Page 401 of 613 FirstFirst ... 301351391397398399400401402403404405411451501 ... LastLast
Results 10,001 to 10,025 of 15322

Thread: Degenerici...

  1. #10001
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Sto sam pricao prije Instagram stanica PunGasShop dje se vozi samo preko 150km - prolazi kroz crveno itd....

    Evo stori na njihovoj stranici kod nas - dje ovaj prolazi preko trotoara i pretice vozila..












  2. #10002
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Podgorički objavio to odovno... A kao ih ne pratiš....

  3. #10003
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    326
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prije neku noć parkira momak na trotoar a pored prazno parking mjesto. Ne mogadoh da prećutim. Rekoh izvini, imaš slobodno pored, tuda prolaze žene sa kolicima, zbog tebe moraju ulicom ići i gledat da ih neko ne udari. Momak se kulturno izvinio i preparkirao auto. Ne znam. Možda svi malo više da pričamo normalno i kulturno sa ljudima i ne bi bilo ovako loše stanje.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  4. #10004
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,561
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Naisao si na rijetkost, vjeruj mi.

    Vecina bi te samo iskulirala, neko mozda i poceo sa "imas li kakav problem?" i poceo da stiska pesnicu a zila na vratu da mu iskace...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #10005
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mladenbp View Post
    Prije neku noć parkira momak na trotoar a pored prazno parking mjesto. Ne mogadoh da prećutim. Rekoh izvini, imaš slobodno pored, tuda prolaze žene sa kolicima, zbog tebe moraju ulicom ići i gledat da ih neko ne udari. Momak se kulturno izvinio i preparkirao auto. Ne znam. Možda svi malo više da pričamo normalno i kulturno sa ljudima i ne bi bilo ovako loše stanje.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Naisao si na rijetkost, vjeruj mi.

    Vecina bi te samo iskulirala, neko mozda i poceo sa "imas li kakav problem?" i poceo da stiska pesnicu a zila na vratu da mu iskace...
    Mozda opasno izgleda pa je ovaj vidjeo koliko je sati i preparkirao auto.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Daleko bilo od ksenon kamikaza.
    U reonu od ljetopisa do pasarele na Zabjelo..

    Bora
    Golf 4
    Mercedes 123 (daleko bilo)
    Mercedes okas
    Polo

  6. #10006
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Ja sam nocas iscefio jednog degenerika sa passatom :-) Parkirao tacno na liniju izmedju dva parking mjesta a ja ne budem lijen pa mu ga naceram do vozacevih vrata i smotam puni da jedva moze izaci a kamo li sjesti u kola. I ja taman idem kad on dolazi, rekoh evo samo da zavrsim nesto pa cu pomjeriti, nisam mogao drugacije uci na parking mjesto. Pa je fino poslao gospodju da udje na suvozaceva vrata u auto i nakon instrukcija i pomjeranja naprijed nazad jedva izadje. I taman kad je izasao ja sam se stvarno vratio, a on kao da je ljut na mene :-)

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #10007
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Idem prema moru dolazim na pravinu posle zeCkog bijelog polja (prema zelj. stanici Zeta) kontra smjer dosta kola u moju traku nidje nikog i ispred mene oko 1km vidim radi zmigavac i blijedo svijetlo neko (pozicija) ja mislio parkirano auto na zeCku stanicu.

    Kako ja idem 90km vidim taj zmigavac i ova sterika od jednog fara mi se primice - ja upalim duga (kao u horor filmove) golf 2 pretice kolonu od 20 vozila ja zablicao pa na kocnicu + poceli ljudi iz suprotnog smjera da se sklanjaju do betonske ograde i da koce te se on ubaci nekako..

    Golf 2 pola njega nema i mislim da mu je radila samo 1 pozicija i 1 zmigavac.
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Posle mosta dje pecaju i ide desno krivina dje prolazis izvise zelj. tunela ide ispred mene pikap i nabode kocnicu dobro je sto sam drzao rastojanje te je roknuh i ja ne znadoh sto bi kad upada ispred neki CT sa karavanom preticao 3-4 kola

    + od jedno 100 vozila 20 biju ksenoni u brdo a 40 one obicne sterike biju takodje u brdo palio sam duga/blicao svaki cas.

    #BiceSkica

    Edit > kad sam prolazio zeCko bijelo bolje i izlazio na pravinu ispred mene 3 kola i idu 50 na sat.
    Prvi senik zena vozi iza taksi iz PG i jos jedno auto i ne pokusavaju da obidju ovu sto ide 50 na sat nego voze iza nje.

  8. #10008
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Sto sam pricao prije Instagram stanica PunGasShop dje se vozi samo preko 150km - prolazi kroz crveno itd....

    Evo stori na njihovoj stranici kod nas - dje ovaj prolazi preko trotoara i pretice vozila..











    Sad samo da ne kazu da ne moze krivi most da se prosiri....

    Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

  9. #10009
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    A ova kamera kao da je neko pržio jaje na nju....

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #10010
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    a on vozi svaki dan, zna put u prste, misli niko kao on
    Zaključak, ipak je za ovu temu.

    Sent from my Motorola 8400

  11. #10011
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    to sigurno...

  12. #10012
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    ________________________________________ Rubrika vjerovali ili ne ________________________________________


    Vracem se sa primorja..

    1.Onamo na most (skadarsko) dje pecaju ukljucuje se pasat 5 sivi neka djevojka ga vozi 5min joj je trebalo od ukljucenja da ubrza do 50 na sat.
    Sviraj - blicaj nista se ne desava.. > ukljucuje se 5 na sat ja nalijecem 90km na nju..

    2. 150m prije restorana jezero sivi tuareg BG tablice ide bukvalno (znaci ne precerujem) 15 na sat - jedva se krece.
    Izbacen fotoaparat kroz prozor i slika se/snima se..Sviraj - blicaj nista se ne desava..
    Naletio na njega sa 110km

    3.Novi bulevar zeta (kod vujacic gume) auto iz doba jure bez tablica pokusava da skrene i ostao u desnu traku ne pomjera se dok u lijevu traku se ukljucuje vozilo koje je dolazilo iz kontra smjera i u lijevu traku posle ukljucenja ide 11 na sat

    4.Dolazim do nas diskonta/jugopetrolove puNpe/lakovica itd.. u roku od 30tak sekundi 242938423084023 vozila je preslo preko duple pune.
    Iz lakovica u nas diskont i tako to...

    neki tuzanin izlazi iz nas diskonta i oce da ide u lakovic i zauzeo traku ipo jer ne moze od kola da predje preko duple pune i tako jedno pola minuta dok sam gledao u retrovizor stajao na sred ulice (zauzeo traku ipo i napravio veliku kolonu)

    Takva nekultura / nidje policije ovo nije bivalo ni u divlji vest.

  13. #10013
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,721
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Koji ***** vozis 110 na sat tuda?

    Ili samo seruckas kao po obicaju.


  14. #10014
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,928
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    443
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Nije na sat no samo km... ne primaj se
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  15. #10015
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Zurijo sam na F1 - kad nema nikog u mojoj traKi valja malo preko ogranicenja..

    Ali penzijonera je vazda u putu kao ovi sa tuaregom sto voze 15 na sat i slikaju/snimaju i ova djevojka dje se ukljucuje pola sata a ubrzava sat vremena do 50 na kmh.

  16. #10016
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default




  17. #10017
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post


    Invalidi u glavu jbg.

  18. #10018
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Samo malog do skole da ostavim..


  19. #10019
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,213
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    ______________________________ Dozivljaji macka tose ______________________________

    Podgorica - Petrovac

    - 300m posle vodovoda zena lijevom trakom ide 40km (desna traka kamioni) blicaj ne blicaj nista ona te naidje ona treca traka od 100m za lijevo te upadoh tu i pretekoh je (zena lagano se zavalila u sjediste i prica na telefon)

    - preticem ja na onu pravinu prije restorana jezero par kola sto je bilo i 500m prije restorana nailazim na seada toleda vozi ga cica 150 godina i ide bukvalno 30km sreca pa mi se omoguci prije mjesta dje pecaju upadoh prije slepera inace bi ostao za njim ko zna koliko.

    - iz suprotnog smjera 853045834055345 vozila a predvode ih 2 kamiona koja se slepaju.

    - dolazim na sozinu 2 na rampu ispred mene cica 87god podize se rampa krenuo on ja krecem polako kad on odjednom ukoci i krenu u rikverc ja na siRenu te ukoci kako me nije udario ne znam.

    - spustanje prema buljarici kamion ide 18 na sat iza njega 5-6 vozila isprekidana na par mjesta niko ne pokusava da pretekne kamion nego se ide 18 na sat..

    Opuvam ih ja sve i 200m posle toga mislim da je bila bijela kia onaj dzip njihov vozi covjek da ga kornjaca moze prestici a meni puna ja mislio pokvarilo mu se auto nista on vozi tako te sam ga morao preko pune preteci (cica sto je vozio imao je jedno 250godina) sjedio je ispred volana.

    Petrovac - Podgorica

    - Izlaz iz sozine (sa rampe) ispred mene 2 slepera pocinju trake da se suzavaju i ovaj sa sleperom krece u preticanje drugog slepera kad vidje da ne moze kad uPrije kocnicu zablokirase tockovi takav dim/smrad to je prizor bio..

    Prva isprekidana posle toga 200m sto je krece ovaj sleper opet u preticanje (iza mene) pribio mi se autobus sto je reko ovo kao u pobesnelog maksa.
    Te pretekoh trecom trakom 2 slepera u isto tajm..

    - Posle sozine i skretanja desno za PG one blage krivine idem 50-60km ukljucuje se neki taksi sa sjevera i kako se ukljuci valjda mu struja nestala pa se izgasi kako se ukljucio u traku tu je i stao te ga pretekoh preko puno (sto je reko ovo bez svetlane)

    - Bulevar zeta od kruznoga ide ovaj kamion lagano lijevom trakom desno nemam dje da ga preteknem nedje kod vujacica se pomjerio desno vidim slusalice mu u uvo



    - Posle 2 kruznog prema gradu kamion voliA ide lijevom trako 38 na kmh > prizor - stil nije ovo auto put.

    - Za the kraj

    Zabjelo ul 4jula na semafore kod panonke oce stranac iz trake za pravo (prema kruznom) daje zmigavac da ide lijevo i tu se ukopa ne mrda napravio kolonu do gintasa a ja preko puta u kolonu 15tak vozila i sad prolazimo mi svi lijevo (kao prema siciliI) jer je stranac ukopa ove iza njega i ostaje auto ispred mene i pocinje zeleno da sviTka i ovaj ispred mene CT pezo bijeli 207 - da se ne bi cudio toliko sto nije prosao (logicno pricao na tel) ja mu svirnuo i pokazao gestikulaCia sto nije prosao da ostavi tel dok vozi - kad on poce da siri ruke do gepeka i nesto prica..

    Nego nisam bio sam u auto da stanem pored njega da mi prevede to sto je rekao (ali kad sam vidio tablice) sve mu je bilo oprosteno..

    #BiceSkica > sou od nekulturnog naroda..

  20. #10020
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Čitate li vi ovo ljudi, ja krenem prve tri riječi i ako ima kakva slika...qq što je ovo....
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  21. #10021
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    nista bas samo preskocim
    f6

  22. #10022
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    ja prvi put do kraja, dosta poučno...

  23. #10023
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,721
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Ja scroll svaki put.

    Pazi koliko mu je dosadno u zivotu...

    Normalan momak bi imao djevojku, para u dzep koje je sam zaradio, idu na veceru, ljube se, jebu se, idu na film, idu u muzej, uzivaju...

    A ovaj pise pola sata post koji niko procitat nece.


  24. #10024
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Nemoj tako Vili...mozda ce se neko zaje*ati da procita, hahahhahaahha

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #10025
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    ______________________________ Dozivljaji macka tose ______________________________


    - Za the kraj

    Zabjelo ul 4jula na semafore kod panonke oce stranac iz trake za pravo (prema kruznom) daje zmigavac da ide lijevo i tu se ukopa ne mrda napravio kolonu do gintasa a ja preko puta u kolonu 15tak vozila i sad prolazimo mi svi lijevo (kao prema siciliI) jer je stranac ukopa ove iza njega i ostaje auto ispred mene i pocinje zeleno da sviTka i ovaj ispred mene CT pezo bijeli 207 - da se ne bi cudio toliko sto nije prosao (logicno pricao na tel) ja mu svirnuo i pokazao gestikulaCia sto nije prosao da ostavi tel dok vozi - kad on poce da siri ruke do gepeka i nesto prica..

    Nego nisam bio sam u auto da stanem pored njega da mi prevede to sto je rekao (ali kad sam vidio tablice) sve mu je bilo oprosteno..

    #BiceSkica > sou od nekulturnog naroda..
    E ovako, inače si predmet sprdnje i očigledno je da pumpaš i lažeš u svakom tvom postu. Inače ne reagujem, ali pošto sam akter tvoje priče da i ja napišem koju.


    Prvo, nije bilo zeleno svijetlo, nego žuto, i bukvalno sekundu pošto sam stao upalilo se crveno. Valjda sam degenerik ako uletim tu, a ne ispoštujem signalizaciju. Na telefon se nije pričalo (što si ti vidio ne znam), i da starija žena nije bila na tvom suvozačevom mjestu, popričali bi na licu mjesta ne boj se . Na sledeće semafore si stao u lijevu traku, i kad se upalilo zeleno produžio pravo, iako se iz te trake smije samo lijevo. Ako već hoćeš da pričaš o idiotskom ponašanju u vožnji i da k*njaš o drugima, treba ti prvi da se ponašaš po pravilima makar u gradskoj vožnji, i da kažeš onako kako je bilo a ne da nadodaješ tvoje zaplete, ovako samo ispadaš smiješan, mada ko god čita tvoje postove jasno mu je sve...

    Tako da manje gledaj koje su tablice i ne generalizuj po tome, za kulturu koju si ti pokazao u 3 minuta vožnje nema tablica, osim DEGENERIK. A sledeći put kad ti sretnem onu kanturinu na putu, vrlo rado ću stati da popričamo.
    .

Page 401 of 613 FirstFirst ... 301351391397398399400401402403404405411451501 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (1 members and 4 guests)

  1. TAKUMI

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •