Page 529 of 614 FirstFirst ... 29429479519525526527528529530531532533539579 ... LastLast
Results 13,201 to 13,225 of 15342

Thread: Degenerici...

  1. #13201
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nisu meni krivi ovdje vozači nego država. Goveda ima svuda samo što uglavnom ima i države da to sredi tipa kandže i slično pa da vidimo stanje posle samo mjesec dana. Meni u Solun zaključaše točkove i to sam se parkirao (barem sam ja tako mislio) na parkingu, tj. na dijelu kolovoza gdje nisam smetao ama baš nikom. Ispostavilo se da nije bio tu obilježen parking i ćao zdravo, posle 20min su se stvorili i zaključali mi točak. Od tad 10 očiju otvorim kad neđe parkiram u INO, pitam i lokalce ako mi je bilo šta nejasno, tako se to radi.
    E ovo si dobro rekao , kad krene zakljucavanje tockova u crnoj gori onda ce se paziti dobro dje se parkira

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  3. #13202
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pa jesi li sačekao vlasnika?
    Nikad mi nije jasno iskaljivanje bijesa na autu.Pa nije se ono samo parkiralo tu.Sačekaš vlasnika ako si već zagrađen pa udri po njemu.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    А не зезај, нећемо се тући у 21 вијеку. Ово је много боље рјешење

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  4. #13203
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,686
    Thanks Thanks Given 
    1,087
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А не зезај, нећемо се тући у 21 вијеку. Ово је много боље рјешење

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Ja imam isti problem kao ti, nema vajde od policije ni komunalne dok sam ne preuzmes nesto.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk

  5. #13204
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Bahati Rusi u lucice blokirase mene jednom na parking, ja sa drugom pomjerismo auto i fino izdusismo sve 4 gume , bezveze je polomiti auto ali zato gume izdusiti rahat....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  7. #13205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Uništavati tuđe auto je takođe za osudu.

  8. #13206
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ne znam dal se pisalo, za ovo parkiranje je Oko Sokolovo kao sto ima u BG majka, zakon.
    Zadnjih desetak dana sam svakodnevno na Dorćolu, auta parkirana do linije, sve lijepo uredno, nema na trotoaru, nema zaustavljanja..ima se 5 minuta nakon sto Oko prodje da se plati parking.

    To auto bas brzo prodje,otprilike svakih 20 min istom ulicom,skenira,snimi sve. Nema onog samo da ovo ono....
    Kazu da kazne stižu svugdje, imam prekoracenje CG table pola sata nekoliko puta, evo vidjećemo...
    Drug je isto parkirao dje je stigao po BGu jer je mislio da je kao i prije, tj da ti napisu ali da ne mogu naplatit kaznu, za nekih mjesec dana stigla mu je na kucnu adresu kazna od 300 eura jer ga je 5-6x snimilo oko sokolovo u 3 dana. Sledeci put ce vozom.

    A ovi sto pisu ne treba auto dirat, kao da je auto zivo bice pa je greota...
    Treba no sto, makar gume izdusiti, pa poslije ce razmislit hoce li zatvorit koga ili ce se normalno parkirati.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #13207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Nije auto živo biće, ali jeste nečija svojina. A uništavati tuđu svojinu nije pametno, osim ako nije u pitanju neki hitan slučaj ili spriječavanje veće štete. Kao što nije pametno uzimati pravdu u svoje ruke. Kad vas neko tuži ili još gore, izlomi, onda će biti kuku lele.

  10. #13208
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default



    Ovo sam prvi put u zivotu nocas vidio da co'ek jednom rukom drzi volan, drugom tel, gleda utakmicu, odbojka je u pitanju cini mi se a pritom vozi dijete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #13209
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,795
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    Ovo je nista. Prije par dana vozim se ulicom Vojislavljevica, na lezeci kod agroopreme…vozi zena Pežu neku, na grudi drzi dijete od par mjeseci i pritom “razgovara” sa njom i ne gleda dje ide.


  12. #13210
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post


    Ovo sam prvi put u zivotu nocas vidio da co'ek jednom rukom drzi volan, drugom tel, gleda utakmicu, odbojka je u pitanju cini mi se a pritom vozi dijete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sreo i ja isto samo drugo auto.

  13. #13211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Isto ali drugo 😂😂

  14. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  15. #13212
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Ista prica samo druga baba.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  17. #13213
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post


    Ovo sam prvi put u zivotu nocas vidio da co'ek jednom rukom drzi volan, drugom tel, gleda utakmicu, odbojka je u pitanju cini mi se a pritom vozi dijete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Juče taman prošao kružni kad se iz izlazi iz Morinja put Risna i krenuo onom pravinom kad u jednom momentu prolazi pored mene bijeli Citroen i kako prolazi samo čujem kako nešto puče, okrećem se brzo , auto ubilo u one stijene sa desne strane.
    Zaustavih se na proširenje , brže bolje nazad da vidim je li sve u redu , treba li pomoć.
    Kad momčić izašao iz auta , srećom ni ogrebotinu nema , samo suvozačeva strana uništena.
    I govori lik mrtav hladan ja se malo zagledao u telefon.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  18. #13214
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Isto, onomad na kružnom kod Delte, tok u zaustavljen auto. Pristojni, tinejdžer i momčić vozač, oprostite, ja na telefon... A baci ga dok voziš, izgubićete glavu s rsmena!

  19. #13215
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post

    Ovo sam prvi put u zivotu nocas vidio da co'ek jednom rukom drzi volan, drugom tel, gleda utakmicu, odbojka je u pitanju cini mi se a pritom vozi dijete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobro je da jednom rukom drži volan, s obzirom da je ženska odbojka, još ako su Kubanke ili Brazilke u finalu....ide lančani.

  20. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  21. #13216
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ja redovno gledam (vise slusam) nesto na youtube dok vozim. Stavim telefon onamo kod bord kompjutera i imam pregled i na put i na telefon To radim na duze puteve. Znam, blaga vrsta degenerika

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #13217
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Uopste ne smeta...slomljena maglenka direkt u oci...kao da je neko duga svijetla upalio
    https://streamable.com/8srwaz



  23. #13218
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Ovo sam prvi put u zivotu nocas vidio da co'ek jednom rukom drzi volan, drugom tel, gleda utakmicu, odbojka je u pitanju cini mi se a pritom vozi dijete.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja na kružni kod Gintaša, prelazim preko pješačkoga kad na mene nalijeće auto a za volanom NIKOG!! Srećom sam još agilan, skočih i šutnuh auto u stranu. Prolazi auto par metara i žena se podiže... Sagla se drugarica preko suvozačevog da nešto dovati u sred vožnje. E pa...
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  24. The Following 16 Users Say Thank You to JungleBoy For This Useful Post:


  25. #13219
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #13220
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ne znam dal se pisalo, za ovo parkiranje je Oko Sokolovo kao sto ima u BG majka, zakon.
    Zadnjih desetak dana sam svakodnevno na Dorćolu, auta parkirana do linije, sve lijepo uredno, nema na trotoaru, nema zaustavljanja..ima se 5 minuta nakon sto Oko prodje da se plati parking.

    To auto bas brzo prodje,otprilike svakih 20 min istom ulicom,skenira,snimi sve. Nema onog samo da ovo ono....
    Kazu da kazne stižu svugdje, imam prekoracenje CG table pola sata nekoliko puta, evo vidjećemo...
    https://www.021.rs/story/Info/Srbija...novi-skup.html

  27. #13221
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Ja na kružni kod Gintaša, prelazim preko pješačkoga kad na mene nalijeće auto a za volanom NIKOG!! Srećom sam još agilan, skočih i šutnuh auto u stranu. Prolazi auto par metara i žena se podiže... Sagla se drugarica preko suvozačevog da nešto dovati u sred vožnje. E pa...
    Da nije Tripi bio suvozač ?

  28. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  29. #13222
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Da se isključim sa kružnog na stari i idem pravo prema maksu tehno (traka uz onu ogradu) lagano bijeli Mercedes CLA neka djevojka 35/40god koliko li lagano ga ostavi na sred trake i izlazi iz kola vidiš je po faci da je niko ne zanima.

  30. #13223
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    To je ta klasa.


  31. #13224
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    @hercules

    Ozbiljno se razmišljam da batalim volan i koristim samo za van grada, jer je ovo neizdrživo postalo, uvijek se divlje vozilo ali ovo što se sad dešava je ekspanzija na neki veći nivo.

    Neprijatno se osjećam i svaki dan imam neki pasivni pritisak kad sjednem u kola i imam nešto po gradu da obavim. I ja vozim đecu neko jutro u vrtić, ili školu, pa parkiram na 100 metara, pa pod kišobran, pa se neko jutro i skvasimo malo, pane po koja kap na nas, što će bit kome od desetak kaplji vode? Ne razumijem u kakvo je ludilo upao ovaj narod.

    Smiren sam 95% vremena, ali naiđe i mene loš dan, da me napuče i na posa i sa strane, raznorazni faktori i više puta dovodim sebe i situaciju da moram da izudaram volan da ne bih kome otvorio glavu na ulicu kao najveći seljak.

    Danas mi je bio jedan od takvih dana, od jutra mi krenulo loše. Prvi put u životuda sam izašao iz kola na cestu iz kola sa namjerom da nekoga patosiram. Na Zabjelo, skretanje kod Banjevića. Dolazim od Našeg diskonta i oću lijevo, čekam da prođu auta iz suprotnog pravca, legao tip na sirenu iza i u milimetar sa desne strane se provlači da me obiđe. Iz suprotnog pravca dolazi Oktavija, skreće lijevo i ne vidi ovoga da me obilazi sa desna, ja mu blicam da ne udari budalu, cimam se da ga sačuvam.

    Obilazi me momak, spušta prozor i neku grimasu mi pravi. Ja kao ris, ručna i izlazim vani bijesan i sad očekujem da tip po gasu zapali, još kriv, izlazi iz kola ladno. Ali kad izađe viđe da sam i za glavu veći i za 10 godina stariji, pa kao moga si malo naprijed još, žurim sa jednoga na drugi posa' i ta priča.

    Otegoh, ali se stvarno osjećam kao da pucam kad sjednem u kola jer su ove stvari svakodnevnica i ne znam više kako sa tim da se izborim.



    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Čudi me to. Poslije određenog vremena (~15 godina) potpuno me puštilo nerviranje, psovanje isl. u saobraćaju. Nekad sam se jurio s ljudima, sad me blam od sebe tadašnjeg. Ali mi je i vožnja sve više napor, mali grad, može se pješke dosta toga. Glupi ljudi
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  32. #13225
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Da se isključim sa kružnog na stari i idem pravo prema maksu tehno (traka uz onu ogradu) lagano bijeli Mercedes CLA neka djevojka 35/40god koliko li lagano ga ostavi na sred trake i izlazi iz kola vidiš je po faci da je niko ne zanima.
    I pored Tehnomaksa jedna stade, ni 4 žmigavca. Na sred trake, a u neki šorc, uskoguza nekakva žena đevojka.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Page 529 of 614 FirstFirst ... 29429479519525526527528529530531532533539579 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •