Page 466 of 614 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast
Results 11,626 to 11,650 of 15329

Thread: Degenerici...

  1. #11626
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Da nije Blok 9?
    Naravno 😁

  2. #11627
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Mi imamo garažu sad u ovu novu zgradu i jednu noć izlazim i zamalo se ne zalijepih u auto, čovjek fino dolje na rampu parkirao. Tako je na sve 4 zgrade odje blizu i jedna od tih je sigurno tvoja haha. Ljudi su nevjerovatni.

  3. #11628
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Što znači degenericima koji su u kolonu i guslaju za autom ispred/kamionom itd 40 na sat i kad krenes da ih pretices da ih razdvajas polako jedno po jedno oni ti daju gas da ne mozes da se ubacis izmedju + kad ih namjerno na silu razdvojim onda ti sviraju..

  4. #11629
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Drago mi je da si to pitao. Znači im isto što i onima što na semafor iz trake za lijevo kod Trgovinske iz pravca Zabjela produže pravo jer im je muka da čekaju 3ći u red u srednju traku koja je jedina za pravo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #11630
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default


  6. The Following 5 Users Say Thank You to Bronx-PG For This Useful Post:


  7. #11631
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,731
    Thanks Thanks Given 
    2,388
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    2,594 Posts

    Default

    Prostak.


  8. #11632
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Što znači degenericima koji su u kolonu i guslaju za autom ispred/kamionom itd 40 na sat i kad krenes da ih pretices da ih razdvajas polako jedno po jedno oni ti daju gas da ne mozes da se ubacis izmedju + kad ih namjerno na silu razdvojim onda ti sviraju..
    Zato što je prostor između mene i tog kamiona ispred bezbjedno rastojanje, a ne mjesto da se ti ubacuješ sa fagmobilom.
    Kad već fino vidiš da nema mjesta, onda svjesno nebezbjedno pretičeš i dovodiš druge u opasnost. Ni ja se ne sklanjam, bez ako vidim da nailazi auto iz suprotne trake. Koči, pa nazad na kraj kolone kad si stručnjak.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  9. The Following 4 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  10. #11633
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Zato što je prostor između mene i tog kamiona ispred bezbjedno rastojanje, a ne mjesto da se ti ubacuješ sa fagmobilom.
    Kad već fino vidiš da nema mjesta, onda svjesno nebezbjedno pretičeš i dovodiš druge u opasnost. Ni ja se ne sklanjam, bez ako vidim da nailazi auto iz suprotne trake. Koči, pa nazad na kraj kolone kad si stručnjak.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk

    eto taman tako...
    ja jedva cekam autoput dje ce ljudi da se nabijaju u branike i kad ostavis 50m do auta ispred sebe ce da se ubacaju tu jer ima mjesta....
    ne kontaju ljudi kad je kolona i oni tako preticu i koce citavu kolonu da se udobno smjeste su ONI uzrok problema sto se svi voze sporo je konstantno kolona staje da se neki magarac ubaci dje mjesta nema
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #11634
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Ovdje ste obojica u krivu. Ako ima isprekidanih linija ima i mogucnosti da pretice. To sto ti neces ima neko ko hoce. Ostavi prostora. Po pravilu bi trebalo ostaviti znacajno veci razmak nego sto iko ostavlja tako da odmaknite se i guslajte do mile volje za sleperima.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #11635
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Zato što je prostor između mene i tog kamiona ispred bezbjedno rastojanje, a ne mjesto da se ti ubacuješ sa fagmobilom.
    Kad već fino vidiš da nema mjesta, onda svjesno nebezbjedno pretičeš i dovodiš druge u opasnost. Ni ja se ne sklanjam, bez ako vidim da nailazi auto iz suprotne trake. Koči, pa nazad na kraj kolone kad si stručnjak.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Pročitah oba posta 7x - i aj kent beliv dis.

    A znači treba da se ide u kolonu narednih 40/50km koliko ima do PG uz max. brzinu od 14km.

    E zbog toga sam od Budve do PG pretekao preko 150 vozila..
    Baš zbog toga što izmedju njih moze da se ubaci jos jedan sleper ali oni kad te vide daju gas bas iz toga razloga da ih ti ne bi pretekao nego da guslas za njima.

    Što je najjače to su vožnje bile od 30/40 na kmh.

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    eto taman tako...
    ja jedva cekam autoput dje ce ljudi da se nabijaju u branike i kad ostavis 50m do auta ispred sebe ce da se ubacaju tu jer ima mjesta....
    ne kontaju ljudi kad je kolona i oni tako preticu i koce citavu kolonu da se udobno smjeste su ONI uzrok problema sto se svi voze sporo je konstantno kolona staje da se neki magarac ubaci dje mjesta nema
    A nisam znao da kad moze izmedju kola šleper da stane ti krenes da pretices i on ti gas daje da ne mozes da ga preteknes (da se ubacis izmedju) (da je to normalno)

    Zbog toga do PG sam preticao kolonu od preko 20 vozila iz jednog pokusaja - da ne gatam oce li mi koja avetinja dati gas kad ga preticem - pa neka oni voze kao penzioneri i pricaju za mene vidji ovu budalu kako pretice.

    To je sve zbog neznanja u saobraćaju i dobijanje vozacke preko veze i brze kupovine kola a ne znaju biciklo da voze.

    Ja sam stvarno htio polako da vozim ali prvi je počeo X5M preko pune da pretice po 10 vozila ja rekoh ajde da nije sam da mu pravim drustvo.

  13. #11636
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,992
    Thanks Thanks Received 
    845
    Thanked in
    561 Posts

    Default

    Uzaludnijeg posla od preticanja duge kolone nema.

  14. #11637
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pročitah oba posta 7x - i aj kent beliv dis.

    A znači treba da se ide u kolonu narednih 40/50km koliko ima do PG uz max. brzinu od 14km.

    E zbog toga sam od Budve do PG pretekao preko 150 vozila..
    Baš zbog toga što izmedju njih moze da se ubaci jos jedan sleper ali oni kad te vide daju gas bas iz toga razloga da ih ti ne bi pretekao nego da guslas za njima.

    Što je najjače to su vožnje bile od 30/40 na kmh.



    A nisam znao da kad moze izmedju kola šleper da stane ti krenes da pretices i on ti gas daje da ne mozes da ga preteknes (da se ubacis izmedju) (da je to normalno)

    Zbog toga do PG sam preticao kolonu od preko 20 vozila iz jednog pokusaja - da ne gatam oce li mi koja avetinja dati gas kad ga preticem - pa neka oni voze kao penzioneri i pricaju za mene vidji ovu budalu kako pretice.

    To je sve zbog neznanja u saobraćaju i dobijanje vozacke preko veze i brze kupovine kola a ne znaju biciklo da voze.

    Ja sam stvarno htio polako da vozim ali prvi je počeo X5M preko pune da pretice po 10 vozila ja rekoh ajde da nije sam da mu pravim drustvo.
    Bistar si...

  15. The Following 2 Users Say Thank You to loodilo For This Useful Post:


  16. #11638
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Uzaludnijeg posla od preticanja duge kolone nema.
    Baš naprotiv. opuvaš ih sve kad ti se ukaže prilika i posle vozis kao gospodin.

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    Bistar si...
    Kad nikog ne ugrozavas. - ne vidim razlog zasto da ne preticem na isprekidanu ili punu.

    Spustam se izvise kokota - isprekidana niko ne pretice..
    Ja u jednom pokusaju tih 10 kola pretekao 110/120km - dok su oni isli 50 - max 60km. (70% vozaca u CG nema pojma da vozi)

  17. #11639
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ovdje ste obojica u krivu. Ako ima isprekidanih linija ima i mogucnosti da pretice. To sto ti neces ima neko ko hoce. Ostavi prostora. Po pravilu bi trebalo ostaviti znacajno veci razmak nego sto iko ostavlja tako da odmaknite se i guslajte do mile volje za sleperima.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Ako ima isprekidane može DA ZAPOČNE preticanje. Đe i kako će ga završit je druga priča, AKO NEMA mjesta da završi to nije preticanje već dovođenje u opasnost sebe i drugih. Rejseru.

    Jbt koliko smo mi kao društvo propali kad nam Bizbača dijeli savjete za vožnju...
    Lik koji snima stori kako prolijeće kroz crveno 80-100km/h.
    Lik koji u dva posta, za istu situaciju piše da je kolona išla 40km/h, pa 14km/h, pa 40-50km/h.
    Jbt.


    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Last edited by guvarana; 05-08-20 at 12:09.
    Those about to rock, we salute you!

  18. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  19. #11640
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Nisam rejser ali ne volim ni da se vucem kao prebijen za nekim. I bas me nerviraju takvi koji se nabiju nekome da ne mozes da ih preteknes zajedno sa sleperom a oni ne planiraju preticati.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  20. #11641
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pročitah oba posta 7x - i aj kent beliv dis.

    A znači treba da se ide u kolonu narednih 40/50km koliko ima do PG uz max. brzinu od 14km.

    E zbog toga sam od Budve do PG pretekao preko 150 vozila..
    Baš zbog toga što izmedju njih moze da se ubaci jos jedan sleper ali oni kad te vide daju gas bas iz toga razloga da ih ti ne bi pretekao nego da guslas za njima.

    Što je najjače to su vožnje bile od 30/40 na kmh.


    A nisam znao da kad moze izmedju kola šleper da stane ti krenes da pretices i on ti gas daje da ne mozes da ga preteknes (da se ubacis izmedju) (da je to normalno)

    Zbog toga do PG sam preticao kolonu od preko 20 vozila iz jednog pokusaja - da ne gatam oce li mi koja avetinja dati gas kad ga preticem - pa neka oni voze kao penzioneri i pricaju za mene vidji ovu budalu kako pretice.

    To je sve zbog neznanja u saobraćaju i dobijanje vozacke preko veze i brze kupovine kola a ne znaju biciklo da voze.

    Ja sam stvarno htio polako da vozim ali prvi je počeo X5M preko pune da pretice po 10 vozila ja rekoh ajde da nije sam da mu pravim drustvo.
    Ja mislim da si ti bas dosta stvari uradio na ta kola, ali ti onaj zidni sat na sredinu nije OK... jer nema sansi da te toliko kola i kolona pritislo koji voze 30/40

    A sto se preticanja tice- mozes ti i 450 da ih preteknes od BD, dok god to cinis bezbjedno meni niti smeta niti sam ljubomoran... no i sam rece da si preticao cijele kolone i na pune - iskreno ti zelim da te sreca bas dugo sluzi i jos duze sve nas koji ti idemo u susret, jer ti slabije poimas i koja budala tvoja kola vozi i koja ti ide u susret, mlad si jos ocito

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ovdje ste obojica u krivu. Ako ima isprekidanih linija ima i mogucnosti da pretice. To sto ti neces ima neko ko hoce. Ostavi prostora. Po pravilu bi trebalo ostaviti znacajno veci razmak nego sto iko ostavlja tako da odmaknite se i guslajte do mile volje za sleperima.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Ko ima mogucnost da pretice i treba da pretice... ali odje (po meni) pricamo o drugom problemu - kad je veca kolona i neko ispred krene da pretice i koci kolonu (sabija je fakat da li sto mu krenu usporavat, ili mu mjesta zafali...) onda ne mozes u svakom momentu imati dovoljno odstojanja da se neko ubaci... isprekidana linija kaze da je preticanje dozvoljeno, ne obavezno

    Ja licno uvijek gledam da mene i ispred bilo koga ispred ima 3-4 sekunde odstojanja ako je moguce... problem je kad kod recenog sabijanja kolone neko VIDI da nema dje, ali ipak pretekne i onda vozi paralelno i gura se da dodtno sabije kolonu i vrati se nedje... u takvim situacijama si duzan da sacekas da se kolona malo razuce, sve drugo je ugrozavanje bezbjednosti saobracaja... jer dok ti cekas da ti neko ustupi mjesta (ko mozda gleda telefon ili je pocetnik ili samo nesoj) ce da ti naidje iz drugoga kraja neki Bizbi koji ide 120 jer misli da je faca i da te presega (a koji isto usput salje smajlice pa ce te kasno vidjet)


    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Uzaludnijeg posla od preticanja duge kolone nema.
    +1
    tipa ides s mora i ne znas ima li kraja koloni (a i nema) i ti krenes da prpetices... mrtav panes da bi stigo u donju goricu 3 minuta prije prvog koji si pretekao
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  21. #11642
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,536
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Baš naprotiv. opuvaš ih sve kad ti se ukaže prilika i posle vozis kao gospodin.


    Kad nikog ne ugrozavas. - ne vidim razlog zasto da ne preticem na isprekidanu ili punu.

    Spustam se izvise kokota - isprekidana niko ne pretice..
    Ja u jednom pokusaju tih 10 kola pretekao 110/120km - dok su oni isli 50 - max 60km. (70% vozaca u CG nema pojma da vozi)
    nije ti palo na um da oni voze po ogranicenju, kao i ti? te da je to normalno kretanje saobracaja, a samo nasi kompleksi da mi moramo biti na celu kolone?
    ne bih se slozio da pojma nema, ali bih se slozio da bar 70% previse bahato i opasnost po svoju i tudju bezbjednosti
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  22. #11643
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    vi ste gori od njega :loyal: zasto odgovarati na ove nebuloze?
    Bez potpisa.

  23. The Following User Says Thank You to esimidobar For This Useful Post:


  24. #11644
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    nije ti palo na um da oni voze po ogranicenju, kao i ti? te da je to normalno kretanje saobracaja, a samo nasi kompleksi da mi moramo biti na celu kolone?
    ne bih se slozio da pojma nema, ali bih se slozio da bar 70% previse bahato i opasnost po svoju i tudju bezbjednosti
    Nisam ja rekao da ti nisi u;pravu za gore naveden post.
    Samo sam ja rekao da voze u koloni 30/40/50km dje je ogranicenje 80km i nikome ne pada na pamet da pretekne...

    Evo ovo gore sto sam naveo izvise kokota - voze da ih mogu preteci elektricni trotineti nidje nikog iz suprotnog smjera i nikome ne pada na pamet da pretekne toga na celu kolone sto vozi trotinet..

    Ali da ne duzimo vise - nema vajde od toga sve ce isto i dalje biti.

  25. #11645
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Ogranicenje 80km/h u Cg moze prebrojati na prste jedne ruke.
    Toliko o tome....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  26. #11646
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    E zbog toga sam od Budve do PG pretekao preko 150 vozila..

    Zbog toga do PG sam preticao kolonu od preko 20 vozila iz jednog pokusaja - da ne gatam oce li mi koja avetinja dati gas kad ga preticem - pa neka oni voze kao penzioneri i pricaju za mene vidji ovu budalu kako pretice.


    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Baš naprotiv. opuvaš ih sve kad ti se ukaže prilika i posle vozis kao gospodin.

    Spustam se izvise kokota - isprekidana niko ne pretice..
    Ja u jednom pokusaju tih 10 kola pretekao 110/120km
    Ima li kakvo pravosuđe da čita ovo i da lijepo kazne momka?


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #11647
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ima li kakvo pravosuđe da čita ovo i da lijepo kazne momka?


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    A on i da se nadje pred pravosudje kad bi došao na prvo ročište sudija bi mu rekao slobodan si nismo mi nadležni za tebe.

  28. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  29. #11648
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Pa veli nisam vidio da je crveno, a jesiiii sve ti ebem, a jesi...

    Tirana btw i dobra fora, vjerujem da psihološki dobro djeluje, mada nekima svakako džaba sve...



    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  30. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  31. #11649
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    A koje ukrali bi ove neonke ili led trake sto li je vec prvi dan.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  33. #11650
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Stv primjecujem da ohroman broj ljudi prodje na full crveno.I to ne pricam o raskrsnici pa skretanje desno.Nego direkt pravo.Svaki dan imam barem jednu takvu situaciju,sa semafora vespom dam gas i budala mi prodje ispred nosa.
    Da ne pricam da sam sa nekim pistasem pa da mi se ono otvori zeleno dok sam u pokretu,vj bih vec sjutra poginuo :/

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Page 466 of 614 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •