Page 491 of 613 FirstFirst ... 391441481487488489490491492493494495501541591 ... LastLast
Results 12,251 to 12,275 of 15314

Thread: Degenerici...

  1. #12251
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    781
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Plava laguna karavan juče, idemo od dječije bolnice, prolazimo semafor, pored capital plaze i multicoma, on vidi da u suprotnij traci od kružnog nema nikoga, n emogu vam iposati to neglo skeratnje preko pječačkog i prolazi onaj dio koji spaja trake, ulazi svom brzinom u suportonu traku i ulazi u capital garažu, horor. Sreća d aniko nije naišao, istala sam u šoku. Znaži trebalo je samo da prodje kružni i vrati se. Degenerik.
    a da kruznog godina, i oko njega jos dvije...

    tako je lik kod Dana presao 4 trake da stane onamo na cosak zgrade do trafike... da bi 38 sekundi kasnije pravio 3 point okretanje da ode nazad ka gradu... bukvalnih 7m od kurznog dje je ko coek mogo stati uz ulicu i posla nastaviti...
    sta li ljudi rade sa svim tim vremneom koje "istede" da mi je znati... da li se bar dobro provedu znajuci da su u toku dana usparali 30 sekundi??
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  2. #12252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Može li neka preporuka za dashcam? Po mogućnosti da taj snimak (zlunetrebalo) bude validna i za sud. Uhvatih neđe SAT patrolu đe rekoše da kamera mora da pokazuje brzinu, koordinate i datum/vrijeme. U tom slučaju, snimak je potpuno prihvatljiv za sud. Je li imao ko iskustvo?

    Inače, ugrađivanje 360° kamere će još malo da postane neophodno. Posebno zbog onih koji svom snagom otvaraju vrata i deru auto pored bez pardona. Ili gmazovi koji iz dosade ključem izvuku liniju. A nažalost, toga je sve više i više.

  3. #12253
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Može li neka preporuka za dashcam? Po mogućnosti da taj snimak (zlunetrebalo) bude validna i za sud. Uhvatih neđe SAT patrolu đe rekoše da kamera mora da pokazuje brzinu, koordinate i datum/vrijeme. U tom slučaju, snimak je potpuno prihvatljiv za sud. Je li imao ko iskustvo?

    Inače, ugrađivanje 360° kamere će još malo da postane neophodno. Posebno zbog onih koji svom snagom otvaraju vrata i deru auto pored bez pardona. Ili gmazovi koji iz dosade ključem izvuku liniju. A nažalost, toga je sve više i više.
    Ja ovu imam evo 5 godina, vrhunska
    https://dashcamtalk.com/mini-0805/

  4. #12254
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    781
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Može li neka preporuka za dashcam? Po mogućnosti da taj snimak (zlunetrebalo) bude validna i za sud. Uhvatih neđe SAT patrolu đe rekoše da kamera mora da pokazuje brzinu, koordinate i datum/vrijeme. U tom slučaju, snimak je potpuno prihvatljiv za sud. Je li imao ko iskustvo?

    Inače, ugrađivanje 360° kamere će još malo da postane neophodno. Posebno zbog onih koji svom snagom otvaraju vrata i deru auto pored bez pardona. Ili gmazovi koji iz dosade ključem izvuku liniju. A nažalost, toga je sve više i više.
    Ja mislim da je to sve kod nas zakonom nedefinisane
    Imas misljenje UP da upotreba nije kasnjiva, ALI (uvijek ima neko ali) - ako snimanjem ugrozavas neciju bezbjednost, privatnost, snimas proed skola, vojnih i policijskih objekat itd ulazis u zonu krivicne odgovornosti ?!
    znaci ne samo da moze snimak pasti na sudu, vec mozgu tebe tuzit... koliko god bilo ironicno, prvi te moze tuzit onaj sto te udario jer si ga snimio bez ovlastenja

    bas zeznuto... tako je godinama, svaka promjena zakona bez osvrta na njih

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Ja ovu imam evo 5 godina, vrhunska
    https://dashcamtalk.com/mini-0805/
    Porucivano ili kupljena nedje kod nas?
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  5. #12255
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Poručivao sa gearbest-a, kvalitet slike je odličan, ali je najveća poenta što ima GPS, bez toga mi je glupo imati uopšte

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  7. #12256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Fala vam dobri ljudi. Inače je dobro ovo da se na kraju ta kamera može protiv tebe okrenut 😀

    To što te neko udari, nagrdi, izlomi i sl. nije ništa pri tome da je krivca neko snimio kamerom. Dok čini to što čini. Kako stvari stoje, pravo na privatnost je izgleda bitnije od ostalih prava i sloboda 😀

  8. #12257
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Mislim da ce mi jos malo trebati palica dobra za ove degenerike po podgorici bukace , tacno da mi danas nije bilo zao auta okinuo bi jednom nogu i vrata mafijas prijeti

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  9. #12258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dok ne naleti luđi kauboj.. jedini lijek je kuliranje, jer ne možeš nikako objasniti kretenu da je kreten.

  10. #12259
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    zen....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  11. #12260
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #12261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    kapitalac

  13. The Following User Says Thank You to EgZeKuToR For This Useful Post:


  14. #12262
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    danas bulevarom na tuski stanka radonjica ide matori djed u dres buducnosti psuje ,pljuje pa krene sredinom trake da seta....
    Jel to degenerik

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  15. #12263
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,712
    Thanks Thanks Given 
    2,373
    Thanks Thanks Received 
    4,478
    Thanked in
    2,588 Posts

    Default

    Jok. Pijandura.


  16. #12264
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cradoje View Post
    Ono kad te Bog pogleda i spasi... Preticanje 3 auta na punu liniju u krivinu i jos na tri trake. Put NK-HN

    https://drive.google.com/file/d/1JYr...w?usp=drivesdk

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Od kruznog toka u Lipcima do Kotora,bezobraznijih vozaca od Niksicana nisam gledo.

  17. #12265
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,492
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    eeee,ali mu je tablica 001 on moze da parkira dje oce,mozda je trip da je predsjednik ili tako nesto

  18. #12266
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,388
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Evo neke kategorije degenerika od juče:

    1. Put Lipci Nikšić, kamioni bez svjetala koji nose drva uveče. Jako loše ih vidite, ako idete malo brže može se desiti da se zakucate. Ako vam idu u suret opet ih ne vidite, recimo izadjete u prticanje iz suprotnog smjera. Ovo se dešava godinama a policija se pravi mrtva.

    2. Kod Nikšića su se spojile kolone sinoć sa Žabljaka i iz HN i do Pg je bila sve jedn akolona i degenerici koji rizikuju svoje živote (manje bitno) i živote drugih, pretičući i ulazeći u makazice u momentima kad nemaš gdje da se vratiš i kad ćeš u pg doći maksimamnlo 5 minuta ili 10 ranije. Je li to vrijedno toga.

    3. Degenerici koji su donijeli zabranu kretanaj šlepera samo an dinoci Debeli brijeg do Bara i Budva Cetinje. A dje je put Lipci Nikšić dje je masu šlepera iz Bosne ili put kroz Platije ka Srbiji.

    Uglavnom, degenerika nikad ne fali.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  20. #12267
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Ove zZzdrvima što pominješ... Tek da ih sretneš na putu do Veruše uveče đe voze po mjesečini. E to je "adrenalin do bola".
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #12268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,083
    Thanks Thanks Given 
    714
    Thanks Thanks Received 
    1,950
    Thanked in
    965 Posts

    Default

    toga ima na svakom putu... bilo sijeno bilo drva...i sto je najbolej narapve kolone i ne bi se zivi pomjerili...
    juce od savnika do na vojnik minibus glusice napravi kolonu iza sebe, ni jednog jedinog momenta mu nije palo na pamet nedje na mokro ili krusevice da se skrajne na minut, cisto da propusti kolonu koju je napravio...

  22. #12269
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo neke kategorije degenerika od juče:

    1. Put Lipci Nikšić, kamioni bez svjetala koji nose drva uveče. Jako loše ih vidite, ako idete malo brže može se desiti da se zakucate. Ako vam idu u suret opet ih ne vidite, recimo izadjete u prticanje iz suprotnog smjera. Ovo se dešava godinama a policija se pravi mrtva.

    2. Kod Nikšića su se spojile kolone sinoć sa Žabljaka i iz HN i do Pg je bila sve jedn akolona i degenerici koji rizikuju svoje živote (manje bitno) i živote drugih, pretičući i ulazeći u makazice u momentima kad nemaš gdje da se vratiš i kad ćeš u pg doći maksimamnlo 5 minuta ili 10 ranije. Je li to vrijedno toga.

    3. Degenerici koji su donijeli zabranu kretanaj šlepera samo an dinoci Debeli brijeg do Bara i Budva Cetinje. A dje je put Lipci Nikšić dje je masu šlepera iz Bosne ili put kroz Platije ka Srbiji.

    Uglavnom, degenerika nikad ne fali.
    Moram ti reci da su po mom misljenju degenerici pod 2. prije svih ostalih ovi sto su se pribili i ne dozvoljavaju ovima sto preticu da se vrate u kolonu. Uvijek se drzi odstojanje kad se vozi.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  24. #12270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,083
    Thanks Thanks Given 
    714
    Thanks Thanks Received 
    1,950
    Thanked in
    965 Posts

    Default

    uvijek kad vozim u koloni ispred mene ima mjesta da neko uskoci ako krene da pretice...i nije mi jasno da ljudi ne vode racuna o tome... jedino nema ako sam krecem u preticanje pa vrebam momenat

  25. #12271
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,388
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Ali bila je tolika kolona pa se kocilo da nijesi u svakom trenu mogao drzati odstojanje, neko stalno pretice i onda ulijece dje stigne, svi kocimo d amu napravimo mjesta i tu se zbijamo.
    Imao je dje da uleti, da niej bio bi ceoni sudar, ali to ulijetanje me izludujuje jer vidi da ide auto ali ide u preticanje jer zna da ce mu s eneko skloniti, tolik ekolone se n epreticu jer ugrozavas sve u saobracaju. Tako d an emogu biti degenerici ovi koji normalno voze i recimo naglo koci ovaj ispred njega, tome i sluzi to trastojanje da onaj koji zakoci ispred tebe da se ne zakucas u njega a ne da uskacu ti trkaci nestrpljivi koji kao bez glave preticu. Ne volim bas ta opravdanja.
    Kolona od 200 aura i on pametan jedini ad pretice i uskace i rizikuje.

  26. #12272
    Join Date
    May 2021
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Rano jutros sam vozio biciklo prema SA, spuštam se sa trotoara na ulicu onamo na semafor đe se prelazi ulica ka Karađorđevom parku. Vozio sam prosječnom brzinom i prije nego što sam se spustio sa trotoara na ulicu da nastavim pravo ka SA, okrenuo sam se da vidim ima li kola koja su u traci za skretanje udesno ka Gintašu. Ukupno su bila samo jedna kola i ona su bila u srednjoj traci, odnosno u traci iz koje se ide pravo ka SA. Kola su iz te srednje trake skrenula desno ka Gintašu i zamalo me udarila. I još mi vozač legao na sirenu. Istina, i ja sam išao pravo iz trake koja je samo za desno, ali sam vozio biciklo i nemam običaj da vozim bilo kojom trakom osim krajnjom desnom uz trotoar. Ipak mislim da je veći problem čovjek koji naglo skrene udesno iz srednje trake bulevara.

  27. #12273
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    uvijek kad vozim u koloni ispred mene ima mjesta da neko uskoci ako krene da pretice...i nije mi jasno da ljudi ne vode racuna o tome... jedino nema ako sam krecem u preticanje pa vrebam momenat
    I kad pretices je bolje drzat rastojanje, veci pregled imas, i brze ces ga preteci jer ces imat vremena vecu brzinu da razvijes.

  28. #12274
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,754
    Thanks Thanks Given 
    2,647
    Thanks Thanks Received 
    2,521
    Thanked in
    1,427 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Rano jutros sam vozio biciklo prema SA, spuštam se sa trotoara na ulicu onamo na semafor đe se prelazi ulica ka Karađorđevom parku. Vozio sam prosječnom brzinom i prije nego što sam se spustio sa trotoara na ulicu da nastavim pravo ka SA, okrenuo sam se da vidim ima li kola koja su u traci za skretanje udesno ka Gintašu. Ukupno su bila samo jedna kola i ona su bila u srednjoj traci, odnosno u traci iz koje se ide pravo ka SA. Kola su iz te srednje trake skrenula desno ka Gintašu i zamalo me udarila. I još mi vozač legao na sirenu. Istina, i ja sam išao pravo iz trake koja je samo za desno, ali sam vozio biciklo i nemam običaj da vozim bilo kojom trakom osim krajnjom desnom uz trotoar. Ipak mislim da je veći problem čovjek koji naglo skrene udesno iz srednje trake bulevara.
    Uzmi grave

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  30. #12275
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,388
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Sinoć opet kamioni sa drvima bez svjetala prije Nikšića a dvije patrole na Trubjelu i niko ništa. pa da bar idu tokom sedmice, nego nedjeljom kad su najveće gužve.

Page 491 of 613 FirstFirst ... 391441481487488489490491492493494495501541591 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •