Page 501 of 501 FirstFirst ... 401451491497498499500501
Results 12,501 to 12,518 of 12518

Thread: Degenerici...

Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    9 Posts

Kad se Stari sukobi sa Konikom.

2. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    276 Posts

Potpuno normalno parkiranje

Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    243
    Thanked in
    193 Posts

neki dan sam vidio da covjek u Bazar ulazi u ovako parkiran auto... ispravi ga, potom podje 20m nize, sjede u drugi auto i parkira ga pored...
    znaci ladno sam sebi cuv mjesto...
    inace, moze li se kako nacerati ona institucija da ucini nesto od one garaze i parkinga? gubi svaki smisao da ja trazim parking 20m ili parkiram kroz blok jer oni imaju 30 oldtimera i ko zna sta sve ne dodatno u garazu, a da se ta auta ne micu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

Studio INtarsia

Thanks Thanks Given 
    1,079
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    621 Posts

U Bazar je bio haos sa parkingom dok se plaćao, a tek je sad užas. Zn ali iko što se dešava sa Bazarom, raspada se. Vrata ne rade vec dva mjeseca, rampa i parking razvaljeni.

Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    243
    Thanked in
    193 Posts

Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    U Bazar je bio haos sa parkingom dok se plaćao, a tek je sad užas. Zn ali iko što se dešava sa Bazarom, raspada se. Vrata ne rade vec dva mjeseca, rampa i parking razvaljeni.
    raspada se on i bukvalno... na 2 mjesta u garazi su pukli noseci elementi od konstrukcije i vrsena je imobilizacija celicnim stubovima

Ne znam za zadnji sprat, ali na prvi im vec 3-4 prostora stoje prazna - vjerovatno fali para, ali ne mogu vjerovati da im je sav profit u tome da sve ono ostalo radnjii i standova ne donosi dovoljno da fino posluju...
    Sto kazes, parking "stradao", higijena vec dobija upitnike...
    Sreca im je sto su dje su, pa Voli i Okov nece tako lako zatvorit, ali ipak bi trebali malo da povedu racuna, pa ako treba dati nekome onaj prostor za kafanu dzabe ili kako god da privuku ljude da dolaze

Studio INtarsia

Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    832 Posts

U bazar što se tiče parkinga situacija je sljedeća. On je bio izdat na nekoliko godina (10 valjda) Opšini Podgorica. Sad je ugovor istekao, i isti je vlasništvo skupštine etažnih vlasnika prostora u Bazaru.
    Vlasnici prostora u Bazaru su privatne firme osima male pjace. Sad treba da se organizuju, plaćaju održavanje i od toga osposobe garažu.
    Mislim da je čelebić svbe osim Terminala prodao u tom prostoru, a ako nije sve izdaje.

Tako da će tu biti baš veselo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    243
    Thanked in
    193 Posts

Quote Originally Posted by hercules View Post
    U bazar što se tiče parkinga situacija je sljedeća. On je bio izdat na nekoliko godina (10 valjda) Opšini Podgorica. Sad je ugovor istekao, i isti je vlasništvo skupštine etažnih vlasnika prostora u Bazaru.
    Vlasnici prostora u Bazaru su privatne firme osima male pjace. Sad treba da se organizuju, plaćaju održavanje i od toga osposobe garažu.
    Mislim da je čelebić svbe osim Terminala prodao u tom prostoru, a ako nije sve izdaje.

Tako da će tu biti baš veselo.
    ako li se brzo ne organizuju stra me da ce sebi obezvrijediti prostore... jer ce narod bataliti da ih posjecuje

Studio INtarsia

Thanks Thanks Given 
    6,681
    Thanks Thanks Received 
    1,515
    Thanked in
    753 Posts

Mozda nije bas za ovu temu ali je cudno bas....vozim se upravo preko Zabjela ka kruznom (Ct/Nk) i od Montenegropetrola kolona... mic po mic ...20 minuta . .mislim neki zesci zastoj udes guzva na kruznom haos l, 5 sati je, nije špic, kad stizem do kruznoga . Nema kola, nema guzve ni ka cetinju ni ka niksicu ni ka delti...zbog cega je onda zastoj na ovoj mrznoj ulici koju inace izbjegavam...ne znam sto je i sad ne zaobidjoh!!!

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    276 Posts

Nema ni degenerika 🙂

Thanks Thanks Given 
    6,681
    Thanks Thanks Received 
    1,515
    Thanked in
    753 Posts

Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Nema ni degenerika 
    Osim mene koja je sebi rekla da nikad necu ici tom ulicom i opet ka budala odoh! PI!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    276 Posts

Imam i ja takve pokušaje s vremena na vrijeme. Uvjek se zeznem 🙂

Thanks Thanks Given 
    1,079
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    621 Posts

Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mozda nije bas za ovu temu ali je cudno bas....vozim se upravo preko Zabjela ka kruznom (Ct/Nk) i od Montenegropetrola kolona... mic po mic ...20 minuta . .mislim neki zesci zastoj udes guzva na kruznom haos l, 5 sati je, nije špic, kad stizem do kruznoga . Nema kola, nema guzve ni ka cetinju ni ka niksicu ni ka delti...zbog cega je onda zastoj na ovoj mrznoj ulici koju inace izbjegavam...ne znam sto je i sad ne zaobidjoh!!!

Pa tu je najveći špic od 3 nedje do 5 ipo, možda n eideš često. Nema dana kad nije tako. Ima tu jedna prečica...

14. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    736
    Thanked in
    400 Posts

Quote Originally Posted by zvoncica View Post

problem ti je raskrsnica sa ulicom 8 marta.....ona pravi 70% problema u onoj ulici.... ja sam to nedje pisao ranije a i potvrdilo se u onom periodu kad je ista bila zatvorena kad je radjen pjesacki most.... tada su rijetke bile situacije da se uopste stvaral kolona....a vrlo cesto ni do kruznoga ne bi bilo nikoga....

imas dosta ljudi koji idu iz donje/gornje gorice i koji idu u drugi dio grada koristeci rpavac pored titeksa i cepuraka.... sto je i normalno jer je mnogo lakse proci tuda nego kroz grad... i upravo ta skretanja sa mosta lijevo prema titeksu i od titeksa desno na most prave najveci problem... vjeruj mi, idem preko 7 godina svaki dan minimum 2x tuda....

Thanks Thanks Given 
    1,783
    Thanks Thanks Received 
    1,538
    Thanked in
    721 Posts

znaci ne pomaze nista most u donju goricu?

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    736
    Thanked in
    400 Posts

pomaze...pomaze..... pomogao je dosta....narocito ljeti se vidi razlika... ja sam ujutru kad idem na posao svako jutro mimoilazio kolonu kojoj je kraj bio kod glosarija.... od kad je oustena, toga vise nema....
    naravno, zna se kad je saobracajni spic i kad mozes ocekivati da ce biti guzva.... ali realno, van tih termina situacija je neuporedivo bolja....

Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    243
    Thanked in
    193 Posts

Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    problem ti je raskrsnica sa ulicom 8 marta.....ona pravi 70% problema u onoj ulici.... ja sam to nedje pisao ranije a i potvrdilo se u onom periodu kad je ista bila zatvorena kad je radjen pjesacki most.... tada su rijetke bile situacije da se uopste stvaral kolona....a vrlo cesto ni do kruznoga ne bi bilo nikoga....

imas dosta ljudi koji idu iz donje/gornje gorice i koji idu u drugi dio grada koristeci rpavac pored titeksa i cepuraka.... sto je i normalno jer je mnogo lakse proci tuda nego kroz grad... i upravo ta skretanja sa mosta lijevo prema titeksu i od titeksa desno na most prave najveci problem... vjeruj mi, idem preko 7 godina svaki dan minimum 2x tuda....
    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    pomaze...pomaze..... pomogao je dosta....narocito ljeti se vidi razlika... ja sam ujutru kad idem na posao svako jutro mimoilazio kolonu kojoj je kraj bio kod glosarija.... od kad je oustena, toga vise nema....
    naravno, zna se kad je saobracajni spic i kad mozes ocekivati da ce biti guzva.... ali realno, van tih termina situacija je neuporedivo bolja....
    da, 8 marta i bezobrazluk
    u neke zemlje je nepisano pravilo da se na neregulisane raskrsnice propusta po jedno vozilo... svak po jedno, mnoooogo manje guzve
    iz 8 mara i ka njemu kad ti jednom presijeku kolonu svi prolaze prekinut ih ne mozes ma koliko da si bezobrazan... dosta onih iz vojislavljevica kruzi kroz dahnu ili ka 8 marta da tako prekrate 300m kolone...
    ko onuda svaki dan ide (a neki moramo) ni pakao mu nece tesko pasti

Studio INtarsia

Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    736
    Thanked in
    400 Posts

nema nas na svijet...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    802
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    599 Posts

Stvarno nema. Iskreno

Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 501 of 501 FirstFirst ... 401451491497498499500501

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks