Page 420 of 610 FirstFirst ... 320370410416417418419420421422423424430470520 ... LastLast
Results 10,476 to 10,500 of 15245

Thread: Degenerici...

  1. #10476
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Meni neki blavor zablica danas iza mene u sred guzve kao da dam gas, neki raspali bmw iz 1900 i neke, e kad mu u inat usporih gas i on da pretkne kao i za meraka pored mene stade. Spustam prozor i zovem ga da se okrene da mi sad objasni problem, ali okle, pogled dolje i cekanje prolaska guzve da bi opet mogao da bude mu*o.

    Poenta: ne izigravajte neke ludake i mud*nje, jedino što možete da nagrdit nekog sa kolima ili da popijete batine.

    Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

  2. #10477
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Ao, opusti se covjece...
    Neko ti zablica i ti umjesto da se pomjeris ili ubrzas zapravo usporis?
    onda jos vece tenzije stvaras u saobracaj



  3. #10478
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default












  4. #10479
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo ako ne vjerujete sačekajte da odradim upload

    EDIT:

    Evo degenerika

    Bizbi kažete???
    Dnevna doza degenerika, tri prekršaja u jednom.


  5. #10480
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  6. #10481
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,697
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Ovako se samo zena mogla parkirat.

  7. #10482
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  8. #10483
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default




  9. #10484
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Komunalna u pg ne postoji.

  10. #10485
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Samo nek' ste zdra'o mili moji Podgoricani

    Znaci treba neku mjeru izmislit', koliko degenerika u minuti sretnes na ulicama Podgorice.

    Samo sam jednog zapamtio - crveni Hyundai i30, tablice PG DZ389

    Znaci kod KBC-a, on je dolazio iz one ulice koja gleda pravo na KBC i skretao prema US ambasadi. Bez svjetala, sav upregnut.

    Auto je na pjesacki stalo da propusti pjesaka a on se onako ubacio kao ultra degenerik i za dlaku nije pokupio pjesaka koji je morao da zastane na sred pjesackog kako bi ovaj degenerik proletio ispred svih vozila koja su cekala na pjesacki.

    (da ne crtam skicu, valjda je jasno a i uobicajno vjerovatno)

    Naravno, ovakve scene postaju 'normalne' u PG i svaki put je sve gore. Primjetio sam da je i prolazak kroz crveno vec svakodnevna pojava, vjerovatno pod izgovorom "pa nije bilo nikog svakako" ili eventualno "a braCki, da ja nisam prosao kroz crveno, znas'i kol'ko bi cekao na sljedece zeleno" i sl.

    Udese da ne pominjem, to je za drugu temu ali nema potrebe ni da pisem tamo... Izgleda su najvesci uscesnici taksisti ali sam sreo i zenu koja je udarila u vozilo auto skole. Na svaku drugu raskrsnicu neko cukanje ili 'near-miss'.

    Haos totalni.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #10486
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    325
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Fidel svaki put kad se vrati iz Podgorice kao sa ratišta da se vratio

  12. #10487
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,901
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    ja ne znam vama, ali meni je u pg voznja postala fizicki posao, narocito ako je kisa i u periodu od 18-20h.... poceo sam da tripujem da ce i pjesaci da mi se bace pod auto

  13. #10488
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Fidel svaki put kad se vrati iz Podgorice kao sa ratišta da se vratio
    Istinu zboris.

    Ne mogu ti rep dat', bice sam vec dao za nesto slicno.

    Pakao brate moj, PAKAO.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #10489
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja ne znam vama, ali meni je u pg voznja postala fizicki posao, narocito ako je kisa i u periodu od 18-20h.... poceo sam da tripujem da ce i pjesaci da mi se bace pod auto
    Bas ! Stres.Jos ako kao ja ne volis sporu voznju i lose vozace,usporene,prelose !
    Zlatilo se lijepo vrijeme i vespa..

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  15. #10490
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  16. #10491
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    naaaaaajveci moguci kolaps iz tolosa ka gradu jer je legenda sa dzipom stao na sred trake ispred gardena i doruckuje.
    f6

  17. #10492
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Znaci treba neku mjeru izmislit', koliko degenerika u minuti sretnes na ulicama Podgorice.
    Hahahaha, pakao. Oni misle da to tako treba. Njih vjerovatno i auto škole nasade na krivo.
    Juče ujutro kod benetonki vidim policija čeka srećne dobitnike što se sa mosta isključuju lijevo. Izlazim ka krivom mostu i vidim ženu što daje lijevi žmigavac. Počnem ja tu da sviram neće li se okrenuti put mene, međutim teško to ide dok ne krene da skreće. Krenu ona da skreće i okrenu se put mene, a ja počeh da govorim "ne ne ne" i odmahujem rukom. Misliš da je ona shvatila šta znači to moje "ne"? Gleda me blijedo i čudi se, ko je ovo sad i šta mi ovo govori. Vjerovatno pomišlja "svakakvih li avetinja ima". Ona uopšte nije svjesna da je u prekršaju. Kolektivno nagnječenje mozga.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #10493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,901
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    sve nam to spada pod saobacajnu "kulturu"
    prvo, ljudi nemaju pojma o saobracjanim pravilima...jedini znak koji znaju je za ogranicenje brzine.... sve ostalo misle da je ukras....
    dalje, nemamo obzira prema drugim ucesnicima, niti razmisljamo o posledicama naseg ponasanja u saobracaju... sto mene briga sto se napravi kolaps ako sam ja u garden ili sam uskocio na "min" u telekom... ne brani ni vama niko da stanete tu... ili mozda do bonele da uzmem nesto zdravo da prezalogajim...
    mada, ni policija ne daje primjer jer se i njihovi sluzbenici bahate koliko mogu...
    problem parkiranja na trotoaru izgleda niko i ne zeli da rijesi... trude se nesto preko ovih FB grupa, ali i to prodje uz par komentara i kraj....
    uzalud je sva nasa prica odje...mnogo toga treba da se promijeni da bi situacija makar malo bila bolja....

  19. #10494
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Samo nek' ste zdra'o mili moji Podgoricani

    Znaci treba neku mjeru izmislit', koliko degenerika u minuti sretnes na ulicama Podgorice.

    Samo sam jednog zapamtio - crveni Hyundai i30, tablice PG DZ389

    Znaci kod KBC-a, on je dolazio iz one ulice koja gleda pravo na KBC i skretao prema US ambasadi. Bez svjetala, sav upregnut.

    Auto je na pjesacki stalo da propusti pjesaka a on se onako ubacio kao ultra degenerik i za dlaku nije pokupio pjesaka koji je morao da zastane na sred pjesackog kako bi ovaj degenerik proletio ispred svih vozila koja su cekala na pjesacki.

    (da ne crtam skicu, valjda je jasno a i uobicajno vjerovatno)

    Naravno, ovakve scene postaju 'normalne' u PG i svaki put je sve gore. Primjetio sam da je i prolazak kroz crveno vec svakodnevna pojava, vjerovatno pod izgovorom "pa nije bilo nikog svakako" ili eventualno "a braCki, da ja nisam prosao kroz crveno, znas'i kol'ko bi cekao na sljedece zeleno" i sl.

    Udese da ne pominjem, to je za drugu temu ali nema potrebe ni da pisem tamo... Izgleda su najvesci uscesnici taksisti ali sam sreo i zenu koja je udarila u vozilo auto skole. Na svaku drugu raskrsnicu neko cukanje ili 'near-miss'.

    Haos totalni.
    I zamisli mene koji svakodnevno pređem minimum 50km kroz Podgoricu, ali minimum. Redovno je to oko 100. I onda mi se čude što sam nervozan u saobraćaju i što psujem. A kako neću mili brate.
    I ovo što @E_K_V kaže, nemaju ljudi obzira prema drugim učesnicima. Gledam juče na bulevar ispred pošte u centru dva auta patkirana. Pa mamu ti sa li si normalan da pomisliš na to, a kamoli da ga patkiraš tu dok ne završiš nešto u poštu. Pih.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  20. #10495
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    sve nam to spada pod saobacajnu "kulturu"
    prvo, ljudi nemaju pojma o saobracjanim pravilima...jedini znak koji znaju je za ogranicenje brzine.... sve ostalo misle da je ukras....
    dalje, nemamo obzira prema drugim ucesnicima, niti razmisljamo o posledicama naseg ponasanja u saobracaju... sto mene briga sto se napravi kolaps ako sam ja u garden ili sam uskocio na "min" u telekom... ne brani ni vama niko da stanete tu... ili mozda do bonele da uzmem nesto zdravo da prezalogajim...
    mada, ni policija ne daje primjer jer se i njihovi sluzbenici bahate koliko mogu...
    problem parkiranja na trotoaru izgleda niko i ne zeli da rijesi... trude se nesto preko ovih FB grupa, ali i to prodje uz par komentara i kraj....
    uzalud je sva nasa prica odje...mnogo toga treba da se promijeni da bi situacija makar malo bila bolja....

    Znaju pravila ali su bezobrazni.


  21. #10496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,901
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    a vjeruj mi da mnogi nemaju pojma...cak mislim i vecina...

  22. #10497
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Dobro, je li ovaj degenerik parkirao dzipa ispred Gardena i blokirao traku zato sto je zna da se tu ne smije parkirat ili zato sto je bezobrazan?


  23. #10498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,901
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    pa ja sam rekao... dio nema pojma o saobracajnim pravilima a dio je bezobrazan...taj ispred gardena sto je stao ne moze biti bezobrazniji nego sto je...

  24. #10499
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    I ja isto vjerujem da vecina zna pravila ali ih boli q za njih... U principu je tu neki moto "ada niko ih ne postuje, zasto bi ja bio debil pa vozio po pravilima"... Nego treba onda neki "debil" iz Bara da dodje, da na semafor ceka zeleno a ovaj iza njega da svira jer je za pjesake vec crveno (i autima iz trake do) pa je vec sigurno da se prodje, nema veze sto je jos uvijek crveno, nece dugo.

    Nego u pravu ste, ovo je vise za temu o saobracajnoj nekulturi ali posto sam pikirao da onoj jednog degenerika onda sam ovdje postavio iako mozda nije fer prema njemu. Ne zato sto nije degenerik nego zato sto ih ima mnoooooogo vise a neki su i znatno gori.

    A eto.. cak i u njegovom slucaju... jel' on ne zna da pred pjesacki treba da stane i propusti pjesaka ili je vidio priliku da prestigne onoga "glupana" sto je stao ja pjesacki?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #10500
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ima još jedna situacija koja se često događa, ako si ušao u raskrsnicu a onaj koji bi inače imao prednost da je tu, daje puni gas iako je udaljen 50 metara od raskrsnice, svira i mlatara rukama ubijeđen da je on glavni.
    Ne umijem nacrtat skicu.

Page 420 of 610 FirstFirst ... 320370410416417418419420421422423424430470520 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •