Page 402 of 610 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502 ... LastLast
Results 10,026 to 10,050 of 15242

Thread: Degenerici...

  1. #10026
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    ja prvi put do kraja, dosta poučno...
    E kako me zaheba da procitam :-).

    Znavi nevera, lik opisuje voznju do Petrovca I nazad kad I dje je koga preticao I kako.

    Poenta??

    Inace.... strasno pizdim od vozaca koji nocu na otvorenom putu ne pale duga svjetla. Drze kratka stalno I bukvalno moras da izadjes u traku lijevo, upalis duga I pogledas mozes li da pretices, pa tek onda ides ili ne ides u preticanje.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  2. #10027
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Znaci ja sam jedan od njih.
    Nikad ih ne palim.
    Treba neko drugi da ti osvijetli put?

  3. #10028
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,987
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ElChapo View Post
    E ovako, inače si predmet sprdnje i očigledno je da pumpaš i lažeš u svakom tvom postu. Inače ne reagujem, ali pošto sam akter tvoje priče da i ja napišem koju.


    Prvo, nije bilo zeleno svijetlo, nego žuto, i bukvalno sekundu pošto sam stao upalilo se crveno. Valjda sam degenerik ako uletim tu, a ne ispoštujem signalizaciju. Na telefon se nije pričalo (što si ti vidio ne znam), i da starija žena nije bila na tvom suvozačevom mjestu, popričali bi na licu mjesta ne boj se . Na sledeće semafore si stao u lijevu traku, i kad se upalilo zeleno produžio pravo, iako se iz te trake smije samo lijevo. Ako već hoćeš da pričaš o idiotskom ponašanju u vožnji i da k*njaš o drugima, treba ti prvi da se ponašaš po pravilima makar u gradskoj vožnji, i da kažeš onako kako je bilo a ne da nadodaješ tvoje zaplete, ovako samo ispadaš smiješan, mada ko god čita tvoje postove jasno mu je sve...

    Tako da manje gledaj koje su tablice i ne generalizuj po tome, za kulturu koju si ti pokazao u 3 minuta vožnje nema tablica, osim DEGENERIK. A sledeći put kad ti sretnem onu kanturinu na putu, vrlo rado ću stati da popričamo.
    .
    Hahahahahahahahahahahahahaha #gasibizbija

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  4. #10029
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Znaci ja sam jedan od njih.
    Nikad ih ne palim.
    Treba neko drugi da ti osvijetli put?
    Pa druze kako da te pretekne neko ako ti na otvorenom putu drzis kratka svijetla? Ne osvijetlis cijeli pravac ,ne moze da se procjeni udaljenost od krivine, nista...

    Stvarno te ne kapiram. Ajde sto je tebi manje pregledan put, nego I onima iza tebe.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  5. #10030
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    E ovo se cekalo! Hahahahahahah
    But if you never try, you'll never know..

  6. #10031
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    E ovo prvi put čujem.

  7. #10032
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Krecemo. Septembarski nemiri


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  8. #10033
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    A đe kod nas da se na svijetla oslanjaš moj brate... x puta ćeš na neki traktor i golfa dvojku da nabasaš, koji uopšte i nemaju svjetla, pamet u glavu...

  9. #10034
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    ne na svoja cujes li nego na tudja...
    f6

  10. #10035
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ElChapo View Post
    E ovako, inače si predmet sprdnje i očigledno je da pumpaš i lažeš u svakom tvom postu. Inače ne reagujem, ali pošto sam akter tvoje priče da i ja napišem koju.


    Prvo, nije bilo zeleno svijetlo, nego žuto, i bukvalno sekundu pošto sam stao upalilo se crveno. Valjda sam degenerik ako uletim tu, a ne ispoštujem signalizaciju. Na telefon se nije pričalo (što si ti vidio ne znam), i da starija žena nije bila na tvom suvozačevom mjestu, popričali bi na licu mjesta ne boj se . Na sledeće semafore si stao u lijevu traku, i kad se upalilo zeleno produžio pravo, iako se iz te trake smije samo lijevo. Ako već hoćeš da pričaš o idiotskom ponašanju u vožnji i da k*njaš o drugima, treba ti prvi da se ponašaš po pravilima makar u gradskoj vožnji, i da kažeš onako kako je bilo a ne da nadodaješ tvoje zaplete, ovako samo ispadaš smiješan, mada ko god čita tvoje postove jasno mu je sve...

    Tako da manje gledaj koje su tablice i ne generalizuj po tome, za kulturu koju si ti pokazao u 3 minuta vožnje nema tablica, osim DEGENERIK. A sledeći put kad ti sretnem onu kanturinu na putu, vrlo rado ću stati da popričamo.
    .
    Ja sam stvarno pročitao ovo njegovo "za kraj", priznajem. I baš sam se ismijao njegovoj mašti i kako mu ne dosadi da nam na forum prenese sav taj scenario koji se odigrao u njegovoj glavi. Ali sad sam se baš pošteno ismijao jer si mu "stao da mu prevedeš" hahahahahaha, svaka čast burazere
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #10036
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sam stvarno pročitao ovo njegovo "za kraj", priznajem. I baš sam se ismijao njegovoj mašti i kako mu ne dosadi da nam na forum prenese sav taj scenario koji se odigrao u njegovoj glavi. Ali sad sam se baš pošteno ismijao jer si mu "stao da mu prevedeš" hahahahahaha, svaka čast burazere
    Ne bih ni reagovao uopšte, ali kad mi neko "legne" na sirenu, a pritom nije u pravu, mrak mi na oči pada...

  12. #10037
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    On da je jači neko bi ga davno išklepao, no kad je onakva silesija bude čovjeku žao.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #10038
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    On da je jači neko bi ga davno išklepao, no kad je onakva silesija bude čovjeku žao.
    Nisam vidio, jer ima tipični stav vozača nabrijane golf 3jke, samo se vidi šaka na volan, u to čudovište se sjedi na zemlju, ka' u 911...

  14. #10039
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa druze kako da te pretekne neko ako ti na otvorenom putu drzis kratka svijetla? Ne osvijetlis cijeli pravac ,ne moze da se procjeni udaljenost od krivine, nista...

    Stvarno te ne kapiram. Ajde sto je tebi manje pregledan put, nego I onima iza tebe.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ugradiš AC xenon 55w u far bez sočiva i u kratko i dugo, ali obavezno 6000k i da vidiš kako osvjetljava. Sve vidiš+svi te vide.

  15. #10040
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Evo ispade odje po vama da su duga svjetla glupost. To ne treba koristiti jer nicemu ne sluzi.... sprdnja.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  16. #10041
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,564
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    Dje je sad biybi?


  17. #10042
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Upališ ti duga iza njega, ako je toliki tuljan da ih sam ne pali... Pa ili će skontati ili će usporiti da ga obiđeš...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #10043
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Upališ ti duga iza njega, ako je toliki tuljan da ih sam ne pali... Pa ili će skontati ili će usporiti da ga obiđeš...

    Sent from Tapatalk
    Pa otprilike tako I radim, samo malo izadjem lijevo da far bolje dobachi :-)

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  19. #10044
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ElChapo View Post
    E ovako, inače si predmet sprdnje i očigledno je da pumpaš i lažeš u svakom tvom postu. Inače ne reagujem, ali pošto sam akter tvoje priče da i ja napišem koju.

    Prvo, nije bilo zeleno svijetlo, nego žuto, i bukvalno sekundu pošto sam stao upalilo se crveno. Valjda sam degenerik ako uletim tu, a ne ispoštujem signalizaciju. Na telefon se nije pričalo (što si ti vidio ne znam), i da starija žena nije bila na tvom suvozačevom mjestu, popričali bi na licu mjesta ne boj se . Na sledeće semafore si stao u lijevu traku, i kad se upalilo zeleno produžio pravo, iako se iz te trake smije samo lijevo. Ako već hoćeš da pričaš o idiotskom ponašanju u vožnji i da k*njaš o drugima, treba ti prvi da se ponašaš po pravilima makar u gradskoj vožnji, i da kažeš onako kako je bilo a ne da nadodaješ tvoje zaplete, ovako samo ispadaš smiješan, mada ko god čita tvoje postove jasno mu je sve...

    Tako da manje gledaj koje su tablice i ne generalizuj po tome, za kulturu koju si ti pokazao u 3 minuta vožnje nema tablica, osim DEGENERIK. A sledeći put kad ti sretnem onu kanturinu na putu, vrlo rado ću stati da popričamo.
    .
    Ne znam kako ali sam bio siguran ne 100% nego 500% da ces se javiti jer ovdje se sve prenese.

    1.Nidje ne napisah nesto lose - nego kako ti svirnuh i pokazah da ostavis tel. i prodjes - dok si ti brzinom svjetlosti nesto ruke sirijo i ne znam sto si rekao pa da sam bio sam htio sad da stanem pored da mi prevedes to..

    Lazem - za sprdnju sam - kanturina > ne znam sto ispisa sve.. (ponasanje ti je 0) ali vidim da si mi fan. > jer u saobracaju i ovdje sto napisah nisam te nidje uvrijedio.

    2.Zeleno ti je svitkalo (barem min 2x) a bio si od zebre 1m i mogao je sleper da prodje (ali kako ces ti da vidis i prodjes) kad svudje gledas samo ne dje vozis i reklo bi se 99% da si skoro poceo da vozis. + koristio si telefon u voznji.

    3.Iz trake za lijevo sam produzio pravo sa semafora (nikog usporio ili ugrozio nisam)

    + za kraj 90% kad neko svira - svirne to je neko bespotrebno sviranje a ovih 10% sto sviraju sigurno je nesto u pitanju u tom slucaju sam bio ja jer sam od Petrovca pretekao milion vozila i kad zuris vidis kako narod pojma o pojmu nema da vozi i onda ja ovo iskustvo prenesem ovdje da procitam 200k koji su se pronasli..

    Quote Originally Posted by ElChapo View Post
    Ne bih ni reagovao uopšte, ali kad mi neko "legne" na sirenu, a pritom nije u pravu, mrak mi na oči pada...
    Jos jedna napisana laž - jer ja svirenu ne koristim bez bas kad moram i to kad moram je veoma kratko.
    Tako da sam ti i jedva svirnuo i to jednom..
    Vise sam ti pravijo skicu da ostavis tetris od telefona i gledas dje vozis.

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    On da je jači neko bi ga davno išklepao, no kad je onakva silesija bude čovjeku žao.
    Brus li je bio visok 1.7cm i tezek nesto ispod 70kg a ne ja brte 194cm vrate se odma.. #GejmOver

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Dje je sad biybi?
    Evo me radiJo sam nesto kuci - ha ha ha

    Imam obaveza dosta - pa cemo na pranje i poliranje i da popijemo pice kod tica nisam te zaboravijo uzecu ja sve sto treba da se ne potrosis da te glava ne zaboli ha ha ha.

  20. #10045
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne znam kako ali sam bio siguran ne 100% nego 500% da ces se javiti jer ovdje se sve prenese.

    1.Nidje ne napisah nesto lose - nego kako ti svirnuh i pokazah da ostavis tel. i prodjes - dok si ti brzinom svjetlosti nesto ruke sirijo i ne znam sto si rekao pa da sam bio sam htio sad da stanem pored da mi prevedes to..

    Lazem - za sprdnju sam - kanturina > ne znam sto ispisa sve.. (ponasanje ti je 0) ali vidim da si mi fan. > jer u saobracaju i ovdje sto napisah nisam te nidje uvrijedio.

    2.Zeleno ti je svitkalo (barem min 2x) a bio si od zebre 1m i mogao je sleper da prodje (ali kako ces ti da vidis i prodjes) kad svudje gledas samo ne dje vozis i reklo bi se 99% da si skoro poceo da vozis. + koristio si telefon u voznji.

    3.Iz trake za lijevo sam produzio pravo sa semafora (nikog usporio ili ugrozio nisam)

    + za kraj 90% kad neko svira - svirne to je neko bespotrebno sviranje a ovih 10% sto sviraju sigurno je nesto u pitanju u tom slucaju sam bio ja jer sam od Petrovca pretekao milion vozila i kad zuris vidis kako narod pojma o pojmu nema da vozi i onda ja ovo iskustvo prenesem ovdje da procitam 200k koji su se pronasli..



    Jos jedna napisana laž - jer ja svirenu ne koristim bez bas kad moram i to kad moram je veoma kratko.
    Tako da sam ti i jedva svirnuo i to jednom..
    Vise sam ti pravijo skicu da ostavis tetris od telefona i gledas dje vozis.



    Brus li je bio visok 1.7cm i tezek nesto ispod 70kg a ne ja brte 194cm vrate se odma.. #GejmOver



    Evo me radiJo sam nesto kuci - ha ha ha

    Imam obaveza dosta - pa cemo na pranje i poliranje i da popijemo pice kod tica nisam te zaboravijo uzecu ja sve sto treba da se ne potrosis da te glava ne zaboli ha ha ha.
    Srešćemo se opeeet, negdje ti i jaaa

    Što bi rekli stari: "Kad lažeš, laži da ti se vjeruje"

  21. #10046
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Neka svadja, fino se igrajte, potrkajte

  22. #10047
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Neka svadja, fino se igrajte, potrkajte
    Pazi priču gore.
    Jedino da ga puštim jedno 500m a da se trkamo do 1km

  23. #10048
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    I sto je bilo na kraj? Bizni svirnuo da se javi čovecu?
    But if you never try, you'll never know..

  24. #10049
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,564
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    Samo procitajte zadnji pasus i sve ce vam biti jasno.


  25. #10050
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Dobih migrenu od ovoga

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


Page 402 of 610 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •