komsija Zujo krene na posao (znaci ~6:45 ujutru, masa radnika ide na posao) i zatekne komsiju Kontea kako trpa drva u dzak sa Zujovog drvljanika... dijalog ide ovako:

    Zujo: Sta radis to komsija
    Konte: Evo pisam!
    Z: Pa sto ce ti taj dzak
    K: Sta tebe boli k*ta u sta ja pisam!


    I ispao je Zujo posraniji tu nego lopov... a i ostali radnici su se smijali kako mu ga rece, a ovaj te je natrpao dzak drva - nikome nista, ispao domisljat



    *radi zastite, imena su izmijenjena :P :P :P
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  29. #15149
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Pa evo sad mi pricaju u komsiluku da bi bilo nesojski prijaviti piromana koji ti zapali šumicu iza kuće...


  30. #15150
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    A ne ti piromani se ne prijavljuju nego oderu od batina civilnim putem

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Page 606 of 614 FirstFirst ... 106506556596602603604605606607608609610 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •